12 بستر برای ایجاد پایگاه دانش و سؤالات متداول برای تجارت شما

برای کسب و کار خود یک پایگاه دانش (KB) سؤالات متداول (سؤالات متداول) ایجاد کنید


خوب! دقت با سهولت استفاده از آن با استفاده از راه حل ، می توانید نقطه درد مشتری را حل کنید ، همه بخشی از تجربه خوب مشتری است. یک “پایگاه دانش یا بخش سؤالات متداول” به خوبی برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای سلف سرویس است که می توانید به مشتریان خود پیشنهاد دهید تا بتوانند راه حلهای عالی برای خود پیدا کنند.

علاوه بر این ، این روش دیگری برای صرفه جویی در وقت آنها است تا بتوانند در انجام اقدامات لازم اطمینان داشته باشند. پایگاه دانش یک راهنمای انگیزشی ، آموزشی و سازمان یافته است که کلیه جنبه های محصولات و خدمات شما را در بر می گیرد که ممکن است مشتری برای تصمیم گیری یا عیب یابی مسئله از آن بازجویی کند..

ایجاد یک پایگاه دانش خوب

قبل از انتخاب یک بستر برای دانش بنیان و سؤالات متداول ، می خواهید چند نکته اساسی را در نظر بگیرید.

 • قالب مقاله Knowledge Base – تجربه ، طراحی و معماری خوب کاربر
 • خوانایی اسناد
 • پیمایش و کشف مقالات برجسته
 • توابع جستجوی خوب
 • پیوند به منابع مفید
 • سؤالات متداول برای اساسی ترین سؤالات در سیستم پشتیبانی بلیط
 • فیلم های Walkthrough که عملکرد محصول یا خدمات را توضیح می دهد.

انتخاب مباحث KB

چگونه می توانید مباحث را برای پایه دانش خود خفه کنید?

با حفاری به بانک اطلاعاتی یا CRM خود شروع کنید. آیا مجموعه ای از سوالات وجود دارد که هدفی را برای شما پیدا می کند تا پاسخ داده شود؟ این احتمالاً موضوع اصلی شما برای پایه دانش است.

علاوه بر این ، شما می توانید خود را پیش بینی کنید یا از یک نظرسنجی استفاده کنید تا سؤالات مرتبط با موضوع اصلی را برای گسترش راهنمای کمک دریافت کنید.

از یک منظر دیگر ، ممکن است شما بخواهید از تبدیل قیف های بازاریابی در تجزیه و تحلیل خود کمک بگیرید و چند تنگنای برای تجربه کاربر را شناسایی کنید و راه حل های متناسب با آن را در پایگاه دانش یا بخش سؤالات خود ابداع کنید..

به طور کلی ، هر رویکردی که انجام دهید ، باید هدف شما را آسانتر کند تا بازدیدکنندگان بتوانند علاقه واقعی را ایجاد کنند. شما با معرفی پایه دانش و بخش سوالات متداول در مدل کسب و کار خود ، می توانید کاربران را به سمت ریشه های عمیق سایت خود بکشید. و این مطمئناً در قالب درآمدزایی به شما پاداش می دهد.

بیایید برای ایجاد پایگاه های دانش سلف سرویس ، مشتریان خود را در زیر سکوهای زیر مورد بررسی قرار دهیم که به مشتریان امکان می دهد به طور مؤثر جواب سؤالات خود را پیدا کنند (سریعترین و پرهزینه ترین روش پشتیبانی مشتری).

Document360

نرم افزار پایگاه دانش که به شما امکان می دهد با یک جستجوی قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر هوش مصنوعی ، یک پایگاه دانش خودآموزشی خوب سازمان یافته (منتشر شده عمومی یا خصوصی) ایجاد کنید. این به مشتریان شما کمک می کند تا با استفاده از جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی ، راه حل هایی را برای مشکلات خود پیدا کنند. با وجود حجم مقالات در دانش بنیان ، موتور جستجوی هوش مصنوعی قادر خواهد بود نتایج معینی را در کسری از میلی ثانیه بازیابی کند.

تجزیه و تحلیل جستجو یکی دیگر از ویژگیهای مهم این پایگاه دانش است. این کلمات کلیدی را که اغلب توسط کاربران جستجو می شود ، نشان می دهد که چند مرتبه از “کلمات کلیدی جستجو” استفاده می شود ، و اینکه آیا آنها می توانند مقاله ها را در پایگاه دانش شما پیدا کنند ، نشان می دهد یا خیر..

یکی دیگر از ویژگی های برجسته شامل – رابط کاربری بسیار ساده برای مدیریت و سازماندهی اسناد شما.

 • پشتیبانی از ویرایشگر Markdown برای نوشتن کارآمد و ساختار یافته.
 • ویژگی های SEO به شما کمک می کند تا پایه دانش محصول شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد.
 • پشتیبان گیری و بازیابی
 • نسخه سازی مقاله
 • آن را به گونه ای سفارشی کنید که با دستورالعمل های برند هماهنگ باشد

علاوه بر این ، این بستر باورنکردنی دامنه سفارشی را می دهد و از آنچه دقیقاً در پایگاه دانش شما و سایر موارد تغییر کرده است مطلع می شود. امتحان کن!

فرشادسک

فرشادسک به شما امکان می دهد برای بهبود رضایت مشتری ، یک پورتال تجربه سلف سرویس ایجاد کنید. آن را در نرم افزار راهنمای مبتنی بر ابر خود ، که از همکاری همه کانال های پشتیبانی از یک پنجره واحد پشتیبانی می کند گنجانده شده است. این مجموعه شامل یک جماعت بی عیب و نقص از ویژگی های شهودی است که بر بهره وری و همکاری متمرکز است. اطمینان از یک تجربه پشتیبانی عالی برای مشتریان ، برای تیم های در هر اندازه آسان است.

آنها دو راه حل ارائه می دهند: بنگاه اقتصادی و SMB. راه حل بسته بندی برای کلیه شرکتها کلیه ویژگیهای قابل استفاده را برای خدمات به مشتریان در سطح جهانی ارائه می دهد: تنظیم و پیاده سازی ، سلف سرویس و پشتیبانی جهانی. علاوه بر این ، آنها به دلیل توانایی خود در ارائه خدمات سازگار برای ردیابی عملکرد با معیارها ، به رسمیت شناخته شده اند.

علاوه بر این ، برای SMB ها ، آنها متعهد هستند كه یك راه حل برای همه مشكلات شما ارائه دهند – تمام درخواستهای پشتیبانی خود را به فرشتهسك برسانید – از طریق ایمیل ، چت ، تلفن یا رسانه های اجتماعی. اولویت بندی ، طبقه بندی و اختصاص بلیط بصورت خودکار.

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • SaaS و استقرار وب
 • آموزش از طریق مستندات ، وبینار
 • پشتیبانی 24/7
 • فرصت های KB با نظارت بر شبکه
 • پیش بینی پشتیبانی

با این حال ، بخش خوب این است که کل بسته مقرون به صرفه است ، و شما می توانید با “برنامه جوانه زدن” آنها را شروع کنید رایگان است.

KBase

kBase یک موضوع وردپرس با دانش بنیان با ویکی ، راهنما ، سیستم پشتیبانی مشتری ، مرکز راهنمایی یا موضوع انجمن است. نکته اصلی علاوه بر این ، قابلیت کشف باورنکردنی آن است. همانطور که از جستجوی مستقیم Ajax استفاده می کند ، می توانید سریع نتایج جستجو را با دسته ها و مقادیر سفارشی فیلتر کنید.

سایر ویژگی های برجسته شامل — سؤالات متداول ، پایگاه دانش و انجمن های پشتیبانی است. شما می توانید در میان انواع دانش بنیان با بیش از 20+ پوسته انتخاب کنید. ادغام دیگر شامل ادغام BBpress و BuddyPress برای ایجاد یک گفتگوی بدون درز است.

برای قالب بندی محتوا ، سه نوع مقاله وجود دارد – پیش فرض ، پیش فرض و مدرن. با استفاده از قابلیت جعبه جستجوی مقاله های مختلف ، سایت در جستجوی و یافتن فایل ها یا مقالات بسیار سریع می شود.

نکات برجسته

 • پاسخگو بودن به همه دستگاه ها
 • عناصر منحصر به فرد برای یک تجربه کاربری بهتر
 • نصب با یک کلیک
 • سئو دوستانه
 • تجارت الکترونیکی قابلیت ادغام را دارد

میز Zoho

میز Zoho یک راه حل میز چند کاناله از Zoho است. این به کسب و کارها در هر اندازه توجه دارد. مهمتر از همه ، مهمترین ویژگی این سیستم عامل بی عیب و نقص بودن در بلیط های پشتیبانی مشتری ، پورتال پشتیبانی مشتری ، مدیریت قرارداد و ایجاد گزارش است..

در خط مقدم ، تعامل از رسانه های مختلفی از قبیل پست الکترونیکی ، تلفن ، چت ، رسانه های اجتماعی ، انجمن ها و فرم ها را جمع آوری می کند و آنها را در یک مکان ارائه می دهد.

در پس زمینه ، وظایفی از قبیل تعیین بلیط ، افزایش سرویس ، قوانین اطلاع رسانی و اقدامات مبتنی بر زمان می توانند با تنظیم قوانین گردش کار خودکار شوند. هنگام اندازه گیری عملکرد ، بسته شامل گزارش های قابل برنامه ریزی و برنامه ریزی شده ، رتبه بندی خوشبختی و داشبورد گرافیکی برای تجزیه و تحلیل رضایت مشتری.

برای به دست آوردن دید عمیق از رفتار مشتری ، می توانید این سیستم عامل را با سیستم های داخلی مشتری هماهنگ کنید تا اطلاعات مشتری در بلیط های وارد شده در Zoho Desk جمع شود ، این امر به نمایندگان خدمات امکان می دهد اطلاعات بیشتری درباره مشتریان داشته باشند..

علاوه بر این ، چند نکته برجسته دیگر:

 • Zia Intelli هوش مصنوعی برای تیم های خدمات مشتری خود
 • Self Service customers به ​​مشتریان این امکان را بدهید که به تنهایی پاسخ سوالات را پیدا کنند
 • امکاناتی با اتوماسیون برای گردش کار و سفارشی سازی ها
 • ادغام های شخص ثالث
 • GDPR سازگار و کاملاً ایمن برای ایجاد تعادل بین محافظت از داده های مشتری و انعطاف پذیری کافی به تیم خود.

پشتیبانی از قهرمان

همانطور که وب سایت صحبت می کند مستقیم پیش بروید – “بلیط پشتیبانی کمتری دریافت کنید.” پشتیبانی از قهرمان پایگاه دانش در برنامه برای کمک به شما در کاهش تعداد بلیط های پشتیبانی که هر روز مدیریت می کنید به شما کمک می کند. علاوه بر این ، عملکرد مدیریت KB از جستجوی متن کامل پشتیبانی می کند.

SupportHero: پشتیبانی کامل در برنامه

آموزش ها و سؤالات متداول برای کمک به کاربران خود در کشف ویژگی های برنامه شما مهم هستند. اما این تنها در صورتی صحیح است که یافتن آنها آسان باشد! بنابراین ، اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته برای پشتیبانی از خودی خود نیستید ، نمی خواهید از این پلتفرم پرش کنید. به عنوان مثال ، بر اساس نتایج ، شما مقالات جدید ایجاد می کنید و مقالات موجود را تنظیم و به روز می کنید یا حتی ویژگی های برنامه های ما را به روز می کنید.

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • آمار پیشرفته برای تحقیقات عمیق مشتری
 • قابلیت ردیابی هدف کاربر
 • داشبورد عملکرد عالی برای نمای کلی نتیجه
 • مورد علاقه در میان موسسان SaaS

فراتر از آن ، همانطور که آنها تضمین می کنند ، یک بستر عالی برای سرمایه گذاری سودآور است. بنابراین ، آنها را با برنامه های خود که برای شما مناسب است ، جلب کنید.

KnowAll

KnowAll یک سیستم ناوبری باورنکردنی مدرن ، بسیار پاسخگو و سئو دوستانه است. در نتیجه ، این کشف به خوبی توسعه یافته است تا مشتریان بتوانند جوابهای خود را با حداقل تولید بلیط پشتیبانی پیدا کنند.

KnowAll: موضوع وردپرس

حتی بیشتر ، این افزونه دارای امکاناتی برای پاسخهای فوری است و سفارشی سازی آن بسیار آسان است. سرانجام ، با تمام ویژگی های اساسی شامل ، این افزونه وردپرس تجزیه و تحلیل عملی را معرفی می کند. همچنین می توانید شکاف های محتوا را پیدا کنید.

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • مطالب مرتبط پیشنهاد می کند
 • سفارشی سازی عالی برای برندسازی شرکت
 • بینش های عملی با بازخورد مقاله برای درک بهتر

علاوه بر این ، این پلت فرم باورنکردنی از کد کوتاه هایی مانند ضربات ، آکاردئون ها ، زبانه ها و اعلامیه ها برای تجربه بهتر مشتری استفاده می کند.

هاش

آیا برنامه فروش وب دارید؟ شما باید هاش برای شما.

هاش: مرکز راهنمایی هوشمند

و سپس این KB کاربر محور است که از سؤالات متداول حدس می زند. بنابراین ، کاربران را از کنار گذاشتن سایت خود و جابجایی بین زبانه های مرورگر نجات می دهید تا از این ابزارک هوشمند کمک بگیرید. علاوه بر این ، آنها تمام مدارک را در سایت دارند نصب از ابزارک ها.

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • جستجوی شهودی
 • شخصی سازی دامنه
 • Quora مانند Q&موتور پاسخی فوری
 • سازنده رابط را بکشید و رها کنید

به طور خلاصه ، خیلی زود دست خود را با این برنامه اولیه رایگان بگیرید.

TypeForm

آیا می خواهید اطلاعات را از طریق فرم ها به اشتراک بگذارید ، یا می خواهید نظرسنجی ها در هر دستگاه آسان ، سرگرم کننده و بی عیب و نقص باشد؟ -سپس TypeForm طعمه شماست.

TypeForm: الگوهای سؤالات متداول

علاوه بر این ، این چیز باورنکردنی با بیش از 500 برنامه مورد علاقه شما ادغام شده است. بنابراین ، آیا می تواند داده های خود را به MailChimp ارسال کند تا بتواند لیست شما ، صفحات Google را برای تجزیه و تحلیل یا Salesforce برای ساخت تجربه مشتری خود بسازد. TypeForm همه این موارد را برای شما دارد.

علاوه بر این ، می توانید از اهداف زیادی برای اهداف مختلف مانند نظرسنجی استفاده کنید & پرسشگرها ، نسل سرب یا هر چیز خلاق.

به طور خاص ، تجزیه و تحلیل بازار برای مجموعه داده ها ضروری است ، بنابراین ، شما نمی خواهید این محصولات را امتحان کنید. با جزئیات ، آنها به سایتهایی مانند MailChimp یا HubSpot ادغام می کنند ، و این به ارزش بیشتری به بازاریابی ایمیل شما و استراتژی های تولید منجر می شود.

TypeForm یک راه حل عالی یک مرحله ای برای فناوری ها است.

HelpSite

HelpSite یک سرویس ساده برای کمک به شما در راه اندازی مرکز پشتیبانی کامل یا “سایت کمک” است. این مرکز در سه بخش اصلی متداول است – سؤالات متداول و پایه دانش ، فرم تماس هوشمند و جعبه جستجوی سریع.

HelpSite: یک مرکز پشتیبانی عالی

البته این وب سایت میزبان جماعتی از اسناد راهنما نیز هست. ظاهراً ، مطابق با آنها ، USP آنها این است که آنها توانایی استفاده از یک دامنه سفارشی را دارند.

علاوه بر این ، آنها یک سیستم مدیریت بلیط باورنکردنی را برای گردش کار راحت به دست آورده اند.

راهنما

گزینه دیگری وجود ندارد اگر به طور خاص روی “نرم افزار پایه دانش” متمرکز شوید –راهنما حتی پایه دانش خود را برای شما سفارشی می کند. مناسب برای مشاغل در هر اندازه و در هر بخش صنعت است. علاوه بر این ، این برنامه شامل برنامه هایی برای ایجاد و مدیریت هر دو پایگاه دانش داخلی و خارجی است.

HelpJuice: نرم افزار دانش بنیان

ویژگی برچسب زدن به شما امکان می دهد سوالات را در چندین دسته مرتبط مرتبط کنید. سیستم شروع به جستجوی مباحث و مقالات برتر بر اساس پرس و جو جستجو می کند.

پس از آن ، این بسته نرم افزاری باعث می شود تا موضوع “چگونه به انجام” را از طریق منابع مختلف و آسان درک کنید مثال ها در سایت به عنوان وسیله ای برای آموزش.

فلولو

فلولو مدیریت هر نوع داده یا اطلاعات را در یک پایگاه دانش تلفیقی ، ارتباط با افراد داخلی با منابع داخلی ، برای کاربران فنی و غیر فنی آسان می کند..

FlowLu: KB رایگان

این برنامه دارای ابزار داخلی داخلی دیگری است – برای مثال ، نقشه های ذهنی و ماژول چابک.

سایر نکات برجسته شامل موارد زیر است:

 • سیستم مدیریت مالی آنلاین: جریان نقدی خود را با استفاده از گزارشگری قدرتمند بهبود بخشید.
 • ابزارهای همکاری بی عیب و نقص — مکالمه بهترین راه برای شروع همکاری در یک کار یا یک سند است.
 • ادغام های شخص ثالث — ZenDesk ، Google Drive ، ادغام پرداخت آنلاین.

مبارک

مبارک میزهای کمک و راه حل های بلیط برای مشاغل در صنایع مختلف از جمله رایانه و نرم افزار ، آموزش ، مسافرت و اوقات فراغت ، رسانه و نشر ، انرژی ، خرده فروشی و موارد دیگر.

نرم افزار HappyFox

Happyfox با ادغام میز کمک های مختلف همراه است. به عنوان مثال ، هنگامی که وارد می شوید فهرست برنامه ها, در صورت تجارت الکترونیکی می توانید با ادغام های شخص ثالث مانند Zapier برای اتوماسیون وظایف یا Shopify explore کاوش کنید..

نتیجه

من امیدوارم که ابزارهای ذکر شده در بالا به شما کمک کنند تا بتوانید یک پایه دانش خارق العاده یا شرکای تجاری خود را ایجاد کنید. بسیاری از آنها یک طرح یا آزمایشی رایگان ارائه می دهند ، بنابراین آنها را امتحان کنید و ببینید چه چیزی بیشتر برای نیازهای شما کار می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map