12 ابزار فوق العاده برای یافتن نام دامنه هوشمند برای تجارت شما

یكی از كارهای چالش برانگیز در مرحله برنامه ریزی برای صاحب راه اندازی / مشاغل ، یافتن نام دامنه هوشمند است. نام دامنه ای که کوتاه ، آسان برای تلفظ ، به یاد ماندنی و دوستانه SEO باشد.


با توجه به رشد وب سایت آنلاین ، دیدن این سایت ممکن است ناامید کننده باشد دامنه ثبت شده است که شما به دنبال آن هستید.

بیش از وجود دارد دامنه 330 میلیون ثبت شده است ، بنابراین این احتمال وجود دارد که هرچه راجع به کلمه لغت کوتاه فکر می کنید از بین برود.

با تشکر از ابزارهای زیر که به شما کمک می کنند نام دامنه مربوط را پیدا کنید به تجارت خود با چندین ترکیب.

بیشتر ابزارهای ذکر شده به شما امکان می دهند آن را مستقیماً از نتیجه جستجو خریداری کنید ، اما اگر می خواهید جداگانه بخرید ، ممکن است به GoDaddy بروید, Namecheap, شناور, و غیره.

و اگر می خواهید وب سایت خود را در هاست اشتراکی میزبانی کنید ، می توانید SiteGround یا Bluehost را که ارائه می دهند را امتحان کنید دامنه رایگان.

بیایید نگاهی به ابزارهای جستجوی دامنه بیندازیم.

نام مش

مش نام یکی از موارد مورد علاقه من برای جستجوی نام دامنه عالی است. می توانید دو یا سه کلمه کلیدی را وارد کنید و اجازه دهید مش نام را از بیش از 6 میلیون کلمه تولید کند.

با استفاده از بیش از 20 ژنراتور برای تولید نام دامنه و نمایش نتایج از دسته‌های مختلف.

 • مشترک – در برابر TLD مشترک (دامنه سطح بالا) مانند .com ، .net ، .org بررسی کنید
 • SEO – از کلید واژه اصلی با پسوند محبوب استفاده کنید & پیشوند
 • جدید – در برابر TLD که به تازگی راه اندازی شده است ، بررسی کنید
 • بررسی اضافی در برابر TLD اضافی
 • کوتاه – یک نام کوتاه مانند geekfla.re ایجاد کنید
 • مشابه – با یک نام جایگزین معمول بررسی کنید
 • سرگرم کننده – کلمات سرگرم کننده و بسیار مارک دار را مخلوط یا مش کنید
 • مخلوط کردن – با اضافه کردن کلمه دیگر و مخلوط کردن با پسوند / پیشوند محبوب

دامنه Bot

ایده خود را با نام ها تبدیل کنید دامنه Bot. موتور جستجوی نام دامنه که به شما امکان می دهد جستجو را بر اساس TLD ، زبانها ، پیشوند ، پسوند فیلتر کنید ، گزینه ای برای نمایش فقط دامنه موجود یا در یک فروش.

اگر یک شرکت میزبان را اداره می کنید ، ممکن است شما به API آنها علاقه مند شوید تا با جستجوی نام دامنه ادغام شود.

دامنه-هک

اجرای یک شرکت SaaS ، API یا خدمات اشتراکی؟ شما دوست خواهید داشت دامنه-هک. دامنه سطح بالایی را از سراسر دنیا ترکیب می کند و نام کوتاه را به شما نشان می دهد.

جستجوی دامنه ناب

خدمات توسط خودکار هزاران نام دامنه ممکن را از کلمات کلیدی پیدا کنید.

می توانید نتیجه را بر اساس محبوبیت ، طول یا حروف الفبا مرتب کنید.

تسلط

تسلط ابزار جستجوی ساده است که به شما اطلاع می دهد دامنه خاص گرفته شده است و گزینه دیگری با پیشوند ، اصطلاحات است & مترادف.

جستجوی دامنه فوری

یکی دیگر از ابزارهای جستجوی پاسخگو فوق العاده ، نتیجه را با تایپ نشان می دهد. نتیجه ای از برنامه های افزودنی محبوب و برخی از پیشنهادات مفید است.

اگر دامنه مورد نظر شما قبلاً ثبت شده است ، نتیجه جستجو گزینه ای برای بررسی مالک و سایر جزئیات با استفاده از WHOIS به شما می دهد.

تولیدکننده نام تجاری

آ تولیدکننده نام تجاری توسط Shopify فوراً دامنه موجود را جستجو کنید و به شما اجازه دهید نام تجاری خود را رزرو کنید خریدن.

دامنه شعله

آیا می خواهید نام دامنه را بر اساس موقعیت مکانی ، سوله ها ، نام تجاری ، تصادفی ، هک ، یک کلمه ، نام ها تولید کنید؟ تلاش كردن دامنه شعله

NameBounce

NameBounce تولید کننده نام تجاری جدید است می توانید یک تا سه کلمه کلیدی جداگانه را در صفحه اصلی وارد کنید. سپس NameBounce ایده های نام تجاری را با نام دامنه موجود تولید می کند.

یکی از ویژگی های جالب این است که می توانید کد TLD های کشور مانند .co.uk ، .com.au و .in را جستجو کنید.

پس از نمایش نتایج ، می توانید از فیلترهای سمت چپ صفحه استفاده کنید تا نتایج خود را محدود کنید. می توانید روی ستاره کنار نام دامنه کلیک کنید تا آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.

پانابی

پانابی یکی از محبوب ترین موارد موجود در آنجا است که می تواند یک نام جایگزین را پیشنهاد کند ، در دسترس بودن نام برنامه ، نام کاربر رسانه های اجتماعی را برای نام تجاری خود بررسی کنید.

نام grep

نام grep همانطور که از نام آن پیداست ، کاملاً برای حرفهایها طراحی شده است تا با استفاده از اصطلاحات منظم و مجموعه ها جستجو کنند.

وردوئید

وردوئید اگر به دنبال یک نام دامنه “با نام تجاری” هستید ، یک ابزار عالی است. تمام اسامی که آنها ارائه می دهند کلمات ساخته شده هستند. شما می توانید به چندین زبان جستجو کنید و از فیلترهای سمت چپ برای تولید نتایج جدید استفاده کنید.

امیدوارم بالاتر از ابزارهای آنلاین به شما کمک کند نام دامنه مربوط به شغل خود را پیدا کنید. پس از نهایی کردن نام دامنه ، اگر تصمیم دارید از WordPress استفاده کنید ، این هاستینگ پریمیوم را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map