12 بهترین راه حل جغرافیایی و نقشه API برای برنامه های کاربردی شما

در زمان امروز ، استفاده از نقشه ها در تلفن های هوشمند ما عادی شده است.


هر کس انجام می دهد و باید ، همانطور که ما را بدون شکست به مقصد ما هدایت می کند. و از آنجا که ما این واقعیت را می دانیم که از نقشه ها به طور گسترده استفاده می شود ، فقط تصمیم عاقلانه ای است که بتوانید کاربردهای مورد نظر خود را بسازید.

با این حال ، ساختن یک برنامه جغرافیایی / نقشه از ابتدا می تواند بسیار وقت گیر و بسیار گران قیمت باشد. در این حالت ، استفاده از API یک راه حل عالی است.

در حقیقت ، بیشتر برنامه هایی که می بینید در حال اجرا بر روی خود API هستند ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید از آن استفاده نکنید. در این مقاله ، بهترین برنامه جغرافیایی و نقشه برداری را برای ساختن برنامه های خود با سهولت کشف خواهید کرد.

اما ابتدا ، بیایید اصول را درست بدست آوریم.

Geocoding چیست؟?

Geocoding چیزی است که ما همیشه از آن استفاده می کنیم ، حتی وقتی به Google Maps یا سایر سرویس های نقشه برداری نیز دسترسی داریم.

به عبارت ساده تر از هر زمانی که می توانم – وقتی برنامه نقشه خود را باز می کنیم ، مقصد خود را در نوار جستجو تایپ می کنیم و با نمای گرافیکی از مکان مشخص شده با یک پرچم باز می گردد. این فرآیند Geocoding نام دارد. مهم نیست که شما یک آدرس واقعی یا فقط نام خیابان یا محل را تایپ کنید ، Geocoding می تواند تمام این موارد را تشخیص دهد.

مزایای استفاده از API برای ساخت برنامه شما

مناسب بودجه

این یک واقعیت جهانی است که ساختن یک برنامه از ابتدا بسیار گرانتر از یکپارچه سازی API است. API ها می توانند در دراز مدت نیز به طور مضحکانه در هزینه شما صرفه جویی کنند زیرا نیاز به استخدام برنامه نویسان مختلف را برای جمع آوری هر یک از ویژگی ها جداگانه از بین می برد. API ها با تمام قابلیت ها از پیش ساخته شده اند.

اجرای سریع تر کاربرد ساختمان

با استفاده از API ها می توانید به سرعت با برنامه خود تنظیم کنید تا جایی که می توانید شروع به ارائه آن به مشتریان خود کنید. اکثر API ها یکپارچه سازی سریع و آسان هستند. از طرف دیگر ، ایجاد یک برنامه از ابتدا به یک تن زمان نیاز دارد.

مطابق با تغییرات

همه چیز به طور مرتب نیاز به تغییر و بروزرسانی دارد و همین مورد در مورد برنامه های نقشه نیز وجود دارد. برای ارتباط با این موضوع ، باید تغییرات مورد نیاز خود را جلب کنید. وقتی از API ها برای جمع آوری برنامه های خود استفاده می کنید ، نیازی به نگرانی در مورد تغییرات لازم نیست زیرا همه این موارد توسط ارائه دهنده API مورد توجه قرار می گیرد.

Google Maps Platform

من حدس می زنم شما از قبل می دانید که چرا Google Maps Platform در بالا در اینجا ذکر شده است. این شرکتی است که تقریباً همه با آن آشنا هستند و چه راهی بهتر برای ساختن برنامه شما از این است. این راه حل با داده های قابل اعتماد از بیش از 200 کشور و سرزمین کاملاً ساخته شده است.

آنها توجه زیادی به دقت می کنند ، به همین دلیل روزانه بیش از 25 میلیون نسخه دارند. به سختی می توانید با این کار اشتباه کنید.

محصولات آنها شامل موارد زیر است:

 • نقشه ها
 • مسیرها
 • اماکن

به راحتی می توانید هرکدام از این محصولات را در سیستم خود ادغام کنید.

PositionStack

با استفاده از روش جغرافیایی رو به جلو و همچنین جیکودینگ معکوس, جایگاه مبتنی بر REST API است که می تواند یک قطعه عالی برای برنامه شما باشد. بیش از 2 میلیارد آدرس در سراسر جهان وجود دارد ، که در مورد این API چیزهای زیادی می گوید.

این دارد:

 • مکان جغرافیایی در زمان واقعی
 • داده های سراسر جهان
 • روزانه های مکرر روزانه

شما می توانید هر روز حداکثر 10،000 درخواست جغرافیایی ارسال کنید ، پس از آن برنامه های حق بیمه فقط با 9.99 دلار در ماه شروع می شوند.

اینجا

اینجا دارای طیف گسترده ای از API های GPS درخشان با داده های موقعیت مکانی غنی است که می توانند زندگی مشتریان شما را بسیار آسان تر کنند. این داده ها از بیش از 200 کشور جهان را جمع آوری کرده و هر روز به روز می شود. لازم به ذکر نیست ، بسیار دقیق و مفصل است.

مکان جغرافیایی آنها بسیار دقیق است ، که شامل بیش از 300 میلیون آدرس از 65 کشور مختلف است. من به شدت توصیه می کنم این تست را امتحان کنید.

Geocoder OpenCage

API که یکپارچه می تواند مختصات را به مکانها و از مکانهای مختلف تبدیل کند, Geocoder OpenCage گزینه عالی دیگری است که به آسانی قابل ادغام است و در سراسر جهان پوشش می دهد.

این درحالی است که روزانه ده ها میلیون درخواست انجام می شود ، در اکثر موارد 100٪ به روز رسانی. هر روز بیش از 3 میلیون بار به روز می شود و از همه بهتر ، مقرون به صرفه است. برنامه های قیمت گذاری فقط از 50 دلار در ماه شروع می شوند ، اما قبل از آن نیز می توانید از آزمایش رایگان استفاده کنید.

جعبه نقشه

با داده های مکان شفاف و ابزارهای پیشرفته توسعه دهنده, جعبه نقشه اینجا است تا بتواند نحوه حرکت مردم به معنای واقعی کلمه را تغییر دهد. مهم نیست که اگر به دنبال یک نقشه خیره کننده برای ادغام در وب سایت خود هستید یا یک برنامه تمام عیار از آن تهیه کرده اید ، آنها را تحت پوشش خود قرار داده اید.

با API آنها ، می توانید:

 • از داده های قدرتمند Mapbox استفاده کنید
 • نقشه خود را با نیازهای خود سفارشی کنید
 • داده های سفارشی را بارگذاری یا حتی ایجاد کنید
 • یکپارچه سازی موقعیت جغرافیایی ، جهت ها ، تجزیه و تحلیل مکانی و موارد دیگر
 • پیمایش ناگهانی واقعیت افزوده را فعال کنید

چیزهای بیشتری در آن وجود دارد که می توانند فقط یک بار آن را کشف کنند. برای دریافت دسترسی خود می توانید مستقیماً با آنها در تماس باشید.

برنامه نویس Mapquest

با شبکه ای با بیش از 34000 توسعه دهنده و کارآفرین که از API شگفت انگیز خود استفاده می کنند, برنامه نویس Mapquest احتمالاً تمام آنچه را جستجو می کنید داشته باشد. پر از خدمات وب مختلف ، مانند:

 • نقشه برداری
 • جغرافیایی
 • جهت ها
 • جستجو کردن
 • نقشه استاتیک
 • ترافیک

می توانید ابزارهای آنها را به صورت عملی مشاهده کرده و حتی برای 15000 تراکنش در هر ماه کلید API رایگان خود را دریافت کنید.

موقعیت مکانی

یک راه حل بسیار مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای نقشه برداری و نقشه ها, موقعیت مکانی به همان اندازه نامش هوشمند است. این داده ها را از یک دسته از منابع مختلف مانند OpenStreetMap و آدرس های باز به دست می آورد. و نکته مهم این است که در سراسر جهان کار می کند.

به این کمپانی مانند سامسونگ ، آمازون ، Uber و دانشگاه هاروارد اعتماد دارد. شما می توانید از این API به طور رایگان تا حداکثر 10،000 درخواست در روز استفاده کنید.

TomTom

با نقشه های زمان واقعی و داده های ترافیک, TomTom با برخی از کارکردهای بی نظیر که پوشش جهانی را انجام می دهند ارائه می شود. از نقشه ها ، جهت ها و ترافیک گرفته تا مکان ها ، ردیابی و SDK ها ، این راه حل برای نیازهای شما بسته بندی شده است.

قبل از ادغام API ، به شما تعداد زیادی نمونه کد ، آموزش و ابزار ابزار داده می شود تا اطمینان حاصل کنید که روند تا حد ممکن روان می شود. چقدر خوب است!

جغرافیایی

جغرافیایی می تواند به شما در ساخت نقشه سفارشی و بدون هیچ گونه برنامه نویسی یا یک راه حل اطلاعاتی مکانی با حداکثر سهولت کمک کند. می توانید طرح نقشه را انتخاب کنید و حتی آن را سفارشی کنید تا متناسب با نام تجاری شما باشد. همه نقشه های آنها روی ابر میزبانی شده و هر روز به روز می شوند.

با استفاده از اسناد API و زمین بازی آنها همه چیز برای شما ساده تر می شود.

پیتنی بوئز

با پیتنی بوئز, شما می توانید از میان یک کتابخانه عظیم API های اطلاعات مکانی که شامل “Geos” های مختلف برای اهداف مختلف است ، انتخاب کنید. بعضی از آنها … هستند:

 • GeoCode برای مختصات مکان
 • GeoSearch برای نوار جستجوی آدرس خودکار
 • GeoZone برای مناطق مختلف جغرافیایی
 • GeoMap برای تجسم مکان زیبا
 • GeoRoute برای مسیرهای صحیح

تعداد بیشتری از آنها وجود دارد ، و می توانید با استفاده از محاکمه رایگان آنها را امتحان کنید.

ژئو کانون

ژئو کانون می تواند کارهای شگفت انگیزی مانند ردیابی ناوگان وسایل نقلیه ، پیدا کردن تماس و حتی شناسایی نزدیکترین نقطه تحویل را انجام دهد. بدیهی است که اینها موارد اضافی دیگری بودند. این می تواند تمام کارهایی را که یک مکان سنتی API انجام می دهد انجام دهد.

API های مختلف شامل موارد زیر است:

 • نقشه
 • جغرافیایی
 • مسیر
 • بهینه سازی
 • برنامه ریزی جغرافیایی

روند ادغام ساده است و می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

OpenLayers

API کاملاً رایگان و منبع باز, OpenLayers قرار دادن یک نقشه پویا در صفحه وب شما بسیار راحت است. شما می توانید با ادغام کتابخانه های شخص ثالث ، ظاهر آن را سفارشی کرده و حتی عملکردها را گسترش دهید.

این دستگاه 100٪ موبایل است و شما می توانید به محض این که با کمک اسناد و آموزش های آنها شروع کردید ، کار را شروع کنید. علاوه بر این ، شما حتی می توانید به کارگاه خود بپردازید تا موارد و مزایده های OpenLayers را بیاموزید.

نتیجه

با استفاده از راهکارهای API فوق ، می توانید در عین حال صرفه جویی در هزینه و وقت ، برنامه مبتنی بر GPS خود را بسازید.

برچسب ها:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map