13 بهترین ابزار تصویر زیبا و API برای تجارت شما

استفاده از تصاویر یک روش عالی برای توضیح موضوع خاص با سهولت است زیرا تصاویر قابل هضم تر از متن هستند.


با این حال ، اگر تا به حال در صفحه نمایش صفحه نمایش رفته اید و به صفحات صفحه مراجعه کرده اید ، از صفحه عکس گرفته شده و ویرایش کنید تا جذاب به نظر برسد ، می دانید کار ساده ترین کار نیست. این نوعی تلاش برای انجام همه کارها به صورت دستی است.

در این موارد ، بهترین استفاده برای استفاده از API های عکس صفحه. به جای هدر دادن 5 دقیقه در تهیه یک عکس از تک ، می توانید در آن زمان و با سهولت ، یک صفحه از تصاویر ایجاد کنید.

در این مقاله ، ابتدا ابزاری را پیدا خواهید کرد که از طریق آن می توانید تصاویر را بصورت دستی و سپس API ها بگیرید که این فرایند را خودکار می کند. به خاطر داشته باشید ، فقط “گرفتن” یک عکس از تصویر کافی نیست. این ابزارها و API ها همچنین در انتخاب اندازه دلخواه و زیباسازی آن به شما کمک می کنند.

اهمیت “زیباتر کردن” تصاویر خود

همه ما می دانیم که تصاویر صفحه نمایش نیازی به روتوش یا فیلتر ندارند ، اما بیشتر ابزارهای تصویری داخلی در سیستم ما کل صفحه را از جمله نوار ابزار و نوار وضعیت ضبط می کنند که نیازی به آن نیست.

شما می خواهید آن ها را حذف کنید و به زیبایی نمایش دهید زیرا تصاویر جذاب می توانند:

 • نام تجاری خود را تقویت کنید
 • توجه بیشتری را جلب کنید
 • اعتماد مشتریان را بدست آورید

با این وجود ، ویرایش تصاویر به صورت دستی یک تن زمان مصرف می کند ، به همین دلیل شما باید از راه حل های ذکر شده در این مقاله استفاده کنید.

مزایای استفاده از API برای ساخت ابزار عکس خود

اگر به دنبال ساختن یک ابزار عکس صفحه ای هستید تا بتوانید امور را آسان تر کنید ، در اینجا برخی از مزایای استفاده از API آورده شده است:

باعث صرفه جویی در وقت می شود

منظور از API برای انجام هر کاری سریع و بهتر است. استفاده از آن برای ساختن برنامه شما به معنای کاهش چشمگیر زمان به نصف است ، درصورتی که همه چیز را از ابتدا بسازید ساعت ها طول می کشد. بیشتر API ها می توانند در مدت یک هفته از کار خود بلند شوند.

نیروی کار را کاهش می دهد

یکپارچه سازی API برای ساختن نرم افزار مانند افزونه و بازی است. بیشتر کارها قبلاً برای شما انجام شده است. تمام کاری که انجام می دهید این است که API را با استفاده از مستندات و آموزش های آنها عملیاتی کنید ، و شما آماده هستید تا آن را استفاده کنید. دیگر از ابتدا مونتاژ چیزها نیست.

ارزانتر

بسیاری از API ها بسیار با بودجه مناسب هستند و همچنین با برنامه های Freemium همراه هستند تا بار بیشتری را برطرف کنند. از طرف دیگر ، یک برنامه کامل از ابتدا ممکن است برای شما یک بازو و یک پا هزینه داشته باشد.

ابزارهای تصویری در صورت تقاضا

واقعاً

ابزاری فوق العاده برای تبدیل تصاویر خسته کننده خود به یک مدل است, واقعاً 100٪ رایگان برای استفاده است این توسط بیش از 145000 نفر ، از جمله کارمندان آمازون ، Shopify و Google استفاده می شود. می توانید با بارگذاری تصویر صفحه خود شروع به کار کنید ، پس از آن می توانید:

 • بین ویندوزهای مختلف مدل را انتخاب کنید
 • پس زمینه را تغییر داده و تنظیم کنید
 • تصویر را با فرمت های PNG ، SVG یا JPG بارگیری کنید

آنها دائماً از ویژگی های جدید و جالب استفاده می کنند ، بنابراین استفاده از آنها کاملاً ارزش دارد. آنها حتی برای Google ساده و Sketch برنامه های افزودنی نیز دارند.

جستجوگر تصویر Geekflare

اگر مخاطبان چندگانه یا جهانی را هدف قرار می دهید ، نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آیا وب سایت شما به درستی در همه مکان ها بارگیری می کند. موارد زیادی می تواند وجود داشته باشد که وب سایت شما در یک کشور بسیار خوب باشد اما در کشور دیگری وجود دارد ، بنابراین عاقلانه است که اطمینان حاصل کنید که همه چیز مناسب است.

با استفاده از جستجوگر تصویر Geekflare, به راحتی می توانید بررسی کنید که آیا وب سایت شما به درستی در هر منطقه نشان داده شده است یا خیر. تمام کاری که انجام می دهید اینست که URL را بچسبانید و اجازه دهید ابزار نتایج را از مناطق مختلف بازگرداند.

پس از آن ، می توانید تصاویر را بارگیری کنید یا حتی در صورت بروز مشکل بارگیری در یک منطقه خاص ، شناسایی کنید.

Thum.io

عکس های زیر یک ثانیه را بگیرید Thum.io. این یک ابزار بسیار سریع و قابل اعتماد تصویر است که می تواند تصاویر را به روشی ساده و همچنین پیشرفته پردازش کند. منظور من از “پیشرفته” این است که به شما امکان می دهد بر حسب ترجیح خود عرض و پیکسل ها را انتخاب کنید.

می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

عکس جغرافیایی

با امکان آزمایش وب سایت خود از بیش از 200 مکان, عکس جغرافیایی یکی دیگر از گزینه های درخشان است که برخی مشتریان خوشحال به نام های سامسونگ ، WebMD و مایکروسافت را در اختیار شما قرار می دهد. شما به معنای واقعی کلمه می توانید از استفاده از پروکسی و VPN خداحافظی کنید ، زیرا این ابزار به شما امکان می دهد از هرجایی در هرجایی باشید.

شما URL خود را یک بار و BOOM وارد می کنید ، اکنون می دانید که چگونه وب سایت شما در مکان های مختلف ظاهر می شود.

دستگاه عکس

با دستگاه عکس, بلافاصله می توانید تصاویر ایجاد کنید و حتی صفحه وب خود را به یک سند PDF تبدیل کنید. قبل از وارد کردن آدرس اینترنتی ، گزینه ای را انتخاب می کنید که دستگاه های مختلفی مانند رایانه لوحی ، تلفن یا دسک تاپ را انتخاب کنید ، این یک ویژگی برجسته است زیرا همه افراد دارای ترجیحات مختلف هستند.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید برای ایجاد یک صفحه نمایش طولانی و تمام صفحه انتخاب کنید. به غیر از این ، شما می توانید یک عکس فوری از وب سایت خود نیز تولید کنید. شما می توانید از این ابزار به مدت 100 عکس در ماه به صورت رایگان استفاده کنید.

GeoPeeker

همانطور که از نام در حال حاضر اشاره شده است, GeoPeeker به شما امکان می دهد نگاهی بیندازید که چگونه وب سایت شما در مکان های مختلف ظاهر می شود. نسخه رایگان این امکان را به شما می دهد تا به 6 مکان مختلف نگاه کنید ، در حالی که نسخه حق بیمه 6 را اضافه می کند.

با برخی از گزینه های پیشرفته ، همچنین می توانید:

 • بررسی کنید وب سایت شما خراب است یا خیر
 • زمان بندی پینگ را از مکان های مختلف شناسایی کنید
 • تأخیر ، قطعنامه و تنظیمات نماینده کاربر را سفارشی کنید

برنامه های حق بیمه فقط از 9 دلار در ماه شروع می شوند.

API های تصویر

تصویر صفحه

ScreenshotAPI.net به شما امکان می دهد با استفاده از یک API ساده عکسهای تصاویر پیکسلی مناسب ایجاد کنید. API در Google Cloud در حال اجرا است به این معنی که می تواند ترافیک زیادی را کنترل کند. API برای تنظیم و اصلاح ساده است. می توانید از صفحه نمای صفحه ، صفحه کامل یا حتی یک عنصر خاص در صفحه عکس بگیرید.

با یک برنامه رایگان ، شما می توانید تا 100 عکس از هر ماه تولید کنید. برنامه های پرداخت شده از 5 دلار در ماه شروع می شود.

استراحت

مورد اعتماد سامسونگ ، AdColony و Autodesk است, استراحت یک API شگفت انگیز است که می تواند تصاویر را تنها با یک تماس ضبط کند. این نرم افزار مبتنی بر URL بسیار ساده و سریع RestFUL HTTP است و دارای نمونه کد برای زبان های مختلف مانند PHP ، Java ، Node.js و Python است.

موتور ارائه دهنده بر اساس مرورگر تکمیل شده و سازگار با GDPR است. برنامه های قیمت گذاری فقط از 9/95 دلار در ماه شروع می شوند و همچنین می توانید 7 روز آزمایشی رایگان را طی کنید.

URLBox

تعریف آنها از SaaS “تصویر به عنوان یک سرویس” است که بسیار چشمگیر است. URLBox می تواند با API ساده و آسان برای ادغام ، وظیفه تولید تصاویر را به صورت خودکار انجام دهد. تو می توانی:

 • عکس های تمام صفحه بگیرید
 • عکسهای عکس العمل پاسخگو متناسب با همه دستگاه ها
 • بی عیب و نقص از صفحه هایی که دارای رسانه هستند ، بی عیب و نقص ایجاد کنید

ارائه آنها بسیار سریع است و به شما امکان می دهد تصاویر کوچک مختلفی را در ابعاد مختلف در طی چند ثانیه تولید کنید. شما تضمین می کنید همان نتیجه را در مرورگر خود به دست آورید ، چیزی کمتر از این. هر چقدر هم که پیچیده باشد ، می تواند یک مقدار دیوانه وار HTML را اداره کند.

می توانید با یک آزمایش رایگان شروع کنید و آن را از همانجا پیش ببرید.

API Flash

بر اساس Google Chrome و AWS Lambda, API Flash API تصویر صفحه وب نوید یک زیرساخت پایدار و مقیاس پذیر را می دهد. نقاط پایانی HTTPS برای تمام برنامه ها است که به خاطر امنیت و محافظت از حریم خصوصی شناخته شده است.

API کاملاً مستند است و می تواند یک صفحه کامل ایجاد کند ، و همچنین عکس های با پاسخگویی موبایل بسیار راحت است. این برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 100 عکس از تصاویر ایجاد کنید ، اما می توانید یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را با شروع از 7 دلار در ماه برای بیشتر انتخاب کنید.

API تصویر

API تصویر مبتنی بر REST API است و تا جایی قابل تنظیم است که حتی می توانید Javascript را غیرفعال کنید. می توانید یک صفحه تمام صفحه و همچنین عکس های با ابعاد سفارشی تولید کنید که از پیکسل های مورد نظر شما هستند.

ویژگی برجسته این API این است که می توانید Google Chrome را به عنوان مرورگر یا Firebox انتخاب کنید. سپس API تصاویر از مرورگر انتخاب شده تولید می کند. می توانید به صورت رایگان 1000 تماس API خود را ثبت نام کنید و دریافت کنید.

مرورگر

یک API بسیار قدرتمند که بسیار متفاوت از سایر موارد ذکر شده در این لیست است. مرورگر اتوماسیون مرورگر است که برای توسعه دهندگان و مشاغل ساخته شده است. می توانید آن را روشن کرده و بیشتر کارهایی را که در یک مرورگر انجام می دهید ، خودکار کنید ، یکی از آنها عکس های صفحه است.

بلافاصله می توانید تصاویر صفحه وب ایجاد کنید و آنها را در قالب های PNG یا JPG ذخیره کنید. لازم نیست یک خط کد را لمس کنید ، به لطف API های REST که برای راحتی شما آماده شده اند.

می توانید روش پرداخت “پرداخت همانطور که می خواهید” ثبت نام کنید یا یکی از برنامه های ثابت آنها را با شروع از 50 دلار در ماه انتخاب کنید.

عکس صفحه نمایش

با عکس صفحه نمایش, می توانید تصاویر بسیار قابل تنظیم عکس بگیرید. می توانید تصویر کوچک و نمای دلخواه خود را تنظیم کنید ، خط CSS خود را اضافه کنید ، یک زمان تأخیر خاص و موارد دیگر را تنظیم کنید. نتیجه در قالب های PNG ، JPEG یا GIF حاصل می شود.

Screenshotlayer حداکثر تا 100 درخواست رایگان است ، پس از آن می توانید برنامه پرداخت شده آنها را با شروع از 19.99 دلار در ماه انتخاب کنید.

نتیجه

استفاده از ترکیبی از ابزارها و تصاویر API فوق می تواند برای کارهای شغلی و روزمره شما بسیار مفید باشد.

برچسب ها:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map