14 راه حل حسابداری مبتنی بر ابر برای مشاغل کوچک و بزرگ

حسابداری بخشی جدایی ناپذیر از مدیریت یک تجارت است.


این امر در ایجاد و کنترل بودجه ، تصمیم گیری در مورد خرید اصلی و همچنین پیگیری هزینه ها کمک می کند. بدون حسابداری ، تجارت شما همیشه وقتی نقصان رشد می کند کمبود خواهد بود.

با این حال ، حسابداری می تواند پیچیده و وقت گیر باشد. بعضی اوقات صاحبان مشاغل برای انجام حداقل وظایف ناچیز مانند پرداخت صورتحساب و پیگیری درآمد ، آن را به اندازه کافی چالش برانگیز می دانند ، بنابراین پاسخ دادن به سؤالات مهم مانند “آیا تجارت من سودآور است؟” و “آیا می توانیم پرداخت مالیات لازم را انجام دهیم؟” مطمئناً از کار خارج است.

حسابداری بهتر است وقتی توسط نرم افزار انجام شود تا یک انسان. مطمئناً داشتن حسابدار واقعی در حالت آماده به کار بسیار عالی و ضروری است ، اما بخش عمده رسیدگی توسط نرم افزار انجام می شود.

با استفاده از نرم افزار می توانید در زمان مرتب سازی قانونی در مناطق مالی ، وقت و هزینه زیادی صرفه جویی کنید. همچنین به شما کمک می کند با تهیه گزارشهای تقاضا ، درک بهتری از آنچه در شغل شما است ، کسب کنید.

چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی توانستید به صورت دستی انجام دهید ، به عنوان نمونه از “شانس خطا” استفاده می کنید. راه حل حسابداری خطاهای کمی دارد که احتمالاً خطایی ندارد.

برای اینکه چشم انداز بهتری در مورد استفاده از آن به شما ارائه دهیم ، اجازه دهید نگاهی به روشهای مختلف مدیریت حسابداری بیاندازیم. چند روش خوب برای انجام آن وجود دارد و 3 مورد از آنها در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

نرم افزار سنتی

یک نرم افزار سنتی موجود است که به شما امکان می دهد کارهای سنگین حسابداری را انجام دهید. می توانید آنها را در رایانه / لپ تاپ خود بارگیری کرده و محاسبات را انجام دهید. نکته خوب در مورد این نوع حسابداری این است که شما برای استفاده از نرم افزار و دسترسی به داده های خود لزوما به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز ندارید. همه کارها بصورت آفلاین انجام می شود.

با این حال ، آن را به بهترین گزینه تبدیل نمی کند. اشکالات خاص خود را دارد. در حقیقت ، همه چیز اشکالاتی دارد ، بنابراین می خواهید به گزینه های زیر نیز نگاهی بیندازید.

استخدام حسابدار

همانطور که گفته شد ، داشتن یک حسابدار واقعی در حالت آماده به کار کاملاً ضروری است. اما ، آیا باید کاملاً به آنها وابسته باشید؟ این ایده آل نخواهد بود زیرا در مقایسه با یک راه حل تمام عیار ، حسابدار بسیار کمی می تواند انجام دهد.

یک حسابدار فقط برای موارد زیر استفاده می شود:

 • داشتن مشاوره مالی شخصی
 • داشتن امنیت وقتی نمی دانید چه کاری انجام دهید
 • برون سپاری کارهای حسابداری خسته کننده

اگر حسابدار خود را فقط به خاطر این موارد نگه دارید ، کاملاً خوب است. وگرنه ، اگر می خواهید بیشتر بخواهید یک راه حل مبتنی بر ابر را انتخاب کنید.

راه حل مبتنی بر ابر

احتمالاً بهترین انتخاب برای رسیدگی به حسابداری ، یک راه حل مبتنی بر ابر می تواند بطور گسترده بار شانه های شما را کاهش دهد. همچنین مزایا و ویژگیهای زیادی به آن متصل است که باعث می شود واقعاً آن را در نظر بگیرید. با استفاده از راه حل حسابداری مبتنی بر ابر ، می توانید:

 • در هزینه ها و در دراز مدت صرفه جویی کنید
 • مقدار زیادی از پهنای باند را در جبهه های مختلف ذخیره کنید
 • از آنجا که به صورت آنلاین است ، از هر دستگاهی به راه حل دسترسی پیدا کنید
 • از امنیت بیشتر لذت ببرید

فراموش نکنید که ویژگی هایی مانند توانایی همکاری و اتوماسیون گردش کار را در نظر بگیرید. اگر همه آن چیزی که می توانستید از آن استفاده کنید به نظر می رسد ، این لیست راه حل حسابداری مبتنی بر ابر را که در زیر گردآوری کرده ام دوست دارید..

تازه های کتاب

یکی از محبوب ترین ها در این لیست است, تازه های کتاب یکی دیگر از شگفت انگیز همه راه حل های صورتحساب و حسابداری است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید یک دسته از کارها مانند یادآوری فاکتور و جمع آوری پرداخت را برای خود صرفه جویی کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید و روی مناطقی که نیاز به توجه شما دارند تمرکز کنید.

غیر از این ، شما می توانید:

 • گزارش های دقیق را مشاهده کنید
 • گزینه های مختلف پرداخت آنلاین را فعال کنید
 • برای بهبود روند کار با تیم خود همکاری کنید
 • از راه حل در موبایل نیز استفاده کنید

آنها یک تیم پشتیبانی برنده جایزه دارند که به سختی می توانند مشکلات و شبهات شما را برطرف کنند.

حکیم

با بیش از 3 میلیون مشتری مشتری, حکیم این امکان را به شما می دهد تا حسابداری ، امور مالی ، افراد ، حقوق و دستمزد و جنبه های مختلف شغلی خود را مدیریت کنید. از هر دستگاهی می توانید به بخش ها دسترسی داشته باشید و از یک سری مناطق که در یک محلول ابری قرار دارند ، مراقبت کنید.

اگر شما هم طرفدار نگه داشتن همه چیز در یک مکان هستید ، من معتقدم که عاشق Sage هستید. آنها به دلیل خدمات عالی خود چندین سال جوایز کسب کرده اند ، بنابراین شما مطمئناً می خواهید آن را بررسی کنید.

کتاب های Zoho

راه حلی با برخی از ویژگی های پر مصرف, کتاب های Zoho مدتهاست که یک نام برجسته در صنعت بوده است ، و آنها همیشه در حال پیشرفت بازی خود هستند. با استفاده از این نرم افزار می توانید امور مالی خود را مدیریت کنید ، گردش کار را به صورت خودکار انجام دهید و همچنین با اعضای تیم خود همکاری کنید تا به صورت جمعی کار کنید.

این می تواند به دنبال کارهای مختلفی از قبیل صورتحساب ، معاملات مذاکره و افزایش سفارشات فروش باشد. همچنین ، اگر اهل هند هستید ، می توانید با GST نیز سازگار باشید.

از آنجا که نیاز به مرور زمان افزایش می یابد ، Zoho Books به شما امکان می دهد بیش از 40 برنامه ادغام کنید تا بتوانید جنبه های شغلی خود را مدیریت کنید.

موجک

می توانید با استفاده از حسابداری ، صورتحساب و پیگیری رسیدگی خود را کنترل کنید موجک. بدون نیاز به انجام هرگونه ورود داده ، می توانید گزارش های مالی تهیه کنید و شماره های مالی را پیگیری کنید. تقریباً می توانید تقریباً تک تک کارها را خودکار کنید و حتی با سایر محصولات Wave مانند حقوق و دستمزد و ادغام ادغام شوید.

ویژگی صورتحساب آنها به شما امکان می دهد تا فاکتورهای حرفه ای را به معنای واقعی کلمه دقیقه ایجاد و ارسال کنید. می توانید به صورت مکرر یا حتی خودکار شارژ کنید. بهترین قسمت؟ اثری از مارک تجاری آنها روی فاکتورهای شما نیست.

کتابهای سریع

اگرچه هر راه حل در این لیست برای انواع غیر حسابداری عالی است, کتابهای سریع کمی کوچکتر برای هر فردی که در آنجا است مناسب تر است. همه چیز فوق العاده سازمان یافته و در دسترس نزدیک است. علاوه بر این ، گزارش ها و داشبورد های قابل خواندن را دریافت می کنید.

شما می توانید حساب و کارت های بانکی خود را به راحتی وصل کنید و هزینه ها را در دسته های مناسب وارد کنید. همگام سازی با برنامه های محبوب نیز فقط با یک کلیک فاصله دارد.

برای مدیریت بهتر حسابداری خود از صورتحساب و کلیه ابزارهای لازم دریافت می کنید. لازم به ذکر نیست ، مشتریان Quickbooks به طور متوسط ​​3534 دلار پس انداز مالیاتی در سال می یابند.

Xero

با بیش از 800 برنامه ادغام می شود, Xero می تواند به شما در حفظ سلامتی مالی عالی در تجارت کمک کند. می توانید از هر وسیله ای این راه حل را استفاده کرده و کار را بر روی آن اجرا کنید. از طریق آشتی آسان ، ایجاد فاکتورها و مطالبات هزینه ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید با این کار انجام دهید.

در مورد ویژگی “آشتی” صحبت می کند ، این امکان را به شما می دهد تا آخرین معاملات بانکی خود را به Xero وارد کرده و دسته بندی کنید و به راحتی از آنها حساب کنید. دیگر نیازی نیست که آنها را به صورت دستی به هر بخش اضافه کنید تا تعیین کنید که در آن تعلق دارند و اینکه آیا آنها را محاسبه کنید یا نه.

می توانید با آزمایش 30 روزه رایگان آنها شروع کنید.

SlickPie

SlickPie برای مدیریت هزینه ها عالی است و بیشتر در اطراف آن ساخته می شود. از صورت حساب مستقیم و گزارش های دقیق ، همه آنچه را که لازم است دریافت می کنید. این یک ویژگی MagicBot درخشان است که به طور خودکار اطلاعات را از رسیدهای شما می گیرد و آنها را به داده تبدیل می کند و به شما در پیگیری بهتر هزینه های شما کمک می کند.

علاوه بر این ، می توانید:

 • معاملات بانکی را آشتی دهید
 • فاکتورهای تکراری را تنظیم کنید
 • یادآورهای پرداخت را تنظیم کنید
 • فیدهای بانکی زنده دریافت کنید

به طور کلی ، بسیار کاربر پسند و کمتر شلوغ است. چیزهای دیگری بیش از آن چیزی که قبلاً ذکر کردم وجود دارد ، و تنها راه برای پیدا کردن همه اینها این است که خودتان آن را امتحان کنید.

مشتی

بسیار مورد تحسین PCMag, مشتی ویژگی های مختلفی را برای مدیریت یکپارچه امور مالی ارائه می دهد. شما می توانید با دیدن مبلغی که پس از پرداخت صورتحساب باقی مانده است در بالای هزینه خود بمانید و با بودجه های سفارشی خود تصمیم های دقیقی درباره پول بگیرید..

می توانید هشدارهای مربوط به موعد مقرر را تنظیم کرده و صورتحساب خود را بدون زحمت مدیریت کنید. غیر از این ، Quicken برای ردیابی سرمایه گذاری ها بسیار عالی است ، زیرا به شما کمک می کند تا نمونه کارها را مرور کنید ، عملکرد را نظارت کنید و مقایسه بازار را ببینید..

مهمتر از همه ، داده های شما با رمزگذاری 256 بیتی ایمن هستند.

کاشو

می توانید هزینه های کل یک سال را به صورت متناسب با آن سازمان دهید کاشو. این ویژگی دارای “صندوق ورودی هوشمند” است که داده های شخصی و تجاری را از هم جدا می کند و به شما کمک می کند تا برای مالیات آماده شوید. چشمگیرترین چیز این است که فناوری هوش مصنوعی آنها تجارت شما را فرا خواهد گرفت و تاریخچه ردیابی هزینه کتابچه راهنمای کاربر را انجام می دهد ، بنابراین مجبور نیستید این کار را انجام دهید.

ناگفته نماند ، تحلیل گزارش های شما و ایجاد فاکتور فقط نسیم است. می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و از یک سری امکانات و همچنین یک تیم پشتیبانی عالی لذت ببرید.

کمتر حسابداری

با همه کارها می توانید انجام دهید کمتر حسابداری که شما با راه حل های دیگر در خارج انجام دهید ، اما با کمی تلاش کمتر. این نرم افزاری است که برای شما سخت کار می کند ، بنابراین مجبور نیستید. ��

می توانید فوراً شروع به کار کرده و حساب بانکی خود را به هم متصل کنید تا تمام معاملات خود را بطور خودکار در حسابداری خود مشاهده کنید ، بدون اینکه به صورت دستی رسیدهای خود را وارد کنید.

جدای از آن ، می توانید صورت حساب های مکرر ایجاد کنید ، فاکتورها را مدیریت کنید و سریعتر پرداخت را بپذیرید. تمام آن فاکتورهایی که پرداخت می شوند به طور خودکار به سوابق حسابداری شما اضافه می شوند. پیش بروید و ماه اول رایگان خود را امتحان کنید.

FreeAgent

دارای امتیاز 4.5 / 5 ستاره در TrustPilot, FreeAgent می تواند به شما کمک کند بالای مالیات خود بمانید ، هزینه ها را مدیریت کنید و فوراً فاکتور ایجاد کنید. این داشبورد بسیار مرتب است ، بنابراین شما دقیقا می دانید که می خواهید روی آن کار کنید. همچنین ، می توانید پیش بینی مالیات خودکار و یادآوری دریافت کنید.

آنها حسابداران پشتیبانی عالی مستقر در انگلستان دارند تا هر وقت لازم باشد شما را راهنمایی می کنند. شروع کار رایگان است. کارت اعتباری لازم نیست.

چاربی

چاربی همیشه شما را مطابق با آخرین قوانین مالیاتی ، خواه الزامات انطباق یا عوارض مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا باشد. در حقیقت ، با استفاده از این راه حل ، می توانید GAAP را رعایت کنید & IFRS به راحتی حسابداری SaaS خود را با بخش مالی در حال تغییر در هم می آمیزد.

علاوه بر این ، می توانید Chargebee را با تعداد برنامه های دیگر ادغام و همگام سازی کنید تا حسابداری خود را ساده تر کنید. به شما امکان می دهد دائماً مراقب پیش بینی باشید و به شما کمک می کند تا ایده بهتری از آخرین منحنی داشته باشید.

ویژگی های بسیار بیشتری در انتظار استفاده از آنها هستند ، بنابراین حتما آنها را بررسی کنید و ببینید آیا این مناسب برای شماست؟.

ZipBooks

ساده اما مؤثر, ZipBooks با ویژگی هایی که شما نمی دانید مورد نیاز شماست ، ترکیب شده است. به عنوان مثال ، شما می توانید از مشتریان خود دعوت کنید که پس از پرداخت هزینه ، بررسی را ترک کنند. این امر به ایجاد حضور آنلاین شما و جذب مشتری بیشتر کمک می کند.

با صدور صورت حساب خودکار و حتی یادآوری می توانید فاکتورها را ایجاد کنید. حسابداری و گزارش دهی با ZipBooks هوشمندتر می شوند ، زیرا می توانید از آشتی ساده ، کدنویسی رنگ ، طبقه بندی خودکار و مجموعه کاملی از گزارش ها استفاده کنید.

ProfitBooks

عالی برای افرادی که دانش حسابداری کمی دارند و ندارند, ProfitBooks ساده است و به سرعت در بازار در حال رشد است. می توانید فاکتورهای زیبا ایجاد کنید ، هزینه های آن را پیگیری کنید و موجودی را مدیریت کنید. پس از آن ، در صورت لزوم می توانید به راحتی داده ها را بین اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید.

این راه حل 100٪ رایگان برای استفاده است و با سه پشتیبانی چت با زبان مختلف ارائه می شود ، که ذهن آور است. بدون محدودیت ، بدون هزینه پنهان و هیچ رشته پیوست نیست.

نتیجه

من مطمئن هستم که با استفاده از این راه حل های مبتنی بر ابر ، حسابداری شما بسیار ساده تر خواهد شد. در حقیقت ، در وقت ، پول و انرژی نیز صرفه جویی خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map