18 بهترین تولید کننده امضای ایمیل برای مشاغل شما

داشتن امضای نامه الکترونیکی به شما امکان می دهد هویت نام تجاری خود را مهر کنید و حرفه ای تر به نظر برسید.


من مطمئن هستم که شما باید بسیاری از آنها را دیده اید و تعجب کرده اید که آیا می توانید یکی از این موارد را برای خودتان بسازید ، به خصوص عکسهای جدید که دارای عکس پروفایل عالی هستند. در این مرحله ، شما ممکن است فکر کنید که ساختن یک علم موشکی است ، اما اینگونه نیست. هرکسی که دانش کدگذاری نداشته باشد می تواند این کار را انجام دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هر یک از ابزارهای ذکر شده در این لیست را انتخاب کنید و یکی را برای خودتان تولید کنید.

ساده است!

اما ، قبل از اینکه به فهرست آن ها بروم ، در اینجا برخی از مزایای داشتن امضای ایمیل است که شما باید بدانید.

مزایای داشتن امضای ایمیل

به راحتی فکر می کنید که امضاهای ایمیل چیزی بیشتر از برخی طراحی های فانتزی با نام و عکس شما تعبیه شده در آن نیست. خیلی بیشتر از این این یک تاکتیک مفید برای بازاریابی است که می تواند برای تجارت شما سودمند باشد.

به همین دلیل است:

آگاهی از برند

داشتن امضای ایمیل راهی عالی برای اطلاع گیرندگان شما است که شما به عنوان یک برند و چه کاری انجام می دهید. این راهی را برای شما ایجاد می کند که بتوانید مارک تجاری خود را حتی بدون تلاش زیاد هم بزنید.

با توجه به اینکه شما تمام اطلاعات شرکت مانند نام ، لوگو ، مخاطب و رنگ های تعبیه شده در امضا را در اختیار دارید ، تشخیص گیرنده نام تجاری شما برای گیرندگان آسان می شود..

لمس شخصی

همانطور که در بالا درباره آن عکس پروفایل های پرکرده شده با امضای ایمیل صحبت کردم ، در واقع روشی خارق العاده برای ایجاد ارتباط شخصی تر با گیرندگان شماست.

در عصر هوش مصنوعی ، داشتن تصویری از خود در داخل امضای ایمیل به خوانندگان شما نشان می دهد که شما یک فرد واقعی پشت میز هستید و نه یک ربات.

سرک بکش

من معتقدم که اطلاعات تماس یک شرکت چندان سخت نیست. تمام کاری که انجام می دهید این است که به دنبال وب سایت آنها ، رفتن به صفحه تماس و BOOM باشید. در آنجا اطلاعات تماس با شما را دارید.

اما اگر با وارد کردن جزئیات تماس خود در امضای ایمیل خود ، 70 درصد کار را آسانتر کنید ، چه می کنید؟ به این ترتیب گیرنده های شما لازم نیست که فقط برای مشاهده شماره تلفن شما از آن صفحات اضافی استفاده کنند.

این تعجب آور است زیرا شما امکان پذیر بودن به گیرندگان خود را می دهید.

سرانجام به بخش قابل توجهی از این مقاله رسیدیم. در زیر تعدادی از بهترین تولید کنندگان امضای ایمیل را ذکر کرده ام که به شما امکان می دهد امضای حرفه ای خود را در یک ویسکر ایجاد کنید.

جیمیو

جیمیو (که قبلاً با نام ZippySig شناخته می شد) بسیاری از گزینه های پیشرفته سفارشی سازی و طراحی مناسب برای مشاغل و آژانس های طراحی که مایل به تغییر طرح های شگفت انگیز سفارشی هستند.

اگر طراح زیادی نیستید ، بیش از 40 قالب حرفه ای در دسترس هستند که به صورت رایگان استفاده می شوند. طبق وب سایت آنها ، بیش از 63000 متخصص از ابزار خود استفاده می کنند ، از جمله بسیاری از آژانس های طراحی وب که خدمات امضای ایمیل را برای مشتریان خود ارائه می دهند (با برچسب سفید).

آنها توسط مارک هایی مانند Freelancer.com ، Template.net ، Wondershare.com و بسیاری دیگر از آنها به عنوان # تولیدکننده امضای ایمیل رتبه بندی شده اند.

امضا. ایمیل

nën.email یک ابزار طراحی انعطاف پذیر امضای ایمیل است. طراحان و آژانس ها به راحتی می توانند برای مشتریان خود امضاهای زیبا و دلخواه بسازند. با یک الگوی شروع کنید ، رنگ ها ، قلم ها و فاصله ها را تغییر دهید ، ترتیب اطلاعات را مرتب کنید و مقدار دیگری از قسمت ها یا بخش های اضافی اضافه کنید.

در زمینه هایی که می توانید اضافه کنید یا در چه پیکربندی محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید دقیقاً به روشی که برای آن نیاز دارید ، یک امضای ایمیلی ایجاد کنید که برای خودتان یا مشتریانتان مارک گذاری شده باشد.

با یک برنامه پرداخت شده ، شرکت ها و سازمان ها می توانند یک لینک اشتراک گذاری ساده امضا ایجاد کنند. سپس هر کارمند می تواند در عرض چند ثانیه امضای ایمیل مارک خود را پر کند و آن را در مشتری مورد نظر خود انتخاب کند. برنامه های امضای name.email در مقایسه با سایر هزینه های هر امضا که منطبق بر اندازه سازمان شما می توانند به سرعت اضافه شوند منطقی است.

افراد می توانند به صورت رایگان امضای شخصی را بسازند و ذخیره کنند.

طرحی

این محبوب ترین مورد در بین این لیست است. طراحی امضای ایمیل توسط بسیاری از مارک های بزرگ مانند Forbes ، HuffPost ، کارآفرین و غیره قدردانی شده است.

برای ایجاد امضای ایمیل خود در DesignHill ، لازم است اطلاعات مربوط به شرکت خود را پر کنید ، سبک ها ، CTA ها را انتخاب کرده و پیوندهای رسانه های اجتماعی را ارائه دهید. پس از تمام این کارها ، باید روی “ایجاد یک امضا” ضربه بزنید تا یک امضای زیبا با ظاهری آماده برای جاسازی در ایمیل های شما باشد..

امضا ساز

همانطور که از نام پیداست, امضا ساز گزینه عالی دیگری برای ایجاد امضاهای سفارشی برای ایمیل های شما است. این وب سایت از طرح بسیار ساده ای برخوردار است ، بنابراین کار را راحت تر می کند. تنها چیزی که می خواهد این باشد –

 • نام
 • عنوان شغل
 • آدرس ایمیل
 • نام شرکت
 • شماره تلفن
 • آدرس وب سایت
 • نشانی
 • آدرس اینترنتی آواتار
 • پیوندهای رسانه های اجتماعی

در حالی که آن جزئیات را وارد می کنید ، می توانید یک پیش نمایش کوتاه در زمان واقعی را مشاهده کنید که نشان می دهد امضای شما چگونه به نظر می رسد. بسیار تمیز!

پست الکترونیکی

این ابزار کمی متفاوت از دو مورد فوق است و برای خوب. این کار کمی بیشتر از آنچه ما درخواست می کنیم انجام می دهد. جدا از اینکه تولید کننده امضای ایمیل باشید ، این ابزار تمام ایمیلهایی که حاوی امضای ایجاد شده شما هستند را ردیابی می کند و هرگاه گیرنده شما آنها را بخواند به شما اطلاع می دهد. به این ترتیب ، می دانید چه کسی نامه های الکترونیکی شما را می خواند و چه کسی نیست.

اگر قبلاً از یک نرم افزار بازاریابی ایمیل استفاده کرده اید ، دیگر نیازی به این ویژگی اضافی ندارید. اما برای افرادی که آنها را ندارند مفید است.

پست الکترونیکی دارای یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد تا 3 ایمیل در روز ردیابی کنید. برنامه پرداخت شده آنها فقط 5 دلار هزینه دارد و حداکثر مزایا را می دهد.

نیوولدستامپ

نیوولدستامپ گزینه های سفارشی سازی بسیار بیشتری و ویژگیهای مهیج را ارائه می دهد که به سختی می توان در دیگران یافت. به شما امکان می دهد برنامه ها و نشان های رسانه های اجتماعی را در امضای ایمیل خود ادغام کنید. نه تنها این ، بلکه شما همچنین این گزینه را دارید که یک بنر تبلیغی را در انتهای ایمیل همراه با فراخوانی برای اقدام خود درج کنید. چقدر باحاله?

حباب

حباب دارای ابزار و قالب های زیادی در زیر کمربند خود است و یکی از آنها تولید کننده امضای ایمیل است. اغلب اوقات کورکورانه به یک ابزار اعتماد نداریم ، اما وقتی صحبت از Hubspot می شود ، می دانیم که این فوق العاده است. این محتوا باشد یا ابزار. آنها یک نام منحصر به فرد برای چیزهای با کیفیت خود دارند.

آنها یکی از ژنراتورهای خوب طراحی شده امضا را دارند و ساده تر است که با آن کار کنید. تمام کاری که انجام می دهید این است که یک الگوی را انتخاب کنید ، جزئیات شرکت خود را تایپ کنید ، آن را سبک کنید و با بارگذاری عکس صفحه نمایش خود را تمام کنید.

WiseStamp

با امکان اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی, Wisestamp یکی دیگر از تولید کنندگان جالب امضای ایمیل است که شما را ناامید نمی کند. ویژگی های آنها براساس برنامه ها تقسیم می شود که یکی از آنها 100٪ رایگان است. این ابزارها بیش از 50 قالب را انتخاب کرده اند ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که چیزی برای همه وجود دارد.

اخیراً آنها ویژگی های زیر را اضافه کرده اند.

 • ویجت برنامه ریزی تماس
 • ادغام تماس زوم
 • دکمه CTA سفارشی
 • امضای شیک

امضای من

این ابزار به شما امکان می دهد تا امضای ایمیل خود را در سطح بسیار عمیق تری ایجاد و تنظیم کنید. من حتی شوخی نمی کنم! آنها پنج زبانه مختلف دارند که به منظور ایجاد گزینه های متنوع در ایجاد امضای شما است. از جزئیات شرکت گرفته تا آرم ها تا بنرها تا یک ظاهر طراحی شده, امضای من ابزاری فوق العاده برای ضرب و شتم است.

امضاهای نامه

معمولاً یکی از ساده ترین ابزارهای تولید کننده امضا در خارج در نظر گرفته می شود, امضاهای نامه یک مدعی بزرگ در این لیست هستند. می توانید از ابتدا یک امضا ایجاد کنید یا از طیف گسترده ای از الگوهای آنها را انتخاب کنید و آن را از آنجا بگیرید.

Si.gnat.re

طراحی وب سایت این ابزار به همین اندازه جالب است. اما وقتی نوبت به ایجاد امضای ایمیل بسیار جذاب می رسد ، ساده و حرفه ای است. Si.gnat.re چهار برگه در صفحه ژنراتور به همراه پیش نمایش زمان واقعی دارد. تمام کاری که انجام می دهید اینست که اطلاعات شرکت خود را وارد کنید ، تصاویر را اضافه کنید ، آن را به سبک بکشید و در آخر لینکهای اجتماعی خود را نیز درج کنید.

نامه رشد

اگر توجه داشته باشید ، بسیاری از ابزارهای ذکر شده در بالا بسیاری از ویژگی های مشترک را دارند. به جز چند مورد که برخی از ویژگیهای پیشگامانه را ارائه می دهد و این ابزار نامیده می شود نامه رشد یکی از آنهاست این همه ویژگی های یکنواختی را که در هر ابزار PLUS می توانید پیدا کنید ، دارای ویژگی های اضافی دیگری است که ارزش صحبت کردن را دارند.

یکی از آنها گزینه تبدیل امضای شما به یک تبلیغ تجاری تمام عیار است که به شما کمک می کند بدون مراجعه به سایت ، ترافیک خود را به وب سایت خود هدایت کنید.

موشک

موشک به شما امکان می دهد تا امضاهای ایمیل ایجاد کنید که کاملاً پاسخگو باشند و در هر دستگاه افسانه ای به نظر برسند. این نرم افزار دارای چندین ویژگی عالی مانند:

 • امکان اضافه کردن آگهی ها در ایمیل
 • امکان ردیابی نتایج از طریق تجزیه و تحلیل آنها
 • امکان بررسی CTR ها
 • تنظیم فوق العاده آسان

گذشته از این ، آنها از بعضی از بزرگترین مارک های جهان از جمله باشگاه فوتبال چلسی ، دل EMC و کونیکا مینولتا استفاده و مورد اعتماد آنها بوده اند. من به شدت توصیه می کنم این مورد را بررسی کنید.

HoneyBook

HoneyBook یک مجموعه مدیریتی تمام عیار مشتری است ، اما وب سایت آنها دارای یک ژنراتور 100٪ رایگان امضای ایمیل است که می توانید از آن استفاده کنید. می توانید یکی را از ابتدا ایجاد کنید یا از مجموعه آنها الگویی انتخاب کنید.

ایجاد امضای ایمیل از این وب سایت بسیار آسان است. تمام کاری که انجام می دهید این است که یک الگوی را انتخاب کنید ، اطلاعات شرکت خود را وارد کنید ، پیوندهای اجتماعی را اضافه کنید ، و شما تمام شده اید. اگرچه این گزینه ها دارای گزینه های سفارشی سازی دستی نیست. هنوز یک ابزار عالی برای امتحان کردن است.

امضای ایمیل امداد و نجات

هیچ ابزار دیگری نام دقیق تری از این ابزار ندارد. امضای ایمیل امداد و نجات با رابط کاربری آسان آنها به نجات شما می آید. آنها دارای ویژگی هایی مانند:

 • بیش از 20 قالب را انتخاب کنید
 • پیگیری ادغام با Google Analytics
 • امکان اضافه کردن Gif ها و بنرهای متحرک
 • هزاران آیکون مختلف رسانه های اجتماعی
 • و خیلی بیشتر

این یک ابزار پرداخت شده است و برنامه های آنها از 48 دلار در سال شروع می شود و تا سال 192 دلار افزایش می یابد. با تعداد ویژگی های منحصر به فرد این ابزار ارائه می دهد ، ارزش بررسی آن را دارد.

امضای نامه Crossware

این یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد امضاهای ایمیل زیبا ، از جمله بنرهای تبلیغاتی را ایجاد کنید و همه چیز را ردیابی کنید. امضای نامه Crossware با Office 365 ، Exchange و Domino به خوبی ادغام می شود.

برنامه های آنها از 10 دلار در ماه برای ده کاربر شروع می شود و به شما امکان می دهد بیش از 500 کاربر را برای افزایش قیمت انتخاب کنید. آنها همچنین یک آزمایش 30 روزه بدون ریسک را برای شما امتحان می کنند.

زینک

زینک یکی دیگر از ابزارهای عالی برای ایجاد و مدیریت امضاهای ایمیل از یک مکان است. این کاملاً با مجموعه های G ، Office 365 ، Outlook و Mail ادغام می شود. بهترین قسمت؟ این سازگار با GDPR است. امضاها تضمین می شوند که از نظر همه دستگاه ها خوب به نظر برسند ، همچنین دارای تبلیغات تبلیغاتی تبلیغاتی هستند که می توانید در ایمیل های خود بگنجانید.

برنامه های آنها از 11 دلار در ماه / برای ده کارمند آغاز می شود و تا 500 دلار با 273 دلار در ماه افزایش می یابد. همچنین می توانید از آزمایش رایگان آنها برای آزمایش آن استفاده کنید.

تعجب کننده

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, تعجب کننده نرم افزار امضای ایمیل گزینه ای چشمگیر است که باید مورد توجه قرار گیرد. با G-suite ، Office 365 ، Exchange و Outlook به خوبی کار می کند. با سازنده امضای HTML آنها ، می توانید با همراه داشتن عکس ، به همراه یک سلب مسئولیت لازم برای انطباق قانونی ، یک امضای عالی به نمایش بگذارید. شما می توانید آن را بدون هزینه با استفاده از آزمایش رایگان آنها تجربه کنید.

نتیجه

حقیقت گفته شده ، استفاده از امضاهای ایمیل کم ارزش است و همه شرکت ها از آن استفاده نمی کنند. من اکیداً توصیه می کنم با وارد کردن یک ایمیل در ایمیل خود ، این را به عنوان یک روش بازاریابی مشاهده کنید و از آن استفاده کنید. من معتقدم که ژنراتورهای فوق این ترفند را برای شما انجام می دهند!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map