21 ابزار کار در خانه (WFH) ابزارهای تجاری کوچک و متوسط

در حال حاضر ، شما از قبل همگی از کار در خانه می دانید.


در واقع ، این به معنای واقعی کلمه نیاز به ساعت است. با وجود همه گیر فعلی ، بسیاری از مشاغل به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و در آستانه فروپاشی قرار دارند. اگرچه کاملاً تأسف آور است ، بهترین راه حل برای این کار استفاده از کار در خانه است.

این تضمین می کند که گردش کاری شما پایدار است ، و تمام کارمندان شما نیز در عمل باقی می مانند. برای یکپارچه سازی کار کار در خانه در مشاغل خود ، باید از ابزارهای مناسب استفاده کنید. و در حالی که تعداد زیادی از آن وجود دارد ، من به انتخاب بهترین مواردی که در اختیار شما قرار گرفته ، رفتم.

بیایید مستقیم وارد لیست شویم.

Software نرم افزار پشتیبانی از راه دور

TeamViewer

با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شود, TeamViewer به شما امکان می دهد از هرجایی و حتی با اتصال به اینترنت 3G به دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کنید. با کمک راه حل RMM یکپارچه ، می توانید جنبه های مختلف دستگاه های مجاز خود را مدنظر داشته باشید و همچنین اطلاعات ضروری را جمع آوری کنید.

همچنین هر زمان که اتفاق مهمی رخ داده ، به شما اطلاع داده می شود. بهترین چیز در مورد این ابزار امنیت داخلی است. این کار را انجام خواهد داد تا فناوری اطلاعات خود را مرتب ، تمیز و عاری از هرگونه خطرناک باشد.

دستیار زهو

می توانید از راه دور با استفاده از دسکتاپ مشتریان خود متصل شوید دستیار زهو. کاملاً مبتنی بر ابر و امن برای هر دو هدف است. شما می توانید از آن برای ارائه پشتیبانی مشتری و توانمندسازی میز کمک فناوری اطلاعات برای برطرف کردن مشکلات آنها استفاده کنید.

به غیر از رایانه ها ، می توانید به دستگاه های تلفن همراه ، لپ تاپ و سرورها نیز دسترسی داشته باشید. بنابراین ، این به معنای واقعی کلمه همه چیز است. برای شروع به اشتراک گذاری صفحه ها و انجام کارهای مختلفی مانند مدیریت ، پیکربندی و رفع عیب یابی ، چند ثانیه به شما نیاز دارید..

AnyDesk

راه حل دیگری که به شما امکان می دهد از راه دور به یک کامپیوتر متصل شوید, AnyDesk بیش از 100 میلیون بار بارگیری دارد ، و من معتقدم که بخش عمده ای از آن به دلیل سطح امنیتی آنها است. آنها در نگه داشتن چیزها در منطقه امن بسیار عالی هستند.

سبک وزن است و دارای ویژگی هایی مانند:

 • انتقال سریع داخلی داخلی بین رایانه ها
 • همکاری آسان با اعضا
 • جلسات ضبط خودکار برای امنیت بیشتر
 • رابط کاربری بسیار قابل تنظیم
 • انتقال سریع داده ها و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه

AnyDesk با اکثر سیستم عامل هایی مانند Windows ، Mac ، Android ، IOS و Linux سازگار است.

Software نرم افزار گپ با Bot

Freshchat

پشتیبانی عالی از مشتری بسیار مهم است و Freshchat تمام عدالت را نسبت به آن انجام می دهد. شما می توانید در وب ، تلفن همراه و حتی پیام رسان های اجتماعی با مشتریان خود درگیر شوید و از آنها مراقبت کنید.

جدا از آن ، می توانید سؤالات متداول را با کمک رباتها و هوش مصنوعی خود به طور خودکار انجام دهید. ارسال پیام های خروجی هدفمند به کاربران نیز دشوارترین کار با Freshchat نیست.

نکته جالب دیگر این است که به شما امکان می دهد بر اساس رفتار کاربر ، اقدامات و سایر شاخص ها فعالیت های تبلیغاتی را برای مشتریان ارسال کنید. به این ترتیب ، هوش مصنوعی به معنای واقعی کلمه می تواند آنچه کاربر می خواهد را پیش بینی کند.

ChatBot

با استفاده از چند دقیقه می توانید AI chatbot سفارشی خود را بسازید ChatBot. هرچه گیج کننده به نظر برسد ، به معنای واقعی کلمه مهارت های فنی لازم وجود ندارد. می توانید آنها را برای وب سایت ها ، صفحات Facebook و برنامه های پیام رسانی ایجاد کنید.

از قالب های پیش ساخته ، عناصر بکشید و رها کنید و ChatBot را به برنامه های شخص ثالث وصل کنید ، همه به لطف API باز آنها.

Chatfuel

تقدیم به Facebook Messenger, Chatfuel می تواند در ضمن کاهش هزینه ها به شما در افزایش فروش و تعامل کمک کند. این برای تعامل با مشتریان 24/7 و خودکار کردن یک دسته از کارهایی که در غیر این صورت برای شما یک ساعت وقت هزینه دارد بسیار عالی است.

همچنین می توانید به چوبی اجازه دهید اتصال گرم را به نماینده فروش متصل کند تا به بهتر شدن آن کمک کند. شرکت هایی مانند Levi’s ، Adidas ، Just Eat و ABC News برای ایجاد و مدیریت چت های چت خود به چت فویل تکیه می کنند.

���� Helpdesk / Self-service

فرشادسک

تنها چیزی که به خوبی پشتیبانی مشتری زنده است ، پورتال سلف سرویس برای مشتریان است که می توانند پاسخ همه مشکلات خود را پیدا کنند. و فرشادسک یک راه حل عالی برای ساخت فقط همین است. از طریق پورتال سلف سرویس ، مشتریان می توانند مقالات پایه دانش ، فروم را جستجو کنند و از ابزارهایی برای دریافت پاسخ برای سؤالات خود استفاده کنند.

برخی از ویژگی های اصلی فرشادسک عبارتند از:

 • امکان اضافه کردن ربات پاسخی برای سهولت بیشتر روند
 • محتوای پایه دانش را به کانالهای مختلف از جمله وب سایت ، برنامه تلفن همراه و گپ وصل کنید
 • مطالب را برای مشتریان ترجمه کنید تا به راحتی جوابها را به زبان خود پیدا کنند
 • بنا به دلخواه خود ، پایه دانش را اصلاح و ایجاد کنید
 • بحث های گذشته را برای کمک به مشتریان جدید در یافتن پاسخ استفاده کنید

همه اینها به کاهش وزن شانه های تیم پشتیبانی شما کمک می کند. می توانید با استفاده از آزمایش رایگان 21 روزه آنها را شروع کنید.

هلیکوپتر

هلیکوپتر جستجو ، کشف و به اشتراک گذاری پاسخ ها در مورد محصولات / خدمات شما را برای مشتریان آسان می کند. شما می توانید یک پایگاه دانش ، صفحه سؤالات متداول ، و زمینه شهادت را برای گفتار مثبت دهان تنظیم کنید.

همچنین به شما امکان می دهد تا مشکلات مشتریان خود را ردیابی کرده و آخرین بازخورد آنها را جمع آوری کنید. غیر از این ، شما می توانید:

 • مشتریان را با اعضای تیم از طریق کانال های همکاری متصل کنید
 • نمایش “موضوعات مرتبط” در کنار فرم تماس با ما
 • بهره وری تیم را با کمک ابزارهای مختلف تقویت کنید
 • هر عنصر Helprace را سفارشی کنید

احتمالاً بیش از 100 ویژگی دیگر وجود دارد که من به آنها اشاره نکرده ام ، و این به ما می گوید چقدر این راه حل چگال است. این دستگاه در همه دستگاه ها کار می کند و می توانید با استفاده از آزمایش 30 روزه آنها به صورت رایگان شروع کنید.

HappyFox

یکی دیگر از راه حل های چشمگیر خدمات سلف سرویس, HappyFox, می تواند به شما در تنظیم پشتیبانی 24/7 مشتری خود بپردازد که به طور کامل توسط مشتریان اجرا شود. به نظر می رسد چقدر عجیب است ، اما واقعاً اینگونه است. آنها می توانند بلیط های پشتیبانی را پیگیری کنند ، از طریق دانش دانش جستجو کنند و حتی در انجمن های انجمن تعامل برقرار کنند.

این بسیار عالی است که به جای اینکه مستقیماً به آنها پاسخ دهید ، به مشتریان خود نشان دهید که به جای پاسخ دادن به آنها ، پاسخ به سؤالات خود را نشان دهند.

HappyFox پیچیدگی جالبی را برای این کل “پورتال سلف سرویس” ارائه کرده است ، که در آن مشتریان می توانند برای کمک به سایر مشتریان به کار خود ادامه دهند. فقط تصور کنید که برای تیم پشتیبانی شما چقدر امکان پذیر است.

Drive درایو ذخیره سازی

درایو گوگل

اشتراک فایلها و همکاری با آنها بسیار آسان تر است درایو گوگل. این امن است ، و شما می توانید هر نوع پرونده را با تیم خود ذخیره و به اشتراک بگذارید. همچنین ، یک حساب کاربری به اندازه کافی خوب است تا داده ها را در چندین دستگاه همگام سازی کند.

با تشکر از نسخه های Business و Enterprise ، می توانید از گزینه های انعطاف پذیر و انعطاف پذیر بدون هیچ گونه مزاحمت لذت ببرید. لازم به ذکر نیست ، هم اکنون می توانید پرونده های تیم را در یک فضای مشترک برای دسترسی راحت تر سازماندهی کنید.

با نسخه اولیه ، 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید. با این حال ، اگر بیش از حد باشد ، می توانید در هر زمان معین ، ارتقا دهید.

Dropbox برای تیم ها

یکی دیگر از گزینه های بسیار محبوب برای ذخیره سازی و همکاری, Dropbox, به همگام سازی دستگاه های مختلف کمک می کند تا همه کارهای تیم شما در یک مکان واحد حفظ شوند.

به غیر از این ، شما می توانید ایده ها را جمع آوری کنید ، جدول زمانی پروژه را ایجاد کنید و وظایف خود را تعیین کنید. از آنجا که ارتباط در طول همکاری ضروری است ، می توانید بازخورد / نظرات اعضای خود را نیز مجاز کنید.

این ابزار برای هماهنگی در پروژه ها و تداوم جریان بین اعضای شگفت انگیز است.

جعبه

در حالی که دو گزینه ذخیره سازی فوق العاده عالی هستند ، ممکن است بخواهید از آن خارج شوید جعبه و همچنین برای ویژگی های خارج از جعبه آن. موردی که بیشتر از همه برای من برجسته بود امکان ذخیره داده ها به صورت محلی است.

مانند گذشته ، جعبه به تعهدات اقامت در چندین جغرافیای مختلف برای پرداختن به نگرانی های مربوط به داده های خاص کشور پاسخ می دهد. این به شما کمک می کند بدون توجه به اینکه داده های شما در کدام مکان قرار داشته باشد ، از فضای ذخیره محلی خود استفاده کنید و از محافظت و حفظ حریم شخصی برخوردار شوید..

همچنین ، می توانید آن را با بیش از 1400 برنامه شخص ثالث ادغام کنید. امکانات بسیار بیشتری وجود دارد که من مطمئن هستم که دوست دارید دوست داشته باشید. ❤

Chat چت و همکاری تیمی

لاغر

اگر تیمی دارید که باید آن را مدیریت کنید ، معتقدم لاغر یکی از بهترین (اگر نه بهترین) راه حل برای انجام کارآمد آن است. این امر همه چیز مانند ارتباطات و ابزارها را در یک مکان قرار می دهد و بهره وری اعضا را افزایش می دهد.

به عنوان مثال ، به جای یک صندوق ورودی بیش از حد ، می توانید مکالمات را در فضاهای اختصاصی به نام کانال انجام دهید. همچنین می توانید با استفاده از بایگانی جستجوی آنها ، اطلاعات مورد نیاز را به راحتی پیدا کنید. و از آنجا که زمان احتمالاً مهمترین چیز است ، Slack به شما امکان می دهد مکالمه هایی را انتخاب کنید که مهم ترین هستند و موارد دیگری را بعداً باز کنید.

می توانید همه اعضای خود را برای یک گفتگوی گروهی جمع کنید یا به صورت جداگانه با آنها در فضاهای جداگانه مکالمه کنید. یک تن از ویژگی های بیشتر وجود دارد که به شما کمک می کند تا انبوه در تجارت خود استفاده کنید.

گله

گله با ارائه تماس های ویدیویی ، سطح همکاری را بالاتر می برد. این بسیار بیشتر از ارسال پیام با اعضای تیم است و شما می توانید هر کانال را برای اهداف مختلف سفارشی کنید. در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه دیگر:

 • اشتراک گذاری صفحه
 • به راحتی فایلها ، پیوندها و سایر موارد را جستجو کنید.
 • ابزارهای تولیدی مانند توجه به اشتراک گذاری ، یادآوری و نظرسنجی
 • با بیش از 50 برنامه شخص ثالث مانند ، Asana ، Google Drive و Todoist ادغام شوید

گله به شرکتهایی مانند Sodexo ، Namecheap و McDonalds اعتماد دارد.

مهمترین

همکاری عمدتا از طریق پیام رسانی, مهمترین انعطاف پذیر ، رایگان و منبع باز است. این امر تأکید زیادی روی امنیت و حفظ حریم خصوصی می کند ، بنابراین وقتی یکپارچه جریان کار را برای همکاری می سازید ، هیچ مشکلی در رابطه با محافظت از داده ها وجود ندارد.

شما می توانید Matterhest را با یک تن برنامه های شخص ثالث و همچنین ابزارهای DevOps مانند Git و رباتها ادغام کنید.

از آنجا که این یک ابزار منبع باز است ، لازم است که آن را میزبانی کنید. من معتقدم استقرار آن را از طریق کاماترا بهترین راه حل است ، به دلیل اینكه خدمات ابری آنها از نظر فناوری پیشرفته بوده و از متخصصانی در زمینه پشتیبانی مشتاق برای تنظیم امور برای شما پشتیبانی می كنند..

Plat بسترهای آموزشی

متفکرانه

برای ایجاد و میزبانی مطالب آموزشی مانند دوره های ویدیویی و راهنماها, متفکرانه یک سکوی عالی برای استفاده است. این امکان را به شما می دهد تا یک سایت عضویت تمام عیار ایجاد کنید تا بتوانید دوره های خود را برگزار کنید و حتی نتایج کلی را تا حد عمیق تحلیل کنید.

این اساساً یک بستر همه در یک است تا بتواند از دانش شما استفاده زیادی کند و با افرادی که به آنجا احتیاج دارند ، به اشتراک بگذارد. این که آیا ما فقط در مورد ده دانشجو یا 10 میلیون صحبت می کنیم ، می توان اطمینان داد که این سیستم عامل می تواند این کار را انجام دهد.

قابل یادگیری

بسیار شبیه به Thinkific است, قابل یادگیری همچنین به شما امکان می دهد دوره های آنلاین خود را ایجاد کرده و بفروشید. شما بر روی قیمت گذاری و اطلاعات دانشجویان خود کنترل کاملی دارید ، که برای هر مدرس بسیار ضروری است.

پس از ثبت نام ، به شما همه چیز مورد نیاز برای راه اندازی مدرسه شخصی خود و شروع به بازاریابی آن به توده ها داده می شود. بسیار قابل تنظیم است ، و می توانید مدرسه خود را دقیقاً به همان روشی که می خواهید بسازید.

همچنین جالب ترین ویژگی این است که دانش آموزان خود را در یک کلاس مجازی در کلاس تجربه کنید. به طور کلی ، Teachable کاربرپسند بوده و برای همه دستگاه ها بهینه شده است. می توانید بدون هیچ هزینه ای شروع به کار کنید.

LearnDash

LearnDash افزونه WordPress LMS (Learning Management System) است که با استفاده از آن می توانید دوره های آنلاین را بفروشید ، محتوای قطره ای را بفروشید و دانش آموزان خود را با داشتن گواهی نامه و موفقیت به آنها پاداش دهید. همه این موارد را می توانید درست از وب سایت خود انجام دهید.

علاوه بر این ، می توانید با دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید ، ثبت نام را کنترل کنید و حتی برخی از یادگیرندگان را برای پیشرفت بهتر گروه بندی کنید. شما تمام انعطاف پذیری را برای شخصی سازی و اجرای دوره ها با توجه به شرایط خاص خود دریافت می کنید ، خواه به قیمت گذاری یا بازاریابی مربوط باشد.

LearnDash توسط برخی از بزرگترین مارک ها مانند Digital Marketer ، InfusionSoft و ProBlogger استفاده می شود.

�� آنلاین / جلسه تیم

جلسه Zoho

عالی برای انجام مکالمه و آموزش اعضای تیم خود, جلسه Zoho به شما امکان می دهد تا کنفرانس های ویدئویی و صوتی را در هر زمان و هر مکان برگزار کنید. حتی می توانید با استفاده از برنامه تلفن همراه آنها ، به جلسات و وبینارها بپیوندید.

این یک ابزار درخشان برای جمع کردن کارکنان خود ، بحث در مورد ایده ها و برنامه ریزی برای حرکت بزرگ بعدی است. شما می توانید ارائه ، جلسات ضبط و گزارش های مهم را بارگیری کنید.

می توانید به صورت کاملا رایگان شروع به کار کرده و بلافاصله از ابزار استفاده کنید.

تیم های مایکروسافت

با نگاهی محکم به حریم شخصی و امنیت, تیم های مایکروسافت متعهد به ارائه یک تجربه همکاری عالی است. شما می توانید کنفرانس های صوتی ، تصویری و وب را با اندازه تیمی تا 10،000 برگزار کنید. یا حتی بهتر ، شما می توانید یک رویداد بزرگ مگا را در حالی که در خانه می ماند برگزار کنید.

این ابزار به شما امکان می دهد اسناد مختلفی از جمله Google Doc ، PowerPoint و Excel را دسترسی ، اشتراک گذاری و ویرایش کنید. اگر ترجیح می دهید چت کنید ، می توانید این کار را انجام دهید ، یا با کل تیم یا یک به یک.

بزرگنمایی

احتمالاً قبلاً درباره این ابزار شنیده اید زیرا بسیار محبوب است. بزرگنمایی به شما امکان می دهد جلسات ، جلسات آموزشی و وبینارها برگزار کنید.

علاوه بر این ، می توانید اتاق کنفرانس بسازید ، تماس تلفنی برقرار کنید و همچنین با اعضای خود گپ بزنید. درپوش 1000 شرکت کننده ویدیو وجود دارد ، اما شما می توانید 10،000 بیننده داشته باشید ، که مطمئناً کمک می کند.

این سایت در سایت هایی مانند TrustRadius ، G2 Crowd و Gartner Peer Insights بسیار رتبه بندی شده است. امکان پذیر بودن بسیار باورنکردنی است. این مهندسی و بهینه سازی شده است که بی عیب و نقص کار کند ، و علاوه بر آن ، استفاده از آن بسیار آسان است.

نتیجه

کار کردن از خانه به آسانی نیست که همه این کار را انجام دهند. با این حال ، با استفاده از راه حل فوق ، شما مطمئناً بار زیادی را بر روی شانه های خود وارد خواهید کرد و به طور بالقوه بیش از گذشته به دست می آورید. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map