4 بهترین ویژگی Trustpilot برای مدیریت بررسی مشتری بی عیب و نقص

از بستر مدیریت بهتر بررسی مشتری چه انتظاری دارید?


اگر به مدیریت برند یا اعتماد به مشتری (که باید باشد) توجه دارید ، مطمئناً اهمیت مدیریت بازخورد مصرف کننده را می دانید.

با توجه به آن 85٪ خریداران به بررسی های آنلاین اعتماد کنید فقط به اندازه توصیه یک دوست یا همسالان ، و 73٪ مصرف کنندگان معتقدم که این بازخورد روی عادات خرید آنها تأثیر می گذارد ، بررسی مشتری یکی از این موارد است مهمترین عوامل در تصمیم گیری آنلاین.

با استفاده از ابزاری که برای افزایش تعداد بررسی های معتبر دریافتی شما کار کند ، این قوام بر سئو شما تأثیر می گذارد و گزارشگری عملی را فراهم می کند تا یک نگرانی اصلی در چشم انداز فعلی تجارت باشد..

اگر به دنبال این نوع سیستم هستید ، چهار ویژگی مهم برای جستجوی آنها وجود دارد.

تشخیص تقلب

بررسی های جعلی یا غیرمجاز می توانند به همان اندازه مضرات مضر باشند.

هنگامی که به دنبال یک سیستم مدیریت بازبینی مشتری هستید ، برای شناسایی واجها نیاز به داشتن سیستم هوایی دارد.

Trustpilot به دلیل هوشمندی آنها بسیار مشهور است نرم افزار تشخیص تقلب. این نرم افزار از فناوری زبان و الگوریتم های یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل هر بررسی و شناسایی الگویی که می تواند سیگنال تقلب باشد استفاده می کند.

همچنین هر بررسی را با طیف گسترده ای از ساختارهای رفتاری ، مانند آدرس IP و شاخص های زبانی آن ، مقایسه می کند تا مشخص شود که آیا بازخورد جعلی است یا خیر..

علاوه بر این ، اگر یک تجارت تصور می کند که یک بررسی ممکن است کلاهبرداری یا نامناسب باشد ، می تواند به سایت ارسال شود تیم سازگاری برای تحقیق.

وجود دارد 13 دلیل احتمالی چرا یک شرکت می تواند یک بررسی را به Trustpilot Compliance گزارش کند.

 1. این شامل زبان توهین آمیز است.
 2. این شامل اطلاعات شخصی (شماره تلفن ، ایمیل ، اطلاعات کارت اعتباری ، و غیره)
 3. این شامل محتوای تبلیغاتی است که مربوط به تجربه خرید یا خدمات مرورگر نیست.
 4. این حریم خصوصی ، محرمانه بودن ، مالکیت معنوی یا حقوق شخص دیگر را نقض می کند.
 5. این فقط مربوط به مالیات یا جریمه است.
 6. این اسپم بازاریابی است.
 7. این فقط یک محصول را توصیف می کند و در مورد تجربه خرید یا خدمات صحبت نمی کند.
 8. در مشخصات شرکت اشتباه است.
 9. در طی یک سال از تجربه نوشته نشده است.
 10. این مقاله صرفاً به دلایل اخلاقی یا سیاسی نوشته شده است.
 11. یک داور یک رقیب است.
 12. یک داور چندین بار شرکت را با پروفایل های مختلف بررسی کرده است.
 13. یک داور تجربه واقعی نداشته است.

از شما خواسته می شود توضیح دهید که چرا این امر ناقض دستورالعمل های کاربر است.

از اینجا خلاصه ای دریافت خواهید کرد که دلایل گزارش بررسی را نشان می دهد. مطمئن باشید که این موارد صحیح است.

پس از ارسال ، روند تحقیقات معمولاً حدوداً هفت روز طول می کشد.

سازگاری موتور جستجو

بررسیهای مشتری نقش زیادی در چگونگی مشاهده افراد از مشاغل بازی می کند و موتورهای جستجو کاملاً از این امر آگاه هستند.

در حقیقت, طبق MOZ, اعتقاد بر این است که بررسی مشتری حدود 10٪ از نحوه رتبه بندی گوگل و موتورهای دیگر وب سایت ها را تشکیل می دهد. به همین دلیل ، شما به یک ابزار مدیریت بازبینی مشتری نیاز دارید که با موتورهای اصلی جستجو سازگار باشد.

منبع

به خاطر داشته باشید ، در حالی که برخی از ابزارهای مدیریت بازنگری ممکن است ادعا کنند که آنها به SEO شما کمک می کنند ، بررسی های واقعی ممکن است توسط موتورهای جستجو “قابل اعتماد” نباشد..

در گوگل به این امر گفته می شود TrustRank. در حالی که عوامل بسیاری وجود دارد که از این ویژگی برای تعیین صحت یک وب سایت استفاده می کند ، بررسی های تأیید شده دارای وزن زیادی است.

Trustpilot شریک Google است. از آنجا که این یک بستر باز است که در آن همه می توانند یک بررسی را ترک کنند و مشاغل مجاز به حذف ، ویرایش یا پنهان کردن بررسی های ضعیف نیستند ، Google این محتوا را معتبر می داند. به نوبه خود ، بررسی های مشتری در سمت چپ بر روی این پلتفرم به شدت در رتبه بندی وب سایت های Google تأثیر می گذارد.

علاوه بر این ، Trustpilot است TrustBoxes می تواند پیکربندی شده باشد تا بازخورد را مستقیماً در صفحات وب شما نمایش دهد ، که با گذشت زمان می تواند شما را برای Rich Snippets Stars در جستجوهای Google واجد شرایط کند..

هنگام تنظیم TrustBox ، جعبه را بررسی کنید Snippets Rich را برای SEO فعال کنید.

سپس ، در کنسول جستجوی Google ، به Googlebot بخواهید صفحه وب (های) خود را با TrustBox خزنده کند. به خاطر داشته باشید ، Trustpilot نمی تواند تضمین کند که شما Rich Snippet Stars را دریافت خواهید کرد – دستورالعمل های Google برای Rich Snippet Stars دقیق هستند.

تجزیه و تحلیل جامع در مورد مشتری  

گزارش عمیق باید مؤلفه اصلی نرم افزار بررسی مشتری باشد که شما انتخاب می کنید. این بینشها باید پایه و اساس جهت حال و آینده شما باشد.

جمع آوری یک مقدار بازخورد از مشتریان تأیید شده اولین قدم است ، اما درک احساسات و مجموعه داده های اساسی از بررسی ها به همان اندازه مهم است. این بررسی ها فقط به دیگران امکان نمی دهد که چه چیزی را انتظار داشته باشند یا اینکه چگونه یک محصول / خدمات به خوبی کار می کند.

اینها اشکال خام بازخوردی هستند که بینش می دهد که مصرف کنندگان درباره شرکت شما چه فکر می کنند ، چه پیشرفت هایی باید داشته باشند و آیا شما انتظارات را برآورده کرده اید یا خیر..

Trustpilot با تبدیل خودکار داده های بررسی مشتری موجود به گزارش های تحلیلی دقیقه به دقیقه که باعث تغییر در رتبه بندی ها و TrustScores می شود ، این کار را ساده می کند..

بررسی اجمالی صفحه اجمالی از تعداد نظرات شما در کل ، چند روز در روز ، تعداد افراد جستجو در نمایه شما در صفحه اصلی Trustpilot ، و غیره ارائه می دهد..

برای اینکه کمی بیشتر به عمق برسید ، روی آن کلیک کنید تحلیل و بررسی در صفحه ، می توانید ببینید که کدام روش های موفقیت آمیز (و کمترین) موفقیت آمیز هستند. همچنین می توانید برترین برچسبهایی را که باعث می شود افراد برای ترک بررسی ، و همچنین زمان اوج انجام این کار ، مشاهده کنید.

ویژگی برچسب زدن روی بینش بخش های صفحه بازخوردی را در فهرست نویسی های مختلف ، از جمله مکان یا محصول قرار می دهند تا بتوانید برای تحلیل عمیق مخاطبان ، بازخورد را فیلتر کنید. این بدان معناست که می توانید جزئیات خاصی را ردیابی کنید و ببینید که چگونه تغییرات مختلف بر رتبه بندی ها تأثیر می گذارد.

دانستن این نوع اطلاعات برای شغلی ضروری است که هدف آن رضایت مشتریان باشد. فقط مشاهده رتبه بندی کلی ستارگان شما لزوماً تصویر کاملی از احساسات مشتری کلی شما ارائه نمی دهد.

ضروری است که کمی عمیق تر حفر شوید و ببینید مردم چه می گویند و معنای پشت آن چیست.

ادغام برنامه

مطمئناً شریک شدن یک سیستم نرم افزاری خدمات مشتری که قادر به کار با وب سایت تجاری شما نیست ، در کل وقت و هزینه است..

داشتن بررسیهای نمایش داده شده در سایت تجارت الکترونیکی شما یک عامل اساسی برای افزایش فروش است ، اما اگر نرم افزار بررسی شما ادغام صحیحی نداشته باشد ، بررسی های شما چیزی بیش از مجموعه داده های داخلی نیست.

باز هم ، Trustpilot در اینجا بسیار مفید است زیرا آنها دارای لیست طولانی سیستم عامل های تجارت الکترونیکی هستند که با آنها سازگار هستند ، از جمله بزرگترین آنها مانند Shopify ، Magneto و WooCommerce..

علاوه بر این ، رسانه های اجتماعی به سرعت در حال تبدیل شدن به منبع مورد علاقه برای تحقیقات تجاری هستند 45٪ از مصرف کنندگان آنلاین اظهار کنند که آنها از رسانه های اجتماعی برای کمک به تصمیم گیری در مورد خرید استفاده می کنند.

همچنین می توانید به راحتی نظرات را از Trustpilot به کلیه سایتهای مهم رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، برنامه Pro و Enterprise بطور خودکار بازخورد خود را در فیس بوک برای شما ارسال می کند.

نتیجه

 در حالی که برخی ویژگی ها ممکن است برای یک تجارت نسبت به مشاغل دیگر بسیار مهم باشند ، اما ملزومات کمی وجود دارد که هر سازمان می تواند از آن بهره ببرد.

مطمئن باشید که به دنبال ابزار مدیریت بازخورد مشتری می باشید که بهترین کار را برای شما انجام می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map