9 پلت فرم AI برای کمک به شما در ایجاد Facebook Chatbot

تغییرات بیشماری در راه اتفاق می افتد مردم در حال تعامل هستند با سازمانهای تجاری مختلف.


وب سایت ها در حال جایگزین کردن برنامه ها هستند ، و اکنون به نظر می رسد که Chatbots ها به تدریج موج برنامه ها را گرفته اند.

Chatbot چیست؟?

آ چت روبات یک برنامه مکالمه مصنوعی است که به خودکار سازی پاسخ گپ کمک می کند. تصور کنید ، شما یک مورد را به صورت آنلاین خریداری کرده اید و می خواهید آن را بدانید تحویل ETA. شما چکار انجام خواهید داد?

به طور معمول ، شما می توانید یک ایمیل را رها کنید ، با فروشگاه تماس بگیرید یا برای بررسی وضعیت سفارش به وب سایت آنها وارد شوید. موافق?

حالا ، اگر می توانستید به آنجا بروید ، چه می کنید وب سایت فروشگاه یا صفحه Facebook برای وارد کردن شماره سفارش خود و chatbot ETA تحویل را به شما ارائه می دهد.

خیلی بهتر ، اینطور نیست?

شما در تماس یا رها کردن ایمیل صرفه جویی می کنید و فروشگاه است کاهش هزینه عملیاتی با نداشتن یک راهنمای کارایی برای پاسخگویی به سؤالاتی که به راحتی می توانید خودکار کنید.

چرا Chatbot مهم است?

 • این موجب صرفه جویی در هزینه پشتیبانی از تجارت می شود – مکالمه یک به یک بین مشتری و یک سازمان تجاری بدون درگیر یک انسان است. یک شخص می تواند سؤالاتی را مطرح کرده و با پاسخگویی به چت بات توسط AI پاسخ دهد.
 • این باعث صرفه جویی در وقت مشتری می شود – مشتری مجبور نیست برای تماس یا ایمیل صرف وقت کند. بیشتر ما در سیستم عاملهای چت مانند Facebook ، WhatsApp و غیره قرار داریم ، بنابراین تعامل از طریق چت آسان است.

شما می توانید در هر سیستم عامل ، از جمله Facebook Messenger ، WhatsApp ، وب سایت ، Slack ، توییتر و غیره ، چت بابات را برای مشاغل یا شخصی خود ایجاد کنید..

به شرح زیر هوش مصنوعی راه حل به شما کمک می کند تا یک چت بابات برای چند پلتفرم ایجاد کنید ، از جمله پیام رسان فیس بوک.

Chatfuel

عالی برای خودکار پشتیبانی در فیس بوک, Chatfuel 46٪ از کل chatbot های پیام رسان را تأمین می کند. این تعداد بسیار زیادی است ، و آن را کاملاً توجیه می کند ، زیرا به شما کمک می کند فروش و مبادلات انبوه را افزایش دهید. شرکت هایی مانند LEGO و HelloFresh نتایج خوبی را با آنها مشاهده کرده اند ، و توصیه می کنم با استفاده از نسخه رایگان نسخه آزمایشی خود نیز امتحان کنید..

برای تنظیم chatbot شخصی شما نیازی به برنامه نویسی یا تجربه قبلی ندارید. در واقع ، شما حتی نیازی به ثبت نام از هم اکنون ندارید. فقط “شروع کار” را بزنید و به شما در مسیر اتوماسیون یک دسته از کارها هدایت می شوید. ��

ChatBot

می توانید وصل شوید ChatBot با صفحه فیسبوک خود را مدیریت کنید و مدیریت سؤالات مشتری در مورد خودکار را آغاز کنید. این به لطف فناوری هوش مصنوعی خود می تواند تعداد زیادی از مشتری را اداره کند. این در عوض به شما در افزایش تعامل ، افزایش فروش و ایجاد یک تجارت معتبر با مشتریان خوشحال کمک می کند.

می توانید پیام های مربوط به هر فرد را شخصی سازی کنید ، متن خوش آمدید را ویرایش کنید و به طور خودکار اجازه دهید در هر زمان که لازم باشد تصاویر را اضافه کند. علاوه بر این ، می توانید به کارت های تعبیه شده ، پاسخ به پیشنهادات و دکمه های CTA امکان پذیر اجازه دهید.

این یک تن از قالب های از پیش ساخته شده را انتخاب کرده است ، و می توانید با استفاده از آزمایش 14 روزه آنها به صورت رایگان شروع کنید.

SendPulse

بسیار باهوش و بصری جذاب است, SendPulse به شما امکان می دهد توابع مختلف را پیکربندی کرده و مطابق نیاز خود آنها را ترفند کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که مکالمه خواستار آن است ، می توانید جریان پیام برای هدایت مشتریان به یک نماینده زنده ایجاد کنید. همچنین می توانید منطق ارتباطات را با کلمات کلیدی مانند “قیمت” ، “تحویل” و “خرید” سازماندهی کنید.

جدا از آن ، شما می توانید:

 • مشاهده تجزیه و تحلیل دقیق
 • ابزارهای اشتراک را برای به روزرسانی های بعدی اضافه کنید.
 • مشتریان خود را در چت بابات پیام دهید
 • ویجت گپ را به وب سایت خود اضافه کنید.
 • در صورت لزوم پرونده ها ، کارت ها و رسانه های دیگر را وارد کنید

چیزهای بیشتری وجود دارد که می خواهید کاوش کنید. حتما به صورت رایگان ثبت نام کنید.

Botsify

با پیامهای شخصی شده و سرعت پاسخ سریع, Botsify می تواند به شما در دستیابی 5 برابر ROI در هیچ زمان و با کمک پشتیبانی خودکار مشتری کمک کند. شما فرم های مکالمه را جمع می کنید ، از ربات به نماینده انسانی تغییر می دهید ، و حتی از زبان های مختلفی را انتخاب می کنید تا مخاطبان گسترده تری را تهیه کنید.

Botsify به شما امکان می دهد تا چت بات هایی را برای واتساپ ، فیس بوک ، پیام کوتاه و وب سایت خود بسازید. و نکته مهم این است که شما می توانید چندین هدف چوبی را برای همان پلتفرم ایجاد کنید تا اهداف و وظایف مختلفی را انجام دهید.

اگر تمام این موارد مورد علاقه شما است ، پیش بروید و محاکمه آزاد 14 روزه آنها را بگیرید.

دیالوگ جریان

با استفاده از فناوری قوی AI, دیالوگ جریان به شما امکان می دهد مکالمات مشابه طبیعی ایجاد کنید که در برنامه های صوتی و گفتگوی متنی مبتنی بر متن قرار دارند. همچنین ، این یک راه حل از طرف Google است ، بنابراین احتمال کمتری وجود دارد که رضایت بخش نباشد. این ترکیبی از قدرت یادگیری ماشین برای ارائه یک تجربه حتی بهتر است.

Dialogflow بیش از 20 زبان مختلف را پشتیبانی می کند و بی عیب و نقص کار می کند با مشتریانی که تقریباً در مورد هر دستگاهی جستجو می کنند ، خواه از پوشیدنی ، تلفن ، بلندگو و غیره..

شرکت هایی مانند دومینوس ، مرسدس و جورجیو آرمانی از این راه حل برای صاف کردن رسیدگی به پیش فروش و استعلام پس از فروش خود استفاده می کنند. همچنین با ثبت نام رایگان می توانید با آن کار را شروع کنید.

برای شروع کار به راهنمایی نیاز دارید؟ اینو ببین دوره گفت و گو.

Converse.ai

Converse.ai یک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو است که به شما امکان می دهد چابک های چت را برای سازمان تجاری خود به راحتی ایجاد کنید.

Converse.ai ادغام با Google ، Slack ، Twitter ، Twilio ، Kik ، Layer ، Intercom ، قابل پخش ، آمارهای پرواز ، MailChimp ، Mailgun, و حباب.

نکات برجسته

 • رابط کاربری مبتنی بر وب آسان برای استفاده.
 • مکالمات متعدد با کاربران با ربات به طور دقیق داوری می شود و پاسخ مناسبی به آنها داده می شود.
 • این ادغام با یک کلیک را در اکثر سیستم عامل ها ارائه می دهد.

ManyChat

یک بستر پیام رسان FB برای پشتیبانی ، فروش و بازاریابی.

ManyChat یک سازنده ربات drag-n-drop ارائه دهید که در آن می توانید منطق را تعریف کنید ، ارسال خودکار را خودکار کنید و موارد دیگر بدون کدگذاری.

نه تنها از صفحه فیس بوک خود ، بلکه می توانید نماد گپ را در سایت خود پیاده سازی کنید تا مشترکان خود را نیز رشد دهید. به عنوان یک پلت فرم بازاریابی chatbot عالی به نظر می رسد.

اسموچ

با API قدرتمند اسموچ, می توانید چت بابات ایجاد کنید برای سیستم عامل های مختلف همراه با Facebook Messenger. فقط با یک API یکپارچه, مجموعه ای از ویژگی های قوی را به دست می آورید.

Smooch با سیستم عامل های مختلف مختلف مانند ادغام می شود مسنجر ، توییتر ، Slack ، Zendesk ، Android SDK, و iOS SDK.

MobileMonkey

صفحه فیس بوک خود را وصل کنید تا در عرض چند دقیقه بصورت رایگان شروع شود. MobileMonkey تمام ویژگی های مورد نیاز برای رشد مخاطبین مسنجر خود را برای بازاریابی محصول ، محتوا ، خدمات و غیره به دست آورد.

برخی از بهترین ویژگی ها هستند

 • تقسیم مخاطب
 • گفتگوهای انفجاری برای تبلیغ ، اطلاع رسانی
 • کارهای عملیاتی روزانه را خودکار کنید
 • قیف های تبدیل را بسازید
 • اقدام بر اساس کلمات کلیدی و تعامل با استفاده از هوش مصنوعی
 • تجزیه و تحلیل قدرتمند برای پیگیری رشد

با کمک MobileMonkey می توانید ویجت چت را نیز در سایت خود اضافه کنید.

Botkit

Botkit سیستم عامل منبع باز برای ایجاد chatbots است. این توسط تیم Howdy طراحی شده است ، که برای ارسال و دریافت پیام ، یک رابط معنایی را ارائه می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند به جای تمرکز روی نقاط پایانی API ، بر ساخت برنامه های پر زرق و برق متمرکز شوند..

در اینجا چند ابزار ارائه شده توسط Botkit آورده شده است:

نکات برجسته

 • برای بهبود کارایی می توانید کد دیگری به API اضافه کنید.
 • این یک کنترل پیام در زمان واقعی برای نظارت بر فعالیت است و آمار استفاده دقیق از آن را ارائه می دهد.
 • شما می توانید حبابهایی را در نظر بگیرید که وقتی کاربر روی آنها کلیک کند ، مقادیر ارسال پیام را ارسال می کند.
 • می توانید پیام خود را به گونه ای تنظیم کنید که در هنگام ارسال آن به یک کاربر ، هیچ گونه اطلاع رسانی یا اطلاع رسانی با صدا نداشته باشد.

تجارتی

تجارتی ابزاری آسان برای ایجاد chatbots است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که متن کاربر و پاسخ ربات را ارسال کنید.

نتیجه بلافاصله با رابط مورد نظر خود روی صفحه نمایش داده می شود. بیشتر از یک chatbot مبتنی بر هوش مصنوعی ، این یک برنامه مسخره چت است.

Wit.ai

Wit.ai از ژانویه سال 2015 متعلق به فیس بوک است تا به توسعه دهندگان خود در تشخیص گفتار کمک کند. Wit.ai دارای بیش از 200000 برنامه نویس است که یک API برای ایجاد رابط های فعال شده با صدا ایجاد کرده اند.

Wit.ai با پایتون ، Node.js و روبی ادغام می شود. کاملاً منبع باز است. می توانید از داستان برنامه نویس دیگر برای شروع برنامه خود استفاده کنید.

نتیجه

امیدوارم بستر فوق به شما کمک کند تا ربات خود را برای تجارت ایجاد کنید. اگر به دنبال یادگیری ایجاد Chatbot هستید ، پیشنهاد می کنم این مورد را بررسی کنید البته Udemy.

برچسب ها:

 • هوش مصنوعی

 • Chatbot

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map