چگونه می توان به مشتریان در دنیایی از فاصله اجتماعی خدمت کرد؟

یکی از مضامین اساسی در مورد همه گیر Covid-19 ، این است که جهان هرگز یکسان نخواهد بود.


نحوه کار و فعالیت ما اساساً طی چند ماه تغییر خواهد کرد و پس از آن در کنار ما خواهد ماند. این تا حدی به این دلیل است که ویروس هرگز از بین نمی رود. فقط مدیریت می شود مؤلفه اصلی مدیریت ویروس خواهد بود تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه.

انسان موجودات اجتماعی است؛ ما شرکت دیگران را دوست داریم و از نشانه های بدنی برای تأیید یکدیگر استفاده می کنیم. این چیزی است که ما می دانیم ؛ این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. به همین دلیل است که بسیاری از مردم مشکل پردازش هنجار جدید را پیدا می کنند. پروتکل های پیشنهادی مسئله اجتماعی را که در روابط تجاری ایجاد می شود سخت تر می کند.

چگونه تعهد خود را بدون ملاقات حضوری بیان می کنید؟ چگونه خدمات همدلی را از طریق رابط دیجیتال ارائه می دهید?

فاصله اجتماعی در محیط کار

به طور کلی ، اقتصاد تجارت فرض می کند که می توانید با بسته بندی هر چه بیشتر کارمندان در یک فضای واحد ، سود بیشتری کسب کنید. این دیگر امکان پذیر نیست. از نظر سلامتی خود و مشتری ، کارکنان باید در انتظار متر باشند. این به معنی کمتر کارمندان در هر متر مربع است. این نتیجه خواهد یافت؛

 • تعداد دفاتر و کارخانه های طرح باز کمتر. این مکانهای کاری به فاصله مشخصی مثل خط مرزی که روی زمین کشیده شده است یا پارتیشن های بالاتر و پلکسی گلاس برای فاصله فیزیکی نیاز دارند و کارگران را از قطرات عفونی به دلیل عطسه یا سرفه محافظت می کنند..
 • سرمایه گذاری در ایجاد یک محیط کار سالم تر. به عنوان مثال ، نصب یا بهبود فیلترهای هوا یا دستگاههای IoT مانند سنسورها برای تهیه اطلاعات در مورد شرایط محیطی.
 • خدمه نظافت یا شرکت های خدماتی در عملیات از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند.
 • ماسک ، ضد عفونی کننده و تجهیزات محافظ شخصی (PPE) در حال تبدیل شدن به اجزای جدایی ناپذیر لباس و تجهیزات کار هستند.
 • استفاده از شیفت های چرخشی و ساعات انعطاف پذیر. از آنها برای به حداقل رساندن تعداد کارمندان در یک سایت استفاده می شود.
 • اگر نقش های متعددی وجود داشته باشد که نیاز به انجام یک کار مشابه به موقع داشته باشند ، می توان آن کارها را جمع کرد تا یک یا تعداد معدود کارمند بتوانند آنها را انجام دهند در حالی که بقیه کارمندان از راه دور کار می کنند. مسئولیت کارهای تلفیقی را می توان در یک برنامه چرخشی انجام داد.

خدمت به مشتریان نیز تغییر خواهد کرد. پروتکل های بهداشتی یک سازمان تا چه اندازه جدی است ، اشتیاق مشتریان برای حمایت از آنها را تعیین می کند. بنابراین مشاغل؛

 • آنها برای بدست آوردن اعتبار با مراجعه به مشتریان ، باید پروتکل های بهداشتی خود را به نمایش بگذارند.
 • برای کنترل جریان مشتری و ریسک آنها ، کنترل دسترسی را تمرین کنید
 • بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین تغییر دهید تا از راه دور به مشتریان خدمت کنید.

دریافت در ابر

کارکنان پشتیبانی مشتری از خانه کار می کنند

سازمان ها در تلاش هستند تا سازماندهی مجدد نحوه اجرای عملیات را سازمان دهند. احکام قفل ، مقررات دوردست اجتماعی و اضطراب اجتماعی پیرامون همه گیری باعث می شود که ورود به این اداره دشوار شود. هم کارفرمایان و هم کارمندان درک می کنند که برای زنده ماندن کار باید انجام شود.

اما چگونه سازمانها می توانند مولد باشند ، برای کارمندان بی خطر باشند و خدمات مؤثری به مشتریان ارائه دهند?

جواب در ابر است.

کارمندان شاغل از خانه ، خارج از خانه یا در حال حرکت باید برای کار به منابع سازمان دسترسی داشته باشند. ارسال نامه به پرونده های برگشت و برگشت کارآمد نیست زیرا کارگران باید به داده ها دسترسی پیدا کنند ، اطلاعات را پردازش کرده و به طور مداوم تجزیه و تحلیل کنند. تنها راه حلی که کارگران را قادر می سازد از هر کجا کار کنند و هنوز هم منابع کاملی از تجارت را در نوک انگشتان خود دارند ، ابر است.

تماشا کنید که چگونه یک سالن مو قادر به داشتن کارمندان در محل ، موبایل و ارتباط از راه دور و همکاری با استفاده از Slack است.

بیشتر کارکنانی که کارهای اداری یا رومیزی انجام می دهند ، نیازی به کار در دفتر ندارند. عملکردهای تجاری مانند ERP ، CRM ، حسابداری و غیره می توانند بدون از دست دادن اثربخشی از ابر اجرا شوند. در واقع ، کار از راه دور مزایای بزرگی برای آن دارد کارمندان ، کارفرمایان و مشتریان.

از هوش مصنوعی استفاده کنید

در حال حاضر جهان براساس داده ها کار می کند. اما جمع آوری داده ها دیگر کافی نیست. باید مورد پردازش ، تحلیل و عمل قرار گیرد. هوش مصنوعی این امر حتی با استفاده از توابع شناختی در داده ها یعنی این ، نه تنها روی داده ها عمل می کند ، بلکه می تواند از این طریق نیز یاد بگیرد. پردازش و تصمیم گیری توسط هوش مصنوعی می تواند در ثانیه زمان اتفاق بیفتد و به فناوری مزیت بارزتری نسبت به زمان واکنش انسان می دهد.

یادگیری ماشین ، تشخیص گفتار در فرآیندهای تجاری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال ، CRM از chatbot هایی استفاده می کند که می توانند گفتار را تشخیص دهند و پرس و جوهای مشتری را مدیریت کنند ، یا ERP تقاضا را پیش بینی می کند و یک برنامه مدیریت منابع تهیه می کند که هزینه ها را کاهش می دهد. این توابع جدید نیستند. آنها روی ابر استاندارد هستند.

در اینجا راه حل مرکز تماس با ابر مبتنی بر Google است. از ابر استفاده می کند تا عوامل ارتباط از راه دور را از هر بستر ارتباطی (از جمله تلفن ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و چت زنده) به مشتریان وصل کند. راه حل ترکیبی از تشخیص گفتار ، پردازش زبان طبیعی و هوش مصنوعی برای رسیدگی به سؤالات ساده برای حل یا جمع آوری اطلاعات قبل از انتقال آن به یک عامل است..

اتوماسیون اتخاذ کنید

اتوماسیون بیشتر مربوط به ربات هایی است که در کارخانه ها کار می کنند. این به معنای بیشتر گسترش می یابد و از فناوری وسایل نقلیه بدون راننده در معادن به همراه تجهیزات استخراج روباتیک استفاده می شود. کارخانه ها بدون مداخله انسانی فعالیت خواهند کرد و به طور بالقوه از مایل دورتر اداره می شوند.

اتوماسیون فرایند رباتیک (PDK) که کمتر شناخته شده است ، اما به زودی به یک اندازه به همان اندازه مهم اتوماسیون تبدیل می شود ، خواهد بود. نرم افزار ՀՀԿ وظایف تکراری مبتنی بر قوانین را تکمیل می کند. آنها قبلاً با تمام توان در بانکها ، موسسات حقوقی و مراکز توزیع استفاده می شوند.

اتوماسیون با استفاده از هوش مصنوعی برای کاهش حجم کار کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد. هوش مصنوعی خودکار در از بین بردن کارهای اداری مبتنی بر کاغذ مؤثر است. کارمندان از راه دور به فرم ها ، مقالات ، تمبرها ، امضاها و غیره دسترسی ندارند در حالی که هوش مصنوعی خودکار قادر به جمع آوری اطلاعات ، جذب مشتری ، تأیید اسناد ، ریسک های مربوط به وزن ، تصمیم گیری و نتایج در کسری از زمان است.

هوشمندانه همکاری کنید

جلسات زیادی وجود دارد که می توانند مجازی باشند نه حضوری. این مورد عادت می کند ، آداب و رسوم و جلسات جلسات مجازی متفاوت است ، اما می توانند به همان اندازه مولد باشند. جابجایی در جلسات مجازی برای تجهیز کارمندان به لپ تاپ ، اینترنت قابل اعتماد و نرم افزار مورد نیاز ، به سرمایه گذاری نیاز دارد.

سیستم عامل های همکاری ابر ابزاری هستند که تیم ها را گرد هم می آورند. سیستم عاملهای همکاری ابر دارای عملکردهای صوتی ، تصویری ، ایمیل و ارتباط چت استاندارد هستند که با ویژگی های اضافی مانند اشتراک فایل ، ویرایش پرونده ، برنامه های شخص ثالث ، اتوماسیون و هوش مصنوعی بیشتر بهبود می یابد..

صادقانه بگویم ، امکانات با ابر بی حد و مرز هستند. برای داشتن یک نگاه اجمالی در مورد نحوه همکاری ، اتوماسیون و هوش مصنوعی می توانیم با هم همکاری کنیم ، نگاهی بیندازید که چگونه دانشگاه نیو ساوت ولز از تیمهای مایکروسافت برای ارائه سخنرانی ، مطالب کلاس ، همکاری کلاس به همراه یک دستیار تدریس خودکار استفاده کرد که به تدریس تبدیل شد. کمک.

به طور واضح ، سازگاری با هنجارهای دوردست اجتماعی لزوماً باعث تحول در محیط کار نمی شود. این تغییر تغییری را که قبلاً اتفاق افتاده بود تسریع می کند. با وجود چند استثناء که به عادات و شیوه های مربوط به سلامتی مرتبط است ، بسیاری از تحولات فناوری در حال وقوع بود. دلیل این امر این است که فناوری ای که به کار گرفته می شود از نظر اقتصادی قابل دوام و کارآمد است.

قبل از همه گیر, مشاغل در حال اتخاذ کار ابری و از راه دور بودند. بر اساس دفتر آمار ملی, 48٪ از نیروی کار انگلیس به دلیل بیماری همه گیر از راه دور کار می کردند. این یک افزایش قابل توجه است تقریباً 20٪ در سال 2018.

برچسب ها:

 • هوش مصنوعی

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map