چگونه SaaS Business می تواند از یک پایگاه دانش برای لذت بردن مشتریان استفاده کند؟

ارائه رضایت مشتری در یک تجارت SaaS در اولویت های 1،2 و 3 است ، حداقل اینگونه است که من آن را می بینم.


در یک تجارت SaaS ، حفظ به همان میزان به دست آوردن مشتریان جدید ضروری است و در بیشتر اوقات ، بهترین راه برای جلب رضایت ، تحقق و فراتر از انتظارات مشتری است. این امر به ویژه در مورد ارتباط و پشتیبانی بسیار مهم است. اگر مشتری فرصت دستیابی را پیدا کرده است ، می توانید شرط بندی کنید که برای آنها مهم است ، بنابراین باید موضوع با ASAP رسیدگی شود.

مشاغلی که نیاز به فراتر رفتن و فراتر از آن را برای مشتریان خود تشخیص می دهند ، افرادی هستند که واقعاً موفق می شوند.

یک پایگاه دانش می تواند به شرکتها در رسیدن به این آرزو کمک کند ، رضایت مشتری را بهبود بخشد و در عین حال منابع مورد نیاز برای تحقق انتظارات خود را نیز کاهش دهد.

به نظر می رسد تقریبا خیلی خوب است درست است ، درست است?

مشتریان خوشحال کننده

بسیاری از مشاغل برای استفاده مؤثر از اطلاعات خود تلاش می کنند.

آنها پاسخ سؤالاتی را که مشتریان از آنها می پرسند ، دارند ، اما هیچ راهی کارآمد برای دستیابی به اطلاعات مناسب به افراد مناسب نیست. اینجاست که پایگاه دانش کمک می کند ، با دسترسی به کارمندان پشتیبانی مشتری به یک کتابخانه جامع اطلاعات ، آنها بتوانند آنچه را که لازم دارند سریع پیدا کنند و آن را به مشتری انتقال دهند. این بدان معنی است که آنها می توانند به مشتریان سریعتر کمک کرده و زمان انتظار را کاهش دهند.

گذشته از این پیشرفت های آشکار بهره وری ، ثبات اضافه شده دیگری نیز وجود دارد ، زیرا همه اطلاعات از یک مکان واحد تهیه می شوند. این مهمتر از همیشه است زیرا مشتریان با شرکتها در چند کانال صحبت می کنند. کسب و کار باید بتواند در هر فرصتی جوابهای مداوم بدهد.

پایگاه دانش همچنین فرصتی جالب برای مشتریان و مشاغل به طور یکسان و… سرویس خود سیر را باز می کند.

سلف سرویس

با گذشت سالها ، من دیده ام که مشتریان تغییر کرده و تکامل می یابند ، زیرا جامعه گسترده تر به فناوری متمرکز تر تبدیل شده است ، مشتریان ، به طور فزاینده ای می خواستند برای غلبه بر مشکلات خود ، انتخاب و قدرت بیشتری داشته باشند. بنابراین ، ارائه یک گزینه دانش بنیان سلف سرویس ، حس خوبی دارد و یک پایگاه دانش به شرکتها کمک می کند تا همین کار را انجام دهند.

با توجه به تعریف ، خدمات سلف سرویس هر آنچه را که نیاز دارند و بیشتر به مشتری می دهند.

اما فقط آنچه خود سرویس است?

خوب ، این همان چیزی است که آن را روی قلع می گوید ، یک سرویس پشتیبانی از مشتری سلف سرویس به مشتریان این امکان را می دهد تا به سیستم که اطلاعات مستقیم در آن ذخیره می شود ، دسترسی پیدا کنند. در بیشتر موارد ، این به شکل یک بانک اطلاعاتی ، دایرکتوری یا پایگاه دانش می باشد.

مشتریان می توانند اطلاعات بحرانی مورد نیاز خود را به سرعت و به راحتی پیدا کنند. از UI ساده و نام تجاری گرفته تا قابلیت های جستجوی جامع ، به صورت تعاملی. وقتی نوبت به سلف سرویس می رسد ، شما نمی توانید چیزی را بخاطر یک تجربه یکپارچه ارائه دهید. در واقع ، من تا جایی پیش می روم که بگویم مگر اینکه روند یافتن اطلاعات ساده ، آسان و بدون استرس باشد ، خدمات سلف سرویس نباید گزینه ای باشد.

در واقع ، فقط باید دو نوع سلف سرویس وجود داشته باشد. خدمات سلف سرویس خوب و اصلاً فاقد سلف سرویس. به همین دلیل است که انتخاب بسترهای نرم افزاری که دارای قابلیت های مهم لازم برای برآوردن و فراتر از انتظارات مشتری باشد ، بسیار مهم است.

بسیاری از شرکت ها مانند نرم افزارهای دانش بنیان استفاده می کنند Document360 برای دانش بنیان خدمات مشتری خود ، و به آنها اجازه می دهد نه تنها متناسب با ارائه پشتیبانی مشتری خود متنوع شوند بلکه منابع مورد نیاز را نیز کاهش داده اند. با دادن قدرت به مشتریان برای یافتن پاسخ های خود ، در زمان خود به نیروی انسانی کمتری نیاز دارید و این به تیم های پشتیبانی کننده کمک می کند تا سریعتر به سؤالات مشتری پاسخ دهند و برای حل مشکلات پیچیده تر سرمایه گذاری کنند.

در کل ، سلف سرویس به یک تجارت کمک می کند تا پشتیبانی خود را بهبود بخشد ، سرمایه گذاری مورد نیاز برای تحقق و فراتر از انتظارات مشتری را کاهش دهد ، و به مشتریان قدرت انتخاب دهد. همه برنده هستند.

به مشتریان کمک کنید تا کارهای بیشتری انجام دهند.

برچسب زدن نقش اساسی دارد ، یک پایگاه دانش با قابلیت برچسب زدن و فیلتر کردن آسان باعث بهبود تجربه مشتری می شود. با استفاده از ویژگی های برچسب زدن ، می توان طبقه بندی محتوا را آسان کرد و سپس در زمان مناسب توسط افراد مناسب پیدا کرد. بدون برچسب زدن ، همه چیز به کلمات کلیدی موجود در محتوا وابسته است و این می تواند چالش های قابل کشف را ایجاد کند.

احتمالاً یکی از نقاط ضعف یک پایگاه دانش این است که این شرکت را ملزم می داند که مشکلات مشتری خود را قبل از حل شدن از طریق سرویس سلف سرویس می داند. خوشبختانه ، این مسئله اغلب مدت طولانی نیست باید از دانش بنیان به عنوان یک داروی تنفس زنده استفاده شود. زندگی می کند ، رشد می کند و با گذشت زمان بهبود می یابد. برای هدایت این پیشرفت ، قابلیت تجزیه و تحلیل داده ها و استفاده مورد نیاز است.

کسب و کار باید بتواند ببیند مشتریانشان به دنبال چه چیزی هستند (از طریق جستجو) و مشکلات مشترکی که در مورد محصول دارند. با دسترسی به این اطلاعات ، شرکت ها می توانند راهنمای رشد دانش خود را راهنمایی کنند ، بنابراین برای رفع نیازهای مشتری سفارشی سازی می شود. این رویکرد مشتری محور تضمین می کند که ارزش تحویل داده شده توسط دانش دانش همیشه در حال رشد است.

✔️ چرا SaaS به پایگاه دانش نیاز دارد?

از تجربه من ، مشاغل SaaS که یک نرم افزار دانش بنیان را در مرکز ارائه پشتیبانی خود قرار می دهند ، اغلب مزایای عمده ای را می بینند که رضایت مشتری را بهبود می بخشد و باعث رشد کسب و کار می شود. این شرکت ها با بهره گیری کامل از ویژگی های ارائه شده ، با نرخ تعطیل مشتری خود مبارزه می کنند و تجارب پشتیبانی مشتری با کیفیت بالا را به طور مداوم ارائه می دهند.

شرکت هایی که از یک دانش دانش بنیان به طور کامل استفاده می کنند ، دسترسی داخلی و خارجی را ارائه می دهند و به مشتریان و کارمندان این امکان را می دهد تا از مزایایی که می توانند ارائه دهند ، استفاده کنند. این رضایت مشتریان شرکت را به حداکثر می رساند و به کارکنان کمک می کند تا کارهای کمتری انجام دهند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map