10 افزودنی امنیتی مرورگر برای محافظت از حریم خصوصی

مهم نیست که چقدر پیشرفت فناوری داشته باشد ، ما همیشه در معرض تهدیدات خطرناک آنلاین آسیب پذیر خواهیم بود.


حریم خصوصی و امنیت کلی ما هرگز در دست امن نیست و مسئولیت ما این است که کاری انجام دهیم ، حتی اگر باعث ایجاد تفاوت جزئی شود. برخی از شما ممکن است داده های شخصی یا حتی اطلاعات مالی را در اینترنت ذخیره کرده باشید ، و محافظت در برابر رها نکردن عمومی از بالاترین اولویت است.

نه تنها این ، با استفاده از اینترنت ، شما همچنین در معرض ویروس ها ، بدافزارها ، باج افزارها و سایر تهدیدهای نامطبوع قرار دارید. با تجربه ، من به راحتی می توانم به شما بگویم که قربانی آن ها جالب نیست. زمان ، داده و آرامش زیادی را از دست خواهید داد.

برای مقابله با این موارد ، نرم افزارهای ضد ویروس متنوعی در آنجا موجود است ، اما اگر طرفدار استفاده از آنها نیستید ، ممکن است بخواهید به این افزونه های امنیتی مرورگر نگاهی بیندازید.

این اطمینان حاصل خواهد کرد که تجربه مرور شما صاف و از هر نوع خطر دور است. اگر این به نظر می رسد مانند چیزی است که شما استفاده می کنید ، پس بیایید وارد لیست شوید. ��

ایمنی مرورگر Avira

شناخته شده برای ارائه بهترین خدمات امنیتی, ایمنی مرورگر Avira مطمئن شوید که از حریم شخصی شما محافظت کرده و یک تجربه گشت و گذار ایمن را ارائه خواهید داد. می توانید این افزودنی را به مرورگرهای Firefox ، Opera و Google Chrome اضافه کنید.

پس از نصب ، می تواند تبلیغات آزار دهنده و آلوده را مسدود کند ، از بازدید شما از وب سایت های مشکوک جلوگیری کند و راه هایی را برای شرکت ها برای ردیابی شما از بین ببرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از ربودن مرورگر (بله ، که وجود دارد) جلوگیری کرده و برنامه های ناخواسته را برای حذف شناسایی کنید.

به عنوان یک ویژگی جانبی ، در ضمن خرید بهترین معاملات را نیز در مورد موارد مشاهده می کند. این افزونه برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است.

امنیت آنلاین

شما می توانید با استفاده از محافظت پیشرفته در مقابل کلاهبرداری فیشینگ و وب سایتهای خطرناک استفاده کنید امنیت آنلاین. اگر وب سایتی که بازدید می کنید ناامن است یا از اعتبار نامساعدی برخوردار است ، این موضوع را از قبل به شما هشدار می دهد. همچنین اگر به صورت آنلاین ردیابی می شوید می توانید به شما اطلاع داده شود.

یکی از ویژگی های شگفت انگیز این است که این افزونه رتبه بندی ستاره ها را برای هر وب سایت نشان می دهد تا بتوانید به راحتی بین موارد بی خطر و آنچه که نیست مطمئن شوید. این رتبه بندی ها بر اساس مبنای مشتری 400 میلیون آنها صورت می گیرد ، در نتیجه آنها برای رفاه سایر کاربران وب سایت بازدید می کنند و شما نیز می توانید این کار را انجام دهید.

Avast Online Security را می توان در Google Chrome به صورت رایگان استفاده کرد.

Adblock Plus

Adblock Plus افزونه منبع باز است که می تواند تبلیغات اسپم را مسدود کند و یک تجربه مرور امن را برای شما حفظ کند. برای مرورگرهای مختلف از جمله Google Chrome ، Firefox ، Opera و Safari کار می کند. نه تنها این ، بلکه می توانید از این مورد در مرورگرهای تلفن Android و IOS خود نیز استفاده کنید.

Adblock Plus به دلیل تنها ارائه خدمات عالی در وب سایت های برتر نشر مانند TechCrunch و Business Insider ذکر شده است.

این برنامه های پنجره بازشو ، آگهی های چشمک زن ، نرم افزارهای مخرب و ردیابی را مسدود می کند. در نتیجه ، متوجه خواهید شد که مرور شما بسیار سبک تر و سریع تر می شود. این افزودنی کاملاً رایگان برای استفاده است.

گارد مرورگر Malwarebytes

برای Google Chrome و Firefox در دسترس است, گارد مرورگر Malwarebytes آن آگهی های طراحی شده را فیلتر می کند ، از کلاهبرداری جلوگیری می کند و ردیاب ها را مسدود می کند.

این روزها کلاهبرداران پشتیبانی فنی در همه جا هستند ، به همین دلیل این افزونه تأکید ویژه ای بر آن منطقه می کند و آنها را برای شما به خود می گیرد. پس از فعال شدن ، دیگر لازم نیست نگران ربودن مرورگر ، قفل مرورگر و سایر تاکتیک های کلاهبرداری باشید.

این نرم افزارهای مخرب را متوقف می کند ، پنجره های مزاحم را آزار می دهد و از حریم خصوصی شما در هسته محافظت می کند. انگار همه اینها کافی نبود, نرم افزارهای مخرب گارد مرورگر همچنین تجربه مرور شما را سرعت می بخشد. شما می توانید این راه حل را بدون هیچ هزینه ای بارگیری و استفاده کنید.

DuckDuckGo

شما به راحتی می توانید از اطلاعات شخصی و کلی خصوصی بودن خود محافظت کنید DuckDuckGo. این شرکت همیشه در هنگام امنیت و حفاظت از صندلی های جلو استقبال کرده است ، بنابراین می توانید کاملاً به خدمات آنها اعتماد کنید.

این افزونه دارای ویژگی جالبی به نام “درجه حریم خصوصی” است که اساساً به شما می گوید قبل از و بعد از اعمال حفاظت از آن ، چقدر به یک وب سایت اعتماد دارید. به نقل از “پیشگیری بهتر از درمان است” طول می کشد تا سطح کاملا دیگری ، و من شکایت نمی کنم.

همچنین می توانید سابقه جستجوی خود را خصوصی نگه دارید و هر ردیابی را که توجه شما را به دنبال دارد مسدود می کند. جدای از آن ، DuckDuckGo سایتها را مجبور می کند که هر زمان در دسترس باشند از اتصالات رمزگذاری شده استفاده کنند تا داده های شما به خوبی ایمن نگه داشته شود..

می توانید از این افزونه در تلفن های همراه خود و همچنین در یک مرورگر دسک تاپ استفاده کنید.

مبدا uBlock

uBlock Origin یکی دیگر از افزودنیهای شگفت انگیز است که سریع است و کار را به خوبی انجام می دهد. این می تواند تبلیغات اسپم ، ردیاب ها و سایتهای مخرب را با کمک تعدادی از لیست های فیلتر مانند EasyPrivacy و EasyList مسدود کند. این افزودنی حالت های مختلفی را برای انتخاب دارد و “حالت پیشرفته” یکی از آنهاست که کلیه درخواست های شبکه شخص ثالث را مسدود می کند ، مگر اینکه مجاز توسط شما باشد.

پس از نصب ، تعداد فیلترهای موجود را فعال خواهید کرد. شما می توانید هر یک از اهداف آنها را ببینید و مطابق نیاز خود آنها را غیرفعال کنید. uBlock Origin در چندین مرورگر از جمله پشتیبانی می شود گوگل کروم و فایرفاکس.

HTTPS در همه جا

می توانید هر وب سایتی را که بازدید می کنید رمزگذاری کنید HTTPS در همه جا. از فناوری هوشمندانه ای استفاده می کند که می تواند درخواست ها را برای وب سایت های موجود در وب بازنویسی کند ، به گونه ای که می توانید از یک دیدگاه بسیار ایمن به مرور بپردازید. همه منابع موجود در اینترنت HTTPS نیستند ، بنابراین این افزونه واقعاً برای همیشه یک مشکل را برای شما حل می کند.

می توانید این افزونه را به صورت رایگان در مرورگرهای تلفن همراه و دسک تاپ خود بارگیری و استفاده کنید. در دسترس بسیاری از افراد مشهور است.

غزل

پر از یک تن از ویژگی های شگفت انگیز است, غزل کارهای دیگری بیش از اطمینان از یک تجربه مرور امن انجام می دهد. می توانید ردیابها را مسدود کنید ، حسابرسی کنید و آنها را تحلیل کنید ، تبلیغات را مسدود کنید و حتی مرور خود را سرعت بخشید. با توجه به اینکه این افزونه منبع باز است ، شما می توانید از شفافیت کامل برخوردار شوید.

همچنین می توانید از ویژگی جستجوی خصوصی آنها که توسط Cliqz استفاده می شود ، برای صرفه جویی در وقت و حجم اطلاعات استفاده کنید. Ghostery در سال 2009 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون با بیش از 7 میلیون کاربر فعال ، به یکی از گزینه های برتر برای امنیت مرورگر تبدیل شده است. می توانید این کار را به صورت رایگان در Apple Store ، Windows ، Google Chrome و همچنین دستگاه های تلفن همراه بارگیری کنید.

نشانگر حریم خصوصی

نشانگر حریم خصوصی به طور خودکار هر چیزی که مخالف رضایت کاربر باشد ، مانند تبلیغات طراحی شده و ردیاب را مسدود می کند. پس از نصب ، فعالیت های مشکوک را در وب سایت هایی که بازدید می کنید تشخیص می دهد و به مرورگر شما می گوید که دیگر صفحات آنها را بارگیری نکنید. به این ترتیب ، شما از بازدید از این منابع متوقف می شوید و ردیابی نمی شوید.

از طریق کوکی ها ، اثر انگشت بوم و سایر تکنیک های ردیابی به این نتیجه می رسد که آیا یک وب سایت اشتباهی به نظر می رسد. نکته عالی در مورد این افزودنی ، این است که فقط برای یک هدف اختصاص داده شده است ، و کار خود را در این زمینه بسیار خوب انجام می دهد. می توانید در مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Firefox و Opera آن را بارگیری و استفاده کنید.

TunnelBear

بسیار سبک و نصب آسان, TunnelBear از حریم خصوصی شما محافظت می کند و شما را از هکرها و حملات مخرب دور نگه می دارد. این خودرو با طراحی فوق العاده ساده همراه است اما می تواند با سهولت کارهای مختلفی را انجام دهد.

پس از نصب این افزودنی ، داده های مرور شما را رمزگذاری می کند و ممیزی های مکرر را انجام می دهد تا مطمئن شوید مشکلی در مورد امنیت وجود ندارد. علاوه بر این ، سرعت بسیار خوبی را به همراه دارد ، دارای یک VPN داخلی است و به بیش از 21 میلیون کاربر در سراسر جهان قابل اعتماد است..

TunnelBear در تمام مرورگرها و سیستم عاملهای پیشرو کار می کند.

نتیجه

من امیدوارم که افزودنیهای امنیتی فوق به شما کمک کند یک تجربه مرور ایمن تری داشته باشید و از داده های خود در برابر توده ها محافظت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map