8 بهترین نرم افزار برای بازیابی اطلاعات اندرویدی

اگر فهمیدید که یک فایل مهم از تلفن یا رایانه لوحی Android شما حذف شده است ، واقعاً لحظه غرق شدن قلب است. شاید آن پرونده بازتابی از لحظات شاد باشد که نمی توانید از آن استفاده کنید ، یا این یک سندی بود که شما در محل کار به آن نیاز دارید.


از دست دادن پرونده دردناک است. دلیل اینکه ممکن است داده ها را در Android یا iOS خود گم کرده باشید می تواند به دلیل حذف اتفاقی ، عدم پشتیبان گیری ، خطاهای ریشه زایی ، نقص عملکرد کارت حافظه و غیره باشد..

بنابراین ، اگر متوجه شوید که نمی توانید یک فایل مهم را در تلفن خود پیدا کنید ، چه می کنید؟ آیا راهی برای برگرداندن آن وجود دارد؟?

خوب ، اینجاست که نرم افزار بازیابی اطلاعات اندرویدی به تصویر می آید!

چگونه یک نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید پرونده های شما را نجات می دهد?

نتیجه این است که در حذف پرونده ، داده های آن کاملاً شسته نمی شوند. Android این فضا را به عنوان خالی علامت گذاری می کند و پرونده را از دست می دهد. از این رو ، شما نمی توانید پرونده را مشاهده کنید ، و می توانید با استفاده از پرونده های جدید آن فضا را رونویسی کنید. هنگامی که آن فضای توسط فایلهای اصلی اشغال شده است ، می توانید بگویید که پرونده شما از بین رفته است.

از آنجا که اکثر تلفن های Android سطل بازیافتی ندارند ، نمی توانید داده های خود را از طریق آن بازیابی کنید. درنهایت ، برای نجات پرونده های شما می توانید از نرم افزار بازیابی اطلاعات Android استفاده کنید. این نرم افزار می تواند حافظه تلفن اندرویدی را برای جستجوی صفحاتی که با 0 علامت گذاری شده اند جستجو کند تا داده های قابل بازیابی را پیدا کند.

علاوه بر این ، ابزار داده های قابل بازیابی را دوباره به هم می رساند در حالی که به آن فرمی نجات بخش می دهد. همچنین توصیه می شود به محض حذف پرونده از ابزارهای بازیابی داده استفاده کنید تا احتمال بازیابی اطلاعات نسبتاً زیاد شود.

به منظور بازیابی اطلاعات ، معمولاً سه مرحله آسان درگیر است:

 • اتصال دستگاه با موفقیت با رایانه شخصی که در آن نرم افزار بازیابی نصب شده است
 • انتخاب نوع پرونده و به دنبال آن اسکن
 • انتخاب پرونده های مورد نظر و بازیابی اطلاعات

در زیر برخی از نرم افزارهایی که می توانید برای بازیابی اطلاعات دستگاههای Android خود استفاده کنید ، ذکر شده است.

Tenorshare UltData

تنورشاره به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات Android که می توانید پیدا کنید در نظر گرفته شده است. این ادعا دارای بالاترین میزان موفقیت در صنعت است و با بیش از 6000 دستگاه از جمله سامسونگ ، اوپو ، شیائومی ، هواوی و غیره سازگار است..

این نرم افزار باعث شده است تا عکس های حذف شده و پیام های WhatsApp از تلفن هوشمند خود بدون ریشه بازیابی نشود. حتی اگر نسخه پشتیبان نیز ندارید ، می تواند فیلم ها ، صدا ، برچسب ها ، اسناد و موارد دیگر را در واتس اپ بازیابی کند.

صرف نظر از نوع پرونده ، Tenorshare می تواند به شما در بازیابی مخاطبین مهم ، عکس های ارزشمند از گالری ، سوابق مکالمه و سایر پرونده های موجود در حافظه داخلی کمک کند. برای این کار ، شما باید لزوماً دستگاه خود را ریشه کن کنید.

بازیابی اطلاعات در سناریوهایی مانند:

 • حذف تصادفی
 • آسیب آب
 • خرابی سیستم عامل
 • صفحه نمایش شکسته است
 • ریشه سیستم

می توانید داده های خود را از هر دو حافظه داخلی و همچنین کارتهای SD بازیابی کنید. همچنین می توانید پیش از بازیابی فایل ، پیش نمایش پرونده را مشاهده کنید. با توجه به جنبه امنیتی ، این ابزار فقط خواندنی و بدون ریسک است ، جایی که احتمال نشت اطلاعات یا از بین رفتن اطلاعات وجود ندارد.

dr.fone

dr.fone ادعا می شود نرم افزار بازیابی اطلاعات اولین برند جهانی است که خدمات بازیابی اطلاعات را برای مصارف شخصی ارائه می دهد. این صنعت بیش از هشت سال پیشرو بوده و از بیش از 6000 دستگاه اندرویدی پشتیبانی می کند. حتی می توانید از تلفن های هوشمند شکسته سامسونگ خود فایل ها را استخراج کنید.

این نرم افزار قادر به بازیابی طیف گسترده ای از انواع پرونده ها ، از جمله موسیقی ، پیام های متنی ، مخاطبین ، فیلم ها ، عکس ها ، اسناد و پیام های WhatsApp برای تلفن های روت شده است. با استفاده از این ابزار در کنار شما ، داده های از دست رفته بدون در نظر گرفتن سناریو قابل بازیابی هستند ، برای مثال ، حذف تصادفی ، خرابی سیستم ، گذرواژهای فراموش شده ، مشکلات کارت SD ، خطاهای ریشه زنی ، چشمک زن ROM ، خسارات ، صفحه سیاه ، تنظیم مجدد کارخانه و غیره..

با استفاده از راه حل dr.fone ، می توانید پرونده های از دست رفته را اسکن کرده و سپس پیش نمایش پرونده های از دست رفته را برای بازیابی کلیه یا داده های انتخاب شده با چند کلیک ساده انجام دهید. این سه حالت بازیابی ، یعنی حافظه داخلی ، دستگاه خراب و کارتهای SD را ارائه می دهد.

iMyFone

د- برگشت روشی آسان برای بازیابی اطلاعات حذف شده شما از تلفن های هوشمند Android یا رایانه های لوحی ارائه می دهد. حتی می توانید آنها را از تلفن های خراب برگردانید. این نرم افزار از چندین تلفن هوشمند و انواع Android پشتیبانی می کند ، از جمله گزارش های تماس ، پیام ها ، عکس ها ، audios ، فیلم ها ، مخاطبین ، اسناد و داده های WhatsApp.

با D-Back ، سطح امنیتی بالا و سرعت بازیابی سریعتر داده ها پس از از دست دادن آنها به دلیل خرابی سیستم ، حذف تصادفی ، آسیب آب ، حمله ویروس ، صفحه سیاه ، رمزهای عبور فراموش شده ، ریشه سیستم و دستگاه عدم پاسخگویی دریافت می کنید. سناریوها.

این نرم افزار بازیابی اطلاعات را از حافظه داخلی و همچنین از کارتهای SD ارائه می دهد. حتی می توانید قبل از بازیابی آنها ، پرونده ها را پیش نمایش و فیلتر کنید. فرقی نمی کند دستگاه شما روت شده باشد یا خیر ، و این ابزار هنوز هم می تواند داده های شما را پس بگیرد.

سهولت

نرم افزار با کاربرد آسان سهولت می تواند پرونده های حذف شده شما مانند مخاطب ، پیام های متنی ، فیلم ها ، عکس ها ، اسناد و صدا را به طور موثر بازیابی کند. این پشتیبانی از بیش از 6000 دستگاه Android از جمله سامسونگ ، ال جی ، HTC ، سونی ، OnePlus ، ایسوس و غیره.

این نرم افزار می تواند فایل ها را از کارت های SD و حافظه داخلی در از دست دادن داده ها از طریق آسیب تصادفی ، حمله ویروس ، خرابی دستگاه ، ریشه کن کردن ، استفاده نادرست دستگاه ، مشکلات کارت SD و موارد دیگر بازیابی کند. فقط کافی است دستگاه خود را وصل کنید ، پرونده های گمشده را اسکن کرده و پرونده های مورد نظر خود را طی چند دقیقه بازیابی کنید.

EaseUS از امنیت و حفظ حریم خصوصی داده ها بدون نوشتن اطلاعات در آنها مراقبت می کند. علاوه بر این ، آن را ارتقاء رایگان برای یک عمر ارائه می دهد تا بتوانید از آخرین نسخه آن به محض انتشار لذت ببرید. علاوه بر این ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید به طور رایگان از پشتیبانی فنی آنها کمک بگیرید.

برای بررسی کیفیت پرونده های بازیابی از قبل ، می توانید داده های بازیابی را پیش نمایش کنید و موارد دلخواه را فیلتر کنید. علاوه بر این ، می توانید تغییرات را در زمان واقعی ردیابی کنید زیرا این نرم افزار اعلان های نتیجه بازیابی را به مرکز اعلان دستگاه ارسال می کند.

FonePaw

استفاده كردن FonePaw, به راحتی می توانید رسانه ها و متون حذف شده خود را از دستگاه Android خود بازیابی کنید. سرعت اسکن این ابزار ضمن محافظت از حریم خصوصی داده های شما از جمله گزارش تماس ، پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و رسانه های واتس اپ نسبتاً سریع تر است..

این پشتیبانی از طیف گسترده ای از قالب های پرونده مانند اکسل ، Word ، PPT ، HTML ، PDF ، RAR ، ZIP و موارد دیگر. فرقی نمی کند که داده های شما به دلیل آسیب تصادفی ، خرابی سیستم عامل ، مشکلات SD ، چشمک زن ROM و حمله ویروس از بین رفته باشد. این نرم افزار می تواند همه آنها را بازیابی کند.

بیش از 6000 دستگاه Android با نرم افزار مختلف از نسخه های 2.3-9.0 پشتیبانی می شوند. علاوه بر این موارد ، این نرم افزار همچنین از جمله استخراج داده ها از تلفن های شکسته اندرویدی به همراه تهیه نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی می کند.

دریل دیسک

7-بازیابی اطلاعات, که اکنون Disk Drill ، از فناوری قدرتمند برای بازیابی اطلاعات دستگاههای Android استفاده می کند. استفاده ساده و رایگان است که می تواند داده های شما را پس از حذف ناخواسته یا از طریق فساد بازیابی کند.

انواع پرونده های قابل بازیابی توسط این نرم افزار عبارتند از: اسناد ، برنامه ها ، فایل های موسیقی ، فیلم ها ، بانک اطلاعاتی ، ایمیل و موارد دیگر. برای بازیابی اطلاعات ، باید دستگاه Android خود را بعد از فعال کردن حالت “ذخیره انبوه” به رایانه شخصی خود وصل کنید. حال نرم افزار را باز کرده و پرونده های گمشده را اسکن کرده و آنها را بازیابی کنید. با این حال ، اگر این حالت در دستگاه شما موجود نیست ، قبل از آن ریشه کن کنید.

این نرم افزار نه تنها می تواند داده ها را از تلفن هوشمند اندرویدی شما بلکه از جداول Android و TV Boxes نیز بازیابی کند.

PhoneRescue

PhoneRescue احتمالاً تنها شخصی است که می تواند داده های حذف شده را بازیابی کند و مستقیماً آن را به تلفن هوشمند شما بازگرداند. خواه دستگاهتان را ریشه کنید یا نه ، هنوز هم می تواند داده های حذف شده را پیدا و بازیابی کند.

این نرم افزار می تواند انواع مختلفی از داده های تلفن شما ، از جمله داده ها و پیوست های WhatsApp را بازیابی کند. با استفاده از فن آوری های سفارشی برای هر تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، PhoneRescue پرونده ها را با سرعت چشمگیر بازیابی می کند.

جدا از آن ، این نرم افزار می تواند دستگاه شما را در هنگام قفل شدن با الگوی ، رمز عبور یا اثر انگشت ، بدون از بین رفتن داده ، ذخیره کند.

AirMore

اگر با استفاده از به روزرسانی های سیستم ، چشمک زن ROM ، ریشه کن کردن دستگاه یا به طور تصادفی برخی از اطلاعات مفید را از دستگاه خود حذف کرده اید, AirMore می تواند به شما در بازیابی فایلهایی مانند هرگز گمشده کمک کند. این روش سریعتر بازیابی اطلاعات را از دو کارت SD و حافظه داخلی دستگاه ارائه می دهد.

از حافظه داخلی ، این نرم افزار می تواند داده هایی از قبیل مخاطبین ، پیام ها ، عکس ها ، صدا ، فیلم ها ، گزارش های تماس ، اسناد و داده های WhatsApp را بازیابی کند. از طرف دیگر ، دستگاه می تواند داده هایی مانند عکس ، فیلم ، صدا و اسناد را از کارتهای SD بازیابی کند.

در صورت وقوع خراب شدن دستگاه ، ریزش در آب یا خرابی سیستم ، داده های آن قابل بازیابی است. با این حال ، این ویژگی فقط برای مدل های تلفن سامسونگ گلکسی قابل اجرا است ، اما انتظار می رود بزودی دستگاه های بیشتری نیز پشتیبانی شوند.

بسته بندی کردن

از دست دادن داده در واقع یک تجربه دردناک است ، به خصوص وقتی که نمی توانید برای از دست دادن دائمی آنها استفاده کنید. اما این اتفاق می افتد و نگران نباشید؛ نرم افزار بازیابی داده های Android ذکر شده در بالا می تواند به شما در بازیابی فایل ها کمک کند. مهم نیست که چه نوع فایلی را گم کرده اید یا دستگاه اندرویدی که استفاده می کنید ، یک نرم افزار بازیابی اطلاعات راهی برای کارآمد ، ایمن و سریع تر برای بازگرداندن آنها ارائه می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map