چگونه از حریم شخصی اینترنت خود محافظت کنیم؟

این دوران هشتگ ها ، توییت ها ، پسندیدن ها و نظرات است که در آن داوطلبانه زندگی خود را بر روی سیستم عامل های مختلف به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، در مورد حریم خصوصی آنلاین چیست?


آیا این یک چیز بزرگ است?

شرط می بندم!

هویت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر به شما کمک می کند تا خود را در بسیاری از جنبه های زندگی خود اثبات کنید ، خواه با صدور گذرنامه ، درخواست وام مسکن و غیره.

مطابق با آمار, بیش از 9.7 میلیارد رکورد از سال 2013 به دلیل جرایم سایبری و نقض داده ها در جهان به سرقت رفته یا گم شده اند.

بنابراین ، اگر شخصی اطلاعات شخصی شما را سرقت کند ، چه می شود?

این نه تنها می تواند فعالیت های روزمره شما را به خطر بیندازد بلکه می تواند اعتبار شما را هم از نظر حرفه ای و هم به صورت خصوصی به چالش بکشد. همیشه به یاد داشته باشید ، داده های مالی و شخصی شما نسبت به مجرمان سایبری بسیار مطلوب است. اگر آنها موفق به سرقت هویت شما شوند ، ممکن است اطلاعات بانکی شما را هک کرده ، از اطلاعات تجاری شما سوء استفاده کنند و تمام مواردی را که هرگز نمی خواهید در زندگی شما اتفاق بیفتد!

به همین دلیل است که باید حریم خصوصی آنلاین خود را عاقلانه و داده های خود را عاقلانه تر مدیریت کنید!

خطرات داده های آنلاین محافظت نشده

داده های مهم را محافظت نکنید و حریم خصوصی شما هرگز ایمن نیست!

درست است. داده های آنلاین در برابر تعداد زیادی از تهدیدهای حریم خصوصی و امنیتی بسیار آسیب پذیر است. برخی از موضوعات اصلی مرتبط با آن عبارتند از:

سوء استفاده از اطلاعات

بسیاری از وب سایت ها از کوکی ها استفاده می کنند و داده های شخصی شما را برای چندین هدف ذخیره می کنند. خیلی وقت ها ، این داده ها را رمزگذاری نمی کنند و هر کسی می تواند بعداً به آن دسترسی پیدا کند. این سوءاستفاده از اطلاعات شخصی یا شغلی شما ممکن است عواقب جدی به همراه داشته باشد.

حتی درگاه های تجارت الکترونیکی و بانکداری الکترونیکی کاملاً بی خطر نیست. بنابراین ، این خطر وجود دارد که هجوم سایبری ممکن است از اطلاعات حساس مالی شما سوءاستفاده کنند.

ردیابی موقعیت مکانی

این روزها مردم هرگز از ارسال اطلاعات شخصی و موقعیت فعلی خود در رسانه های اجتماعی دریغ نمی کنند. این داده ها برای همیشه در سایت باقی می ماند و می تواند خطری برای شما باشد.

آیا می دانید که حتی فیس بوک نیز تحت تأثیر قرار گرفته است نقض داده در سال 2018 ، با افشای بیش از 50 میلیون حساب کاربری?

بنابراین ، مراقب باشید!

جاسوسی

شما نمی دانید چه تعداد ردیاب هنگام آنلاین بودن از شما جاسوسی می کنند. هدف آنها هرچه باشد ، آنها سابقه جستجوی شما را ضبط می کنند و فعالیت های شما را از طریق چندین روش پیگیری می کنند. به این ترتیب ، آنها تصویر روشنی از علایق آنلاین شما را استخراج می کنند.

در حالی که بازاریابان داده های شما را برای اهداف تبلیغاتی متناسب با لایک و علاقه شما ردیابی می کنند ، اما این هنوز یک حمله به حریم خصوصی است. بدترین مورد – هنگامی که مجرمان سایبری از داده های شما برای انجام فعالیت های غیرقانونی و غیرمجاز برای ایجاد تهدیدات جدی به صورت آنلاین استفاده می کنند.

در نهایت ، همه چیز به یک چیز جوش می خورد – حفظ حریم خصوصی داده های شما به هوشمندانه ترین روش ممکن.

مسئولیت حفاظت از داده های آنلاین شما واقعاً یک خیابان دو طرفه است. اگرچه روشی برای کاهش کامل تهدیدات آنلاین وجود ندارد ، اما می توانید قربانی بودن را محدود کنید. از این رو ، تصمیم بگیرید که چقدر داده های شخصی را می خواهید افشا کنید و یک مؤمن نابینای وب سایت ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نباشید.

حریم خصوصی اینترنت یک مسئولیت ترکیبی است و هرکسی باید از امنیت داده خود استفاده کند. بنابراین ، درک خطرات احتمالی ، حقوق اینترنت شما ، همراه با روش ها و فناوری های عملی بسیار مهم است.

بنابراین ، اجازه دهید برخی از راه های محافظت از حریم خصوصی خود را بررسی کنیم:

از نرم افزار محافظ حریم خصوصی استفاده کنید. ��️

به منظور جلوگیری از تهدید و کلاهبرداری آنلاین ، نرم افزار محافظت از حریم خصوصی برای تمام دستگاه های مورد استفاده خود در اینترنت ضروری است. با استفاده از فیلترهای مختلف ، رمزگذاری و سایر فناوریهای مدرن میزان داده های در معرض اشخاص ثالث آنلاین را محدود یا کنترل می کند.

این نرم افزار می تواند دو نوع محافظت از اطلاعات را ارائه دهد – از سرقت هویت با مخفی کردن آدرس IP کاربران و دوم ، با پاک کردن یا پنهان کردن ردپای اینترنت پس از گشت و گذار ، محافظت می کند. با شناسایی نقاط ضعف دستگاه شما و کار بر روی آنها ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. این ارائه می دهد:

 • لیست سیاه و لیست سفید
 • تشخیص نفوذ
 • رمزگذاری
 • استنوگرافی (پنهان کردن داده ها و نظارت الکترونیکی)

برخی از نرم افزارهای محافظ حریم خصوصی برای شما توصیه می شود:

محافظت از حریم خصوصی VIPRE

بنابراین ، نگران حریم خصوصی داده های خود هستید ، اینگونه نیست?

و شما باید ، اما اگر ندارید محافظت از حریم خصوصی VIPRE نصب شده بر روی کامپیوتر شما!

این نرم افزار بسیار کارآمد می تواند با شناسایی مکانی که اطلاعات حساس شما در آن ذخیره می شود از جمله شماره تلفن ، آدرس ، ایمیل ، اعتبار کارت اعتباری ، و غیره از سرقت هویت محافظت کند..

این نرم افزار با مکینتاش و رایانه های شخصی دقیق کار می کند و همچنین پشتیبانی موبایل را ارائه می دهد. قدرت مبارزاتی آن در برابر بدافزار بسیار زیاد است تا بتوانید از حریم شخصی سطح بالایی برخوردار شوید. برای اسکن رایانه شخصی ، لازم نیست ساعتهای طولانی صبر کنید. VPN آن از طیف گسترده ای از دستگاه ها از iOS و Windows پشتیبانی می کند ، از MacOS و Android پشتیبانی می کند و تنظیم آن در چند دقیقه آسان است.

این ویژگی از محافظت باج افزار داخلی ساخته شده برای اطمینان از اینکه شما قربانی بعدی نیستید برخوردار است. از یک فرآیند چند مرحله ای برای شناسایی و رفع مشکلات حفظ حریم خصوصی در رایانه استفاده می کند. VIPRE Privacy Shield حتی برای کاربران خانگی با قیمت شروع 34.99 دلار در سال برای 1 رایانه مقرون به صرفه است در حالی که بسته پیشرفته آن برای هر رایانه 1 دلار 59/99 دلار در سال است..

Avira Prime

تمام فعالیت های آنلاین و داده های خود را با آنها ایمن کنید Avira Prime, که از دستگاه شما ، جستجوی شخصی ، خرید ، شبکه خانگی و موارد دیگر محافظت می کند. محافظت آنتی ویروس قدرتمند آن در حالی که به طور خودکار درایورها و خود نرم افزار را به روز می کند ، شما را از بدافزارها و سایر تهدیدات آنلاین نجات می دهد.

مسدود کردن ردیابهای مرورگر ، تبلیغات مزاحم و وب سایتهای آلوده را از طریق مرور ایمن. این نرم افزار هنگام خرید آنلاین کوپن ها و معاملات مطمئن را پیدا می کند و تماس گیرنده ها و وب سایت های فیشینگ را قبل از آسیب دیدن آنها مسدود می کند.

با ماندن ناشناس ، از افزایش سطح حریم شخصی لذت ببرید ، بنابراین موارد جستجوی شما ، محصولاتی که می خواهید خریداری کنید و گذرواژاتی که وارد می کنید بصورت خصوصی بمانید. 200 تنظیمات حریم خصوصی را برای شما بهینه می کند و از مدیریت رمز عبور قوی تر پشتیبانی می کند. همچنین با تمیز کردن پرونده های ناخواسته ، کاهش تاخیرها ، تسریع زمان بوت شدن و حداکثر رساندن حافظه ، عملکرد و سرعت رایانه شما را بالا می برد..

شما می توانید بدون در نظر گرفتن سیستم عامل های آنها از این نرم افزار متقابل پلتفرم در دستگاه های مختلف استفاده کنید و حداکثر 25 دستگاه و حداکثر 3 سال از اشتراک آن بهره مند شوید. در صورت گیر افتادن ، از پشتیبانی مشتری VIP آنها استفاده کنید تا سوالات خود را مطرح کنید.

BullGuard Premium

با استفاده از امنیت نهایی سایبر محافظت از BullGuard Premium برای محافظت از هویت و داده های آنلاین خود. این ضد بدافزار برنده جایزه از فناوری های پیشرفته ای مانند یادگیری ماشین برای ارائه مرور ایمن و اسکن شبکه بهره می برد. حتی سارقان سایبر مغز متفکر نمی توانند لایه های محافظ سخت خود را نقض کنند.

از طریق سیستم های حفاظت از هویت کارآمد ، این نرم افزار می تواند به سرعت هرگونه اطلاعات مخربی را که رایانه شما دریافت می کند ، تشخیص دهد و یک هشدار ایمیل برای شما می فرستد تا اقدامات محافظتی را انجام دهید. با استفاده از روشهای یادگیری عمیق و الگوریتمهای پیشرفته ریاضی ، تشخیص تهدید سریع را فراهم می کند. لایه های یادگیری متعدد آن می توانند خواص و کدهای بدافزار را به طور مؤثر تحلیل کنند. از این رو ، می تواند خطرات را زودتر از موعد از بین ببرد تا بتواند روی سیستم شما تأثیر بگذارد.

BullGuard فایروال های سنگین را برای شما فراهم می کند تا ضمن محافظت در برابر متجاوزان ، در بندرگاه ایمن نگه دارید. بلافاصله تلاشهای غیرمجاز برای اتصال یک دستگاه خاص با اینترنت را کاهش داده و امنیت پایان را قبل و بعد از اتمام بارگیری برنامه ها فراهم می کند.

اگر به یک شبکه Wi-Fi ناامن وصل شده اید ، نرم افزار با بررسی امضای دیجیتالی آن به شما هشدار می دهد. برای دوستداران بازی ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از بازی های سریعتر و مطمئن لذت ببرند بدون اینکه عملکرد را به خطر بیاندازند. اسکنر شبکه خانگی آن می تواند به طور موثر اتصال و شبکه شما را به صورت 24/7 و همچنین دستگاه های متصل ، از جمله بلندگوهای هوشمند ، مانیتورهای کودک ، ترموستات و غیره کنترل کند.

مرورگرهای با محوریت حریم خصوصی را امتحان کنید

آیا فکر می کنید تمیز کردن تاریخچه مرورگر همه لکه ها را از بین می برد?

دوباره فکر کنید.

اثری از فعالیت آنلاین شما هنوز وجود دارد. حتی وب سایت ها کوکی ها را ذخیره می کنند ، و می توانید برای تأیید همان ، شرایط استفاده یا سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت را بخوانید. بنابراین ، به این فکر کنید که چه کسی می تواند رخ دهد اگر کسی وب سایت را که اطلاعات شخصی شما در آن ذخیره شده است هک کند?

جواب هیچ فکری نیست!

از این رو ، استفاده از مرورگرهای با حریم خصوصی معقول است. این مرورگرها شامل ویژگی های مرور خصوصی است که به شما در محافظت از داده های خود هنگام استفاده از اینترنت کمک می کند. بیایید برخی از آنها را بررسی کنیم!

شجاع

امنیت و حفظ حریم خصوصی بی نظیر را با اجازه تجربه کنید شجاع برای مبارزه با “شجاعانه” با ردیاب ها و بدافزارها برای شما. ایمن نگه داشتن اطلاعات شما اولویت اصلی آن است و سرورهای آن هرگز اطلاعات مرور شما را ذخیره نمی کنند. حتی بعد از پاک کردن آنها ، هیچ لک باقی نمی ماند.

با داشتن عملکرد برتر ، Brave می تواند صفحات وب را 3 تا 6 برابر سریعتر بارگذاری کند. این یک رابط کاربر پسند را برای وارد کردن تنظیمات از سایر مرورگرهایی که در طول تور استقبال از آن یا پس از آن از طریق منوها استفاده می کنید ، ارائه می دهد. این لیستی ایجاد می کند که در آن تمام پروفایل های مرورگر قبلی شما ظاهر می شوند و می توانید داده ها را از سایر مرورگرها نیز وارد کنید.

Brave Rewards از سایتهایی که شما دوست دارید پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد برای تماشای تبلیغات مرتبط با حریم خصوصی ، علائم مربوط به پرواز را کسب کنید. شما حتی می توانید در فواصل منظم به سایت های مورد علاقه خود نوک بزنید. شما می توانید تمام این فعالیت ها را بدون خطر کردن اطلاعات شخصی خود انجام دهید زیرا وجوه شما با استفاده از یک دفترچه ناشناس منتقل می شود.

این مرورگر قابلیت سفارشی سازی تنظیمات و تجزیه و تحلیل تعداد ردیاب های مسدود شده ، اسکریپت ها و غیره را به شما می دهد تا با استفاده از HTTPS Everywhere ، Brave خود را به HTTPS ارتقا دهد تا بتوانید از ارتباطات رمزگذاری شده ایمن تر لذت ببرید..

تنظیمات پیش فرض آن قبلاً برای جلوگیری از بدافزار ، فیشینگ و سایر تبلیغات مخرب بهینه شده است. همچنین ایمنی پلاگین ها را به طور پیش فرض غیرفعال می کند. این ویژگی Brave Sync را برای همگام سازی و رمزگذاری نشانک ها و تنظیمات مورد نظر خود ارائه می دهد.

ویژگی های دیگر:

 • پیشگیری از اثر انگشت
 • محافظ در هر سایت
 • تنظیمات پیش فرض سپر جهانی
 • کشیدن و انداختن
 • زبانه های قلاب شده و بارگیری خودکار را بارگیری کنید
 • در صفحه و صفحه چاپ کنید.
 • پر کردن خودکار
 • DuckDuckGo برای جستجوی پنجره خصوصی
 • برنامه های افزودنی Chrome

تور

با اطمینان در اینترنت مرور کنید تور و در برابر نظارت ، ردیابی و سانسور محافظت کنید. این که آیا از Windows ، Android ، iOS و Linux استفاده می کنید ، می توانید Tor را در دستگاه خود بارگیری کنید.

نرم افزار توزیع شده آزاد از یک ساختار پیاز مانند مطمئن و بی خطر پیروی می کند. برای محافظت از حریم خصوصی ، داده های شما را در چندین لایه رمزنگاری پیچیده و سپس آن را ایمن می فرستد تا اینکه به سرور صحیح DNS برسد.

مرورگر Tor دارای تکه های امنیتی ، از جمله NoScript ، HTTPS Everywhere و موارد دیگر می باشد تا از داده ها و ایمنی برتر محافظت کند. این امکان وجود دارد که افزونه های مرورگر مانند Flash ، Quicktime ، RealPlayer و غیره را مسدود کند که افراد می توانند برای آشکار کردن آدرس IP کاربر دستکاری کنند. از این رو ، توصیه نمی شود افزونه ها یا افزونه های اضافی را نصب کنید.

این مرورگر نتیجه Tor Tor + Firefox Browser است ، همچنین می توانید از وب سایتهای قفل شده نیز بازدید کنید. این نرم افزار قادر است مسیریابی داده ها را از طریق سرویس های پنهان در پشت دیوار آتش انجام دهد. تنظیم FTP و پیکربندی آن نیز آسان است. Tor قابل حمل است ، به این معنی که اگر از قبل پیکربندی شده باشد می توانید آن را از دستگاه USB اجرا کنید. از این رو ، نیازی به نصب محلی ندارید.

حماسه

می خواهید از اینترنت استفاده کنید تا تجربه گشت و گذار در “حماسه” داشته باشید?

نصب کنید مرورگر حریم خصوصی حماسه!

Epic یک مرورگر وب ایمن و خصوصی است که قادر به مسدود کردن ردیاب ها ، تبلیغات ، استخراج رمزنگاری ، سیگنالینگ سونوگرافی ، اثر انگشت و موارد دیگر است. این می تواند به طور میانگین بیش از 600 فعالیت ردیابی را در یک جلسه مرور متوقف کند.

مرورگر می تواند نشت حریم خصوصی مربوط به 11 مرورگر اصلی را مسدود کند. برای این کار می تواند ردیابی URL و نوار آدرس ، ردیابی نصب و ردیابی خطا را حذف کند. مرورگر تماسهای WebRTC خاصی را مسدود می کند که می توانند داده های شما مانند آدرس IP را حتی پس از استفاده از VPN یا یک پروکسی رمزگذاری شده نشان دهند..

یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر که حماسه Epic ارائه می دهد ، محافظت از اثر انگشت برای مسدود کردن روش های اثر انگشت ، از جمله باز کردن بوم تصویر ، بوم قلم ، داده های متن صوتی و غیره است. علاوه بر این ، سیگنال های فراصوت را بر روی تلفن شما ارسال شده از وب سایت های مختلف برای مدیریت ردیابی محدود می کند..

پس از بستن مرورگر ، پایگاه داده ها ، تاریخچه ، تنظیمات برگزیده ، حافظه پنهان DNS و برنامه های کاربردی ، میانبرها ، پیوندهای بازدید شده ، حافظه پنهان رسانه ، Flash و کوکی ها ، داده های ورود به سیستم ، ذخیره محلی و بسیاری دیگر را حذف می کند. می توانید پروکسی رمزگذاری شده آن را فعال کنید تا مرور را رمزگذاری کرده و آدرس های IP خود را مخفی کنید. به این ترتیب ، هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی ، ایمن هستید.

برای دستگاه های تلفن همراه ، لطفاً این پست را بررسی کنید.

از VPN Use استفاده کنید

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نوعی نرم افزار برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما است. این یک شبکه خصوصی را با استفاده از اتصال به اینترنت عمومی ایجاد می کند تا آدرس IP شما را نقاب کند. این برنامه کاربران را از طریق سرور دیگری به وب متصل می کند. ارائه دهنده خدمات VPN سپس این اتصال را رمزگذاری می کند. از این رو ، شما ناشناس می شوید و فعالیت اینترنتی شما غیرقابل ردیابی می شود.

هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی در کافی شاپ ، کتابخانه یا مکانهای عمومی دیگر ، باید از VPN استفاده کنید. بنابراین ، با استفاده از VPN ، می توانید مجرمان سایبری را در معرض خطر قرار داده و داده های آنلاین خود را ایمن کنید.

بنابراین ، اجازه دهید برخی از بهترین خدمات VPN را بررسی کنیم.

سورفشارک

قدرت استفاده از اینترنت را مجدداً مشخص کنید سورفشارک بدون اینکه نگران حریم خصوصی و امنیت خود باشید. این نرم افزار با استفاده از فن آوری های مدرن برای محافظت از شما در برابر تلاش های فیشینگ ، بدافزارها و ردیاب ها به منظور اطمینان از موقعیت مکانی شما به همراه داده های شما در هر بار گشت و گذار در اینترنت ایمن است..

محافظت از طیف گسترده ای از دستگاه ها صرف نظر از نوع سیستم عامل مورد استفاده به عنوان Surfshark سازگار با سیستم عامل متقابل است. به وب سایت ها و برنامه های خاص اجازه دهید VPN شما را از طریق لیست سفید کردن دور بزنند ، و این نرم افزار همچنین با برنامه های بانکی روی تلفن همراه شما فوق العاده خوب کار می کند.

Surfshark پیروی دقیق از سیاست عدم ورود به سیستم به معنای این است که آنها فعالیت های آنلاین شما را ردیابی ، ذخیره یا نظارت نمی کنند. این یک Kill Switch را فراهم می کند که اگر اتصال VPN کاهش یابد به عنوان یک شبکه ایمنی کار می کند. با تهیه DNS خصوصی روی سرور جداگانه و همچنین محافظت در برابر نشت ، به امنیت شما اهمیت می دهد.

از دسترسی ناشناس در هنگام دسترسی به محتوا در وب از طریق حالت استتار آن لذت ببرید. ویژگی Multihop این امکان را می دهد تا همزمان با پوشاندن هویت خود ، از طریق چندین کشور به طور همزمان ارتباط برقرار کنید. همچنین ، NoBorder Mode به شما امکان می دهد از نرم افزارهایی در مناطق محدود استفاده کنید.

Surfshark از رمزنگاری پیشرو در صنعت AES-256-GCM برای محافظت بهتر از اطلاعات خصوصی شما استفاده می کند. همچنین پروتکل امنیتی پیش فرض IKEv2 / IPsec را در کلیه برنامه های خود به همراه پشتیبانی 24/7 مشتری برای شما کمک می کند.

هات اسپات شیلد

بدون دسترسی در اقیانوس سایبر شنا کنید تا در هر زمان و هر مکان با محتوای دیگر به محتوا دسترسی پیدا کنید هات اسپات شیلد. Speedtest Ookla آن را سریعترین VPN در جهان تأیید کرده است. با اتصال یکی از VPN های 3200+ پخش شده در 80+ کشور ، از مرور رمزگذاری شده برای امنیت اطلاعات حساس خود لذت ببرید..

با بارگیری ، اتصال و انتخاب مکان خود شروع به جستجوی مطالب مورد نظر خود با سرعت فوق العاده سریع و سهولت استفاده کنید. Hotspot Shield از رمزگذاری در سطح نظامی استفاده می کند که قادر است روزانه 57 میلیون سایت فیشینگ و بدافزار را مسدود کند. کارشناسان صنعت تأیید کرده اند که پروتکل ثبت شده آن Hydra سریعترین و امن ترین نسخه در بازار فعلی است.

در صورت بروز هرگونه مشکل ، به پشتیبانی فنی 24/7 زنده آنها دسترسی پیدا کنید. می توانید حداکثر 5 دستگاه را با این نرم افزار VPN از جمله لپ تاپ ، تبلت ، تلفن هوشمند و تلویزیون خود متصل کنید. این هرگز فعالیت مرور شما را ثبت نمی کند ، از این رو ، اعتبار آنها را یک اینچ بیشتر اثبات می کند.

موتورهای جستجو با محوریت حریم خصوصی ��

بسیاری از موتورهای جستجو می توانند فعالیت های آنلاین شما را ردیابی کنند. این داده ها می تواند برای روزهای زیادی ذخیره شود و برای تبلیغات استفاده شود.

برای اینکه خود را از این امر نجات دهید ، می توانید موتورهای جستجوی محرمانه را انتخاب کنید. آنها نتایج جستجوی شما را با کسی جمع آوری یا توزیع نمی کنند. از این رو ، می توانید در بازدید از هر وب سایتی ناشناس بمانید و ردگیرها را مسدود کنید.

در اینجا چند موتور جستجوی خصوصی برای شما آورده شده است:

DuckDuckGo

هرگز حریم شخصی خود را به خطر نیاندازید.

اعتماد DuckDuckGo برای جستجوی چیزهایی که ذهن شما را طوفان می کند و در چند ثانیه نتیجه بگیرید. جستجو ، لذت بردن از اتصال ایمن و مسدود کردن ردیابها با استفاده از این موتور جستجو به راحتی صورت می گیرد.

حتی می توانید پسوند آن را به Chrome اضافه کنید و بدون هیچ گونه نگرانی گشت و گذار کنید. میلیون ها نفر در سراسر جهان قبلاً به DuckDuckGo اعتماد کرده اند تا شریک جستجوی ایمن خود باشند و اکنون نوبت شما هم رسیده است ، زیرا هر روز جرائم سایبری در حال افزایش است.

برای شروع ، به آن احتیاج دارید تا با چند کلیک آن را نصب کرده و هر وقت خواستید مرور کنید. این متصل کننده ها و بلوک ها ، متجاوزین را رمزگذاری می کند تا یک تجربه مرور خصوصی را ارائه دهد.

هر سایتی که بازدید می کنید ، DuckDuckGo Privacy Essentials ، برای محافظت از حریم خصوصی شما است و هرگز داده های خود را ذخیره یا جمع آوری نمی کند.

اکوزیا

با نوآوری ساخته شده است, اکوزیا با دید منحصر به فرد خود از بقیه ایستاده است – برای کاشت درختان در صورت لزوم. در حالی که تجربه مرور عالی را به شما ارائه می دهد ، از این مزیت در کاشت درختان در تلاش برای بازگرداندن سیاره زمین بهره می برد.

آیا شما سخت است که باور کنید?

اکوزیا گزارش های مالی خود را هر ماه منتشر می کند تا نشان دهد که در آن سود خود را از نتایج جستجو سرمایه گذاری کرده اند.

با اکوسیا ، حریم خصوصی شما کاملاً بی خطر است ، زیرا هرگز داده های شخصی شما را به کسی نمی فروشد. این ظرف مدت یک هفته تمام جستجوی شما در وب را ناشناس می کند. برای حرکت یک قدم جلوتر در حفاظت از محیط زیست ، از سرورهای خود استفاده می کند تا بتوانند انرژی تجدید پذیر را اجرا کنند.

فقط Ecosia را به Chrome اضافه کنید و از کاوش در وب لذت ببرید.

از Proxy-Focused Proxy Use استفاده کنید

برای محافظت از حریم خصوصی می توانید انواع مختلفی از پراکسی ها را در وب پیدا کنید.

اما چگونه?

پروکسی به سروری اطلاق می شود که به عنوان واسطه بین دستگاه و اینترنت عمل می کند. این می تواند درخواست اتصال را بپذیرد ، آنها را به جلو هدایت کند و اطلاعات را برای شما بازگرداند.

این سرویس ها ، وب سایت ها ، و شبکه های آنلاین را تشکیل می دهد و مردم از آنها برای بسیاری از اهداف حفظ حریم خصوصی و امنیتی آنلاین مانند:

 • آدرس IP را تغییر دهید
 • از وب سایت ها محافظت کنید
 • تأیید اعتبار عمومی Wi-Fi
 • از محدودیت های جغرافیایی خودداری کنید
 • از ممنوعیت و دیوار آتش جلوگیری کنید.
 • فرآیندهای آنلاین و سایر موارد را خودکار کنید

می توانید از پروکسی در بسیاری از مرورگرها از جمله Chrome ، Firefox ، Internet Explorer و غیره استفاده کنید و در طیف گسترده ای از دستگاه ها سازگار است.

به این پروکسی نگاهی بیندازید:

Smartproxy

هرگز اجازه ندهید کسی با استفاده از پراکسی های مسکونی در سابقه جستجوی شما وارد موقعیت جستجوی شما شود Smartproxy ارائه می دهد. این پروکسی ها که از نظر مسکونی بودن ، شناسایی شده اند ، دشوار هستند زیرا آدرس IP آنها به دستگاه های واقعی و فیزیکی تعلق دارد. پروکسی به شما امکان می دهد از محدودیت های جغرافیایی جلوگیری کنید. به هیچ راه اندازی و زیر شبکه ای نیاز ندارد و فقط IP مسکونی ایمن را ارائه می دهد.

با استفاده از Smartproxy ، می توانید چندین اتصالات را به صورت هم زمان برای خراشیدن منابع مختلف و بهینه سازی دسترسی به داده ها استفاده کنید. این سرویس اتصالات نامحدود ، پروکسی HTTP ، بیش از 10M IP از بیش از 195 مکان در سراسر جهان را ارائه می دهد. فرقی نمی کند از کجا در زمین استفاده می کنید از پروکسی ، تنظیم نقاط انتهایی برای دسترسی به آدرس های IP آسان است.

MyIPHide

از مرور سریع لذت ببرید ، IP خود را مخفی کنید و با استفاده از وب سایت ها انسداد را لغو کنید MyIPHide که عملکرد پایدار و 13 برابر سریعتر از استفاده از VPN ارائه می دهد. این هوشمندانه تمام نزدیکان خود را رمزگذاری می کند تا هرگز به کسی اجازه ندهد هویت واقعی شما را فاش کند. از این رو ، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به هر وب سایت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید تا هوس مداوم خود را تأمین کنید.

آدرس IP خود را از میان 77 پیشنهاد حق بیمه خود از 27 کشور انتخاب کنید. با کمک MyIPHide ، می توانید محدودیت های وب سایت را بر اساس مکانی مانند YouTube بشکنید. و تنها چیزی که طول می کشد فقط 0.1 ثانیه است که شما می توانید به یک IP متفاوت تغییر دهید. با استفاده از هر دستگاهی با مجوز مشابه به اینترنت دسترسی پیدا کنید و انتقال داده نیز محدود نمی شود.

نکات جایزه

 • اطلاعات شخصی خود را در رسانه های اجتماعی محدود کنید
 • مراقب باشید روی پیوند کلیک کنید
 • تلفن های هوشمند خود را با استفاده از رمزهای عبور قوی ایمن کنید
 • اعتبارنامه ورود را تقویت کنید
 • Wi-Fi خود را دوبار بررسی کنید
 • مراقب برنامه های فیشینگ باشید
 • از حالت رمزگذاری در کلیه کانالهای ارتباطی خود استفاده کنید
 • سیستم و برنامه های خود را به روز کنید
 • از لینک های HTTPS استفاده کنید
 • همیشه به یاد داشته باشید که از سیستم خارج شوید
 • به ایمیل های ناخواسته پاسخ ندهید

نتیجه

همیشه حریم خصوصی آنلاین خود را جدی بگیرید زیرا ایمن ماندن در وب به همان اندازه خاموش کردن درب جلوی خانه شما بسیار مهم است. با استفاده از روشها و ابزارهای فوق برای لذت بردن از گشت و گذار در اقیانوس وسیع اینترنت ، به دنبال جریان مداوم اطلاعات ، خود را از سرقت آنلاین نجات دهید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map