Bluehost nabízí své hostingové služby od roku 1986. Od té doby Bluehost neustále roste. Nyní je Bluehost jednou z největších webhostingových společností na světě. Asi 2,5 milionu webových stránek z celého světa přebírá hostingové služby od společnosti Bluehost.


Recenze Bluehost 2020

Bluehost je oficiálně Doporučeno WordPress poskytovatel hostingu. Je to jedna z nejlepších společností poskytujících webhosting. Ať už jste začátečník nebo majitel velkých podniků, Bluehost vám poskytuje zákaznickou podporu 24 × 7.

Doporučený hosting WordPressPoskytovatel hostování doporučený WordPress

Zde na webu WPressBlog vám poskytneme vše o hostování Bluehostingu, jako jsou jejich hostingové plány, rychlost, výkon, zabezpečení a mnoho dalších.

Funkce Bluehost

 • Zdarma doménové jméno pro 1. rok
 • ZDARMA SSL certifikát
 • SSD úložiště
 • Zákaznická podpora 24/7
 • 1-Click WordPress Install
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • $ 200 Marketing Kredity

Bluehost Hosting plány a ceny

Sdílené hostingové plány

Sdílené hostingové plány společnosti Bluehost

Bluehost nabízí roční sdílený webhostingový plán. Pokud jste ochotni koupit hosting s atraktivními nabídkami slev, můžete si koupit hosting s plánem 2 nebo 3 roky. Bluehost nabízí tři plány Basic, Plus a Prime.

 • Pokud jste spuštění, můžete si koupit Základní plán 3,95 $ za měsíc. Základní plán zahrnuje 1 web, 1 doménu, 5 parkovaných domén, 25 subdomén, až 50 GB prostoru, 5 e-mailových účtů s úložištěm 100 MB na účet a SSL zdarma.
 • Pokud jdete na Plus a Prime Hosting plány, stojí vás 5,95 $ měsíčně. Tento plán zahrnuje neomezené weby s neomezeným prostorem, 1 doménu, neomezené parkování a subdomény, neomezené e-mailové účty s neomezeným ukládáním e-mailů, SSL zdarma a marketingový kredit ve výši 200 USD.

Sdílené plány hostování WordPress

Bluehost sdílené plány hostování WordPress

Pokud máte web WordPress nebo chcete vytvořit web WordPress, měli byste jít na hosting WordPress.

Bluehost nabízí sdílený hosting WordPress za stejnou cenu jako sdílený web hosting, který začíná od 3,95 dolaru za měsíc.

Hostingové plány WP Pro (Managed WordPress Hosting)

Bluehost Spravované plány hostování WordPress

WordPress umožňuje rychlý a bezpečný vývoj webových stránek. Umožňuje také spravovat veškerý obsah webové stránky z jednoho místa. Můžete si vytvořit svůj web s neomezeným výběrem přizpůsobení.

Bluehost a WordPress úzce spolupracují na poskytování nejlépe spravovaných hostingových služeb WordPress svým zákazníkům. Nabízejí 3 exkluzivní plány pro hosting WordPress: Build, Grow and Scale.

Všechny hostingové plány Bluehost Managed WordPress jsou vybaveny podporou 24X7 a 30denní zárukou vrácení peněz a SSL zdarma.

Pokud potřebujete pomoc s vytvářením spravovaného webu WordPress, můžete zavolat na číslo 844-741-1192. Poskytují nepřetržitou podporu hostovaného WordPress.

Hostingové plány VPS

Hostingové plány Bluehost VPS

Bluehost nabízí nejlepší webhostingové služby VPS. VPS Hosting vám umožňuje využívat zdroje, jako je RAM, CPU vyhrazené pro váš účet. Tento druh hostingu nabízí vašemu webu větší stabilitu a výkon. Soubory webových stránek můžete lépe zabezpečit, protože nesdílíte operační systém s ostatními uživateli na serveru.

Pokud hledáte tento hostingový server VPS, bude BlueHost skvělou volbou. Bluehost nabízí exkluzivní hostingové plány 3 VPS – Standard, Enhanced a Ultimate.

 • Standardní plán stojí vás 19,99 $ za měsíc. Obsahuje 2 jádra, 30 GB SSD úložiště, 2 GB RAM, neomezenou šířku pásma, 1 doménu, 1 IP adresu, SSL zdarma a 30denní záruku vrácení peněz s 24 x 7 řízenou zákaznickou podporou.
 • Rozšířený plán stojí vás 29,99 $ za měsíc. Tento plán zahrnuje 2 jádra, 60 GB SSD úložiště, 4 GB RAM, neomezenou šířku pásma, 1 doménu, 2 IP adresy, SSL zdarma a 30denní záruku vrácení peněz s 24 x 7 řízenou zákaznickou podporou.
 • Konečný plán stojí vás 59,99 $ měsíčně. Uživatelé mohou s tímto plánem získat atraktivní výhody. Tento plán zahrnuje 4 jádra, 120 GB SSD úložiště, 8 GB RAM, neomezenou šířku pásma, 1 doménu, 2 IP adresy, 30denní záruku vrácení peněz s 24 X7 řízenou zákaznickou podporou a SSL zdarma.

Vyhrazené hostingové plány

Bluehost Dedicated Hosting Plány

Pokud potřebujete nejvyšší úroveň přidělování prostředků, kontroly a soukromí, vyhrazené servery jsou pro vás nejvhodnější. Můžete získat plný přístup ke konfiguraci serveru bez ovlivnění nebo ovlivnění akcí ostatních uživatelů.

Dedikovaný hosting je nejlepší hostingový plán pro zákazníky s vysokými provozními webovými stránkami. Bluehost poskytuje Standard, Enhanced a Premium Dedicated hosting plány.

 • Standardní plán stojí vás 79,99 $ měsíčně. Tento plán nabízí 4 jádra a rychlost 8 vláken, úložiště 500 GB (zrcadlené), 4 GB RAM, šířku pásma 5 TB, 1 doménu, 3 adresy IP a SSL zdarma.
 • Rozšířený plán stojí vás 99,99 $ měsíčně. Tento plán nabízí 4 jádra a rychlost 8 vláken, úložiště 1 TB (zrcadlené), 8 GB RAM, šířku pásma 10 TB, 1 doménu, 4 adresy IP a SSL zdarma.
 • Prémiový plán stojí vás 11,99 $ měsíčně. Tento plán je vybaven 4 jádry s 8 vláknovými rychlostmi, 1TB (zrcadlené) úložiště, 16 GB RAM, 15 TB šířkou pásma, 5 IP adresami s bezplatným SSL.

Všechny tyto plány slibují podporu 24X7 a 30denní záruku vrácení peněz.

Hosting elektronického obchodu

Bluehost ECommerce Hosting plány

Bluehost nabízí tři plány hostování elektronického obchodu: Starter, Plus a Pro. Jejich cena je 6,95 $, 8,95 $ a 12,95 $ měsíčně. Můžete plně přizpůsobit svůj elektronický obchod.

Všechny hostingové plány eCommerce přicházejí s bezpečnými platebními branami. Také nemusíte instalovat WooCommerce, protože ho Bluehost nainstaluje zdarma. Chcete-li nainstalovat WooCommerce, můžete zavolat na číslo podpory Bluehost na čísle 877-708-7750.

Rychlost a výkon Bluehost

Pro lepší výkon vašeho webu potřebujete rychlejšího poskytovatele webhostingu. Zde jsme testovali web, který je hostován na serveru Bluehost pomocí Pingdomu, což je nástroj pro testování rychlosti webových stránek.

Test rychlosti webových stránek BluehostTest rychlosti webových stránek Bluehost

Jak je vidět na obrázku výše, náš web se načítá méně než půl sekundy. Je to rychlejší než 85% všech testovaných webových stránek.

Pokud se váš web nenačte rychleji, přečtěte si náš článek: Jak načíst svůj web do 1 sekundy.

Bezpečnostní funkce Bluehost

Pokud mluvíme o bezpečnosti Bluehost, pak nabízí SSL zdarma se všemi hostitelskými plány a anti-spamovými nástroji, jako je spammer, spamový expert a ochrana Hotlink.

Dnes Google upřednostňuje weby s povoleným protokolem SSL ve srovnání s weby, které nemají certifikát SSL. To je to nejlepší, co získáváte zdarma s hostingem Bluehost.

Kromě toho můžete blokovat adresy IP, chránit adresáře heslem atd. Společnost Bluehost také nabízí cloudflare, které chrání váš web před útoky DDoS..

Další vylepšení zabezpečení webových stránek naleznete v naší Příručce zabezpečení aplikace Ultimate WordPress.

Zásady zálohování webových stránek Bluehost

Jak můžete vidět ve výše uvedených hostingových plánech, můžete získat bezplatné nástroje pro zálohování stránek pouze s top hostingovými plány. Pokud se chystáte na nějaké startovací balíčky, musíte zaplatit malý poplatek, abyste získali nástroj Zálohování stránek.

Nástroj „CodeGuard Basic“ dostanete zdarma s nejvyšším hostingovým plánem. Pokud si vyberete jakýkoli startovací plán, musíte zaplatit 2,99 $ měsíčně, abyste získali tento záložní nástroj.

Pomocí tohoto nástroje můžete obnovit webovou databázi libovolného data jediným kliknutím.

Bluehost Pros

 • Všechny plány hostingu jsou dostupné pro všechny uživatele, zejména pro začátečníky.
 • Uživatelé mají prospěch z velkého počtu webových stránek s kratšími prostoji.
 • Zdarma Drag and Drop Site Builder.
 • Zataženo integrace integrovaná do cPanelu, která vám pomůže získat ještě lepší výkon.
 • Nabízejí bezplatná anti-spamová řešení.
 • Během registrace nejsou žádné skryté poplatky.
 • Zdarma doménové jméno s veškerým jednoletým hostováním.
 • Bluehost umožňuje webovým stránkám elektronického obchodování získat zdarma Zabezpečení SSL certifikát a OpenPGP / GPG Encryption okamžitě.

Bluehost nevýhody

 • Vyšší ceny za obnovu domény zdarma.
 • Zákazníci musí dlouho čekat, až získají podporu od pracovníků Bluehost.
 • Poskytují pouze servery Linux. U hostování Windows musíte hledat jiného poskytovatele hostingu.

Recenze zákaznické podpory společnosti Bluehost

Nejlepší zákaznická podpora je základní potřebou každého podnikání, aby byla populární. Od roku 1986 Bluehost poskytuje své služby s přátelskou zákaznickou podporou. Mají dokonalý tým, který má co do činění se zákazníkem a vyřešit problémy v krátké době.

Zákaznická podpora BluehostZákaznická podpora Bluehost

Bluehost má své znalostní centrum který poskytuje veškeré informace o hostování. Uživatelé ji mohou použít, pokud nechtějí čekat na pomoc týmu Bluehost.

Zákazníci mohou kontaktovat prostřednictvím telefonních hovorů, e-mailu, online webchatu nebo amerického systému prodeje vstupenek. Tým péče o zákazníky společnosti Bluehost je k dispozici pro 24X7. Díky své nejlepší a rychlé službě zákaznické podpory vyhrává Bluehost dav každý den.

Časté dotazy týkající se hostování Bluehostingu

Kdo je majitelem Bluehostu?

Bluehost je vlastněn společností Endurance International Group (EIG).

Jaké hostingové služby Bluehost nabízí?

Bluehost nabízí sdílený hosting, WordPress, VPS, Dedicated a eCommerce hostingové služby.

Je Bluehost dobrý webový hostitel?

Bluehost je dobře známý a WordPress doporučený poskytovatel hostingu, takže je to určitě dobrý webhosting.

Jaká je počáteční cena hostování Bluehostingu?

Vyvolávací cena hostování Bluehostingu je 3,95 $ měsíčně.

Nabízí Bluehost slevu na svých hostingových plánech?

Bluehost nabízí svým novým zákazníkům 50% slevu.

Který plán Bluehost je nejlepší?

Pokud chcete pro svůj malý podnik vytvořit nový web, můžete si vybrat základní plán sdíleného hostingu.

Nabízí Bluehost bezplatné doménové jméno?

Ano, Bluehost nabízí bezplatné doménové jméno pouze pro 1. rok.

Nabízí Bluehost SSL certifikát?

Ano, Bluehost nabízí zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikát se všemi plány.

Nabízí Bluehost záruku vrácení peněz?

Ano, Bluehost nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že pokud zrušíte své služby do 30 dnů, dostanete pouze plnou náhradu za vaše hostingové služby. Poplatek za doménu není zahrnut v zásadách vrácení peněz.

Které jsou datová centra Bluehost?

Bluehost má jedno hlavní datové centrum v Provo v Utahu.

Může Bluehost zpracovat webové stránky s vysokým provozem?

Závisí to na plánu hostingu, který jste vybrali. Máte-li sdílený hostingový plán, nebude to zvládat vysoký provoz. Pro webové stránky s vysokým provozem si můžete vybrat VPS nebo Dedicated hosting plány.

Nabízí Bluehost bezplatnou službu přenosu webových stránek?

Většina ostatních poskytovatelů hostingu převádí váš web na svůj hosting bezplatně, ale v případě společnosti Bluehost se nepřevádí zdarma. Pokud si přejete migraci stránek WordPress na Bluehost, bude vás to stát $ 149,99 a v této ceně bude možné převést 5 webových stránek a 20 e-mailových účtů.

Co na Bluehostu znamenají marketingové nabídky?

Bluehost nabízí kredit 100 $ pro reklamy Google a 100 $ kredit pro reklamy Bing. Tyto kredity můžete použít v propagaci svého webu prostřednictvím reklam Google a Bing.

Jaké jsou jmenné servery Bluehost?

Existují dva výchozí jmenné servery Bluehost a jsou „ns1.bluehost.com“ a „ns2.bluehost.com“.

Je Bluehost uživatelsky příjemný?

Ano, Bluehost je uživatelsky přívětivý.

Jaká jsou kontaktní čísla Bluehost?

Bluehost má jedno bezplatné číslo pro USA: (888) 401-4678 a druhé mezinárodní číslo +1 801-765-9400.

Je Bluehost lepší než Godaddy?

Ano, Bluehost je v žádném případě lepší než GoDaddy.

Což je lepší Bluehost nebo HostGator?

Pokud jde o rychlost, Bluehost je lepší než HostGator a pokud jde o ceny a zákaznickou podporu, HostGator je lepší než Bluehost.

Je Bluehost vhodný pro začátečníky?

Bluehost je velmi dobrý hosting pro začátečníky, kteří chtějí začít svůj první web nebo blog.

Což je nejlepší alternativa Bluehost?

SiteGround je nejlepší alternativou Bluehost.

Získejte hosting Bluehost s 50% slevou

Zde je video tutoriál od oficiálního Kanál YouTube společnosti Bluehost, která vám pomůže rychle a snadno spustit webové stránky WordPress pomocí Bluehost.

Závěrečná slova o recenzi hostování Bluehostingu

Konečně víte, proč Bluehost používá více než 200 milionů uživatelů z celého světa. Je to velmi dobrá webhostingová společnost. Můžete vyzkoušet Bluehost na 30 dní.

Přesto, pokud máte nějaké dotazy nebo pochybnosti, pak nás neváhejte zeptat v sekci komentářů. Odpověď vám poskytneme co nejdříve.

Přečtěte si také následující užitečné články:

 • Kódy kupónů Bluehost
 • Bluehost Černý pátek a nabídky Cyber ​​Monday
 • Jak vytvořit web na hostování Bluehostingu

Další recenze hostingu:

 • Recenze SiteGround
 • Recenze HostGator
 • Hostinger recenze
 • Recenze motoru WP
 • Recenze Kinsta
 • WPX Hosting Recenze
 • Recenze hostingu A2
 • Recenze Dreamhost

Srovnání Bluehost

 • Bluehost vs SiteGround
 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs Hostinger
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Kinsta
 • Bluehost vs WPX Hosting
Recenze Bluehost 2020
 • Rychlost a výkon

 • Funkce

 • Zákaznická podpora

 • Zásady vrácení peněz

 • Bezpečnostní

 • Cena

4.7

souhrn

Pokud hledáte nejlepšího poskytovatele webhostingu, pak Bluehost je nejlepší webhosting, který poskytuje levné a škálovatelné plány. Vřele doporučuji, abyste si pro svůj osobní nebo obchodní web vybrali Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me