Dreamhost Review 2020: Hosting plány, funkce a alternativy

Dreamhost nabízí webhostingové služby od roku 1997. Společnost má pobočky v Los Angeles a Berea v Kalifornii, Oregonu a Portlandu. Dreamhost je jednou z nejlepších webhostingových společností poskytujících 1,5 milionu webů pro 450 000+ členů po celém světě.


V průběhu let se Dreamhost stal značkou svých pokročilých funkcí hostování. Pro rozšíření svého portfolia a zvýšení spolehlivosti zavedl Dreamhost cloudové hostingové a počítačové služby. Pokud jste ochotni začít s malým webem pomocí WordPress, můžete Dreamhost užšího výběru získat a získat tak rychlé a pokročilé funkce hostování.

Recenze Dreamhost 2020

Dreamhost má jedinečný vztah s WordPress. Nabízí různé plug-iny s okamžitou instalací jedním kliknutím. Dreamhost je nyní technologií s otevřeným zdrojovým kódem a pevně se zavazuje pomáhat zákazníkům. Dreamhost nabízí všechny druhy hostingu, jako je sdílený hosting, VPS hosting, hosting WordPress, dedikovaný a cloudový hosting.

V následující části jsme ve WPressBlog zmínili různé hostingové plány a balíčky Dreamhostu. Stačí se krátce podívat a vybrat si nejlepší hostingový plán pro vaši firmu.

Funkce Dreamhost

 • Doménové jméno zdarma
 • Tvůrce webových stránek WP
 • Neomezená šířka pásma & Úložný prostor
 • Pokročilý, snadno použitelný uživatelský ovládací panel
 • BEZPLATNÁ ochrana soukromí
 • Automatické zálohy
 • Rychlé úložiště SSD
 • Certifikát SSL zdarma
 • 100% záruka dostupnosti
 • 97denní záruka vrácení peněz

Dreamhost Hosting plány

Dreamhost hosting plány

Sdílený hosting:

Existují dva sdílené hostovací plány, sdílený startér a sdílený neomezený. Jejich cena je 2,59 $ / měsíc a 5,95 $ / měsíc, pokud si službu zakoupíte po dobu tří let.

Ve sdíleném hostingu získáte bezplatnou doménu, neomezený provoz, tvůrce webových stránek WP, úložiště SSD a bezplatné bezpečnostní certifikáty SSL.

Dreamhost také nabízí pokročilejší funkce, jako je podpora PHP7.1, podpora IPV6, plný přístup CGI, snadný ovládací panel a neomezené databáze MySQL a další.

Vyzkoušejte DreamHost na 97 dní bez rizika

VPS Hosting

Pokud očekáváte vyšší výkon webových stránek a váš web vyžaduje velké zdroje, můžete si koupit VPS hosting. VPS hosting je obvykle dražší než sdílený hosting, protože nabízí serverové prostředky určené pro vás.

Dreamhost nabízí různé exkluzivní hostingové plány VPS, jako jsou Basic VPS, Business VPS, Professional VPS a Enterprise VPS.

Základní plán VPS: Je to nejlepší plán pro nové a malé webové stránky. Tento plán vás stojí 10,00 $ měsíčně, pokud je dostanete na 3 roky. Základní plán VPS zahrnuje 1 GB RAM, 30 GB úložiště, neomezené domény a neomezené hostované domény, Linux Ubuntu OS s plně spravovanými službami.

Obchodní plán VPS: Má pokročilejší funkce než základní VPS. Tento plán je nejvhodnější pro malé podniky. Můžete si koupit Business VPS plán za 20,00 $ měsíčně, pokud je máte na 3 roky. Obsahuje 2 GB RAM, 60 GB úložiště a neomezenou šířku pásma.

Profesionální plán VPS: Pokud hledáte hosting VPS pro weby náročné na zdroje, jděte na plán Professional VPS. Tento plán vás stojí 40 $ měsíčně. Obsahuje 4 GB RAM a 120 GB úložného prostoru a také neomezenou šířku pásma.

Podnikový plán: Tento plán je vhodný pro vysoce obchodované webové stránky a webové stránky s vysokou poptávkou po zdrojích. Tento plán vás stojí 80 $ měsíčně. Je vybaven 8 GB RAM a 240 GB úložiště s neomezenou šířkou pásma.

Dedikovaný hosting:

Dedikovaný hosting je ideální pro webové stránky s vysokým provozem, velké webové stránky s elektronickým obchodem, agentury s klienty s vysokým profilem, hostující prodejce … atd. Dedikované servery poskytují vašemu webu vynikající rychlost a spolehlivost.

Dreamhost nabízí dedikovaný server za pouhých 149 $ měsíčně. Kompletní vyhrazený hostingový balíček zahrnuje 100% záruku dostupnosti, ochranu DDoS, úložiště RAID1, podporu 24X7support a serveru a Full Root and Shell Access (SSH). Dreamhost nabízí maximální kapacitu paměti RAM, tj. 64 GB, která je vyšší než kapacita Godaddy, HostGator a Bluehost.

Pokud jste webový designér a vývojář, můžete si koupit dedikovaný server, který hostuje web klienta na vašem vlastním serveru.

Cloud hosting:

Dreamhost nabízí SSH za méně než 30 sekund. Pomocí nástrojů příkazového řádku můžete kdykoli změnit libovolnou část serveru pomocí požadavků rozhraní API kompatibilních s Open Stack. Dreamhost vám může hodně pomoci, pokud vaše firma potřebuje soukromý cloud pro dosažení dostatečného růstu.

Dreamhost nabízí 3 hostingové plány pro cloudové servery, jako je 512 MB RAM server, 2 GB RAM server a 8 GB RAM server.

Všechny plány zahrnují 1v CPU, 80GB SSD disk, bezplatnou šířku pásma, 100GB blokové úložiště a cena je 4,50 $ měsíčně. Zatímco 2GB a 8GB servery mají stejné funkce, spíše než jejich cena, max. 12 $ za měsíc a 48 $ za měsíc.

Měli byste se podívat na nejvhodnější plán dedikovaných serverů z Dreamhostu.

Hosting WordPress:

Dreamhost je nejlepším poskytovatelem hostování WordPress. Je to oficiálně doporučeno WordPress.org. Můžete si také koupit hosting WordPress od Dreamhostu za počáteční cenu 2,59 $ měsíčně.

Dreamhost nabízí 4 typy hostingových plánů WordPress, jako jsou Starter, Basic, Plus a Advanced. Pokud jste ochotni koupit hosting WordPress pro spouštěcí web, je pro vás nejvhodnější startovací plán WordPress. Základní hostingový plán WordPress je pro váš blog nejvhodnější. U středně obchodovaných webových stránek si můžete koupit hostingový plán Plus WordPress a pro vysoce obchodované webové stránky si můžete zakoupit pokročilý hostingový program WordPress.

Společnými funkcemi všech hostingových plánů WordPress jsou e-mailový hosting, podpora 24/7 hodin a snadno použitelný vlastní ovládací panel.

Zákaznická podpora:

Dreamhost poskytuje zákaznickou podporu 24X7. Jejich odborní členové týmu poskytují okamžitou přátelskou pomoc při řešení jakéhokoli problému. Zákaznickou podporu Dreamhostu můžete připojit prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

Výhody Dreamhost Hosting

 • Dreamhost nabízí neomezené ukládání dat a neomezenou šířku pásma podle své ‘Neomezená politika‘ podmínky.
 • Umožňuje hostování neomezených webů s neomezenými databázemi MySQL.
 • Nabízí bezplatnou doménu s vlastním soukromí.
 • Dreamhost nabízí každý plán se 100% uptime a 97-denní zárukou vrácení peněz.

zaručena dostupnost Dreamhost uptime

 • Načasování načítání stránky je o 18% rychlejší než u jiných webových hostitelů.

Nevýhody Dreamhost Hosting

 • Za optimalizovaný hosting WordPress jsou vyžadovány další poplatky.
 • Textový ovládací panel.
 • Pro podporu živého chatu je vyžadováno dlouhodobé trvání.
 • Drahé poplatky za hostování. (Levná cena za sdílený hosting)

Časté dotazy o Dreamhostu

Je DreamHost dobrým hostitelem webových stránek?

Dreamhost je poskytovatelem hostování doporučeného WordPress.org a nabízí také 100% záruku dostupnosti. Je to dobrá hostingová společnost.

Je DreamHost ve vlastnictví společnosti EIG?

Ne, DreamHost není vlastnictvím společnosti EIG. Je to soukromá společnost.

Jaký druh hostingových služeb Dreamhost nabízí?

Dreamhost nabízí sdílený hosting, hosting WordPress, hosting VPS, dedikovaný hosting, cloudový hosting, doménová jména, webdesign, e-mailový hosting a G Suite.

Co je DreamPress?

DreamPress je hostingová služba WordPress, kterou spravuje Dreamhost.

Jaká je počáteční cena hostingu Dreamhost?

Počáteční cena hostingu Dreamhost je 2,59 $ / měsíc.

Nabízí Dreamhost jakoukoli slevu na svých hostingových plánech?

Dreamhost nabízí svým novým zákazníkům až 50% slevu.

Nabízí Dreamhost bezplatný název domény?

Ano, Dreamhost nabízí bezplatné doménové jméno.

Nabízí Dreamhost bezplatný certifikát SSL?

Ano, Dreamhost nabízí bezplatné certifikáty SSL.

Nabízí Dreamhost záruku vrácení peněz?

Ano, Dreamhost nabízí 97denní záruku vrácení peněz na sdílených hostingových plánech. Poplatek za registraci domény se na vrácení peněz nevztahuje.

Kde jsou umístěny servery DreamHost?

Cloudové služby DreamHost jsou umístěny v USA, ale jsou přístupné odkudkoli po celém světě. DreamCompute se nachází v Ashburn ve Virginii, datové centrum a DreamObjects se nachází v Irvine, Kalifornie datové centrum.

Používá DreamHost cPanel?

Dreamhost nepoužívá standardní cPanel. Má vlastní panel, ze kterého můžete spravovat vše.

Což je nejlepší Dreamhost Alternative?

A2 Hosting je nejlepší alternativou k Dreamhostu.

Vyzkoušejte DreamHost s 97denní zárukou vrácení peněz

Pokud nevíte nic o hostingu Dreamhost, můžete na něm snadno vytvořit web pomocí následujícího výukového videa.

Pokud máte nějaké dotazy, pak zde je znalostní báze DreamHost, která vám poskytne okamžitá řešení vašich otázek.

znalostní báze Dreamhost

Tato data poskytují veškeré informace, jako je fakturace, cenné papíry, řešení problémů a vše o jeho hostování.

Závěrečná slova o recenzi Dreamhost Hosting

Doufáme, že jste zde našli něco cenného pro vás. Kromě toho můžete pomocí našeho kupónového kódu Dreamhost získat slevu na všechny plány hostingu. Nyní se můžete svobodně rozhodnout o nejlepším poskytovateli webhostingu pro vaši firmu. Doporučujeme vám, abyste si i nadále četli naše různé příspěvky na blogu pro další webhostingové společnosti.

Přečtěte si také následující užitečné články,

 • Kódy kupónů Dreamhost
 • Dreamhost Black Friday Deals
 • Dreamhost vs HostGator

Další recenze hostingu,

 • Recenze hostování motoru WP
 • Recenze na webu
 • Recenze Bluehost
 • Recenze hostingu A2
 • Recenze hostgator
Recenze Dreamhost 2020
 • Rychlost a výkon

 • Ceny

 • Funkce

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

5

souhrn

Dreamhost uspokojil příliš mnoho zákazníků poskytováním nejlépe spravovaných služeb, 100% dostupnosti a 97denní zárukou vrácení peněz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map