Flywheel Review 2020: Je to spolehlivé Managed WordPress Hosting?

Hledáš Recenze hostingu setrvačníku? Zde jsme na WPressBlog napsali podrobnou recenzi Flywheel WordPress hostování pro rok 2020.


WordPress je nejoblíbenější CMS na světě. Začínal jako blogovací software a stal se jménem domácnosti. V WordPressu je mnoho funkcí, které mohou vylepšit vaše zkušenosti s webem, ale potřebují jen malé znalosti, aby se s nimi mohly splétat.

Pokud jde o webhosting, WordPress vyžaduje, aby konkrétní minimální konfigurace serveru fungovala hladce. Kvůli jeho popularitě, mnoho společností po celém světě má buď vyhrazený tým a balíčky pro WordPress Web Hosting, nebo se věnují speciálně WordPress webhosting pouze.

Recenze setrvačníku 2020

Setrvačník, který byl zahájen v roce 2012, je jedním z posledních. Společnost se zaměřuje pouze na webový hosting WordPress a poskytuje také malé podnikové hostingové služby.

Plány a balíčky hostování setrvačníků

Když mluvíme o hostování balíčků, často se domníváme, že by mělo existovat více možností. Někdy však mýlí klienty, zejména pokud nejsou dobře obeznámeni s terminologií související s hostingem.

Setrvačník WordPress Hosting Recenze

Výběr správného hostingového balíčku je velmi důležitý, aby bylo zajištěno, že web bude neustále funkční a rychlost bude stejně dobrá na všech místech po celém světě. Pro zjednodušení procesu má Flywheel pouze 5 předem navržených balíčků.

Pro jednotlivé stránky

Drobný:

Tento balíček je ideální pro ty, kteří mají jeden malý web s minimálním počtem návštěvníků. V tomto balíčku získáte 5 GB místa na disku, 250 GB šířky pásma, podporu 24 × 7 a certifikát SSL zdarma spolu s mnoha funkcemi. Tento balíček, který vám bude účtován ročně, vás bude stát 14 $ měsíčně. V případě, že váš web začne získávat více návštěvníků nebo potřebujete více zdrojů, můžete balíček upgradovat vždy kontaktováním zákaznické podpory.

Osobní:

Tento balíček, který je ideální pro weby s přibližně 25 000 návštěvníky měsíčně, je jedním z nejpopulárnějších na setrvačníku. V rámci tohoto balíčku získáte 10 GB místa na disku, 500 GB šířky pásma, podporu 24 × 7, bezplatný SSL, bezplatnou webovou stránku a mnoho dalšího. Můžete také z něj udělat balíček pro více lokalit tím, že zaplatíte navíc 10 $ měsíčně navíc.

Profesionální:

Tento balíček je ideální pro velké podniky, zpravodajské portály, e-commerce weby a podobné weby. Poskytne tolik potřebnou rychlost a mechanismus pro váš web. Výběrem tohoto balíčku získáte 20 GB místa na disku, šířku pásma 1 TB, podporu 24 × 7, bezplatný SSL, bezplatný web a mnoho dalšího. Je ideální pro weby s více než 100 000 návštěvníky měsíčně.

Pro mnoho webů

Nezávislý pracovník:

Pokud jste novým poskytovatelem služeb, vývojářem nebo návrhářem nebo máte více webů pro správu, jedná se o balíček pro vás. Tento balíček poskytuje diskový prostor 40 GB, šířku pásma 4 TB za měsíc, podporu 24 × 7, žádné poplatky za překročení, bezplatné webové stránky, bezplatný certifikát SSL a mnoho dalšího.

V rámci tohoto balíčku můžete hostovat až 10 webů WordPress nebo mít 10 instalací WordPress. V případě, že potřebujete více zdrojů nebo chcete upgradovat tento balíček tak, aby hostoval více webů, můžete se rozhodnout upgradovat balíček a provést jej kontaktováním péče o zákazníka.

Agentura:

Tento balíček, vytvořený pro větší poskytovatele služeb s až 30 instalacemi WordPress, poskytne 120 GB místa na disku, šířku pásma 8 TB, telefonickou podporu, bezplatné webové stránky, zdarma SSL, zlevněné CDN a více stránek, specializovaného správce účtů a mnoho dalšího.

Zvyk:

V případě, že chcete od balíčků definovaných společností něco jiného nebo navíc, můžete je kontaktovat a požádat o vlastní balíček na základě vašich požadavků a rozpočtu. Můžete si vybrat prostor, RAM, šířku pásma a další zdroje podle vašeho požadavku a společnost na základě toho poskytne nejlepší možnou nabídku. Vlastní balíčky jsou nejvhodnější pro ty, kteří mají velké podniky nebo provozují webové stránky s vysokým provozem, jako jsou stránky elektronického obchodování.

Hosting hostingu setrvačníků

Setrvačník nabízí nejnovější infrastrukturu, která má špičkové bezpečnostní funkce. Zde se už nikdy nebudete muset starat o bezpečnostní problémy, protože zdravotní stav vašich webových stránek bude každý den kontrolován.

Každé tři měsíce dostanete zprávu obsahující uptime, bezpečnostní kontroly, zálohy atd. Setrvačník je nejlepší webhostingová řešení pro webové designéry a agentury, které vytvářejí více blogů..

Rychlost a výkon

Každé balení se setrvačníkem je dodáváno s robustním ukládáním do mezipaměti. Ukládání do mezipaměti na straně serveru odstraňuje požadavek na další plugin, který snižuje tlak na prostředky, které vám byly přiděleny.

I s vysokými provozními webovými stránkami jsou výkon a rychlost nad očekávání. Společnost také nabízí CDN sítě pro doručování obsahu, která může návštěvníkům dále zlepšit zážitek.

Tým podpory pravidelně sleduje každý server a průběžně jej aktualizuje podle požadavků.

Datová centra

V současné době má Flywheel 10 datových center rozložených po celém světě. Jedná se o města New York, Atlanta, Dallas, San Francisco, Singapur, Tokio, Toronto, Amsterdam, Frankfurt a Londýn..

Globální datová centra poskytují vašemu webu lepší výkon a v případě, že chcete větší rychlost, můžete si vybrat CDN z 30 uzlů na celém světě.

Zabezpečení hostingu setrvačníku

Setrvačník poskytuje rozsáhlé zabezpečení pro všechny své zákazníky. Všechna data, která přicházejí a vystupují ze serverů, jsou šifrována. V celé platformě jsou všechny jednotlivé informace ukládány nebo přenášeny v šifrovaném formátu. Pro každý web poskytují zdarma SSL.

Tým techniků pravidelně sleduje hardware a software a aktualizuje je, kdykoli je to potřeba. Účty mají dvoufaktorové ověření, které přidává vrstvu zabezpečení.

Zákaznická podpora

Pro jakoukoli webhostingovou společnost je skutečnou výzvou poskytnout špičkovou poprodejní podporu svým zákazníkům. Flywheel má specializovaný tým odborníků, který poskytuje obecnou podporu a podporu WordPress.

Existují různé režimy, ve kterých je můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, lístků podpory, online chatu a platforem sociálních médií. Zástupci společnosti jsou hyperaktivní vůči účtům sociálních médií a často řeší drobné dotazy přímo během několika minut. Také povzbuzují své zákazníky, aby je následovali na Facebooku a Twitteru pro rychlejší řešení dotazů.

Klady a zápory setrvačníku

Výhody setrvačníku:

 • Robustní cloudový hosting poskytující vysoce kvalitní výkon.
 • Vlastní konfigurace systému pro rychlé načítání času.
 • Více umístění datových center pro lepší připojení.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Blokuje všechny adresy IP, které mohou okamžitě vypadat ohrožující.
 • Rychlá podpora odborníků v případě, že dojde k napadení webu.
 • Spolehlivá podpora 24 × 7.
 • Systém ukládání do mezipaměti na konci serveru, aby se snížilo zatížení vašich zdrojů.
 • Volný demonstrační testovací prostor.
 • SSL certifikát vám pomůže zvýšení hodnocení vašich webových stránek.
 • Zdarma migrace webových stránek.

Nevýhody setrvačníku:

 • Nemůžete si koupit SSL, ale nainstalovat pouze ty, které jsou k dispozici u společnosti.
 • Žádný systém nasazení Git.

Slevy a nabídky setrvačníků

Společnosti se staly rituálem poskytování slevy a nabídek zákazníkům. Každý rok kolem svátků a zvláštních příležitostí, jako je černý pátek, poskytují setrvačníci exkluzivní slevy pro nové zákazníky. Pomocí těchto nabídek můžete získat velké slevy na balíčky.

Alternativy setrvačníku

Jako alternativu k hostování Flywheel si můžete vybrat WP Engine, Kinsta, Pressable, WPX Hosting (Dostupný poskytovatel hostingu) nebo Pressidium. Všichni jsou špičkovými hostingovými společnostmi WordPress.

Závěr: Recenze hostingu setrvačníku

Setrvačník je jednou z nejlepších webhostingových společností na celém světě, která poskytuje pouze hosting založený na WordPress. S více než 70 000 malými a velkými klienty v kočičce se Flywheel stal známým jménem pro svou obětavost a odbornost.

Společnost má po celém světě 10 datových center a 30+ CDN, což vám dává možnost vybrat si nejbližší datové centrum pro váš web. Rovněž poskytují příležitostné slevy a nabídky.

Minimální balíček začíná na pouhých 14 USD. Je pochopitelné, že společnost neposkytuje levný webhosting, ale funkce a služby rozhodně zdůvodňují cenu.

Další informace o setrvačníku najdete v úvodním příběhu Flywheelu, který je uveden v následujícím videu:

Získejte Flywheel Hosting

Podívejte se na další spravované recenze hostingu WordPress:

 • Recenze Kinsta Hosting
 • Recenze motoru WP 2020
 • Pressable Review 2020
 • WPX Hosting Review 2020
 • Recenze hostingu Pressidium
Recenze setrvačníku 2020
 • Rychlost a výkon

 • Uptime

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

5

souhrn

Setrvačník je také jedním z nejlepších poskytovatelů WP hostování na nejvyšší úrovni. Je to nejlepší volba pro nezávislé pracovníky, designéry, vývojáře a agentury.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map