Glowhost Review 2020: Je tento hosting pro vás dobrý?

Glowhost byl založen v roce 2002 a je jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingu. Nemají jen co nabídnout, pokud jde o hostingové plány a služby, ale také jsou jednou z mála společností Green Web Hosting.


Společnost hrdě prokazuje, že všechna datová centra běží na 100% na větrnou energii. Glowhost je nejvhodnější pro jednotlivce a společnosti všech velikostí. Nechtějí se chlubit tím, že mají nejnižší cenu, protože balíčky jsou málo na dražší straně, ale dobře strukturovaná podpora, vysoce kvalitní servery a transparentní transakce rozhodně poskytují krytí ceny.

Hostingové plány a ceny

Glowhost poskytuje sdílený hosting, prodejce hosting a vyhrazený hosting. Všechny hostingové plány a ceny jsou uvedeny níže.

Sdílené hostingové plány

Glowhost Sdílené hostingové plány a ceny

Glowhost nabízí čtyři sdílené hostingové plány: Neomezená jediná doména, Neomezená více domén, Osobní hosting a Profesionální hosting. Jejich cena začíná od 4,95 $ / měsíc. Všechny tyto plány zahrnují bezplatné doménové jméno, soukromé SSL, Cloudflare CDN, bezplatné nástroje SEO a 1500 + návrhové šablony.

Polodedikované servery

Glowhost Semi Dedicated Hosting plány a ceny

Existují tři semi-dedikované hostingové plány: 1 řez, 2 řezy a 3 řezy. Jejich cena je 49,99 $ / mo, 99,99 $ / mo, respektive 149,99 $ / mo. Všechny tyto semi-dedikované plány zahrnují 3x ochranu dat, neomezenou e-mailovou adresu, jednu bezplatnou doménu, Cloudflare CDN, tvůrce webových stránek Soholaunch a vyhrazenou IP adresu.

Plány hostitele distribuce

Glowhost Reseller Hosting plány a ceny

Glowhost nabízí pět hostingových plánů pro distributory: úroveň 1, úroveň 2, úroveň 3, úroveň 4 a úroveň 5. Jejich ceny začínají od 24,95 $ / mo do 99,95 $ / mo. Všechny plány hostitele pro distributory zahrnují následující funkce: 2 vyhrazené adresy IP, servery se všeobecnými názvy, hostitele generických serverů, neomezenou doménu a mnoho dalších.

Dedikované servery

Glowhost Dedikovaný hosting plány a ceny

Glowhost nabízí čtyři dedikované plány serverů: Intel Xeon s cenou 129 $ / mo a 199 $ / mo a Dual Intel Xeon s cenou 229 $ / mo a 299 $ / mo.

Rychlost a výkon

Pro web je rychlost jedním z důležitých aspektů, aby návštěvník zůstal přilepený. Pokud načtení webové stránky zabere hodně času, je pravděpodobné, že se uživatel přesune na jinou alternativu.

S rychlými servery Glowhost a 16 datovými centry po celém světě si můžete být jisti, že se web hostovaný na jejich serverech načte rychleji. V průměru se weby načítají mezi 410 ms až 650 ms bez závad.

Stejně jako v ostatních hostitelských společnostech se v minulosti vyskytly určité problémy s rychlostí a výkonem, ale Glowhost neustále inovuje servery a sítě, aby zajistil lepší výkon.

Datová centra

Glowhost má v současné době na celém světě 18 datových center, včetně USA, Kanady, Mexika, Evropy, Austrálie, Japonska a Hongkongu. Globální CDN společnosti má také celosvětově více než 77 bodů.

Společnost vybízí uživatele, aby vybrali nejbližší datové centrum, které zajistí rychlé doručení obsahu návštěvníkům. Glowhost také nabízí možnost nastavit geograficky rozptýlený serverový cluster, který dále zvyšuje výkon webové stránky. Tato služba je velmi důležitá pro weby s vysokým provozem z celého světa.

Všechny sdílené servery společnosti jsou umístěny v Salt Lake City, Phoenix nebo Montreal, zatímco Managed Cloud Servers jsou umístěny pouze v Salt Lake City.

Umístění datových center zahrnuje:

 1. Atlanta, Gruzie,
 2. Chicago, Illinois,
 3. Dallas, Texas,
 4. Los Angeles, Kalifornie
 5. Miami, Florida
 6. Phoenix, Arizona
 7. Salt Lake City, Utah
 8. Mexico City, MX
 9. Toronto, ON
 10. Montreal, QC
 11. Sao Paulo, BR
 12. Londýn, Velká Británie
 13. Nottingham, Velká Británie
 14. Amsterdam, NL
 15. Hong Kong, CN
 16. Tokyo, JP
 17. Sydney, AU
 18. Melbourne, AU

Bezpečnostní

Pokud jde o zabezpečení webových stránek, majitelé webových stránek ani poskytovatelé webhostingu nemohou zanechat žádné mezery. Glowhost zajišťuje stejné zacházení se všemi webovými stránkami hostovanými na jejich serverech.

Používají 2048bitové šifrování SSL pro přenos dat a podporují šifrování e-mailů PGP / GPG, což zajišťuje 100% šifrování a zabezpečení všech dat přenášených jejich sítí.

Tým inženýrů společnosti Glowhost pravidelně aktualizuje brány firewall serverů, aby útočníkům zabránil v přístupu do systému. Jejich tým podpory zajišťuje útoky DDoS na webové stránky a téměř okamžitě blokuje jakékoli povrchní adresy IP v přístupu k datům na serverech..

Záruka vrácení peněz

Glowhost nabízí 91 dní záruky vrácení peněz. Pokud zákazníci nejsou spokojeni s hostingem Glowhost, pak vám vrátí plnou náhradu za nákup hostingu.

Zákaznická podpora

Silná podpora zákazníků zajišťuje, že klient zůstane ve společnosti v každém možném scénáři. Webhosting je pole, kde několik sekund prostojů může majitelům webových stránek způsobit velké ztráty.

V případě, že potřebujete kontaktovat zákaznickou podporu, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu, online chatu a platforem sociálních médií. Společnost často vybízí uživatele, aby se připojili ke svým účtům SM na Twitteru a Facebooku, kde jim mohou klást otázky pro rychlou odpověď.

Tým podpory je k dispozici 24x7x365. Mají také specializovaný tým podpory pro webové stránky založené na WordPress.

Výhody a nevýhody Glowhost

Výhody Glowhost:

 • Glowhost je známý svou silnou zákaznickou podporou. Poskytuje podporu 24x7x365 všem svým zákazníkům před a po prodeji.
 • Společnost je hyperaktivní na účtech sociálních médií, což vám usnadňuje podporu.
 • S 18 datovými centry a 77+ body CDN je obtížné dosáhnout rychlosti a výkonu.
 • Široká nabídka balíčků zajišťuje, že máte pro své webové stránky dostatek možností.
 • E-mailová služba je rychlá a spolehlivá.

Nevýhody Glowhost:

 • Balíčky jsou na dražší straně.

Došlo k určitým stížnostem na rychlost, ale společnost neustále vylepšuje uživatelské prostředí.

Možná budete muset počkat několik minut, než se spojíte se zástupcem zákaznické podpory, zejména během prázdnin.

Glowhost Slevy a nabídky

Čas od času Glowhost uvolňuje slevy pro nové zákazníky. Tyto kupóny lze použít k registraci účtu na webové stránce. Každý rok, zejména během Černého pátku, Vánoc, Nového roku a některých dalších důležitých příležitostech, můžete očekávat kupóny ve svých poštovních schránkách od Glowhost.

Získejte Glowhost se slevou

Glowhost Alternatives

Jako alternativu k hostování Glowhost si můžete vybrat GreenGeeks, SiteGround nebo InMotion Hosting.

Závěr: Glowhost Review 2020

Pro majitele webových stránek je velmi důležité zvolit poskytovatele webhostingu, který má rychlé servery a celkově pozitivní recenze. Glowhost může být dražší variantou, ale společnost není jen jedním z nejlepších poskytovatelů služeb, ale také využívá 100% obnovitelné energie k napájení svých datových center. Společnost má na výběr širokou škálu balíčků, které vám usnadní získání nejlepší ceny.

Přečtěte si také:

 • Scala Hosting Recenze
 • Recenze hostingu na webu
 • Recenze InMotion Hosting Review 2020
 • GreenGeeks Hosting Review 2020
Glowhost Review 2020
 • Rychlost a výkon

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

 • Záruka vrácení peněz

5

souhrn

Glowhost nabízí standardní hostovací výkon. Můžete jej použít k hostování vašich webových stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map