Hostwinds poskytuje širokou škálu konfigurací a možností a poskytuje špičkové webhostingové služby, které oslovují malé i střední podniky. Všechny služby a funkce jsou uvedeny v tomto článku s recenzemi Hostwinds.


Recenze Hostwinds 2020

Recenze hostwinds

Pokud hledáte skvělé služby, rychlou zákaznickou podporu a bitcoin jako způsob platby, bude Hostwinds určitě jednou z nejlepších možností pro vás. Je třeba poznamenat, že kromě poskytování bitcoinů jako platební možnosti společnost neposkytuje žádné jiné speciální anatomické funkce.

Vyzkoušejte Hostwinds s 60denní zárukou vrácení peněz

Hostwinds Hosting plány

Společnost nabízí hostingové služby založené na systému Windows i Linux. Některé z nejpopulárnějších hostingových plánů jsou:

Sdílené hostingové plány:

Hostwinds Shared Hosting Review

Počínaje pouhým 3,29 $ za měsíc, to je jeden z nejlevnějších plánů, které Hostwinds nabízí. Podle tohoto plánu není omezeno využití prostoru a šířky pásma. Existují tři dílčí plány umožňující 1, 4 a neomezený počet domén.

Obchodní hosting:

Pokud hledáte rychlost a spolehlivost za dostupnou cenu, je to ta pravá volba pro vás. Tento plán je v podstatě určen pro malé podniky, které hledají spolehlivý webhosting, který nabízí dobrou šířku pásma a stabilní e-mailový systém.

Cloudové hostingové plány:

Hostwinds Cloud Hosting Review

Na základě vašich požadavků můžete využít hodinovou nebo měsíční fakturaci. Je to jedna z nejstabilnějších cloudových služeb, které můžete najít na internetu. Pro každý cloudový server společnost slibuje port minimálně 1 GB.

Hostingové plány VPS:

Hostwinds VPS Hosting Review

Hostwinds je jednou z nejlepších hostingových společností VPS. Virtuální soukromé servery jsou nejlepší pro ty, kteří mají webové stránky s vysokým provozem, ale nechtějí se přejít na dedikovaný server. VPS je k dispozici v systémech Windows i Linux se spravovanými i nespravovanými plány. Cena začíná na pouhých 4,49 $ za měsíc pro neřízené a 5,17 USD pro řízené plány.

Dedikované plány hostingu:

Hostwinds Dedicated Hosting Review

Již od 106 USD měsíčně společnost nabízí klientům spravované a nespravované servery. K dispozici je 100 různých konfigurací serveru, které si můžete v době nákupu dále přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hostingové plány WordPress:

Společnost nabízí speciální balíčky pro ty, kteří chtějí na svých serverech hostovat webové stránky založené na WordPress. Plán začíná na pouhých 4,99 $ měsíčně a má speciální doplňky, které pomáhají zvyšovat zážitek z hostování WordPress.

Hosting hostitele:

Tyto balíčky jsou ideální pro zákazníky, kteří vlastní společnosti zabývající se vývojem webových stránek nebo chtějí poskytovat řešení hostingu v menším měřítku. Plány začínají na pouhých 25 USD měsíčně. Můžete si také zvolit hosting VPS pro účely dalšího prodeje.

Rychlost a výkon

Hostwinds slibuje špičkovou konfiguraci a nejlepší hardware na serverech, které zajišťují vysokou rychlost a lepší výkon. Společnost zaručuje 99,999% dostupnosti, což není snadné.

Záruka vrácení peněz / vrácení peněz

Hostwinds Záruka vrácení peněz

Společnost nabízí 60denní záruku vrácení peněz bez jakýchkoli dotazů. Můžete použít jakýkoli balíček po dobu 60 dnů a pokud se vám nelíbí služby, můžete požádat o vrácení peněz.

Zákaznická podpora

To je místo, kde Hostwinds porazí hodně konkurentů. Společnost je známá rychlou odpovědí vedoucích pracovníků péče o zákazníky na všech médiích včetně chatu a e-mailu. Rovněž rychle reagují na úchyty sociálních médií.

Datová centra

Hostwinds má datová centra na dvou místech, které jsou Seattle, Washington a Dallas, Texas.

Datové centrum v Texasu bylo prvním založením společnosti. Datová centra mají úplnou zálohu napájení a neexistuje žádný bod selhání, který by vyloučil možnost prostojů kvůli výpadku napájení. Celá datová centra jsou řízena teplotou a utěsněna, aby se zabránilo vnějšímu vzduchu.

Klady a zápory Hostwinds

Výhody hostwindů:

 • Rychlost: Všechny servery v datových centrech hostwinds mají moderní hardware a získávají pravidelné aktualizace. V porovnání s konkurencí jsou servery v mnoha případech o 400% rychlejší než ostatní.
 • Spolehlivost: Díky zpětným datům v reálném čase a zálohování napájení 24 × 7 poskytuje společnost 99,999% dostupnosti, což se těžko shoduje. Vysoce zabezpečené servery poskytují zabezpečení před hrozbami, jako je malware, viry atd.
 • Zákaznická podpora: Společnost poskytuje zákaznickou podporu 24x7x365 a je aktivní na všech platformách. Má zabudovaný chatovací systém na webu, kde zákazníci mohou přímo kontaktovat zástupce. Zástupci společnosti jsou aktivní na platformách sociálních médií, jako jsou Facebook a Twitter, kde na dotazy pravidelně a rychle reagují.

Nevýhody Hostwinds:

 • Nedostatek oken: Existuje řada plánů s Hostwindy, které nemají možnost Windows.
 • Nedostatek jasnosti ohledně přidruženého programu: Společnost poskytuje komplexní affiliate program, ale to není snadné pochopit.
 • Ztráta dat během přenosu: Někteří zákazníci ohlásili ztrátu dat během přenosu webové stránky z hostwindů na jiné poskytovatele služeb, ale tyto případy jsou v číslech velmi menší.

Kód kupónu a nabídky slev

V průměru poskytuje společnost 10% až 60% slevy na balíčky webhostingu. Tyto nabídky lze využít při zvláštních příležitostech, jako jsou Vánoce, Nový rok, Černý pátek a mnoho dalších. Společnost také čas od času nabízí slevové kupóny novým i stávajícím zákazníkům. Aktuální nabídky slev můžete zkontrolovat na svých webových stránkách.

Získejte 53% slevu na hostwinds hosting hned

Hostwinds Alternativy

Ve srovnání s Hostwindy stojí jen velmi málo společností. Některé z velkých hráčů, kteří poskytují silnou konkurenci Hostwinds, pokud jde o služby a ceny, jsou:

 • SiteGround: Tato společnost má celosvětovou penetraci a nabízí webhostingové služby za velmi dostupnou cenu.
 • Cloudways: Známé jméno v oblasti cloudových hostingových služeb. Má také široký dosah a vlastní balíčky.

Závěr

Při kontrole poskytovatele služeb byla celková zkušenost se společností vynikající. Celý proces byl bezproblémový, od založení účtu po převod existujícího webu na jejich server. Zákaznický servis byl vynikající a výzvy na všech platformách.

Výkonnost byla doba načítání lepší než většina poskytovatelů služeb a doba provozu byla stejná jako v případě tvrzení společnosti Hostwinds. Pokud máte webové stránky pro malé firmy s omezeným provozem, bude pro vás levnější hostingový balíček na úrovni vstupu. Pokud však máte web s vysokým provozem, měli byste se rozhodnout pro VPS nebo dedikovaný server s Hostwinds.

Přečtěte si také:

 • SiteGround Hosting Recenze
 • Cloudways Review
Recenze Hostwinds 2020
 • Rychlost a výkon

 • Ceny

 • Záruka vrácení peněz

 • Zákaznická podpora

5

souhrn

Poskytovatel hostingových služeb s nejlepším zákaznickým servisem a 99,99 provozuschopnosti. Pokud potřebujete nejlepšího poskytovatele hostingových služeb, pak je pro vás Hostwinds nejlepším hostitelem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me