Pressidium Hosting Recenze a sleva Nabídka pro rok 2020

Od svého spuštění se WordPress za pouhých deset let stal nejpopulárnějším redakčním systémem používaným miliony webových stránek po celém světě. Jako platforma s otevřeným zdrojovým kódem poskytuje WordPress komunitě vývojářů možnost přidávat nové a pokročilé funkce do pluginů, které můžete použít s WordPress.


Hostování webu založeného na WordPress nevyžaduje žádné další funkce, ale doporučuje se používat hostitele webových služeb, který má vysoce kvalitní rychlé servery, k hostování vašeho webu..

Pressidium Review 2020

Pressidium je jedním z nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress, jehož odborné znalosti v oblasti hostování WordPress a nenabízejí žádný plán pro weby jiné než WordPress..

Pressidium – mladá společnost s pozoruhodným záznamem

Zahájili ji v roce 2014 čtyři kolegové, kteří jsou odbornými inženýry a vývojáři. Hlavním cílem společnosti je poskytnout komplexní řešení pro všechny vaše potřeby hostování webových stránek založených na WordPress.

Pressidium Recenze WordPress Hosting

Pressidium je známé zákaznickou podporou, která má odborníky na WordPress a Server, kteří mohou vaše dotazy vyřešit během několika minut. Podpora po prodeji je jednou z hlavních výhod nákupu webhostingu od Pressidium.

Kód kuponu Pressidium 2020

Společnost nabízí 2 měsíce bezplatného hostingu, pokud si na rok zakoupíte hosting Pressidium. Chcete-li získat tuto slevu, kliknutím na níže uvedený odkaz získáte hostování.

Získejte Pressidium Hosting

Hostingové plány Pressidium WordPress

Na rozdíl od jiných webhostingových společností se celá koncentrace Pressidia točí kolem hostování WordPressu. Společnost poskytuje 6 různých plánů od 21 $ měsíčně. Cena je bezpochyby drahá, ale funkce, výkon a zákaznická podpora rozhodně zdůvodňují cenu.

Hostingové plány Pressidium WordPress

Micro

Micro je startovací plán, který vás bude stát 21 $ / měsíc, pokud budete platit ročně. Pokud budete platit měsíc až měsíc, pak vás to bude stát $ 24,90 / mo. V tomto plánu můžete hostovat jeden web s 5 GB úložiště. Umožňuje až 10 000 návštěvníků měsíčně. Tento plán je nejlepší pro všechny malé webové stránky, které nevyžadují mnoho návštěv ani úložný prostor.

Osobní

Tento plán je ideální pro webové stránky malého rozsahu. Pokud právě začínáte blog s vlastním hostitelem nebo chcete předvést svou práci s webem, měli byste jít za tímto plánem. V rámci tohoto plánu můžete hostit až tři instalace WordPress, ale tyto instalace by měly být v jedné doméně.

Poskytuje 10 GB úložiště s neměřenou šířkou pásma. Je však navržen tak, aby zvládl až 30 tisíc návštěvníků měsíčně. Tento plán, bude-li účtován ročně, vás bude stát 42 USD měsíčně.

Profesionální

Profesionální plán je určen pro weby, které získají až 100 tisíc návštěvníků měsíčně. V rámci tohoto plánu můžete hostit až 10 instalací, které mohou být na jedné nebo více doménách.

V rámci tohoto plánu získáte 20 GB úložného prostoru s neměřenou šířkou pásma. Tento tarif vás bude stát 125 USD měsíčně, bude-li účtována ročně.

Podnikání

Pro malé firmy, kde provoz může dosáhnout až 500 000 měsíčně, je to nejlepší plán. Pokud používáte e-maily ve své doméně, pak tento plán rozhodně postačuje potřebě malého podniku.

V rámci tohoto plánu získáte 30 GB úložiště spolu s neměřenou šířkou pásma. K jakékoli podpoře, kterou potřebujete, bude přidělen specializovaný správce účtu, což znamená, že vaše dotazy budou přednostně vyřešeny. Tento plán vás bude stát 250 $ měsíčně.

Business Plus

Díky 40 GB úložného prostoru a neměřené šířce pásma je tento balíček ideální pro weby, které každý měsíc získají až 1 milion návštěvníků. V tomto balíčku můžete mít až 50 instalací WordPress na podobných nebo různých doménách.

S tímto balíčkem získáte také vyhrazeného správce účtu. S 500 USD měsíčně je tento plán nejvhodnější pro společnosti a podniky, které mají vysoký provoz na webu.

Enterprise Plan

Podnikové plány Pressidium

Pro společnosti, které provozují velké mediální domy, vládní agentury, neziskové organizace, univerzity, společnost zabývající se digitálním ukládáním dat nebo velkou nadnárodní společnost, která měsíčně získává více než milion návštěvníků, bude pro tyto podniky tou nejlepší volbou podnikový webový hosting Pressidium.

V rámci tohoto balíčku můžete nainstalovat libovolný počet účtů WordPress. Získáte specializovaný tým, který vám poskytne podporu 24 × 7.

Tento balíček vás bude stát minimálně 790 $ měsíčně. Na základě vašeho požadavku můžete také požádat o speciální nabídku společnosti.

Rychlost a výkon

Pressidium používá dynamické vyvažování zátěže, což pomáhá zvyšovat rychlost webů hostovaných na serveru. Získáte výběr z výběru datových center z celého světa, což dále zkrátí dobu připojení.

Na serverech jsou nainstalovány automatické optimalizátory obrázků, které optimalizují všechny obrázky nahrané na váš účet pro rychlé stažení.

Datová centra

Společnost za posledních 5 let vybrala pro datová centra 22 strategických lokalit. Díky datovým centrům v Severní Americe, Evropě, Oceánii, Asii a Tichomoří a mnoha dalších místech se společnost ujistí, že máte šanci vybrat si požadované datové centrum, abyste mohli optimalizovat rychlost webu ve více spolehlivým způsobem.

Bezpečnostní

Společnost pravidelně aktualizuje své zabezpečení na serverech a neustále vylepšuje hardware, aby zajistila lepší zabezpečení. Společnost má vyhrazený tým inženýrů, kteří pracují nepřetržitě a zajišťují 100% zabezpečení serverů.

Zákaznická podpora

Pro každou webhostingovou společnost je velmi důležité poskytovat lepší péči o zákazníka. Pokud jde o většinu klientů, jedná se o jednoroční nákup, mnoho hostitelských společností často zpožďuje poskytování podpory.

Na druhé straně Pressidium věří, že zákazník si uchová pouze tehdy, pokud mu bude věnována pozornost a podpora 24 × 7.

V dnešní době je rychlá reakce klíčem k úspěchu a specializovaný tým odborníků poskytuje správné řešení během několika minut všem zákazníkům.

Společnost je také aktivní na platformách sociálních médií, jako jsou Twitter a Facebook, kde uživatelé mohou interagovat a řešit své dotazy ještě rychleji.

Klady a zápory Pressidia

Pros z Pressidia

 • Společnost poskytuje specializovanou podporu pro webové stránky založené na WordPress a na serverech nehostuje žádný jiný skript.
 • Díky 22 strategickým umístěním v datových centrech zajišťují, aby se web zákazníka načítal rychleji.
 • Společnost má tým odborníků na WordPress a servery, kteří zákazníkům poskytují podporu 24 × 7.
 • SSL certifikát je součástí všech balíčků.
 • Všechny servery jsou spravovány a mají 100% monitorování škodlivého softwaru a automatické odstraňování.

Nevýhody Pressidium

 • Pokud váš web není založen na WordPress, nemůžete využít jejich hostingové služby.
 • Balíčky jsou ve srovnání s jinými hostingovými společnostmi drahé.

V některých případech se objevily stížnosti, že doba odezvy na dotaz byla vyšší, než se očekávalo. V balíčcích však společnost objasňuje, že ti, kteří zaplatili za plán Business, Business Plus nebo Enterprise, dostanou vyhrazeného správce účtu pro podporu 24 × 7.

Slevy a nabídky

V případě, že kupujete balíček na celý rok nebo déle, získáte dobrou slevu z ceny. Společnost také zavádí úžasné nabídky a kód slevového kuponu během zvláštních svátků, jako je Černý pátek, Vánoce a Silvestr.

Získejte Pressidium s 2 měsíční bezplatnou hostingovou službou WordPress!

Pressidium Alternativy

Pressidium je kvalitně spravovaný poskytovatel webhostingu WordPress, takže WP Engine, Pressable, WPX Hosting a Kinsta jsou nejlepšími alternativami Pressidium, pokud jde o ceny a funkce hostování.

Závěr

Pressidium, přestože je velmi mladá společnost, rozšířilo své kořeny na více místech. Pouze s vyhrazeným hostingem WordPress přitahuje společnost jednotlivce a společnosti, kteří věří v získání kvalitních služeb, aniž by dvakrát přemýšleli o ceně.

Ve srovnání s jinými webhostingovými společnostmi jsou ceny na Pressidiu na vyšší straně, ale hardware, který používají na serverech, a rychlá doba odezvy ze péče o zákazníka rozhodně zdůvodňují cenu. V případě, že web používá více zdrojů, než se očekávalo, společnost absorbuje náklady.

Pokud však k tomu dojde opakovaně, navrhnou plánovanou aktualizaci. V obchodních a podnikových balíčcích získáte také správce účtu. E-mailový systém s Pressidium je vysoce kvalitní a všechny e-maily můžete spouštět bez jakýchkoli závad.

Přečtěte si také:

 • Recenze služby WP Engine Hosting 2020
 • Recenze Kinsta 2020
 • Tisknutelné recenze 2020
 • WPX Hosting Recenze
Pressidium WordPress Hosting Recenze 2020
 • Rychlost a výkon

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

 • Ceny

5

souhrn

Pressidium je nejlepší hostingové řešení WordPress pro jakékoli spuštění nebo podnikání v roce 2019

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map