Recenze Kinsta Hosting Review 2020: Prémiový poskytovatel služeb WordPress

Kinsta je hostingová společnost WordPress, která je postavena na internetu Google Cloud Platform. Společnost zahajuje Mark Gavalda v prosinci 2013.


Recenze Kinsta 2020

Za pouhých pět let se společnost etablovala na konkurenčním hostingovém trhu WordPress. Uživatelsky přívětivé rozhraní, pokročilá standardní úroveň zabezpečení a přátelská podpora zákazníků jsou některé faktory WOW pro webové hostitele Kinsta.

Bezplatné migrace webových stránek, denní zálohy a webové stránky jsou skvělými klíčovými rysy jejich webhostingových plánů. Nejlepší část je, že Kinsta nabízí cloudový hosting na cloudové platformě Google.

V současné době vlastní Kinsta 20 datových center po celém světě a nabízí všem zákazníkům na celém světě CDN prostřednictvím svého klíčového partnera KeyCDN.

Vlastnosti hostování Kinsta WordPress:

Kinsta nabízí spravované hostingové služby WordPress. Spravovaný hosting WordPress je nákladnější než nespravovaná hostingová řešení.

Proto nejen Kinsta, ale také další společnosti, jako Bluehost, SiteGround a Dreamhost, zahrnuly do svých hostingových plánů některé další klíčové funkce, jako je CDN, aby se zvýšila rychlost webových stránek, zálohy pravidelně a tak dále.

Získejte Kinsta Hosting s 2 měsíční hosting zdarma

Staging webových stránek

Nejzajímavější funkcí, kterou nabízí Kinsta, je prezentace webových stránek. Funkce stagingu webových stránek umožňuje uživatelům aplikovat na své stránky WordPress zásadní změny. Před nasazením mohou snadno provést efektivní testování.

Pro rychlejší načítání používá Kinsta kontejnery Nginx, PHP 7, MariaDB a LXD.

Pokročilá úroveň zabezpečení

Zabezpečení Kinsta

Zabezpečení je další hlavní funkcí jejich spravovaných hostingových služeb WordPress. Kinsta nabízí svým uživatelům WordPress vysoký standard zabezpečení a nabízí bezplatné certifikáty SSL a systém sledování uptime, který uživatelům umožní zjistit, zda jejich web klesne..

Navíc poskytují ochranu DDoS před skenováním malwaru a hardwarovými firewally.

Denní zálohy a zaručené zotavení

Pokud se něco pokazí, platforma Kinsta je připravena s denními zálohami webových stránek. Také slibují obnovit data webových stránek a opravit váš web, pokud je napaden hackery.

Zdarma migrace webových stránek

Kdykoli budete chtít přejít na hosting Kinsta od ostatních, nabízejí bezplatné migrační služby. Můžete si být jisti, že vše funguje dobře nad vaším DNS, když poprvé nastavili váš web v testovací oblasti.

Uživatelé mohou požádat o migraci webových stránek přímo z uživatelského rozhraní Kinsta. Stačí, když jim poskytnete své nedávné údaje o webhostingu, aby zvládli migraci.

Bezplatná migrace webových stránek je k dispozici se všemi hostitelskými plány kinsta.

Další funkce

Většina dalších pokročilých funkcí úrovně může být také zahrnuta do hostujícího účtu WordPress. Nyní Kinsta také nabízí svým zákazníkům několik dalších funkcí, jako je automatická optimalizace databáze MySQL, samoléčivé PHP, GCP Firewall.

Pokud uživatelé vlastní velké podniky, mohou snadno získat řadu funkcí, jako je Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis atd. Také si můžete vybrat vlastní řešení hostování podniku od společnosti Kinsta podle vašich potřeb..

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Kinsta

Kinsta poskytuje snadný způsob, jak se dostat do kontaktu s dobře fungujícím podpůrným personálem. Stačí se přihlásit ke svému účtu a vytvořit novou konverzaci kliknutím na ikonu zprávy v pravé dolní části stránky.

Tým Kinsta má zkušenosti s odborníky na WordPress a může se chlubit, že svým zákazníkům poskytne 100% spokojenost s řešením jejich problémů v krátkém čase.

Datová centra

Kinsta nabízí 20 různých cloudových datových center Google. Můžete si vybrat kterékoli z následujících 20 datových center.

 1. Council Bluffs, Iowa, USA (us-central1)
 2. Ghislain, Belgie (evropa-západ1)
 3. Changhua County, Taiwan (asia-east1)
 4. Sydney, Austrálie (australsko-jihovýchod1)
 5. The Dalles, Oregon, USA (us-west1)
 6. Ashburn, Virginie, USA (us-east4)
 7. Moncks Corner, Jižní Karolína, USA (us-east1)
 8. São Paulo, Brazílie (southamerica-east1)
 9. Londýn, Velká Británie (europe-west2)
 10. Frankfurt, Německo (europe-west3)
 11. Jurong West, Singapur (Asie-jihovýchod1)
 12. Tokio, Japonsko (Asie-severovýchod1)
 13. Bombaj, Indie (Asie-jih1)
 14. Montréal, Kanada (northamerica-northeast1)
 15. Nizozemsko (evropa-západ4)
 16. Hamina, Finsko (evropa-sever1)
 17. Los Angeles, Kalifornie (us-west2)
 18. Hongkong (Asie-východ2)
 19. Curych, Švýcarsko (evropa-západ6)
 20. Osaka, Japonsko (Asie-severovýchod2)

Hostingové plány Kinsta WordPress

Hostingové plány Kinsta WordPressHostingové plány WordPress & Ceny

Kinsta nabízí své hostingové plány podle potřeby vašeho podnikání od malých po velké.

 • Základní plán hostitele WordPress pro startéry je vybaven 10 GB místa na disku a SSL zdarma a sítí pro doručování obsahu. Získáte 1 web WordPress a 20 000 návštěv. Tento plán vás stojí jen 30 dolarů měsíčně.
 • Druhý program hostování Pro nabízí 20 GB místa na disku a bezplatné SSL a CDN. S programem Pro webhosting budete moci získat 2 weby WordPress a přibližně 40 000 návštěv za pouhých 60 $ měsíčně.
 • Plán business1 zahrnuje 5 instalace WordPress a 20 GB místa na disku. Nikdy se nemůžete pokazit získáním 100 000 návštěv a bezplatným SSL a CDN za pouhých 100 $ měsíčně.
 • Pokud se rozhodnete pro hostingový plán business2, budete mít prospěch z 10 instalací webových stránek, 40 GB místa na disku a zdarma SSL a CDN. Tento plán vás stojí 200 $ měsíčně.
 • Pokud chcete slevu na hostování Kinsta, nabízejí na všechny plány 2 měsíce bezplatného hostingu.

Skutečnost, že spravovaná hostingová služba WordPress, jako je Kinsta, účtuje více než nespravované řešení hostování webových stránek, je pravda. Důvod je velmi jasný, že nemůžete koupit perly za cenu arašídů. Díky spravovanému hostování WordPress získáte také spoustu dalších funkcí, které efektivně soutěží o vaše podnikání na globálním trhu.

Pokud tedy porovnáte cenu hostingových plánů společnosti Kinsta s jinými spravovanými hostingovými službami WordPress, jsou z hlediska cen určitě konkurenceschopné..

Výhody a nevýhody Kinsta Hosting

Na Kinsta je hostováno více než 60 000 webových stránek, protože mnoho majitelů firem z celého světa miluje své plány hostování. Webového hostitele společnosti Kinsta najdete vzhůru i dolů.

Výhody hostování Kinsta:

 • Web můžete hostit na 16 místech, která jsou blíže cílovému publiku.
 • Kinsta nabízí definovanou šířku pásma CDN od svého klíčového partnera KeyCDN pro uložení statické kopie vašich webových stránek na více než 30 místech po celém světě.
 • Kinsta nabízí srovnatelné služby rychlosti webových stránek. Web hostovaný na platformě Kinsta ukazuje vynikající zprávu o výkonu GTmetrix a Pingdom.
 • Kinsta nabízí svým uživatelům skvělé funkce, jako je klonování webových stránek, webové stránky, denní zálohy a snadno použitelný ovládací panel MyKinsta..
 • Platforma Kinsta je postavena na platformě Google Cloud Platform.

Nevýhody hostování Kinsta:

 • Uživatelé mohou ukládat denní zálohovací data pouze 14 dní.
 • Ovládací panel uživatele vyžaduje lepší integraci WordPress

30denní záruka vrácení peněz:

Webový hostitel Kinsta se může pochlubit tím, že poskytuje 99,99% záruku dostupnosti a nejrychlejší načítání stránky. V případě, že máte pocit, že vaše webové stránky z jakéhokoli důvodu klesají, můžete zdarma požádat o vrácení plné částky do 30 dnů nebo o vrácení poměrné sazby za použité služby, pokud zrušíte po 30 dnech.

Kinsta Hosting však využívá nejpokročilejší datová centra a osvědčené postupy v oboru, aby se ujistil, že váš web obsahuje všechny nejnovější bezpečnostní záplaty.

Vyzkoušejte Kinsta Hosting zdarma po dobu 2 měsíců

Alternativy Kinsta

Jako alternativu k hostování Kinsta si můžete vybrat WP Engine nebo WPX Hosting.

Podívejte se zde na podrobné srovnání Kinsta s WP Engine, WPX Hosting, Bluehost a SiteGround.

Sečteno a podtrženo

Kinsta nabízí spolehlivý a bezpečný hosting WordPress s firebrand technickou podporou WordPress. Důvodem je, proč se Kinsta úspěšně etablovala na trhu jako profesionální společnost.

Přečtěte si také:

 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu setrvačníku
 • Pressable Hosting Review 2020
Recenze Kinsta Hosting Review 2020
 • Rychlost a výkon

 • Zákaznická podpora

 • Funkce

 • Ceny

5

souhrn

Pokud chcete kvalitního hostitele a máte rozpočet, pak je Kinsta tím nejlepším hostitelem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map