Scala Hosting Review 2020: ceny, funkce, výkon a slevy

Scala Hosting zahájila své služby již v roce 2007. Za několik let získala ScalaHosting solidní reputaci jako jeden z nejlepších a nejlevnějších poskytovatelů webhostingových služeb. Společnost je známá svými spolehlivými službami a rychlou reakcí na dotazy zákazníků.


ScalaHosting má dvě datová centra, z nichž první byla založena v Dallasu v Texasu a později otevřela druhé datové centrum v bulharské Sofii.

Od pouhých 3,95 $ měsíčně, existuje spousta balíčků, které budou dokonale vyhovovat vašim požadavkům. Podívejme se na všechny služby a funkce v tomto článku o recenzi na scalahosting.

Scalahosting Recenze

ScalaHosting Services

 • Názvy domén
 • Web hosting
 • Hosting WordPress
 • Reseller Hosting
 • Cloud VPS Hosting
 • Dedikované servery
 • SSL certifikáty

ScalaHosting Hosting plány a ceny

Stejně jako ostatní poskytovatelé hostingu má Scala také samostatné balíčky pro weby, které běží na WordPress. Je to jeden z mála spolehlivých poskytovatelů webhostingových služeb, kteří mají exkluzivní plány hostování e-mailů. Existuje spousta klientů, kteří používají e-mailové hostingové plány a jsou se službami velmi spokojeni.

Web hosting

V rámci webhostingu jsou čtyři balíčky, které začínají od 3,95 $. Společnost tvrdí, že hostingový balíček bude aktivován téměř okamžitě po zakoupení. Zákaznická podpora poskytuje další pomoc v případě migrace webových stránek z jiného hostitele na Scala hosting.

Vlastnosti webhostingu:

 • Bezplatná pomoc při migraci webových stránek
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Technická podpora 24/7
 • Neomezený prostor na disku a šířka pásma
 • Snadno použitelný ovládací panel
 • 1-Click Scriptts Installer
 • Zdarma Weebly Web Site Builder
 • Servery poháněné SSD vytvořené pro výkon
 • 99,9% záruka dostupnosti

Webhostingové plány:

ScalaHosting Webhostingové plány

 • Mini: Získáte 10 GB webového prostoru a tento balíček zvládne 90 000 návštěvníků každý měsíc. Tento balíček bude stát 3,95 $.
 • Start: Je ideální pro malé podniky. Není omezen prostor a pojme až 150 000 návštěvníků.
 • Pokročilý: Tento balíček je ideální pro firemní použití a snadno zvládne 270 000 návštěvníků měsíčně.
 • Elektronický obchod: Tento balíček je nejvhodnější pro webové stránky elektronického obchodu s velkým provozem. To zvládne 360k návštěvníků za měsíc snadno a dostanete zdarma domény s tímto balíčkem také.

Získejte webhosting již za 1 USD!

Hosting WordPress

Scala poskytuje čtyři různé balíčky pod WordPress Hosting. Hlavním cílem hostování WordPress je poskytovat exkluzivní funkce pro vylepšení prostředí WordPress.

Vlastnosti hostování WordPress:

Poskytuje automatické aktualizace a rychlou podporu odborníků WordPress v oddělení péče o zákazníky. Společnost prohlašuje, že zavedla speciální pravidla mod_security k blokování malware a virových útoků na webových stránkách založených na WordPress a úspěšně blokovala 99,9% útoků. K dispozici je také bezplatný certifikát SSL.

Hostingové plány WordPress:

ScalaHosting Hostingové plány WordPress

 • WP Mini:

Je nejvhodnější pro malé webové stránky nebo blogy. Získáte 10 GB webového prostoru a můžete hostit jeden web. Balíček stojí pouze 3,95 $. Nabízí až 7 denních záloh.

 • Start WP:

Balíček je nejvhodnější pro weby, které mají návštěvníky kdekoli mezi 50 a 75 tisíci měsíčně. Tento balíček vám umožní hostit až 2 weby. V rámci tohoto balíčku není měřeno využití webového prostoru.

 • WP Advanced:

Je nejvhodnější pro webové stránky se silným provozem denně. Snadno zvládne až 200 tisíc návštěvníků měsíčně. Na neomezeném prostoru poskytovaném v tomto balíčku můžete hostit až 5 webových stránek. V rámci tohoto balíčku máte možnost získat bezplatnou doménu.

 • Elektronický obchod WP:

Existuje mnoho webových stránek elektronického obchodování, které běží na WordPress pod WooCommerce. Tento balíček je speciálně navržen pro tyto webové stránky. Tento balíček vám umožní hostit až 8 webových stránek na neomezeném prostoru. Získáte také bezplatnou doménu. Ti, kteří tento balíček používají, získají prioritní podporu.

Získejte hosting WordPress již za 1 USD!

E-mail hosting

Scala poskytuje čtyři balíčky pro hostování e-mailů, které mohou pojmout jakýkoli podnik velikosti. Od pouhých 12 dolarů měsíčně se považuje za jednoho z nejspolehlivějších poskytovatelů služeb hostování e-mailů.

ScalaHosting e-mailové hostingové plány

Spuštění:

Tento balíček je nejvhodnější pro malé podniky, které vyžadují až 10 e-mailových účtů. Poskytne vám 50 GB úložného prostoru a v rámci tohoto balíčku můžete hostit až 1 e-mailovou doménu. Tento balíček umožňuje odesílat až 100 e-mailů za hodinu.

SmallBiz:

Pro ty, kteří hledají až 50 e-mailových ID, bude to nejlepší balíček. V rámci tohoto balíčku můžete hostit až 5 různých e-mailových domén. Umožňuje až 500 e-mailů za hodinu.

Střední:

Nejvhodnější pro středně velké firmy, které mají kolem 100 e-mailových účtů. V rámci tohoto balíčku získáte 150 GB úložného prostoru a můžete hostit až 10 e-mailových účtů. Můžete odeslat až 500 e-mailů za hodinu.

Firemní:

Tento balíček, který se nejlépe hodí pro velké firemní podniky, poskytuje až 200 GB úložiště s 200 e-mailovými účty. V rámci tohoto balíčku můžete hostit až 20 e-mailových domén. Tento balíček umožňuje odesílat ze všech účtů až 1 000 e-mailů za hodinu.

Získejte e-mailový hosting již za 1 USD!

Reseller Hosting

Scala věří, že zákazníci by se měli dostat ke správě vlastního prostoru, jak chtějí. Poskytuje neomezenou podporu cpanel v rámci hostování distributora, což usnadňuje malým hostingovým společnostem správu velkého počtu malých klientů bez nutnosti upgradovat..

Vlastnosti Reseller Hosting:

 • Bezplatná služba migrace webových stránek pro neomezené weby
 • Přátelská zákaznická podpora 24/7
 • Hostujte neomezené weby
 • 30denní záruka na vrácení peněz
 • 1-Click Script Installer
 • Zdarma CDN s více než 100 místy
 • Zdarma účet distributora domény
 • 99,9% záruka dostupnosti
 • Podporováno více verzí PHP

Hostingové plány distributora:

ScalaHosting Reseller Hosting Plány

 • Scala1:

V rámci tohoto balíčku získáte úložiště 25 GB a šířku pásma 1 TB. Tento balíček stojí 6,95 $.

 • Scala2:

V rámci tohoto balíčku získáte úložiště 50 GB a neměřenou šířku pásma. V rámci tohoto balíčku získáte ZDARMA RapidSSL certifikát.

 • Scala3:

Tento balíček poskytuje 75 GB webového úložiště s neomezenou šířkou pásma. V rámci tohoto balíčku můžete hostit libovolný počet webů. Získáte ZDARMA RapidSSL certifikát spolu s ZDARMA ClientExec licencí.

 • Scala4:

S úložištěm 100 GB a neomezenou šířkou pásma je tento balíček nejvhodnější pro prodejce, kteří mají velké webové stránky k hostování. Získáte ZDARMA RapidSSL certifikát spolu s ZDARMA ClientExec licencí.

Získejte hosting hosta za $ 1 teprve teď!

Cloud VPS Hosting

Hostingové plány ScalaHosting Managed Cloud VPS

Scala poskytuje dva balíčky v rámci Cloud VPS Hosting. Spravovaný hostingový plán VPS začíná od 12 $ měsíčně s 20 GB SSD, 1 CPU Core a 2 GB RAM.

ScalaHosting Self Managed Cloud VPS Hosting plány

Samoobslužný cloudový VPS hosting začíná od 10 $ měsíčně s 50 GB SSD, 1 Core, 2 GB RAM a 2 TB šířky pásma. Mezi další funkce patří prostor navíc, Cpanel / WHM, Softcalous atd.

Získejte nyní 20% slevu na cloud hosting!

Rychlost a výkon

Na základě recenzí a testování je rychlost serveru Scala rychlejší než většina konkurentů poskytujících podobné balíčky za podobné ceny.

Společnost zajišťuje 100% provozuschopnost a většina zákazníků nikdy nezažila žádné prostoje. Servery jsou špičkové s nejlepším možným hardwarem pro zajištění rychlejší doby odezvy.

Datová centra

Společnost vlastní dvě datová centra, z nichž jedno je v Dallasu v Texasu a druhé v bulharské Sofii. Obě datová centra jsou vysoce zabezpečená a mají více zálohování napájení.

Klienti si mohou vybrat preferované datové centrum v závislosti na balíčku.

Bezpečnostní

ScalaHosting Security

Scala tvrdí, že poskytují prvotřídní zabezpečení před jakýmkoli typem útoku na servery. Mají odborníky pracující 24 × 7, aby zajistili, že servery jsou pravidelně aktualizovány a nemají žádné mezery.

Zákaznická podpora

Scala je známá svou rychlou reakcí na péči o zákazníka. Web obsahuje funkci live chatu, kterou mohou zákazníci použít k rozhovoru s požadovaným oddělením. Znalostní základna na webu řeší většinu často kladených otázek.

Zástupci společnosti jsou aktivní také na platformách sociálních médií a rychle reagují na všechny dotazy. Rovněž vyzývají své zákazníky, aby je následovali na sociálních médiích, aby mohli rychle reagovat.

Můžete také kontaktovat Scala hosting pomocí kontaktního čísla zákaznické podpory: +1 (866) 894-8284.

Výhody a nevýhody Scala Hosting

Výhody Scala Hosting

 • Rychlé a cenově dostupné služby.
 • Téměř okamžitá aktivace.
 • Rychlá a specializovaná podpora WordPress.

Nevýhody Scala Hosting

Někteří klienti si stěžovali na rychlost a malware útok, ale byli rychle vyřešeni.

Slevy a nabídky

Scala Hosting čas od času nabízí speciální slevy stávajícím i novým zákazníkům. Můžete využít velké slevy na balíčky při zvláštních příležitostech, jako jsou Vánoce a Černý pátek.

V současné době poskytují hosting za první 3 měsíce za 1 USD.

Získejte Scala Hosting za $ 1 teprve teď!

Scala Hosting Alternativy

Jako alternativu k hostování Scala si můžete vybrat GreenGeeks, A2 Hosting nebo SiteGround hosting. Mají téměř stejné ceny a funkce jako scalahosting.

Závěr: Scala Hosting Review 2020

S více než desetiletou zkušeností se Scala Webhosting osvědčil jako jeden z nejdostupnějších poskytovatelů webových služeb. Je to jedna z mála společností poskytujících hostování e-mailů, které nevyžadují, abyste na svém serveru nastavili webovou stránku pro hostování e-mailů.

Společnost má vysoce profesionální tým péče o zákazníky a je aktivní na všech platformách sociálních médií, aby poskytovala okamžitou podporu. Společnost se v krátkém čase rozrostla z malého podniku na velkého poskytovatele internetových služeb a plní svůj cíl poskytovat ty nejlepší služby za přijatelné ceny..

Přečtěte si také:

 • Recenze GreenGeeks
 • SiteGround Review 2020
ScalaHosting Review 2020
 • Rychlost a výkon

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

 • Ceny

5

souhrn

Společnost, která během krátké doby vyrostla z malého podniku na velkého poskytovatele internetových služeb poskytováním špičkových služeb. Určitě si můžete vybrat tohoto poskytovatele hostingu pro svůj web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map