14 nejlepších SEO nástrojů, které všichni experti na SEO využívají v roce 2020 (zdarma a placené)

Pokud spouštíte SEO webových stránek, potřebujete ty nejlepší SEO nástroje. Existuje příliš mnoho nástrojů SEO dostupných v bezplatné, bezplatné a placené verzi.


Zde jsme vytvořili seznam nejlepších nástrojů SEO, které všichni odborníci na SEO používají v roce 2020. Tyto nástroje můžete také použít podle svých požadavků.

Níže uvedený seznam obsahuje nejoblíbenější nástroje SEO, jako jsou nástroje pro analýzu zpětného odkazu, nástroje pro výzkum klíčových slov a nástroje pro optimalizaci obsahu.

Přečtěte si také: 9 způsobů, jak v roce 2020 zdarma vytvořit vysoce kvalitní zpětné odkazy

Top 14 nejlepších SEO nástrojů, které všichni SEO experti používají v roce 2020

1. Ahrefové

Ahrefs Nejlepší SEO nástroj

Ahrefs rostl velmi rychle a nyní se stává nejoblíbenějším nástrojem pro analýzu odkazů v roce 2020. Poskytuje příliš mnoho funkcí, jako je analýza odkazů, výzkum klíčových slov, sledování pozice, kontrola nefunkčních odkazů a mnoho dalších. Mohu říci, že se jedná o všestranný nástroj SEO, který může použít kdokoli.

Ahrefs nabízí 7denní zkušební verzi za pouhých 7 USD. Má celkem 4 plány, počínaje 99 USD měsíčně.

Můžete zkontrolovat srovnání všech plánů tady.

2. SemRush

SemRush nejoblíbenější SEO nástroj

SemRush je jedním z nejpopulárnějších nástrojů SEO. Většinou se používá pro analýzu konkurentů a výzkum klíčových slov. SemRush je k dispozici ve verzi freemium a placené. Ve freemiu máte omezení na všechny úkoly. Placený plán začíná od 99,95 $ měsíčně.

Získejte 30denní bezplatnou zkušební verzi SEMrush.

3. Moz Pro

Nástroj Průzkumníka Moz Pro Link

Moz Pro je nejlepší nástroj pro průzkumník odkazů. Můžete zkontrolovat odkazující domény, příchozí odkazy, hodnocení klíčových slov, top stránky, skóre spamu na webu a mnoho dalších. Je k dispozici ve verzi freemium a placené.

Moz Pro poskytuje 30denní zkušební verzi a jeho placený plán začíná od 99 $ měsíčně. Zobrazit všechny ceny a srovnání plánu tady.

4. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics poskytuje kompletní zprávu o analýze webových stránek, jako je zobrazení stránky, organická kliknutí, přímé návštěvy a doporučení, vstupní stránky a mnoho dalších.

Pokud jste odborník na používání analytiků Google, je to pro vás velmi výhodné, protože poskytuje příliš mnoho informací, ale pro začátečníky je málo srozumitelné..

5. Google Search Console

Google Search Console

Vyhledávací konzole Google je nejlepší nástroj SEO od Googlu. Můžete zkontrolovat míru prokliku, celkový počet organických kliknutí, zobrazení, pozici ve vyhledávání Google, soubory Sitemap, zpětné odkazy, použitelnost v mobilu a mnoho dalších.

6. Majestic: Marketing SEO Tools

Majestic Nejlepší SEO nástroje

Majestic je jedním z nejlepších SEO nástrojů. Můžete jej použít k prozkoumání zpětných odkazů, ke kontrole nových a ztracených domén, ke kontrole toku důvěry a citace na webu.

Majestic je k dispozici ve verzi freemium a placené. Placený plán začíná od 49,99 $ měsíčně. Tady můžete vidět všechny plány, ceny a jejich srovnání.

7. SEOprofiler

SEO Profiler

SEOprofiler poskytuje příliš mnoho funkcí, jako je analýza odkazů, hodnocení klíčových slov, optimalizace stránky, analýza klíčových slov, analýza sociálních médií, analýza webových stránek atd. Všechny tyto funkce mají příliš mnoho dílčích funkcí. Stručně řečeno, SEOprofiler je nejlepší SEO nástroj pro každého.

SEOprofiler je k dispozici ve verzi freemium a placené. Placený plán začíná od 69,95 $ měsíčně. Tady můžete zkontrolovat cenu všech plánů.

8. Křičící žába SEO Spider

Křičící žába SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider je software, který poskytuje mnoho funkcí SEO, jako je analýza přerušeného odkazu, název stránky a analýza metadat, generování souborů Sitemap XML atd. Je k dispozici ve bezplatné a placené verzi..

9. Ubersuggest

Ubersuggest Nejlepší nástroj pro výzkum klíčových slov

Ubersuggest je jedním z nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov. Hlavní výhodou tohoto nástroje je, že je zdarma. V budoucnu budete mít v tomto nástroji také několik skvělých nových funkcí, jako jsou hlavní stránky, obsahové nápady atd.

10. KWFinder: SEO Nástroj pro návrh klíčových slov

KWFinder SEO Nástroj pro návrh klíčových slov

KWFinder vám pomůže najít nová klíčová slova, která mají nižší konkurenci a vyšší objem vyhledávání. Pomocí tohoto nástroje můžete snadno optimalizovat svou webovou stránku a umístit se na klíčové slovo s dlouhým ocasem.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

Pokud chcete znát nejvíce sdílený obsah na sociálních médiích, pak je BuzzSumo nejlepším nástrojem. Můžete zkontrolovat nejlepší obsah pro konkrétní sociální síť. Další velkou funkcí je, že můžete dostat upozornění, když je vybrané klíčové slovo uvedeno na webu.

12. Statistiky Google PageSpeed

Statistiky PageSpeed

Statistiky Google PageSpeed ​​Insights jsou nejlepším a doporučeným nástrojem SEO ke kontrole rychlosti webové stránky. Tento nástroj vám dá vědět, co způsobuje zpomalení načítání stránky. Takže můžete snadno zvýšit rychlost své stránky.

13. Pingdom

Nástroj pro testování rychlosti webových stránek Pingdom

Pingdom je také jedním z mála nástrojů pro testování rychlosti webových stránek. Pomocí tohoto nástroje můžete zkontrolovat rychlost webu pro konkrétní umístění. Dostupné místo můžete vidět na obrázku výše.

Přečtěte si také: 15 způsobů, jak zvýšit rychlost webových stránek WordPress

14. SEO Site Checkup

Seo Site Checkup Nejlepší SEO nástroje

SEO kontrola stránek je nejlepší SEO nástroj pro kontrolu SEO webu. Poskytne vám všechny SEO informace o stránce a můžete je také exportovat do souboru PDF. Ve bezplatné verzi můžete auditovat pouze jeden web denně.

Závěrečná slova

Zde jste viděli nejlepší seznam nástrojů SEO pro rok 2020. Všechny tyto nástroje jsou nejoblíbenější a používané odborníky na SEO.

Nyní dejte vědět, který nástroj používáte nejvíce, tím, že komentuje v sekci komentář. Pokud existuje nějaký nový nástroj SEO, který funguje lépe než kterýkoli z výše uvedených, dejte nám o něm vědět, abych jej mohl přidat do tohoto seznamu.

Přečtěte si také:

 • 10 nejlepších softwarů SEO pro analýzu, které se mají použít v roce 2020
 • 7 nejlepších SEO pluginů pro hodnocení vašich webových stránek v roce 2020
 • Jak indexovat web v google rychle?
 • Nejlepší SEO trendy 2020
 • 7 Ultimate SEO strategie pro optimalizaci vašich webových stránek v roce 2020
 • 20 nejlepších nástrojů marketingu obsahu ke zlepšení produktivity obsahu v roce 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map