20 parimat sisuturunduse tööriista sisu tootlikkuse parandamiseks 2020. aastal

Sisuturundus on protseduuriline lähenemisviis väärtusliku, asjakohase ja järjepideva sisu turundamiseks. See on parim ja tõhusam viis oma veebisaidile orgaanilise liikluse genereerimiseks. Peate mõtlema, kuidas keegi saaks sisu kaudu turundada?


Siin tuleb kõigepealt selgeks saada digitaliseerimise ja digitaalse strateegilise turunduse maailm. Tänase stsenaariumi korral ei usu keegi traditsioonilisse turundusesse ja keskendutakse digitaalsele turundusele.

Digitaalset turundust saab teha järgmistel viisidel:

 • Otsingumootori optimeerimine (SEO)
 • Otsingumootori turundus ja klõpsuga maksmine
 • Sotsiaalse meedia turundus
 • Sisuturundus
 • Sidusettevõtte turundus
 • Mõjutaja turundus
 • E-posti turundus
 • Viirusturunduse mobiiltelefonide reklaamimine

Kui tegemist on sisuturundus võime öelda, et see on osa SEO lehe tegevustest. Pole ime, et see on parim viis orgaanilise liikluse genereerimiseks. See tähendab, et ilma raha kulutamata tasulistele reklaamidele või turundusele.

Neil, kellel on veebisait, tuleb asuda SERP-is ja see on ilmselgelt raske ülesanne. Esmane ja oluline samm teie veebisaidi paremusjärjestuse suunas on sisuturundus. See on sisu optimeerimine. Sisuturundus on teie sisu pealkirjaga asjakohasuse säilitamiseks, märksõnade ja sisu kõrge kvaliteedi säilitamiseks väga oluline. Kõik see hõlmab sammu sisuturunduse poole.

Kvaliteetse sisu pakkumine müügivihjete genereerimiseks ja lehe paremusjärjestuse parandamine SERP-is (otsingumootori tulemuste leht). See leht ilmub esimesena, kui otsime mõnda märksõna või fraasi. Esimesel lehel olevate saitide lehed paigutatakse konkreetse märksõna järgi.

Konkreetse märksõna lõppjärjestus sisuturundus on tõesti oluline samm. On hästi öeldud, et sisu on kuningas, kuna lehte pole SERP-is võimalik paigutada ilma kvaliteetse sisuta.

Sisu peab olema vastavalt sihtrühmale. Vältige selliseid vigu, kui kirjutate sisu, mis sisaldab märksõnade sisestamist, peksmist ümber põõsa, võtmata arvesse õigeid keele- või grammatilisi vigu, tuleb vältida plagiaati. Neid asju tuleb turunduseks sisu kirjutamisel meeles pidada.

Sisuturunduse valdkonnas arutame mitmesuguseid tööriistu, mis võivad teie sisuga imet teha.

20 parimat sisuturunduse tööriista aastaks 2020

1. BuzzSumo

Tänases stsenaariumis on sisuturundus osutunud parimaks viisiks liikluse genereerimiseks ja teie veebisaidi autoriteedi suurendamiseks. Probleem tekib siis, kui peate otsustama, millise teema järgi peaksite kirjutama ajaveebi, mis on trendis. Parim tööriist, mis teie probleemi lihtsustada saab, on BuzzSumo – võimas veebitööriist, mis võimaldab teil leida ajaveebi trendikaid teemasid või sisu.

2. WordPress

WordPress on kõige kasulikum ja laialdasemalt kasutatav platvorm kogu maailmas. See on üks parimaid CMS (sisuhaldussüsteem). WordPress on üsna lahe ja kasulik tööriist oma sisuturundusprogrammi kasvatamiseks. See on avatud lähtekoodiga, mis võimaldab teil oma veebisaidi üles ehitada vastavalt oma valikule ja on võimalus seda hostida. Saate hõlpsalt oma saiti kohandada, kasutades WordPressis saadaval olevaid teemasid ja pistikprogramme.

3. HubSpot

Selle tööriista abil saate luua sisu, mis meelitab rohkem külastajaid märksõnale, millel on rohkem otsinguid. Veebisaidi loomine ja muutmine ilma ITta – ajaveebipostituste, sihtlehtede ja mallide loomiseks peate lihtsalt lohistama. Kui loote need reageerivate mallide abil, olge külastajatele valmis.

4. Kuraat

Curata tööriist aitab teil luua ettearvatava tarneahela ja valida sisu, mis võib mõjutada teie müüki ja turundust. Aidake teil parandada oma lähenemist sisuturundusele. Saate hõlpsalt üle vaadata, kuidas teie ajaveeb toimib.

5. Puhver

Kõik, mida olete teinud, on loodud kvaliteetset sisu. Nüüd vajate võrku erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel. Puhver aitab teil sama. See on tööriist, mis võimaldab teil jagada postitusi ja värskendusi erinevat tüüpi sotsiaalmeediaplatvormidel, ka vastavalt teie ajastamisviisile. Sellel on ka analüütika funktsioon, mille abil saate vaadata, kuidas teie sotsiaalmeedia sisu toimib.

Lugege ka 10 parimat WordPressi pistikprogrammi, et sotsiaalmeedias ajaveebi postitusi automaatselt jagada.

6. Pärm

Sellest saab ka üks teie lemmikriistu, kuna see sai ka minu. Kõik ühes tööriist, mis aitab teid SEO optimeerimisel kõige paremini. Saate hõlpsalt sisu, märksõnu, meta kirjeldust optimeerida; isegi soovitada sisemisi linke ja palju muud.

7. Ahrefs

See on üks minu lemmikvahendeid, kahtlemata, ka see tööriist meeldib teile. Tööriist aitab teil analüüsida, miks teie konkurendid on kõrgel kohal. Ja viisid, kuidas saate neid ületada. Kaasas märksõnad ja sisu uurimise tööriistad, mis aitavad teil teada saada, milline sisu edetabelis kõige enam ja millised on nende jaoks konkreetsed märksõnad.

8. Grammatika

Grammatika tööriist on üks parimatest veebitööriistadest, mis aitab teil näidata kirjavigu või grammatilisi vigu. Kõik kontekstivead on esile tõstetud punase värviga allajoonimisega. Kõiki vigu saab tööriista abil hõlpsalt parandada. Peate lihtsalt viima kursori punase värvi joonega alla kriipsutatud sõnale. Ja võite klõpsata selle vea õige sõna.

9. Google Analytics

Kui olete hõivatud mitmesuguste toimingutega, näiteks oma veebisaidile parima sisu loomisega, sotsiaalmeedia värskendamisega ja oma ajaveebi jaoks mitmete muude tegevustega. Võite unustada väga olulise sammu, st analüüsida oma edusamme.

Tööriist, mis teid selles aitab, on Google Analytics. Saate hõlpsasti oma teadmisi ja statistikat vaadata ning oma strateegiat muuta, kui see ei tööta. Sisuturunduskampaania analüüsimine on tõesti vajalik. See aitab vastata teie küsimustele, näiteks kui palju liiklust teie valitud perioodil genereerib? Milline märksõna genereerib rohkem liiklust ja seda ka demograafiliste andmete põhjal?

10. Hemingway toimetaja

See tööriist on teile tõesti kasulik, kuna teate vigu kontekstipõhisemalt. Aidake muuta oma kirjutamine julgeks ja selgeks. See tõstab esile pikki, keerukaid ja tavalisi vigu, näidates seda kollase joonega.

 • Punane esiletõstmine tähendab, et teie lause on nii tuhm, et lugeja eksib, püüdes tähendust mõista.
 • Lilla esiletõstmine soovitab teil asendada selle lühema sõnaga.
 • Sinine esiletõstmine soovitab teil asendada atraktiivsema sõna ja roheline esiletõstmine näitab, et fraas passiivsel häälel.

11. Adobe Photoshop

Teil on kvaliteetne sisu ja meil on teie jaoks parim tööriist oma sisu jaoks kvaliteetsete ja atraktiivsete piltide loomiseks. Adobe Photoshop on hõlpsasti kasutatav tööriist ka siis, kui te pole graafilise disaini alal osav. Kõige parem on luua sotsiaalmeedia postitusi, oma sisu pilte, ajaveebi kaanet ja ekraanipildi õpetust. Teile meeldib see tööriist.

12. molbert.ly

Easel.ly on veebipõhine infograafik, mis aitab teil teisendada oma ideid, kontseptsioone ja aruandeid tegelikus veebikujunduses. Isegi kui te pole professionaalne disainer, saate hõlpsalt infograafikat luua. See aitab teil lootusrikkalt luua rohkem lingid ja ilmselgelt huvitavad ja atraktiivsed infograafikud genereerivad automaatselt liiklust.

13. MailChimp

MailChimp on parim e-posti turunduse tööriist. See on lihtne viis oma sisu turustamiseks e-kirjades. Sisu levitamine e-posti teel selle tööriista abil aitab teil abonente arvu suurendada. See tööriist on abiks hulgipostituse korral.

Kõige olulisem on teada, et MailChimp on tasuta kuni 2000 tellijale ja 12000 igakuisele e-kirjale ning sellel on juhend e-posti turundusega alustamiseks. See tööriist aitab parandada bränditeadlikkust ja on parim viis klientidega suhtlemiseks.

14. Marketo

Kui saabub aeg koondada kõik sotsiaalmeedia tegevused ja sisuturunduse jõupingutused, võib Marketo tööriist teile nüüd abiks olla, kuna see pakub teile vajalikku teenust.

Sellel tööriistal on palju funktsioone, kuid parimateks eelisteks, mida see teile sisu ennustaja funktsiooni abil teile anda annab, on teie parima sisu leidmine ja selle analüüsimine, milline teie sisu pingerida valib ja mis sihtrühmale asjakohast sisu pakub. Selle ennustav olemus aitab teid parimal võimalikul viisil.

15. HotJar

HotJar on üks minu lemmik analüüsivahendeid. See annab parima kasutajakogemuse, mis hõlmab küsitlusi ja sessioonide kordusmänge. HotJar aitab teil mitte ainult vastata kasutaja käitumise analüüsi tulemustele küsimusele „mis“, kus „kus”, vaid ka küsimusele, miks. See annab teile ka visuaalse pildi külastajatest, kes klõpsavad ja lihtsalt kerivad.

16. Hull muna

Selle hämmastava tööriista abil saate tulemusi, mis on seotud kliendi reageerimisega teie saidi elementidele. Visuaalsete aruannete kuvamiseks on soojuskaardid ja kerimiskaardid. See lisab teie teadmisi Google Analyticsi andmetes.

17. Mäss

Vau! Mäss on kasulik vahend. See aitab teil veebisaidi klientide iseloomustusi dünaamiliselt muuta, et need vastaksid külastaja valikule. See annab iga külastaja jaoks isikupärastatud veebisaidi, et teenida rohkem müüki.

18. Co ajakava

See on kõik-ühes toimetuskalender oma turundusstrateegia kavandamiseks, teostamiseks. See aitab teil kõik ühes kohas korraldada. Saate oma blogisid, turundussisu ja sotsiaalmeediat ühes kohas kavandada, ajastada või ajakohastada. Seda on lihtne kasutada ja see aitab teil kõik kõik ühes kohas korraldada! See lihtsustab teie tööd.

19. Lõuend

Teie sisu atraktiivsemaks ja illustreerivamaks muutmiseks on Canva kõige väärtuslikumaks tööriistaks see, mis aitab teil oma ajaveebide jaoks ilusaid pilte luua ilma täiendavate pingutusteta. Te ei pea muretsema autoriõiguse pärast. Pilte saate luua, kui valite suure hulga mallide, graafika, ikoonide, ribareklaamide ja infograafikute hulgast sobiva malli.

20. Sotsiaalne loom

Seltskondlik loom on väga aktiivselt kasutatav tööriist. Demokonto võib teile öelda, kui kasulik tööriist on nišiturule. See tööriist pakub teile märksõnade üksikasjalikke uuringuid. Sellel on uurimisvahend, millest on tõesti palju abi. Sotsiaalsed loomad võivad anda teile tõhusa kindla idee, kuidas ja mida peaksite oma ajaveebi jaoks kirjutama. See aitab teil leida trendivaid sisuteemasid.

Autor Bio: Samridhi Sharma on olnud digitaalne turustaja ja sisukirjutaja IT-uuendus Quantum. Ta on kirjutanud tehnoloogiapõhiste arutelude blogisid. Ta on kirglik oma ajaveebide vastu huvi tundma ja soovib selle valdkonnaga lähemalt tutvuda.

Loe ka:

 • 10 parimat WordPressi pistikprogrammi, et saada 2020. aastal rohkem ühiskondlikke aktsiaid
 • 14 parimat SEO tööriista, mida kõik SEO eksperdid 2020. aastal kasutavad (tasuta & Tasuline)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map