7 Konečné SEO strategie optimalizace webových stránek, na které si musíte dát pozor v roce 2020

Proč je důležité vědět o SEO strategiích do roku 2020? Protože se to neustále vyvíjí. Aktualizace SEO mohou být přímo spojeny s aktualizacemi algoritmů Google, které vyhledávací nástroje následují.


Nejlepší SEO strategie a techniky

Tento rok je vše o

 • Význam obsahu bude přetrvávat a požadavek na vysoce kvalitní obsah.
 • Webové stránky vhodné pro mobilní zařízení
 • Uživatelská zkušenost bude mít velký význam
 • Získání přirozených odkazů

To je obecně a obchodníci samozřejmě potřebují vědět více.

Od založení vyhledávačů mělo poskytnout legitimní odpovědi na vyhledávání. Čas od času tedy existují aktualizace, které je vylepšují a dále jim poskytují více a lepších možností.

Webové stránky vždy hledají potenciální zákazníky, které se promění v konverze.

To se stane, pouze pokud se objeví ve vyhledávání, které také v top výsledky.

Toto je primární motiv pro vytváření webových stránek, a proto obchodníci vždy hledají aktualizace Google, aby zjistili, co je nového a jak splňovat standardy kvality Google..

(slovo opatrnosti: nepoužívejte žádnou taktiku SEO s černým kloboukem a vyhýbejte se návnadám nebo zavádějícím titulům a obsahu; budete potrestáni)

Zde budeme hovořit o 7 konečných SEO strategiích a technikách optimalizace webových stránek, které si v roce 2020 dejte pozor.

1. Vytvořte obsah vyfukující myšlenky, který se objeví v bohatých úryvcích

Vytvářejte obsah vyfukující myšlenky, který se objeví v bohatých úryvcích

Obsah je král a potřebujete kvalitní obsah, který chcete pravidelně aktualizovat na webu. Toto je známý fakt, ale nyní v roce 2020 musíte ručit za víc.

Tentokrát je důraz kladen na doporučené úryvky.

Dříve se zaměřením bylo dosáhnout 1. pozice v SERP, nyní je to GO FOR # 0 spot. Toto se běžně nazývá „doporučený úryvek“ nebo přímé doporučení společnosti Google.

Bohaté úryvky skutečně podněcují lidi, aby hledali web, spíše to láká lidi, aby klikli na doporučení. Se zaměřením na obsah přítomný na webu, který zahrnuje blogy, články, o nás a dalších věcech, tvrdě pracujte na doporučeném úryvku..

Nevíte jak? Řekneme vám to. Čtěte dále, když diskutujeme o strategiích.

 • Zkraťte jej a rychle se dostanete k věci – netahejte témata dlouho. Přijďte rychle k věci a dejte svým čtenářům informace, které skutečně hledají.
 • Nedávejte jim blok nudného obsahu, místo toho buďte konkrétní a napište, co potřebují vědět.
 • Výzkum klíčových slov – Najděte jedinečná klíčová slova, která jsou stále syrová, myslím tím, že je vaši konkurenti nepoužívají. Optimalizujte vynikající obsah a použijte tato klíčová slova. Toto je tajný recept na doporučený úryvek.
 • Dejte Googlu vzorek vašich seznamů – Google obdivuje zahrnutí seznamů do doporučeného úryvku. Ujistěte se tedy, že váš obsah obsahuje seznamy vašich běžných příspěvků.
 • FAQ funguje nejlépe – Tyto časté dotazy jsou často vybírány pro doporučený úryvek, protože jsou v jednoduchém Q&Formulář a tak může být dostatečně rychlý a krátký, aby se vešel do schránky na úryvky.

Ale opět musí být informativní a relevantní. Usilovně pracujte na vytvoření univerzálního typu stránky s častými dotazy, které budou užitečné pro vašeho návštěvníka.

Přečtěte si také:

 • Jak napsat perfektní blogový příspěvek?
 • 11 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro SEO (zdarma a placené)

2. Vytváření odkazů je stále silné

Vytváření odkazů

Obsah je # 1 a odkaz je faktorem 2 pro hodnocení Google. Pro optimalizaci webových stránek tedy potřebujete dokonalou kombinaci obou. Takže ať už jde o dva hlavní typy odkazů – odkazy získané pomocí bílého klobouku nebo odkazy na obsah nebo redakční odkazy, musíte na nich pracovat.

Redakční odkazy opravdu fungují nejlépe s vysoce kvalitním obsahem a protože také poskytují zpětné odkazy na váš web, jsou skutečně úžasné.

Chcete-li, aby byl váš web úžasný, usilovně pracujte na vytváření spolehlivých odkazů.

Odkazy jsou nejchytřejší cestou, jak se web stále více propojuje s webovým světem.

Dokonce i udržování karty na staré zpětné odkazy jsou velmi užitečné pro SEO na webu. Staří ti říkají, který odkaz pro tebe pracoval a který selhal. Tím získáte navigaci k budoucí cestovní mapě a podle toho navrhnete web.

Přečtěte si také:

 • 9 způsobů, jak získat kvalitní zpětné odkazy zdarma v roce 2020
 • Nikdy nepoužívejte těchto 10 způsobů k vytváření zpětných odkazů

3. Nemůžete minout Rankbrain

Je to algoritmus Google, který skutečně odpovídá vašim vyhledávacím dotazům a poskytuje výsledky, které odpovídají obsahu. Takže web „wow“ musí být bohatý na obsah, který dokáže spojit klíčová slova s ​​tímto velmi důležitým algoritmem.

Ale vydrž, to neznamená, že si zbytečně plníte svůj obsah klíčovými slovy, je to špatné. Může být váš web penalizován. Místo toho použijte variace; zkuste použít jiná slova podobného významu a zveřejnit obsah. V obsahu by měla být pomlčka klíčových slov, ale ne nádivka.

Jedna důležitá věc – pro RankBrain není obsah jediným měřítkem, které rozhodne o hodnocení.

Celý web bude posouzen podle hodnocení a pro vytvoření dobrého webu musíte zkontrolovat i další metriky.

4. Zkuste prodloužit dobu setrvání

Zvyšte prodlevu

Jak dlouho zůstávají návštěvníci na vašem webu? Kolik času strávili hledáním podrobností? Našli zajímavé věci a zůstali déle než obvykle? Nezapomeňte, že pokud je odpověď ano, máte jackpot.

Nedostal jsem to, počkej, jak ti řeknu. Tentokrát je doba zdržení nebo doba strávená návštěvníkem na webu velmi důležitá.

Faktem je, že pozornost je v těchto dnech menší, takže čím více času strávíte návštěvníkem, znamená to, že máte exkluzivní web. Chcete-li prodloužit čas strávený návštěvníky, zkuste zveřejňovat zajímavé věci, jako jsou videa, krátké vlogy a další fakta a aktualizace, které považují za zajímavé.

Můžete být kreativní a zveřejnit nějaké jedinečné věci, které publikum vždy ocení.

5. Mobilní strategie první

Nejdůležitější faktor mobilní strategie pro mobily

Optimalizovaný web je ten, který je vhodný pro všechny gadgety a nejoblíbenější zařízení v těchto dnech? No, žádná cena za hádání – je to mobil. Toto zařízení je nyní záchranné lano tisíciletí. Nikdo nemůže myslet na život za ním. A nejchytřejší web bude s ním kompatibilní.

Předpokládejme, že se prostřednictvím mobilu vyhledá „nejlepší obchod se sladkostí v mém okolí“. Co když máte web, který obsahuje všechny podrobnosti pro konkrétní vyhledávání, ale není kompatibilní s operačním systémem pro mobily. Účel webové stránky není splněn.

Nemůžete uspokojit poptávku a kvůli nekompatibilitě zařízení se ve výsledku vyhledávání neobjevíte.

Takže, co děláš? Pracujte trochu tvrdě a najměte ty nejlepší vývojáře, kteří pro vás mohou navrhnout nejlepší kompatibilní web. Návrh musí reagovat na jakoukoli obrazovku a web se bude inteligentně přizpůsobovat jakékoli velikosti obrazovky a dobře fungovat ve všech typech OS.

6. Vytvořte web HTTPS

Vytvořte svůj web HTTPS

Přesuňte se přes HTTP, nyní HTTPS. Co to znamená? To znamená, že existuje přídavek S, což znamená bezpečné. Nyní Google začal označovat weby pomocí protokolu HTTP jako nezabezpečené.

Zaprvé to nevypadá hezky a pro ty, kteří si nejsou příliš vědomi technického žargonu, se domnívá, že web má nějakou potenciální hrozbu. Má však i další aspekty. přirážka poskytuje Googlu informace o obsahu, který je dosud naivní pomocí standardního algoritmu procházení.

Obě cesty jsou špatné; vše, co potřebujete, aby publikum i Google byly kompatibilní s vaším webem.

7. Struktura stránek

Vytvořili jste báječný web, ale struktura není dobrá. Nemá žádný odkaz na stránku, domovská stránka není přesměrována na jiné stránky dokonale a zkrátka, na stránce není žádná páteř. Není řádně větvené a odkazy jsou rozptýleny.

Googlebot by měl mít snadnou cestu k procházení vašich stránek. Měl by mít správný indexování a směr na každou stránku.

Jak na to, máme několik tipů:

 • Domovská stránka musí být propojena s důležitými stránkami.
 • Uspořádání vašich stránek, jako je stromová struktura založená na skupinách a kategoriích, vypadá prohledávače Google elegantně a čistě.
 • Zkontrolujte, zda jsou interní odkazy správně propojeny. Jsou na ně velmi citliví, kdykoli je to nutné. Interně propojujte pouze tam, kde je to velmi důležité a relevantní.

No, jedná se o 7 ukazatelů, které odborný designér zkontroluje při navrhování webových stránek do roku 2020. SEO je stále silné a nemůžete jej odmítnout. Ve strategiích jsou změny a věci jsou nyní transparentnější. pryč jsou dny, kdy budova propojení sloužila k tomuto účelu.

Nyní je SEO tvrdý a inteligentní web je důležitým faktorem pro správné umístění.

Mezi další důležité faktory pro dobrý web patří také překlad, rychlost stránky, popis metadat, názvy značek a dokonce i Favicons. Jedná se o malé ukazatele, ale mají také silný dopad na přítomnost výsledků vyhledávání.

Nyní, protože znáte požadavek inteligentních webových stránek do roku 2020, stále musíte kontrolovat pravidelné aktualizace a informace, protože ve světě SEO nic nezůstane konstantní a navždy.

Ale ano, výše uvedené ukazatele mají všechna základní kritéria pro dobrý web.

Autor Bio:

Justin Kemp pracuje jako Jr. spisovatel obsahu a blogger s Hodnocení podle SEO. Vidí ho blogování o digitálním marketingu, SEO, SMO, PPC atd.

Přečtěte si také:

 • 10 nejlepších softwarových nástrojů pro analýzu SEO pro analýzu vašeho webu
 • Nejnovější SEO trendy 2020
 • 30 chyb SEO, kterým je třeba se v roce 2020 vyhnout
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map