7 näpunäidet võimsate metakirjelduste kirjutamiseks, mis teisendavad

Metakirjeldusi saab kõige paremini kirjeldada teie veebisaidil vargsi eelvaatena. Need aitavad külastajal teha otsus edasi minna ja lingil klõpsata ning lõpuks saate teisenduse. Sel põhjusel on oluline, et paneksite oma parima jala ette, kujutaksite end filmitegijana, kes proovib oma vaatajaskonna jaoks eelvaate või treileri luua.


MetakirjeldusedMetakirjeldused

Ehkki see peab lihtsalt olema lühike kirjeldus, on märgi löömiseks kindlasti palju vaja arvestada.

Sellegipoolest on siin 7 näpunäidet võimsa metakirjelduse kirjutamiseks, mis teisendab.

7 näpunäidet võimsate metakirjelduste kirjutamiseks, mis teisendavad

# 1. Hoidke see lühike

Võite kasutada palju soovitusi kasutatavate märkide arvu kohta. Põhiline on märkida, et peate olema lühike ja sisutihe, sest SERP katkestab osa tekstist, kui see ületab 160 tähemärki.

Seetõttu peate olema võimalikult täpne, keskmiselt on üldine soovitus vahemikus 150–155 tähemärki. Nii olete kindel, et kogu kirjeldus ilmub ja külastaja meelitatakse tõhusalt teie veebisaidi sisule klõpsama ja seda lugema..

Kuid pidage meeles, et mida iganes te meta kirjeldusse kaasate, peaksite seda tegema meel külastajale ja mitte otsimootorile.

# 2. Kaasa märksõnad

Lisage märksõnad meta kirjeldusseLisage märksõnad meta kirjeldusse

Kuigi metakirjeldus ei mõjuta tegelikult teie otsingumootori paremusjärjestust, on oluline, et kasutaksite seal märksõnu. Pidage meeles, et otsiv inimene otsib konkreetse teema kohta kõige asjakohasemat teavet, nii et sellest on abi, kui nad näevad metakirjelduses mõnda märksõna, mida nad otsisid.

Märksõnade kasutamine ei tähenda aga, et peaksite kirjelduse nende juurde panema. Märksõnad peaksid liikuma kirjelduses et publik saaks aru, et see on tõepoolest veebisait, kus on teavet, mida nad otsivad.

# 3. Vastake WIFM-i küsimusele

Vastake WIFM-i küsimuseleVastake WIFM-i küsimusele

WIFM on lühend sõnadest „Mis on minu jaoks?“

Peaaegu kõigil on see küsimus meeles, kui nad sirvivad Internetti või teevad isegi ostuotsust. Teie metakirjeldus peab seda asjaolu arvestama, lugeja küsib, miks nad peaksid klõpsama teie lehel ja mitte muudel, mis on otsingutulemustes ilmunud.

Kirjeldus peaks lugejale selgeks tegema, millist väärtust teie leht nende elule lisab, kui sellele klõpsatakse. Te konkureerite teiste kuvatud lehtedega ja teil on vaid mõni sõna, et veenda publikut, et neile sobib kõige paremini.

# 4. Tehke sellest üleskutse

Pidage meeles, et proovite külastajaid teisendada. Mis oleks veel parem viis konversioonide suurendamiseks, kui lisate metakirjeldusse tegevusele kutsumise. See pole teile nõuanne, et muuta see müügipigiks, see lihtsalt lülitaks inimese välja. Kutse tegevusele peaks olema peen, kuid tõhus. See on peaaegu nagu WIFM-i küsimusele vastamine. Lugejat tuleks julgustada lingil klõpsama, et millestki kasu saada.

Tegevusele kutsuv asi võib olla midagi sellist, nagu „õppida, kuidas oma veebisaidile rohkem klikke saada”. Nagu näete, on see peen tegevuskutse, kuid lõpuks klõpsab tõenäolisemalt link, kes soovib rohkem klikke saada.

# 5. Muutke see sõbralikuks ja täiuslikuks

Metakirjeldus on nagu teie vastuvõtuala või vastuvõtu juhataja. Peate selle muutma võimalikult kutsuvaks. Nagu keegi ütles: “see võib olla naeratav uksehoidja või vihane peksja.”

Võib-olla ilmub teie leht kõigepealt otsingutulemustes, kuid kui teie kirjeldus pole piisavalt kutsuv, ei pruugi te tulemusi üldse ilmuda.

Märksõnade kokkuõmblemine ja verbide ja nimisõnadega kiirustades segamine ei too teile konversioone, vaid tagasilööke.

Peaksite püüdma, et kirjelduses oleks tervitatav toon, ja seejärel uurige seda, et veenduda, et selles pole vigu. Paljud inimesed hindavad raamatut kaante põhjal ja teie kaanel olevad vead võivad panna nad kahtlema, kas nad saavad sisu usaldada.

# 6. Jätke see otsimootorile

Jätke see otsimootorileJätke see otsimootorile

Nii veider kui see ka ei tundu, on mõnikord kõige paremini kirjutatud kirjeldus see, mida pole kirjutatud!

Otsingumootorid suudavad tõmmata märksõnu ja kaasnevaid lauseid ka siis, kui teil pole kodeeritud metakirjeldust. Mõnikord võib see, mida nad välja tõmbavad, olla kellegi tehtud otsingu puhul kõige asjakohasem. See kehtib nii, eriti pika sabaga märksõnade puhul.

Pidage meeles, et see toimib ainult teatud olukordades ja eriti pikkade märksõnade või nende arvu käsitlemisel, nii et pöörake ettevaatust.

# 7. Jätkake õppimist ja kohandamist

Veebimaailm ei ole kunagi staatiline. Teil on hea olla nii ladus kui praegu ja jätkata õppimist. Ärge kartke katsetada, midagi proovida ja pidage tähelepanelikult silma peal, kuidas see välja töötab, ja proovige siis teist, kui see ei tööta hästi.

Isegi kui mõni konkreetne märksõna võib täna hästi töötada, võib osutuda vajalikuks seda homme muuta, kuna see võib olla kaotanud oma kaebuse. Sel põhjusel peate alati jääma mängu tippu, jälgides pidevalt oma metakirjelduste toimimist.

Võimalik, et peate ka konkurente jälgima ja nendelt õppima. Üks konkurentidest on Google AdWords. Veenduge alati, et teie kirjeldus võib need reklaamid ületada.

Lõplikud mõtted

Võimaste metakirjelduste kirjutamine teisendamiseks võtab aega ja vaeva, kuid lõpuks jõuate sinna. See muudab redigeerimise ja uuesti redigeerimise parimaks, mõnikord võite isegi küsida teise inimese arvamust.

Siiski on oluline ka märkida, et metakirjeldus on ainult uksehoidja, seega on oluline, mida inimene selle virtuaalse ukse kaudu sisse minnes leiab.

Sama oluline on ka suurepärane sisu ja kirjeldus peaks tegelikult olema ülevaade lehe sisust. Kunagi pole hea kogemus vaadata suurepärast treilerit ja lõppeda kohutava filmiga!

Autor Bio:

Ritu Sharma kohta – Ritu Sharma on SEO spetsialist & Üle 9-aastase töökogemusega veebiturunduse strateeg. Praegu töötab ta India juhtiva SEO-ettevõtte juures PageTraffic. Ta on juhtinud palju edukaid SEO kampaaniaid PageTraffici jaoks.

Loe ka:

 • SEO suundumused aastaks 2020
 • Kuidas saada pikaajaliste märksõnade abil tonni liiklust
 • Kuidas saada 2020. aastal tasuta kvaliteetseid linke tasuta
 • 10 parimat SEO analüüsi tarkvara teie veebisaidi analüüsi jaoks
 • 7 parimat SEO pistikprogrammi WordPressi veebisaitidele
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map