7 tõhusat viisi, kuidas parandada oma WordPressi veebisaidi CTR-i

Otsimootorid on endiselt saitide ja veebilehtede üks olulisemaid liikluseallikaid. Sellepärast on äärmiselt oluline parandada orgaanilist klikkimise määra (CTR), kasutades ära õigeid strateegiaid.


Pidage meeles, et veebisaitide omanikud keskenduvad alati mitte ainult teie otsingumootorites järjestamisele. Lõppude lõpuks, kui olete otsimootorite esimesel lehel, tuleb liiklus kohe teie teed, eks? Kahjuks ei tööta see nii!

Isegi kõrgeima asetuse saavutamine otsingumootori edetabeli lehtedel ei aita, kui keegi teie sisu ei klõpsa ega külasta. Kui see juhtub, lõpeb teie otsingu paremusjärjestus lihtsalt kuvarina.

Sellega kaasneb CTR-i parandamine, mis mängib käsikäes teie otsingu paremusjärjestust. Kuna teie vaatajaskond pole otsingumootor, vaid teie sisu muudavad asja tõeliseks inimesed.

Aga kuidas sa seda teed? Lugege edasi, kuna näitan teile erinevaid võimalusi oma WordPressi veebisaidi CTR-i parendamiseks!

Teie WordPressi veebisaidi CTR-i parendamise viisid

CTR-i kallal töötamine on suurepärane viis otsingu paremusjärjestuse parandamiseks. See võib teie veebisaidi tõepoolest tõsta otsingumootori lehtedel ühe koha võrra iga orgaanilise CTR-i iga 3% -lise paranemise korral!

Selle järgi öeldes järgige orgaanilise CTR-i suurendamiseks neid seitset nõuannet.

1. Vaadake oma praegust CTR-i

Esimese asjana soovitan teil kontrollida, milline on teie praegune klikkimise määr. Parim on teada saada, mis seis on, kasutades selleks õigeid tööriistu.

Sa võid kasutada Google Analytics oma CTR-i jälgimiseks ja parandamiseks. Kui olete Google Analyticsis, minge edasi omandamisele>Otsingukonsool>Päringud. Seejärel näete erinevaid otsingupäringuid, mis viivad inimesed teie veebisaidile.

Ekraanil saate vaadata ka päringu klikke, täpset CTR-i, näitamisi ja keskmist otsingupositsiooni. Lisateavet oma veebisaidi lehtede kohta leiate menüüst Sihtlehed.

Nii saate teada, mida teha oma orgaanilise CTR-i parandamiseks.

2. Parandage kõigi oma saidi pealkirju

Üks teie otsingutulemuste kõige olulisemaid osi on pealkiri. Mõelge sellele kui veebisaidi esmamuljele enne seda, kui otsija seda lehte külastab. Seetõttu peate keskenduma sellele, et muuta oma tiitel võimalikult tõhusaks. Võite järgida neid näpunäiteid:

 • Proovige erinevaid pealkirju ja ärge hoidke ainult ühte valikut. Teil on erinevad pealkirjavõimalused ja vaadake, milline neist töötab kõige paremini.
 • Keskenduge emotsioonidele, kuna klikkimise otsus on ajendatud sellest, kuidas inimesed end tunnevad.
 • Proovige loenditel põhinevaid pealkirju, mida inimesed kõige rohkem armastavad. Märkasite, miks inimesed armastavad X-top nimekirju, nii et proovige kasutada neid oma sisu ja pealkirja järgi.
 • Kasutage õiget vormingut, kuna välimus on oluline. Pealkiri peab olema grammatiliselt õige ja õige pikkusega, et vältida selle eraldamist SERP-idest.

3. Testige pealkirju

Ehkki teil peavad olema head pealkirjad, peate enne pealkirja saatmist need pealkirjad proovima. Sisu pealkirjade paremaks muutmiseks ei saa lootma jääda. Proovige neid näpunäiteid:

 • Kasutage pealkirjade skooride mõõtmiseks õigeid tööriistu, näiteks CoSchedule Headline Analyzer. Võite kasutada ka WordPressi pluginaid koos A / B-testimise tööriistadega
 • Proovige pealkirju sotsiaalmeedia võrgustikes. Saate postitada sarnast sisu erinevate pealkirjadega, et näha, milline pealkiri töötab kõige paremini
 • Proovige pealkirjade proovimiseks kasutada PPC-reklaame, ostes reklaamid lehtedele, mille CTR-i soovite parandada, ja kasutage seda erinevate pealkirjade proovimiseks

4. Muutke URL-id kirjeldavaks

Lisaks pealkirjadele ja pealkirjadele on järgmine asi, mida vaadata URL-id. Siia tuleb paigutada ka märksõna, mis on Google’i jaoks oluline ja mis paneb teie potentsiaalseid külastajaid meelitama teie klõpsama. Tegelikult näitab üks uuring, et kirjeldavad URL-id toimivad 25% paremini kui geneerilised URL-id!

Lisaks lühikeste ja asjakohaste URL-ide lisamisele saate seda täiustada, paigutades selle oma lingi struktuuris kategooriatesse ja alamkategooriatesse. Nii on laiem kontekst ja külastajad teavad teie sisu olemust.

5. Topelt alla oma meta kirjeldused

Inimesed tahavad aimu sellest, mida nad kavatsevad lugeda, ja soovite meelitada neid oma sisu lühikirjeldusega. Siit tulevad mõõdikute kirjeldused, mis on teie sisu katkendid, et potentsiaalsetele külastajatele öelda, mida teie veebisaidilt oodata.

Kui teil on postituse kohta köitev kohandatud kirjeldus, vastasel juhul tõmbavad otsingumootorid juhuslikke lauseid, mis sisaldavad teie peamist märksõna. Nagu pealkirjade koostamine, kasutage kindlasti jõudu ja emotsioone, kuid ärge tehke seda liiga pikaks või see katkeb.

Pead lugema: 7 näpunäidet võimsate metakirjelduste kirjutamiseks, mis teisendavad

6. Seadistage Schema.org-i struktureeritud andmed

Kui te pole struktureeritud andmetega tuttav, loovad need rikkalikud katkendid, mis sisaldavad teie sisu kohta lisateavet. Sellel on pildid, hinnangud, ettevalmistamise aeg (kasutatakse retseptide jaoks) või riivsaviga navigeerimine. Nende kasutamine võib suurendada orgaanilise CTR-i 30%, kui seda õigesti teha!

Lisaks sellele kasutavad otsingumootorid struktureeritud andmeid teabe kuvamiseks tulemuste lehel, tavaliselt enne orgaanilisi otsingutulemusi. Sellepärast on aeg seda ära kasutada, lisades oma WordPressi saidile struktureeritud andmeid.

7. Parandage oma veebisaidi kiirust

See on viimane ja absoluutselt oluline nõuanne teie abistamiseks orgaaniline CTR. Kiire laadimisega lehega kipuvad inimesed rohkem jääma, vähendades väljumiste ja põrkemäärade riski.

Lõppude lõpuks, kes tahaks jääda veebilehele, mis ei laadita isegi mõne minuti pärast? Muidugi tahavad nad valida teise saidi, mis laaditakse kiiresti!

Pead lugema: 15 tõhusat viisi oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks

Selle mähkimine

Loodetavasti aitas see teie veebisaidi CTR-i parandamise artikkel teid välja! Nii et ärge kauem oodake ja kasutage neid näpunäiteid, et nüüd liiklust juurde saada.

Kui teil on küsimusi või soovite jagada oma näpunäiteid ja kogemusi oma CTR-i jaoks, kommenteerige allpool. Teie mõtteid hinnatakse palju!

Loe ka:

 • 25 viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks 2020. aastal

Autor Bio:

Joel House on ettevõtte Joeli maja otsingumeedia ja digitaalturunduse ekspert. Viimase 10 aasta jooksul on Joel rakendanud erinevaid digitaalse turunduse strateegiaid erineva suurusega ettevõtetele. Tema kirg orgaanilise SEO ja Google Adwordsi vastu muudab ta erilisemaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map