7 veebisaidi optimeerimise ülimat SEO strateegiat, mida tuleks jälgida 2020. aastal

Miks on oluline teada SEO strateegiatest aastaks 2020? Noh, kuna see areneb pidevalt. SEO värskendused saab otseselt siduda Google’i algoritmi värskendustega, mida otsingumootorid jälgivad.


Parimad SEO strateegiad ja tehnikad

Sel aastal on kõik mõeldud

 • Sisu olulisus püsib ja on vaja kvaliteetset sisu.
 • Mobiilisõbralikud veebisaidid
 • Kasutaja kogemusel on palju tähtsust
 • Looduslike sidemete saamine

See on üldiselt ja muidugi peavad turundajad rohkem teadma.

Alates otsimootorite loomisest oli otsingutele õigustatud vastused pakkuda. Nii et aegade jooksul on värskendusi, et täiustada ja pakkuda neile rohkem ja paremaid võimalusi.

Veebisaidid otsivad alati müügivihjeid, mis muutuksid konversioonideks.

See juhtub ainult siis, kui need ilmuvad otsingutes ka parimates tulemustes.

See on veebisaidi loomise peamine motiiv ja seetõttu otsivad turundajad alati Google’i värskendusi, et teada saada, mis on uut ja kuidas täita Google’i kvaliteedistandardeid.

(ettevaatuse sõna: ärge kasutage mingit musta mütsi SEO taktikat ja vältige klõpsamissööte või eksitavaid pealkirju ja sisu; teid karistatakse)

Arutleme siin veebisaidi optimeerimise 7 ülimat SEO strateegiat ja tehnikat, mida tuleks jälgida 2020. aastal.

1. Looge rikaste sisulõigetena esitletava mõistliku sisuga sisu

Looge rikkalike sisulõigetega tutvustamiseks meelepärane sisu

Sisu on kuningas ja veebisaidi regulaarse värskendamise jaoks on vaja kvaliteetset sisu. See on teada fakt, kuid nüüd, 2020. aastal, peate rohkem hääletama.

Seekord keskendutakse esiletoodud katkenditele.

Noh, varem oli tähelepanu keskpunktis SERP-i 1. positsiooni saavutamine, nüüd on see GO FOR # 0 koha saavutamine. Seda nimetatakse sagedamini esiletõstetud katkendiks või Google’i otseseks soovituseks.

Rikkalikud katkendid õhutavad inimesi seda saiti otsima, pigem kiusab inimesi soovitusele klõpsama. Nii et keskendudes veebisaidil olevale sisule, mis sisaldab ajaveebid, artikleid, meie kohta ja muud kraami, töötage esiletoodud katkendi nimel kõvasti.

Ei tea kuidas? Me ütleme teile. Loe edasi, kui arutame selle strateegiaid.

 • Tehke see lühikeseks ja minge kiiresti asja juurde – ärge lohistage teemasid kaua. Tulge kiiresti punkti ja andke oma lugejatele teavet, mida nad tegelikult otsivad.
 • Ärge andke neile igavat sisu, vaid olge konkreetsed ja kirjutage, mida nad peavad teadma.
 • Märksõna uurimine – Leidke ainulaadseid märksõnu, mis on endiselt toored, ma pean silmas, et teie konkurendid neid ei kasuta. Optimeerige mõnda suurepärast sisu ja kasutage neid märksõnu. See on esiletoodud katkendi salajane retsept.
 • Andke Google’ile oma loendite näidis – Google imetleb loendite lisamist esiletõstetud katkendisse. Seega veenduge, et teie sisul oleks tavaliste postituste loendid.
 • KKK töötab kõige paremini – Neid KKK-sid võetakse sageli esile esiletõstetud katkendi jaoks – põhjus on lihtne Q&Vorm ja nii võib olla piisavalt kiire ja lühike, et mahtuks katkendisse.

Kuid jällegi peavad need olema informatiivsed ja asjakohased. Tehke kõvasti tööd, et luua universaalne KKK-leht, mis on teie külastajale abiks.

Loe ka:

 • Kuidas kirjutada täiuslikku ajaveebi postitust?
 • 11 parimat märksõnade uurimise tööriista SEO jaoks (tasuta ja tasuline)

2. Linkide loomine on endiselt tugev

Linkide loomine

Sisu on number 1 ja link on Google’i edetabeli teine ​​tegur. Nii et veebisaidi optimeerimiseks vajate mõlema täiuslikku segu. Olgu need siis kaks peamist tüüpi linke – valge mütsiga omandatud lingid või sisu või toimetuslingid -, peate nende mõlema kallal töötama.

Toimetuse lingid toimivad tõesti kõige paremini kvaliteetse sisuga ja kuna need pakuvad ka teie veebisaidile lingid, on need tegelikult hämmastavad.

Oma veebisaidi hämmastavaks tegemiseks tehke kõvasti tööd usaldusväärsete linkide loomiseks.

Lingid on targem viis, kuidas veebisait saab üha tihedamini ühendust veebimaailmaga.

Isegi vanade lingide vahekaardi hoidmine on veebisaidi SEO jaoks väga kasulik. Vanad ütlevad teile, milline link töötas teie jaoks ja mis ebaõnnestus. See annab navigeerimise tulevasele teekaardile ja aitab veebisaiti vastavalt kujundada.

Loe ka:

 • 9 viisi kvaliteetsete lingide tasuta saamiseks 2020. aastal
 • Ärge kunagi kasutage neid 10 viisi lingide loomiseks

3. Te ei saa mööda lasta Rankbrainist

See on Google’i algoritm, mis tegelikult vastab teie otsingupäringutele ja annab sisule vastavad tulemused. Niisiis, veebisait „wow” peab olema sisurikas, mis suudab märksõnad sobitada selle väga olulise algoritmiga.

Kuid pidage kinni, see ei tähenda, et te oma sisu märksõnadega asjatult topite, see on halb. See võib teie veebisaidi karistada. Selle asemel kasutage variatsioone; proovige kasutada muid sarnase tähendusega sõnu ja postitage sisu. Sisu peaks olema kriips märksõnu, kuid mitte täidis.

Üks oluline asi – RankBraini jaoks pole sisu ainus mõõdik, mis pingerida otsustab.

Järjestust hinnatakse kogu veebisaidi jaoks ja hea saidi loomiseks peate kontrollima ka muid mõõdikuid.

4. Proovige pikendada ooteaega

Suurendage ooteaega

Kui kaua külastajad teie veebisaidil viibivad? Kui palju aega nad kulutasid detailide otsimisele? Kas nad leidsid huvitavat kraami ja jäid tavalisest pikemaks? Pidage meeles, kui vastus on jaatav, olete jackpotti jõudnud.

Ei saanud seda, oodake, ma ütlen teile, kuidas. Seekord on väga oluline viibimisaeg või aeg, mille külastaja veedab saidil.

Tõsiasi on see, et tähelepanuvahemik on nendel päevadel väiksem ja seega tähendab külastaja rohkem aega, et teil on eksklusiivne sait. Külastajate ajakulu suurendamiseks proovige postitada huvitavaid asju, näiteks videoid, lühikesi ajaveebisid ja muid fakte ning värskendusi, mis nende jaoks huvitavad.

Võite loovalt tegutseda ja postitada ainulaadseid asju, mida publik alati hindab.

5. Mobiil-esimene strateegia

Esimene mobiilne strateegia - kõige olulisem tegur

Kõigile vidinatele sobib optimeeritud veebisait ja mis on tänapäeval kõige populaarsem seade? Noh, arvamise eest pole auhinda – see on mobiil. See seade on nüüd aastatuhandete päästerõngas. Keegi ei saa mõelda elust peale selle. Ja nutikaim veebisait ühildub sellega.

Oletame, et otsing tehakse „minu lähedal asuva parima koogipoe” kaudu mobiili kaudu. Mis siis, kui teil on veebisait, kus on kõik üksikasjad konkreetse otsingu kohta, kuid see ei ühildu mobiili OS-iga. Noh, veebisaidi eesmärk pole täidetud.

Te ei saa nõudlust rahuldada ja seadme ühildumatuse tõttu ei kuvata teid otsingutulemustes.

Mida sa siis teed? Tehke natuke vaeva ja palgake parimad arendajad, kes saavad teie jaoks parima ühilduva saidi kujundada. Kujundus peab reageerima mis tahes ekraanile ja veebisait sobib nutikalt mis tahes suurusega ekraanile ja toimib hästi igat tüüpi operatsioonisüsteemides.

6. Tehke oma saidil HTTPS

Muutke oma sait HTTPS

Liikuge üle HTTP, selle HTTPS nüüd. Mida see tähendab? See tähendab, et on olemas veel S, mis tähistab turvalist. Nüüd on Google hakanud saite HTTP-ga turvaliseks märgistama.

Esiteks ei tundu see kena ja neile, kes pole tehnilisest kõnepruugist eriti teadlikud, usub, et sait on mingisuguse potentsiaalse ohuga. Kuid sellel on ka mõned muud aspektid. juurdehindlus annab Google’ile teavet sisu kohta, mis on tavapärase indekseerimise algoritmi abil veel naiivne.

Niisiis, mõlemal juhul on see halb; kõik, mida vajate nii selle vaatajaskonna kui ka Google’i jaoks, et teie veebisaidiga ühilduda.

7. Saidi struktuur

Olete teinud vapustava saidi, kuid selle struktuur pole hea. Sellel puudub lehe link, koduleht pole suunatud teistele lehtedele ideaalselt ja lühidalt öeldes – sellel saidil pole selgroogu. See ei ole korralikult hargnenud ja lingid on hajutatud.

Googlebotil peaks teie saidi ületamiseks olema lihtne tee. Sellel peaks olema iga lehe jaoks õige indekseerimine ja suund.

Kuidas seda teha, on meil ka mõned näpunäited:

 • Koduleht tuleb siduda oluliste lehtedega.
 • Teie lehtede paigutus nagu rühmade ja kategooriate põhjal koostatud puustruktuur näeb Google’i indekseerijate jaoks välja puhas ja korras.
 • Veenduge, et sisemised lingid oleksid korralikult lingitud. Nad on nende suhtes väga tundlikud, millal ja kus vaja. Siduge ainult sisemiselt, kui see on väga oluline ja asjakohane.

Noh, need on 7 näpunäidet, mida asjatundlik disainer kindlasti 2020. aasta veebisaidi kujundamisel kontrollib. SEO on endiselt tugev ja te ei saa seda lahti lükata. Strateegiates on muudatusi ja asjad on nüüd läbipaistvamad. kadunud on päevad, mil linkide ehitamine seda eesmärki täitis.

Nüüd on SEO karm ja nutikas veebisait on oluline tegur õige paremusjärjestuse saamiseks.

Teiste oluliste hea veebisaidi tegurite hulka kuuluvad ka tõlge, lehe kiirus, metakirjeldus, pealkirjade sildid ja isegi Favicons. Need on väikesed osutid, kuid mõjutavad tugevalt ka otsingutulemite olemasolu.

Nüüd, kui teate nutika veebisaidi nõuet 2020. aastaks, peate siiski kontrollima regulaarsete värskenduste ja teabe olemasolu, kuna SEO maailmas ei jää miski samaks ja igaveseks.

Aga jah, ülaltoodud osutustes on kõik hea veebisaidi põhikriteeriumid.

Autor Bio:

Justin Kemp töötab noorema sisukirjutajana ja blogijana Edetabel SEO järgi. Teda võib näha blogimises digitaalse turunduse, SEO, SMO, PPC jms kohta.

Loe ka:

 • 10 parimat SEO analüüsi tarkvara veebisaidi analüüsimiseks
 • Uusimad SEO trendid 2020
 • 30 SEO viga, mida 2020. aastal vältida
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map