Jak získat vysoce kvalitní zpětné odkazy zdarma v roce 2020

Jak získat vysoce kvalitní zpětné odkazy?“Je stále strategií SEO číslo jedna pro každého obchodníka.


Důvod „zpětné odkazy“ je stále nejdůležitějším faktorem hodnocení pro všechny vyhledávače. Zpětný odkaz znamená odkaz z jiného webu na váš web.

Chcete-li získat nejlepší hodnocení ve výsledcích vyhledávání, musíte mít vysoký počet kvalitních zpětných odkazů. A získání kvalitních zpětných odkazů není těžká práce. Můžete to udělat inteligentní prací.

Zde poskytuje WPressBlog 9 způsobů, jak získat kvalitní zpětné odkazy zdarma v roce 2020.

1. Vytvořte vysoce kvalitní obsah

Kvalitní obsah vždy přitahuje odkazy. Jako vysoce kvalitní obsah můžete publikovat originální výzkum, kompletní výukový program, vlastní případové studie, průzkumy atd.

Vždy psát obsah pro své publikum, nikoli pro Google. Váš obsah musí být snadno čitelný a informativní. Pokud tak učiníte, mnoho uživatelů bude sdílet váš obsah a také vám poskytne zpětný odkaz.

2. Budování přerušeného spojení

Broken link building je nejrychlejší technika vytváření odkazů. Tuto techniku ​​můžete použít k vytváření kvalitních odkazů. Ale jak?

Každý top web na webu trpí nefunkčními odkazy. Nefunkční odkazy jsou špatné uživatelské zkušenosti, takže to žádný webmaster nechce.

Zde můžete získat výhody tohoto. Nejprve vyhledejte nejlepší webové stránky související s vaší nika. Poté na tomto webu vyhledejte poškozené odkazy. Chcete-li najít nefunkční odkazy na webových stránkách, můžete použít Nástroj Ahrefs Broken Link Checker.

Budování přerušeného spojení

Po nalezení nefunkčního odkazu kontaktujte webmastera a informujte je o jejich nefunkčním odkazu. Když je upozorňujete na nefunkční odkaz, poskytněte svůj odkaz na obsah, který tento odkaz nahradí. Nebuďte chamtiví, buďte vždy přátelští a kontaktujte webmastera.

V případě, že nemáte obsah související s nefunkčním odkazem, můžete si jej vytvořit a informovat o tom webmastera..

3. Hostování blogů

Blogování hostů je stále nejoblíbenějším a nejefektivnějším způsobem vytváření odkazů. Hostující blogování vám pomůže zvýšit pověst vaší značky a sledovatele sociálních médií.

Zde musíte najít ve svém výklenku weby, které přijímají příspěvky hostů. Chcete-li najít hostující blogovací weby ve svém výklenku, které můžete použít operátory vyhledávání google.

najděte stránky pro blogování hostů

Pomocí operátorů vyhledávání můžete zúžit výsledky vyhledávání a získat perfektní web pro odeslání hostujícího blogu.

Pokud chcete odeslat článek týkající se SEO, můžete na google zadat „SEO + Guest post“. Můžete také použít „napsat pro nás“, „stát se přispěvatelem“, „odeslat článek“ atd. Místo „hostujícího příspěvku“ ve vyhledávání Google.

Tímto způsobem můžete svůj článek odeslat na přední webové stránky. Nezapomeňte do svého autorského životopisu přidat odkazy na sociální média.

4. Vložte infografiky

Existuje vysoká poptávka po infografice, protože jsou snadno srozumitelné a také pomáhají získávat zpětné odkazy.

Můžete také vytvořit infografiku a získat zpětné odkazy. Nyní si ve svém výklenku vyberte trendové téma a vytvořte na něm infographic a poté jej odešlete na populární weby jako Visual.ly, Mashable atd..

Pokud je váš Infographic virový, můžete získat mnoho zpětných odkazů. Zašlete své infografiky na nejlepší webové stránky a zvyšte tak šanci na kvalitní zpětné odkazy.

K odeslání vašich infografik můžete použít těchto 10 nejlepších bezplatných webů pro zasílání infografik.

5. Propagujte svůj obsah

Pokud máte vysoce kvalitní obsah, pak jej propagujte co nejvíce. Když svůj obsah propagujete, lidé si ho všimnou a poté jej sdílejí a nakonec získáte zpětné odkazy.

Existuje mnoho způsobů, jak propagovat obsah, zde je několik:

 • Nejprve sdílejte svůj obsah se svými odběrateli e-mailů zasláním e-mailu.
 • Sdílejte svůj obsah ve skupinách Facebook a LinkedIn.
 • Vytvořte prezentaci svého obsahu a sdílejte jej na webech jako SlideShare.
 • Vytvořte video svého obsahu a poté je sdílejte na webech, jako je YouTube.
 • Najděte weby, které jsou spuštěny týdenní nebo měsíční zaokrouhlování, a poté odešlete odkaz na váš obsah, který bude zahrnut do jejich dalšího zaokrouhlování.

6. Napište posudky

Napište posudky

Napište reference na webové stránky, na kterých používáte služby. Kontaktujte je a řekněte jim o svých zkušenostech s jejich službami. Budou představovat svůj posudek a poskytnou vám zpětný odkaz většinou z jejich domovské stránky. Bude to opravdu vysoce kvalitní odkaz.

Obraťte se na všechny tyto weby, jejichž nástroje používáte, a odešlete jejich příslušnému webmasterovi své posudky.

7. Získejte rozhovor

Získání pozvánky na pohovory je pro začátečníky trochu obtížné. Ale nebojte se, můžete to udělat kontaktováním webů, které často publikují rozhovory. Řekněte jim o znalostech, které s nimi můžete sdílet, a poté je zveřejní včetně odkazu na váš web v jejich příštím kole.

8. Požádejte o odkaz na vaši značku

Pokud máte příliš mnoho vysoce kvalitního obsahu, pak je možné, že mnoho webů uvedlo v názvu vaši značku. Můžeš použít upozornění Google abyste zjistili, který web použil vaši značku.

Na některých webech najdete zmínku o vaší značce, aniž byste na ni odkazovali. Zde můžete tyto webmastery kontaktovat a požádat je, aby k vaší značce přidali odkaz na váš web.

9. Najděte zpětné odkazy svých konkurentů

Najděte zpětné odkazy svých konkurentů a zkontrolujte zdroje zpětných odkazů. Můžete použít nástroje pro analýzu zpětného odkazu jako SEMrush, Ahrefs, Google Alerts atd.

V Ahrefech použijte zpětný odkaz konkurence pomocí nástroje Link Intersect.

Najděte zpětné odkazy svých konkurentů

Do části „Ukažte mi, kdo se odkazuje na“ zadejte adresu URL svých konkurentů a ponechte sekci „Ale neodkazuje na“ prázdné, pak klikněte na „Zobrazit možnosti odkazu“. Najdete všechny domény, které odkazují na vašeho konkurenta.

Nyní, pokud váš konkurent může získat zpětný odkaz z domény, můžete jej také získat z této domény. Můžete také najít všechny techniky vytváření odkazů vašich konkurentů tím, že provedete jejich analýzu zpětného odkazu.

Například: Pokud udělali hostující příspěvek na webu, můžete si také vytvořit blog a odeslat jej na tento web.

Přečtěte si také:

 • Trendy SEO pro rok 2020
 • Co je Anchor Text a jak jej použít v Link Building
 • 10 věcí, kterým musíte zabránit při vytváření odkazů

Závěr

Dny jsou pryč, když můžete snadno vytvářet zpětné odkazy pomocí odkazů. Abychom dnes vytvořili zpětné odkazy, musíte pracovat inteligentně, jak je uvedeno výše.

Po vytvoření zpětných odkazů na ně dejte pozor, protože jsou stejně důležité jako vytváření nových zpětných odkazů. Můžete sledovat své zpětné odkazy pomocí nejlepších SEO nástrojů jako Ahrefové a Sledujte zpětné odkazy.

Dejte nám vědět, které techniky propojení budov, které většinou používáte, přidejte komentářem níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map