Kuidas saada 2020. aastal tasuta kvaliteetseid linke tasuta

Kuidas saada kvaliteetseid linke?”On endiselt iga turundaja SEO strateegia number üks.


Põhjus, “lingid” on endiselt kõigi otsingumootorite jaoks kõige olulisem positsioonifaktor. Tagasi link tähendab linki teiselt veebisaidilt teie veebisaidile.

Otsingutulemuste paremusjärjestuse saamiseks peab teil olema suur arv kvaliteetseid linke. Ja kvaliteetsete lingide saamine pole raske töö. Selle saate kätte nutikat tööd tehes.

WPressBlog on siin pakkunud 9 viisi, kuidas saada kvaliteetsed lingid 2020. aastal tasuta.

1. Looge kvaliteetset sisu

Kvaliteetne sisu köidab alati linke. Kvaliteetse infosisuna võite avaldada algupärase uurimistöö, täieliku õppematerjali, oma juhtumianalüüsid, uuringud jne.

Kirjutage sisu alati oma vaatajaskonna, mitte Google’i jaoks. Teie sisu peab olema hõlpsasti loetav ja informatiivne. Kui teete seda, jagavad paljud kasutajad teie sisu ja annavad teile ka lingi.

2. Katkise lüli hoone

Katkise lüli ehitamine on kiireim lüli ehitamise tehnika. Seda tehnikat saate kasutada kvaliteetsete linkide loomiseks. Aga kuidas?

Kõik veebi parimad veebisaidid kannatavad katkenud linkide tõttu. Katkised lingid on halb kasutajakogemus, nii et ükski veebihaldur ei taha seda juhtuda.

Siit saate teada selle eelised. Esiteks leidke oma nišiga seotud populaarsemad veebisaidid. Seejärel otsige sellel veebisaidil purunenud linke. Veebisaidil purustatud linkide leidmiseks võite kasutada nuppu Ahrefs Broken Link Checker tööriist.

Katkise lüli hoone

Pärast katkise lingi leidmist võtke ühendust veebihalduriga ja andke neile teada oma katkise lingi kohta. Kui teavitate neid katkise lingi kohta, esitage selle lingi asendamiseks oma sisulink. Ärge olge ahned, võtke veebimeistriga ühendust alati sõbralikult.

Kui teil pole rikutud lingiga seotud sisu, saate selle luua ja seejärel veebimeistrile sellest teada anda.

3. Külaliste blogimine

Külaliste ajaveebide loomine on endiselt kõige populaarsem ja tõhusam viis linkide loomiseks. Külaliste ajaveebide pidamine aitab teil suurendada oma brändi mainet ja sotsiaalmeedia jälgijaid.

Siin peate leidma oma nišis veebisaidid, mis võtavad vastu külaliste postitusi. Oma nišist külaliste blogimise saitide leidmiseks saate seda kasutada google’i otsingu operaatorid.

leida külaliste ajaveebisaidid

Otsioperaatorite abil saate otsingutulemusi kitsendada ja saada külaliste ajaveebi esitamiseks täiusliku veebisaidi.

Kui soovite esitada SEO-ga seotud artiklit, võite google’i kirjutada “SEO + külalise postitus”. Google’i otsingus saate külalise postituse asemel kasutada ka „kirjutage meile”, „saada kaastöötajaks”, „esitage artikkel” jne..

Nii saate oma artikli saata parimatele veebisaitidele. Ärge unustage lisada oma autori biograafiasse oma sotsiaalmeedia linke.

4. Esitage infograafika

Infograafikute järele on suur nõudlus, kuna neid on lihtne mõista ja see aitab ka lingid teenida.

Lingide teenimiseks võite luua ka infograafika. Nüüd vali oma nišis trendikas teema ja loo selle kohta infograafik, siis edasta see populaarsetele saitidele nagu Visual.ly, Mashable jne..

Kui teie infograafik läheb viiruslikuks, saate teenida palju linke. Esitage oma infograafika populaarseimatele veebisaitidele, et suurendada kvaliteetsete lingide saamise võimalusi.

Infograafikute esitamiseks saate kasutada neid üle 10 tasuta infograafika esitamise saiti.

5. Reklaamige oma sisu

Kui teil on kvaliteetset sisu, reklaamige seda nii palju kui võimalik. Kui reklaamite oma sisu, märkavad inimesed seda ja siis nad jagavad seda ning lõpuks teenite lingid.

Sisu reklaamimiseks on palju viise, siin on mõned neist:

 • Esiteks jagage oma sisu oma e-posti tellijatega, saates meili.
 • Jagage oma sisu Facebooki ja LinkedIni gruppides.
 • Looge oma sisust esitlus ja jagage seda näiteks saitidel SlideShare.
 • Looge oma sisust video ja jagage seda sellistel saitidel nagu YouTube.
 • Leidke veebisaidid, mis töötavad nädalas või kuus, ja seejärel saatke oma sisulink, et lisada see oma järgmisesse vooru.

6. Kirjutage iseloomustusi

Kirjutage iseloomustusi

Kirjutage iseloomustus veebisaitidele, mille teenuseid kasutate. Võtke nendega ühendust ja rääkige neile oma kogemusest nende teenustega. Nad kirjeldavad teie iseloomustust ja pakuvad teile lingi enamasti nende kodulehelt. See on tõesti kvaliteetne link.

Võtke ühendust kõigi nende veebisaitidega, kelle tööriistu te kasutate, ja saatke nende tööriistade veebimeistrile iseloomustus.

7. Saage intervjuud

Intervjuudele kutse saamine on algajatele pisut raske asi. Kuid ärge muretsege, saate seda teha pöördudes veebisaitide poole, kes avaldavad sageli intervjuusid. Rääkige neile teadmistest, mida saate nendega jagada, ja siis nad avaldavad need koos teie veebisaidi lingiga oma järgmises ringis.

8. Taotlege linki oma kaubamärgi mainimiseks

Kui teil on liiga palju kvaliteetset sisu, on võimalik, et paljud veebisaidid on maininud teie tootenime oma sisus. Sa võid kasutada google’i teavitused et leida, milline veebisait on teie kaubamärki kasutanud.

Mõnel veebisaidil leiate oma kaubamärgi mainimise ilma oma veebisaidile linki andmata. Siin saate nende veebimeistritega ühendust võtta ja paluda neil lisada oma kaubamärgi nimele veebisaidi link.

9. Leidke oma konkurentide lingid

Leidke oma konkurentide lingid ja kontrollige lingide allikaid. Võite kasutada tagasilinkide analüüsimise tööriistu nagu SEMrush, Ahrefs, Google Alerts jne.

Ahrefsis kasutage konkurentide lingide leidmiseks tööriista Link Intersect.

Leidke oma konkurentide lingid

Sisestage konkurentide veebisaidi URL jaotisse „Näita mulle, kellega linkitakse” ja jätke jaotis „Aga ei linki” tühjaks ja klõpsake siis nuppu „Kuva linkimisvõimalused”. Leiate kõik domeenid, mis viitavad teie konkurendile.

Kui teie konkurent saab domeenilt lingi, saate selle ka sellelt domeenilt. Samuti leiate oma konkurentide linkide analüüsi abil kõik oma konkurentide linkide loomise tehnikad.

E. g .: Kui nad on mõnele saidile külaliste postitanud, saate ka ajaveebi luua ja sellele veebisaidile saata.

Loe ka:

 • SEO suundumused aastaks 2020
 • Mis on Ankru tekst ja kuidas seda linkide loomisel kasutada
 • 10 asja, mida peate Linkide loomise ajal vältima

Järeldus

Päevad on möödas, kui saate linkide esitamise abil hõlpsalt linke luua. Täna peate lingide loomiseks töötama nutikatel viisidel, nagu eespool mainitud.

Pärast lingide loomist hoidke neil silma peal, sest need on sama olulised kui uute lingide ehitamine. Oma lingide üle saate silma peal hoida, kasutades parimaid SEO tööriistu nagu Ahrefs ja Monitori lingide jälgimine.

Allpool kommenteerides andke meile teada, milliseid ehituse tehnikaid ühendate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map