Sidusettevõtte turundus on üks parimaid viise oma veebisaidi raha teenimiseks. See pakub täielikku kontrolli reklaamitavate toodete üle ja te ei vaja algkapitali. Peale selle määrab tulu ainult teie oskus turundaja ja blogijana.


Sidusettevõtte turundus sobib suurepäraselt ettevõtlusega alustajatele. Ja sidusettevõtte turunduses on palju raha. Vastuvõtva kohtu tribunali veebimajutuse meistrite hinnangul on selle tööstuse väärtus kogu maailmas 12 miljardit dollarit.

Affiliate Marketing näpunäitedAffiliate Marketing näpunäited

Keegi ei tea seal asuvate tütarettevõtete täpset arvu, kuid neid on sadades tuhandetes või võib-olla isegi miljonites. Ja see tähendab, et konkurents on tihe.

Me ei taha teid hirmutada, vaid paneme asjad perspektiivi. Nagu iga teine ​​äri, võtab ka edukaks tütarettevõtteks saamine rasket tööd.

Niisiis, kui olete sidusettevõtte turunduse uus tegija või soovite oma oskusi täiendada, oleme kokku kogunud loendi parimatest sidusettevõtte turustamise näpunäidetest, mida algajad saavad kasutada aastal 2020, et aidata teil teid teel.

Siin nad on:

 • Võtke ühendust oma vaatajaskonnaga
 • Valige õige sidusettevõtte võrk
 • Veebisaidi kiiruse optimeerimine
 • Minge mobiilisõbralikuks
 • Kirjutage, mida teate

Võtke ühendust oma vaatajaskonnaga

Ärge eksige, kasutajad tunnevad ära sidusettevõtte lingid. Igaüks pommitatakse reklaamidega iga päev ja kasutaja ostmiseks on vaja pingutada. Kui lingid täis ajaveebi postitate, ei lähe te kuhugi.

On oluline mõista, et külastajad klõpsavad linkidel ainult siis, kui nad teid usaldavad. Enne kui neile midagi müüte, looge oma publikuga suhteid.

Lisage oma veebisaidile ka natuke ennast. Veenduge, et teie publik teaks, kes nendega räägib, ja lisage kõigele oma isikupära. See loob usalduse.

Kasutage publikuga suhtlemiseks kõiki võimalikke kanaleid. E-posti loendi koostamine on hea viis hoida kõiki kursis uue sisuga. Kasutage sotsiaalmeediat kindlama ühenduse loomiseks publikuga.

Hoiduge sellest, et iga sotsiaalmeedia postitaks siduslinki. Ehtne sisu, mille juhuslik link on sisse visatud, on palju parem.

Mõelge isegi vlogile või taskuhäälingule või tehke veebiseminarid. See on suurepärane, et panna publik tundma rohkem isiklikku ühendust. See võib teenida rohkem kasumit kui tuhat linki täis postitust.

Valige õige sidusettevõtte võrk

See on üks esimesi samme sidusettevõtteks saamisel. Kahjuks võib vale valiku tegemine teie elu asjatult keeruliseks muuta.

Nii et veenduge kindlasti vali sidusvõrk mis sobib teie vajadustega. Turul olevate toodete leidmine on teil palju lihtsam.

Kui soovite turustada füüsilisi tooteid, näiteks muruniidukid, siis ärge valige tarkvarale spetsialiseerunud võrku.

Uurige ka sidusprogramme. Ärge leppige ainult esimese hea väljanägemisega. Võib-olla on olemas sidusettevõtete võrk, kus on paremad tooted või kõrgemad komisjonitasud.

Kontrollige võrgu mainet ja lugege alati kasutustingimusi. Teadmine, et teel pole vastikaid üllatusi, annab töötades meelerahu.

Loe ka: Kümme parimat kõige paremini tasustavat sidusettevõtte võrku

Veebisaidi kiiruse optimeerimine

Loendamatute puuduste põhjuseks on aeglane laadimiskiirus. Ühe puhul mõjutab kiirus otsingu paremusjärjestust. Pikad laadimisajad ärritavad külastajaid ka. See tähendab vähem liiklust, vähem konversioone ja halvemat klikkimise määra.

Google mõistis kiire laadimise tähtsust juba aastaid tagasi. Järelikult nõuavad nad alati kiiremaid saite. 2019. aastal tehti juba üldist kiiruse paranemist.

Veebisaidid saavad kiiremini alles 2020. aastal. Te ei taha, et jääksite aeglase saidiga ainsaks. Testi laadimisajad regulaarselt ja rakendage uusimaid saidi kiiruse parandamise tehnikad.

Kui teie veebisait on kiire, saab see rohkem külastajaid, kes on sujuva kohapealse kogemuse tõttu rahul ja kipuvad rohkem turustatavaid tooteid ostma.

Minge mobiilisõbralikuks

Me kõik veedame arvutites nii palju aega, et on raske uskuda, et suurem osa liiklusest pärineb tegelikult mobiilseadmetest. Aga see on tõsi. Umbes 53% kogu Interneti-tegevusest tuleb mobiiltelefonide ja tahvelarvutite kaudu.

Hoolimata sellest on enamikul mobiilisaitidel kohutav optimeerimine. Vaadake lihtsalt statistikat. 2018. aasta alguses kulus keskmise mobiililehe täielikuks laadimiseks 22 sekundit. Värskeimad aruanded näitavad, et täna kulub selleks umbes 15 sekundit. See on edasiminek, kuid siiski kohutavalt aeglane.

See on probleem, kuid see on ka teie saidi võimalus silma paista. Optimeerige see mobiili sirvimiseks ja nii, et 53% kasutajatest läheks teie juurde.

Saidi valmistamiseks on erinevaid viise mobiilisõbralik. Google’i oma mobiilne testimisriist annab teada, kas teie mobiilisait vajab parandamist.

Mõned head saidid mobiilside saidi kiiruse parandamiseks hõlmavad mobiilseadmete jaoks piltide optimeerimist ja AMP kasutamist. Kiirendatud mobiililehed on avatud lähtekoodiga algatus, mis võimaldab teil luua minimaalse koodiga lehti. Neid lehti saab mobiilseadmetes laadida kuni neli korda kiiremini.

Kirjutage, mida teate

Kirjanikud saavad seda nõu alati. Kui kirjutate oma ajaveebi, olete seda ilmselt ka kuulnud.

See kehtib sidusettevõtte turustajate kohta kaks korda. Pidage meeles, et kasutajad ostavad ainult kelleltki, keda nad usaldavad. Parim viis teatud teemal autoriteedina välja näha on tegelikult üks olla.

See võib tunduda üleliigne, kuid see on tõsi. On palju turundajaid, kes ei tea, mida nad reklaamivad. Ja kindlasti saate mõne pundi tegemiseks pimesi häid ülevaateid anda. Kui olete reklaaminud halba toodet, ei klõpsa enam keegi teie linkidel.

Ütles Warren Buffett, “Maine kujundamine võtab 20 aastat ja selle hävitamine viis minutit.” Sidusettevõtte turundus kinnitab seda meelsust. Üksik viga võib teie maine igaveseks rikkuda.

Me ei taha teid sellest maha lükata. Kui teate, millest kirjutate, teenite suurepärase maine. Kuid see on midagi, mida peate järk-järgult üles ehitama. Siiski, kui olete selle kätte saanud, õigustavad tulemused pingutusi.

Parim panus on enne iga toote reklaamimist üle vaadata. Kui see pole võimalik, veenduge vähemalt, et teie uurimistöö oleks võimalikult põhjalik.

Kui olete endale nime teinud, saate kaupmehed saata tooteid ülevaatamiseks. Nii ei pea te riskima ebatäpse arvustuse andmisega.

Järeldus

Sidusettevõtte turundusmaailm on keeruline ja kuigi sidusettevõtteks saamine on lihtne, võib köite õppimine võtta aega. Ärge heitke end, kui asjad ei lähe esimesel katsel ideaalselt korda. Järgige lihtsalt meie sidusettevõtte turunduse juhendeid, jätkake visalt, tehke kõvasti tööd ja tulemused tulevad.

Autor Bio:

Nick Galov, saidi sisu juht ja kogukonnajuht HostingTribunal.com. Pikaajalise kogemusega tugiteenuste pakkujana ja süsteemi administraatorina soovib Nick parandada veebimajutusteenuste valdkonda tervikuna. Läbi erapooletute ülevaadete ja üksikasjalike juhtumianalüüside aitab ta inimestel leida kõige sobivam hostimise pakkuja.

Loe ka:

 • 5 lollikindlat viisi oma sidusettevõtte toodete müügi suurendamiseks aastal 2020
 • 5 tüüpi blogisid, mida luua sidusettevõtte turunduse sissetuleku jaoks
 • Maailma kümme kõige paremini teenivat blogijat
 • India blogijate kümme parimat
 • 12+ võimalust veebis raha teenida WordPressi ajaveebi abil
 • 10 põhjust, miks te pole edukas blogija (ja kuidas olla!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me