زمان برای گنجاندن یک پخش کننده کلیدی – Devops

در صورت استفاده صحیح ، در سناریو در حال تغییر پویا DevOps در بازار ، می تواند ابزار و فرآیند کاملاً مفیدی باشد.


این اصطلاح به عنوان کلمه کلیدی ظاهر شد و موفق شده است به یک مسیر مشروعیت برای توسعه زیرساختها تبدیل شود.

از زمان طلوع اینترنت ، تقاضا برای مراکز داده و سازمانهای IT تا حد زیادی افزایش یافته است. در حال حاضر ، اولویت اصلی برای جلوگیری از کلیه اقداماتی است که باعث ایجاد خطر برای این سیستمهای نوظهور و خدمات تجاری مرتبط با آنها می شود. اگر به راحتی بیان شود ، هیچ حمله ای هرگز نباید سیستم را از بین ببرد!

پیش از این ، بخش های سنتی فناوری اطلاعات متشکل از متدولوژی هایی بودند که کاملاً کند و ظاهراً پاسخگو نبودند. حتی سازمانهای بزرگ سال ها و ده ها میلیون دلار طول کشیدند تا بتوانند نرم افزارهای جدید یا تازه به روز شده را به بازار عرضه کنند. در ابتدا ، همه چیز به سطح محدود از جزئیات برنامه ریزی شده بود و هر بار که بخواهید در طول فرایند ، تنظیم استراتژی انجام دهید ، دوباره تغییر می یابد. در نتیجه ، پروژه های خاص هرگز نمی توانند از مرحله برنامه ریزی خارج شوند.

امروزه با سرعت بازار و نوآوری ، این مدل های سنتی صرفاً پایدار و رقابتی نیستند.

با معرفی DevOps ، به نظر می رسد بخش فناوری اطلاعات آهسته و بی پاسخ به طور کامل از بین می رود. نقص صفر ، مانترا بدون خرابی ، فواید اصلی آن است. به طور خلاصه برای توسعه و بهره برداری از نرم افزار ، رویکرد DevOps اکنون رهبران مشاغل سراسر جهان را قادر می سازد از فرصت های بازار سریع استفاده کرده و به سرعت پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

علاوه بر این ، درگیر شدن با خواسته های مشتریان نهایی شما در رسانه های اجتماعی و برنامه های کاربردی تلفن همراه ، به این معنی است که مشاغل باید راهکارهای خلاقانه ای را برای پیروزی در بازار ارائه دهند. با گوش دادن مداوم به بازخورد مشتری ، تجزیه و تحلیل داده ها و پیش بینی تغییرات بازار می توانید یک تجربه قانع کننده را فراهم کنید.

برای این کار ، به DevOps کوتاه مدت نیاز به همکاری نزدیک بین تجارت ، IT و عملیات دارید!

اکنون تاکنون شرایطی را تجربه کرده اید که یک سیستم جدید در تست پذیرش کاربر عملکرد خوبی داشته باشد ، اما اگر به صورت زنده از بین برود؛ نتیجه ضعیف را نشان می دهد?

من مطمئن هستم که!

گنجانیدن یک محیط DevOps که از توسعه و آزمایش حمایت می کند و به هر دو تیم امکان می دهد تا چگونگی تأثیر یک برنامه جدید بر محیط کلی را تحت تأثیر قرار دهند و بر همین اساس پاسخ دهند..

Downtime چیزی است که هیچ شرکت IT نمی تواند این روزها از پس آن برآید. رویکرد DevOps فرآیندهای خودکار را امکان پذیر می کند تا استقرار به تولید با حداقل خرابی یا بدون خرابی امکان پذیر شود. کار در تمام طول روز و تمام شب با رویای ساختن خدمات جدید یک ضربه فوری ، شوخی نیست. قبل از خاموش شدن نیاز به تنظیم و تنظیم دقیق دارد. این بدان معناست که هر بخش از مشاغل شما به بازخورد مشتری ، از نظر فروش ، تحویل ، توسعه و عملیات نیاز دارد.

اکثر سازمانها عملکرد عملیاتی محیط تولید را کنترل می کنند ، اما با DevOps ، رفتار و عملکرد برنامه به طور خودکار قبل از پخش زنده آزمایش می شود.

جعبه های “همیشه سبز” DevOps

اگر از من بخواهید اهداف DevOps را به یک هدف واحد کاهش دهم. می گویم اتوماسیون. صرف نظر از اینکه در کدام صنعت هستید ، در سالهای آینده با نوعی اتوماسیون روبرو خواهید شد. DevOps به رشد خود ادامه خواهد داد:

 • مصرف کنندگان و مشاغل بیشتر به نرم افزار cloud تکیه می کنند – هزینه برای ابرهای خصوصی و عمومی با نرخ قابل توجهی افزایش یافته است. از زمان ظهور آنها و این عوامل همچنان رو به رشد هستند. نرم افزار میزبان ابر نیاز به استقرار سریع و پاسخگو دارد. این چیزی است که باعث می شود بدون وقفه در خدمات ، نیازهای مصرف کننده و تجارت را مرتفع سازند. و به همین دلیل است که باعث افزایش استفاده از ابر از کاربر می شود ، تقاضای DevOps به احتمال زیاد با آن افزایش می یابد.
 • مشاغل در تلاش هستند تا راندمان بالاتری داشته باشند – اجرای DevOps نتایج قابل قبولی و چشمگیر دارد. استفاده از کد سریعتر از گذشته می شود ، و همین مسئله نیز با کمترین خطا و خطا – همه اینها به دلیل استانداردهای جدید خودکار است. اگر اضافه کردن یک موقعیت واحد به شرکت می تواند با ارقام دو رقمی ، بهره وری را بهبود ببخشد ، چه شرکتی نمی تواند از این فرصت استفاده کند?
 • رقابت فنی افزایش می یابد – با وجود شرکت های بیشتر و بیشتر شیوه های DevOps ، برای رقبای خود نیز مهمتر می شوند شیوه های مشابه (یا ترجیحا بهتر ، بهتر) را ایجاد کنند. و بهترین بخش این است که این اثر تشدید کننده احتمالاً تقاضای نامحدود را به جلو سوق خواهد داد.

همه ما به تغییر نیاز داریم

برای زنده ماندن و شکوفایی در این دنیای جدید ، توسعه یک فرهنگ آزمایش مداوم در عملکرد ما ، تعریف و پشتیبانی از فرهنگ زایمان گسترده تر یک کار ضروری است. در سناریوی امروز ، ما باید رویکرد کار مشترک و حل مشارکت مشترک را تقویت کنیم.

این باید آنچه را که مدتها پیش در جستجوی آن بودیم ، به ارمغان بیاورد – درگیری درست از ابتدا. به طور معمول در این دنیای مدرن تحویل پذیرفته شده ، فرهنگ گسترده تر بر روی تلاش رویکردها و ابزارهای جدید و دور انداختن چیزهایی که کار نمی کنند و ارزش افزوده ای دارند تأکید می کند. چیزی که می تواند به ما در آزمایش کمک کند تا ابتکاری بیشتری داشته باشیم. ما می توانیم و شاید هم باید در آزمایش تکنیک های جدید و روش های کار در تلاش برای بهبود کیفیت راحت تر عمل کنیم.

متحدان جدید

با ظهور DevOps ، تعداد زیادی از فرصت ها در رابطه با عملکرد نزدیک تر عمل می کنند. ما اهداف محافظت از تولید و مشتری را از کیفیت پایین و قطع برق ناشی می کنیم. اغلب مناطقی که تیم عملیات از آن نگران هستند و می خواهیم از نزدیک از نزدیک مورد بررسی قرار بگیرند مناطقی هستند که باید روی لنزهای کیفیت خود نیز تمرکز کنیم. از طرف دیگر ، ابزار و ابزارهایی که ما در آزمایش از آنها استفاده می کنیم ، ممکن است مزایایی برای همکاران عملیاتی ما داشته باشد.

دگرگونی

پیشنهاد شده است آنچه برای ارائه راه حل ها لازم است. اولا ، آنها تخصص خود را دارند ، شاید در توسعه یا به احتمال زیاد در اتوماسیون آزمون موردی ما ، آزمایش اکتشافی یا مدیریت داده های آزمون ، اما در مرحله دوم ، آنها باید تمرکز تحویل نهایی به پایان مورد نیاز را داشته باشند. این بدان معنی است که اگر توانایی استعداد / تمایل را داشته باشیم ، می توانیم مهارتهای جدیدی را توسعه دهیم ، فنی تر شویم ، اما مطمئناً به عملکردهای دیگر نزدیکتر خواهیم شد.

بنابراین ، اکنون این همه است!

نویسنده بیوگرافی:

Kibo Hutchinson به عنوان یک تحلیلگر فناوری در کار می کند Tatvasoft UK. او علاقه ی زیادی به یادگیری آخرین شیوه های توسعه دارد ، بنابراین بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذراند تا در موضوعات منحصر به فرد و روندهای فناوری حرکت کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map