10 nejlepších témat WordPress optimalizovaných pro Google AdSense pro rok 2020

Hledáte motivy WordPress ke zvýšení výnosů z AdSense? V tom vám pomůže témata WordPress optimalizovaná pomocí Google Adsense.


Google Adsense je nejlepší způsob, jak vydělat peníze online prostřednictvím svého blogu nebo webu. Premium Wordense optimalizovaná témata WordPress vám pomohou generovat vyšší příjmy než bezplatná témata WordPress.

Proto jsme pro vás na WPressBlog vytvořili seznam nejlepších témat WordPress optimalizovaných Adsense. V těchto tématech můžete umístit reklamní kódy, na které získáte nejvyšší kliknutí a dojmy. To povede ke zvýšení vašeho Příjmy z AdSense.

Přečtěte si také: Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress vydělávají maximální příjmy v roce 2020

Zde najdete 10 nejlepších témat WordPress pro Google Adsense v roce 2020.

Nejlepší motivy WordPress optimalizované pro Google AdSense pro rok 2020

1. Noviny

Noviny

Noviny jsou stále nejoblíbenějším tématem WordPress, které má více než 60 000 prodejů. Většinou je používán blogery, kteří provozují své blogy, aby vydělali peníze online. Má celkem 56 návrhů a můžete použít kterýkoli z nich. Některé z nich jsou uvedeny níže, které jsou navždy populární.

 • Výchozí noviny
 • Lifestyle Magazine
 • Gadgety
 • TechNews
 • News Magazine

V tomto motivu získáte vestavěný widget Adbox, widget Social Counter, widget Author box, widget Instagram, widget populární kategorie a widget Weather.

2. Admania – Ad Word optimalizované téma WordPress pro AdSense & Přidružení nadšenci

Admania

Admania je nejlepší a nejlevnější Adsense optimalizované téma WordPress. Toto téma má 6 působivých rozložení, ve kterých můžete umisťovat reklamy na místa s vysokou konverzí. Má uživatelsky přívětivé nastavení, které vám umožní umisťovat a upravovat reklamu pomocí front-end live editoru.

3. TrueMag

TrueMag

True Mag je moderní a čisté téma Adsense určené pro portfolio časopisů a videa. Toto téma obsahuje vestavěné widgety pro video, plugin pro videoreklamy, zkratky pro video a mnoho dalších. Má responzivní reklamní jednotky, které zobrazují kompletní reklamu na všech zařízeních

4. Jarida

Jarida

Jarida je víceúčelové téma WordPress, které má příliš mnoho nejnovějších funkcí. Má drag and drop tvůrce domovské stránky, mega menu, vestavěný systém kontroly, lepkavé navigační menu a má příliš mnoho barev na výběr motivu.

5. Gillion

Gillion

Gillion je úžasné téma WordPress určené pro blogy, zprávy a časopisy. Má celkem sedm ukázek a pro editaci používá Visual Composer. Toto je téma WordPress optimalizované pro SEO, takže není nutné žádné kódování. Jedná se o jednoduché a hladké téma WordPress Adsense.

6. Newsmag – noviny časopisu News Magazine

Newsmag

Newsmag je také nejoblíbenějším tématem WordPress pro Google Adsense. Dodnes má více než 12 000 prodejů. Má inteligentní funkci reklamy s 10 předdefinovanými reklamními spoty. Každé místo bylo strategicky umístěno do rozložení vašeho obsahu, aby dosáhlo co nejvyšší míry prokliku. Jednoduše vložte svůj kód AdSense a uvolněte se

7. GOLIATH – Novinky optimalizované pro reklamy & Recenze Magazine

GOLIÁŠ

Goliath je téma WordPress News and Magazine, které je plně citlivé a AdSense optimalizované. má vestavěný systém hodnocení, Visual Composer a Revolution Slider. Má také podporu WooCommerce a bbPress.

8. Grimag – AD & Téma WordPress optimalizované pro časopis AdSense

Grimag

Grimag je nejlepší téma WordPress pro odborníky na SEO. Je navržen tak, aby dosáhl nejvyššího zpeněžení. Jednou z nejlepších funkcí tohoto tématu je, že pomocí postranního panelu můžete zobrazovat reklamu na celém webu. Má vestavěné řešení AdSense.

9. DizzyMag – Ad & Recenze časopisu WordPress

DizzyMag

DizzyMag je téma časopisu připravené pro AdSense, které poskytuje velký reklamní prostor v horní části webu. Má responzivní reklamní jednotky, které vám pomohou při zpeněžení webu pro Adsense. Má vestavěný kontrolní systém, který vám pomůže publikovat hloubkovou kontrolu.

10. Jannah News

Jannah News

Jannah je téma zpráv WordPress, které je ideální pro vydělávání peněz z programu Google AdSense. Má celkem 22 optimalizovaných rozvržení Adsense, což zvyšuje jejich stahování ze dne na den. Má příliš mnoho ukázek pro všechna průmyslová odvětví. Jannah je velmi působivé téma optimalizované pro Google AdSense.

Chcete-li zvýšit své příjmy ze služby AdSense, nezapomeňte použít tyto nejlepší nástroje pro blogování, které zvýší výkon vašeho webu a pomohou vydělávat více.

Přečtěte si také:

 • Tipy, jak zabránit zákazu účtu Google AdSense
 • Nejlepší nejlépe platící alternativy AdSense
 • Nejrychlejší načítání témat WordPress 2020
 • Nejlepší WordPress Témata pro Bloggers 2020

Závěr

Použitím libovolného motivu WordPress optimalizovaného Adsense z výše uvedeného seznamu jistě najdete nárůst vašich příjmů z AdSense. Dejte nám vědět, které téma se vám nejvíce líbilo komentováním v sekci komentářů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map