Genesis WordPress Theme Review 2020 – Proč byste ji měli používat?

Jste vlastníkem webu nebo plánujete spustit web pomocí WordPress?


Pokud ano, měli byste vědět, že design je největším faktorem přispívajícím k úspěchu vašeho webu. Všichni narazíme na spoustu skvělého obsahu na internetu, ale kolik z těchto webů má intuitivní a atraktivní design?

Vůbec ne!

Přestože je skvělé mít „virový“ obsah, může mít problém s tím, že bude mít špatně navržený web. Ale ne všichni z nás jsou skvělí návrháři, tak co děláme?

Správně, místo toho se rozhodneme pro předem navržené téma!

Osobně jsem měl spoustu obtíží při výběru správného tématu. Považoval jsem za velmi náročné procházet tisíce témat poskytovaných stovkami poskytovatelů motivů WordPress.

Naštěstí pro vás jsem našel Studiopress – jeden z nejlepších poskytovatelů motivů během mého utrpení a bude to stejné v tomto příspěvku.

Poznámka: Důrazně doporučujeme vybrat témata Studiopress, protože jsou ideální pro všechny účely.

Genesis Téma

Získejte téma Genesis hned teď!

Podívejme se rychle na Studiopress:

StudioPress je jedním z předních poskytovatelů témat WordPress v oboru. Nabízejí dobře navržené šablony, které splňují vaše obchodní požadavky. Nejlepší část o StudioPress je, že mají 500 000+ stránek WordPress v síti Genesis s více než 200 000 spokojenými zákazníky po celém světě..

Genesis Framework od Studiopress – detailní přehled

Genesis Framework by Studiopress je framework WordPress, který vám pomůže navrhnout web přátelský k SEO s minimálním úsilím. Laicky řečeno, Genesis je hromada kódů, která je přítomna mezi vaším preferovaným tématem a softwarem WordPress. Je to jeden z prémiových rámců WordPress dostupných v oboru s tisíci spokojených uživatelů, kteří používají témata Genesis pro své vlastní webové stránky.

Genesis Theme Framework

Jedním z důvodů, proč jsou uživatelé tak šťastní, je to, že se nemusejí příliš starat o SEO pro svůj web!

Témata Genesis WordPress jsou navržena tak, aby byla vstřícná pro vyhledávače a zajišťovala uživatelům vysoké zabezpečení a rychlejší načítání stránky. Díky lehkému kódování. Kromě toho mají také tým podpory 24 × 7, témata pro děti a mnoho dalších funkcí.

Třešničkou na dortu je, že všechny funkce dostávají vývojáři pravidelné aktualizace, takže struktura vašeho webu není nikdy zastaralá!

Genesis WordPress Theme Package

StudioPress má kurátorské balíčky s ohledem na požadavky zákazníků a obchodní modely.

Tematický rámec Genesis je k dispozici ve dvou variantách s různými cenami.

1. Základní balíček rámců Genesis:

Tento balíček je určen pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale potřebují prémiový design. Zde jsou funkce dostupné v tomto balíčku:

 • Okamžitý přístup
 • Pravidelné aktualizace
 • Podpora 24 × 7
 • Přístup k podrobným výukovým programům
 • Jednorázový poplatek za nákup

Tento balíček lze zakoupit za pouhých 59,95 $.

Získejte Genesis Framework nyní na 59,95 $

2. Pro Plus Členství

Jako uživatel tématu Genesis WordPress se domnívám, že členství v Pro Plus je tou nejlepší volbou.

S 4 000,95 $ ročně s členstvím v Pro Plus získáte okamžitý neomezený přístup, pravidelné aktualizace, neomezený počet webů a podporu 24 × 7 pro všechna témata vydaná společností StudioPress. Kromě toho se nemusíte starat ani o roční poplatky za pravidelné aktualizace – platí se pouze jednorázový poplatek za nákup!.

Ve výjimečném případě, že nejste spokojeni s produktem, StudioPress dokonce nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Ujišťujeme vás, že buď dostanete peníze za své peníze, nebo peníze dostanete zpět!.

Pokud máte pocit, že je to drahé, nebojte se – hledal jsem a našel jsem několik skvělých nabídek na témata Genesis WordPress, kde můžete získat alespoň 20% slevu na vybrané balíčky. Pokud se nespěcháte, sledujte webové stránky Genesis, protože často přicházejí se zajímavými nabídkami..

Získejte členství v Pro Plus za pouhých 499,95 $

Funkce Genesis WordPress Téma

Jak je uvedeno výše, uživatelé milují témata Genesis, protože poskytují vše, co byste mohli potřebovat. Podívejme se podrobně na funkce Genesis.

Pro vyhledávače přátelské

Webové stránky, které jsou optimalizovány pro vyhledávače, se řadí mezi vyhledávače vyšší. To znamená, že pokud je váš web přátelský k vyhledávačům, získá vyšší provoz, který, pokud bude převeden, převeden do lepšího podnikání.

Další hlavní výhodou je, že podporují kód schema.org, což znamená, že můžete snadno získat výstup z mikrodat přímo z kódu vašeho webu..

Aby byl váš život snadnější, budou všechny aktualizace kódu vydané společností Google automaticky aktualizovány prostřednictvím samotného rámce Genesis!.

Genesis Responsive Designs

V tomto digitálním věku každý používá mobilní telefon.

S ohledem na to společnost StudioPress usilovně pracovala na zajištění toho, aby rámec Genesis byl citlivý a kompatibilní s mobilními telefony a tablety všech velikostí obrazovky..

S tématem Genesis WordPress se váš mobilní web automaticky změní tak, aby vyhovoval přesnému zařízení, které používáte. Kromě toho zajišťuje kódování HTML5 přidanou funkčnost, kdykoli je to třeba, bez ohledu na to, jaký obsah hostujete ve své doméně.

Genesis WordPress Téma – neomezené všechno

Všichni z nás potřebují neomezené možnosti, správně?

Naštěstí pro vás Genesis poskytuje neomezenou podporu, aktualizace a webové stránky. S jednou nízkou cenou nabízí neomezené domény, na kterých můžete stavět.

Neomezená podpora:

Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů témat má Genesis vyhrazený tým, jehož jedinou prioritou je odpovídat na všechny vaše dotazy v rekordním čase. To se nemusí zdát jako velký problém, ale je to důvod, proč si lidé vyberou Genesis před jakýmkoli jiným poskytovatelem.

Neomezené aktualizace:

Vývojáři Genesis neustále pracují na zlepšování, přidávání a vylepšování témat na základě opakujících se dotazů a častých průzkumů.

Poznámka: Máte-li jakékoli stížnosti nebo potřebujete řešení své otázky, studiopress má samostatnou komunitní stránku, kde můžete klást dotazy a řešit je..

Vzduchotěsná bezpečnost pro Genesis

Webové stránky, které jsou populární, vysoké, generují mnoho potenciálních zákazníků, se stávají oběťmi technik SEO Black Hat a pomstychtivých hackerů. To vede ke ztrátě podnikání, ztrátě času a poškození vaší reputace.

S Genesis se nemusíte starat o nic z toho, protože rámec je vytvořen odborníkem na bezpečnost a vývojářem WordPress Mark Jaquith. Struktura je spolehlivá a hackeři ji nenávidí.

Uživatelsky přívětivé přizpůsobení

Na rozdíl od mnoha značek, Genesis vám dává možnost přizpůsobit různé aspekty vašeho webu, jak chcete. Díky všem widgetům, které jsou k dispozici v postranním panelu, jste prakticky sami vývojáři!

Nejlepší na tom je, že můžete své rozvržení podle potřeby „kombinovat“ a mít pro každý příspěvek na svém webu až 6 rozvržení..

Typografii, barvu, velikost písma, možnosti ohraničení a další můžete kdykoli změnit pomocí jednoduchých voleb z motivu Genesis..

Dětská témata Genesis:

Podřízená témata Genesis nejsou ničím jiným než podmnožinami rámce Genesis, které se aktivují po stažení nebo instalaci rámce Genesis na váš web. Pokud se aktualizuje Genesis (nadřazený web), potomkem podřízeného (podřízeného webu) neztratíte žádnou tvrdou práci.

Pokud zkontrolujete adresář Studiopress, zjistíte, že v rámci Genesis je k dispozici více než 50 podřízených témat, z nichž si můžete vybrat požadovaný podřízený motiv podle vašeho požadavku.

Přečtěte si také – Nejlepší dětská témata Genesis 2020

Profesionální tip:

Pro ty, kteří to ještě neslyšeli, byl WP Engine (přední světový program pro správu hostovaných serverů) úspěšně spárován s Genesis (světově nejoblíbenější konstrukční rámec WordPress).

Vedení společnosti WP Engine rychle zajistilo veřejnost, že vývoj a podpora Genesis bude pokračovat i v budoucnu. Rovněž dali jasně najevo, že budou dodržovat všechny stávající závazky zákazníků.

Pokud hledáte webhostingové služby a chcete získat ty nejlepší nástroje pro svůj web s nejvyšší hodnotou za peníze, navrhuji, abyste se rozhodli pro hosting WP Engine WordPress.

Existují plány Startup, Growth, Scale a Custom, které podporují vše od malých až po velké. Nejlepší na tom je, že od akvizice StudioPress společností WordPress v červenci 2018 jsou rámec StudioPress a Genesis součástí webhostingového balíčku WP Engine..

To znamená, že všechny nástroje StudioPress spolu s rámcem Genesis získáte v jediném balíčku, když si zakoupíte plán motoru WP!

Ale nevadí, tyto plány nepřijdou levně. Stále však můžete ušetřit 20% na WP Engine pomocí kupónu.

Závěrečné myšlenky

V tomto digitálním věku můžete pro svůj web získat mnoho témat, ale nejen někdo vám pomůže zlepšit podnikání, protože Genesis pro vás může udělat.

Pokud se opravdu zajímáte o svůj web WordPress a toužíte zvýšit provoz a podpořit podnikání, pak pro vás doporučuji témata Genesis od společnosti Studiopress. Neřekl bych, že se jedná o nejlepší poskytovatele témat na trhu, protože mají některé opravdu dobré konkurenty, jako je Headway, Elegant, Thesis atd..

Doporučuji to, protože jsem vyzkoušel všechny výše uvedené a zjistil, že Genesis je nejlepší, pokud jde o snadnost použití a funkčnost.

Je možné, že máte jiné požadavky než moje. Proto navrhuji, abyste porovnali rámec Genesis s jinými značkami a nakonec se rozhodli informovaně.

Přečtěte si také:

 • Nejlepší WordPress Témata pro SEO společnost
 • Nejlepší obchodní témata WordPress 2020
 • 7 nejlepších témat WordPress pro blogy

Autor Bio:

Gnanasekar je výzkumníkem obsahu na Nabité nabídky. Miluje čas na psaní technických a netechnických souvisejících článků. Kromě práce rád hraje venkovní hry.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map