Top 15 důvodů proč si vybrat WordPress pro vaše podnikání v roce 2020

Když se jedná o vytvoření business-orientované webové stránky, budeme samozřejmě vybrat nejlepší platformu! Přesto je obtížné vybrat si vedoucí platformu pro přepínání webu.


Podnikatelé se obávali, že by to mohlo ovlivnit popularitu a provoz. Ale když provozujete firmu, je důležité mít web s dokonalým vzhledem a funkcemi. Proto je důležité vybrat ten, který vám může přinést vzkvétající výsledky.

Existuje několik platforem CMS, jako jsou Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify, ImpressPages a mnoho dalších. Mezi všemi je WordPress ideálním jedním z mnoha podniků. Je vysoce kompatibilní, snadno se udržuje a integruje.

Možná budete mít několik otázek, abyste si vybrali WordPress. Co je na tomto CMS tak dobré? Jak může být nejlepší volbou pro vaše podnikání?

Abychom odpověděli na všechny tyto otázky, přišli jsme s 15 důvody, které objasňují myšlenku výběru WordPress pro vaše podnikání. Začněme!

Proč jste pro svou firmu vybrali WordPress?

Spolehlivost

Podle statistik, WordPress je vedoucí CMS s 34% světové webové platformy v roce 2019 což je zvýšení o 4% v předchozím roce. Využívá ji velké obchodní weby nebo webové stránky s blogováním a ukázalo se znatelný úspěch.

Byla vyvinuta pomocí PHP, MySQL a JavaScript. Během procesu údržby také splnil přísné standardy kódování World Wide Web Consortium (W3C). Téměř získává 144 milionů návštěvníků měsíčně a po Facebooku, Google, Twitteru a Amazonu se stala pátou prohlíženou platformou.

Univerzální platforma

WordPress zmocňuje miliony webových stránek v celé sféře. Je to jeden z nejvýznamnějších systémů pro správu obsahu. WordPress je univerzální platforma, protože má řídicí panel, který může efektivně využívat kdokoli (i netechnický).

Přišel s funkcemi a funkcemi, které jsou velmi snadno pochopitelné. WordPress obsahuje kolem 50 000 plug-inů a 3500 GPL licencovaných témat. Je snadno dostupný pro každého, protože WordPress je k dispozici v 57 jazycích. Představuje 71% blogů v angličtině a 4,7% ve španělštině.

SEO přátelský

Přesněji řečeno, WordPress vlastní 80 až 90% optimalizace Seach Engine (SEO). Od všech zásuvných modulů tam má SEO 5 milionů aktivních instalací a SEO all-in-one má přibližně 2 miliony aktivních instalací. Lze tedy říci, že WordPress umožňuje větší podporu SEO pomocí SEO pluginů.

SEO Friendly

Témata lze snadno přizpůsobit prostředí digitálního marketingu. S pluginy můžete dělat vše pro SEO boom, jako je například kontrola náhledu obsahu ve výsledcích vyhledávání, doporučení ke zlepšení SEO, získání SEO skóre, generování XML sitemap, vývoj vlastních nastavení SEO pro příspěvky, média a stránky a správa XML sitemap.

Možnost více uživatelů

Vzhledem k velkým podnikům je nezbytné, aby byl web aktualizován pro víceuživatelské možnosti. Je to docela užitečné, protože umožňuje přiřazovat různé úkoly jednotlivci ve vašem podniku.

WordPress má pět výchozích uživatelských rolí, jako jsou Editor, Přispěvatel, Správce, Odběratel a Autor. Poskytuje podnikateli právo zvolit si, co uživatel může nebo nemůže udělat na webu pomocí systému správy uživatelských rolí. Je důležité znát uživatelské role a oprávnění pro růst vašeho webu.

Vestavěné blogování

WordPress nabízí úžasné výhody při vytváření webu, který vám umožní bez problémů přidat blog na svůj web. Je to jedna z nejlepších platforem pro blogování díky své výchozí funkci konfigurace blogů.

Ve vestavěném blogování

Tato funkce poskytuje několik možností, jako jsou spamová řešení, tagy, kategorie, komentáře, Gravatary, widgety, média a mnoho dalších.

Stávající komunita podpory

WordPress, vyvinutý profesní komunitou konzultantů, vývojářů webu a vědců, je CMS s otevřeným zdrojovým kódem podporovaným velkým počtem nadšenců. Ten, kdo ví o WordPress, může těžit z této platformy.

Když začnete používat WordPress, získáte nejen bezplatnou podporu nepřetržitě od různých členů komunity, ale také získáte přístup k mnoha bezplatným pluginům a tématům.

Snadné nastavení a aktualizace

Jak je známo, WordPress je přístupný i netechnické osobě. Není potřeba zdatné kódování a programování. Můžete snadno nastavit web WordPress bez znalosti programovacích jazyků HTML, Javascript a PHP. Může být nainstalován ručně za méně než 5 minut. Takže, jděte do toho a užijte si bezproblémovou službu.

Je nezbytné aktualizovat jakýkoli software, aby byl zabezpečen, takže v případě WordPress. Vzhledem k tomu, že WordPress je obrovská platforma, je důležité jej aktualizovat, aby bylo bezpečné před útoky, jako je útok Brute Force.

Je velmi snadné aktualizovat témata WordPress, pluginy pouze na jeden krok. Přesto WordPress vždy upozorní na nejnovější verzi, která se má aktualizovat, čímž zvyšuje funkčnost webových stránek tím, že je udržuje svěží a bezpečnou.

Zvládnutelné, nákladově efektivní a flexibilní

S několika funkcemi a funkcemi je snadné udržovat web WordPress, spíše je to blog nebo web s elektronickým obchodem. Pravidelné testování a hodnocení má vylepšené komponenty WordPress s prostředky, které by mohly pomoci při efektivní správě webu WordPress.

WordPress je ekonomičtější ve srovnání s jinými CMS, jako jsou Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify. Poskytuje témata a doplňky za přijatelné ceny a můžete si snadno vybrat z obrovského množství možností.

WordPress je dostatečně flexibilní, aby nám umožnil snadno vytvořit libovolný web (osobní web, blog, web pro správu událostí, web pro elektronický obchod).

Zvyšuje kreativitu a správu času

Protože WordPress přichází se spoustou témat a plug-inů, je velmi snadné vytvořit přizpůsobený web podle vašeho stylu. Rozložení webu můžete spravovat výběrem motivu, který si přejete doplněk. Vytvoření webové stránky s požadovanými podmínkami je pro WordPress tak snadný úkol.

Zvyšujte kreativitu

WordPress má spoustu pluginů, které zvyšují produktivitu práce s různými možnostmi výběru a velmi dobře řídí čas.

Inovativní a škálovatelné

Jak je známo, WordPress používá téměř každý uživatel v této oblasti. Proto je důležité být stabilní a aktualizovat web s trendy, které řídí zapojení návštěvníků. Jakákoli citlivost je objevena a opravena odborníky WordPressu okamžitě.

A poskytuje bezpečnou a stabilní platformu pro robustní chod firmy. WordPress se vždy držel před svými soupeři díky inovativní a špičkové technologii.

Plně funkční a rychlé načítání webových stránek je povinné pro růst podnikání. A WordPress nikdy nezmeškáte tuto skutečnost a umožňuje nám vytvořit cokoli, co chceme vytvořit pomocí MaxCDN a CloudFare.

Navrhujte důsledně a flexibilně

WordPress přišel se dvěma možnostmi motivu, viz. Výchozí téma (zdarma) a prémiové téma (placené) pro návrh webových stránek. Jakmile vyberete téma, WordPress zajistí zachování podobného designu na celém webu, i když přidáte blogové příspěvky a webové stránky. To udržuje skvělou konzistenci nejen s uživateli, ale také poskytuje krásný vzhled webové stránky.

Díky integraci s více designy můžete zachovat různá rozvržení návrhů na celém webu a pak konzistentní design.

Synchronizace s populárními prostředky

Některé společnosti třetích stran, které byly široce populární a většinou využívaly tuto platformu, vyvinuly své integrační skripty nebo plug-iny, které mají být použity ve WordPress.

Přidané pluginy propojily účet třetí strany s webem WordPress a poskytují stabilní pracovní postup. MailChimp je plugin třetích stran, se kterým můžete bez námahy synchronizovat webovou stránku WordPress.

Protože WordPress nám umožňuje integrovat služby třetích stran s webem a využívat různá API k použití na webu.

Zabezpečení jako nejvyšší priorita

WordPress je open-source platforma, takže ji používají miliony uživatelů. Hackeři / útočníci to vždy chtějí narušit novými způsoby. Ale s bezpečnostními protokoly je vytváření webových stránek pomocí WordPress vždy bezpečné a bezpečné. WordPress pravidelně aktualizuje svá bezpečnostní opatření nebo nástroje na ochranu webu před možným poškozením.

Solidní monitorování malwaru

V posledních letech byl zaznamenán obrovský nárůst kybernetické trestné činnosti a malwaru. Web lze snadno nakazit malwarem kvůli jeho náhlému zhroucení, nízké rychlosti atd.

WordPress má silné bezpečnostní nástroje Antivirus a Bezpečnostní pravidelně skenovat a detekovat spamové odkazy a malware. Díky tomu můžete snadno sledovat zabezpečení webových stránek jediným kliknutím.

SSL certifikace

Secure Socket Layer (SSL) je obecná bezpečnostní technologie používaná k ochraně osobních údajů, jako jsou informace o uživateli, transakce online bankovnictví, útočníci atd. Je to důležité pro zabezpečení webových stránek a má dobré hodnocení od Googlu. S WordPress můžete snadno nastavit certifikaci SSL na webu najednou Stáhněte si opravdu jednoduchý SSL.

Závěrečné poznámky

WordPress je nepochybně nejlepší platforma, na kterou se lze spolehnout při vytváření webových stránek. Se spoustou témat a modulů plug-in, schopností více uživatelů, komunitou podpory, správou času, zabezpečením a sledováním malwaru je WordPress úložištěm nekonečných výhod. Doufáme, že tento článek vám pomůže používat WordPress pro vaše podnikání.

O autorovi:

Emily Johns je webový vývojář a IT konzultant v WordSuccor, poskytování služeb pro vývoj CMS WordPress globálním klientům. Přes deset let se potápí skrze open-source kód a sdílí vše o WordPressu a nových technologiích webového designu. Najdete ji na Cvrlikání!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map