CodingBat – testige ja täiustage Java oskusi tõhusalt!

Java on muutunud tänapäeva IT-valdkonnas ülioluliseks keeleks. CodingBat muudab õppimise lihtsaks, kuid kas see on parim valik? Uurime välja!


CodingBat 2019

Mis tahes programmeerimiskeele õppimiseks on palju tasuta juhendaja veebisaite. Arvutikeele õppimine hõlmab aga ka dokumenteerimist. Java jaoks on üheks ideaalseks võimaluseks CodingBat. Selle abiga saate juurduda mis tahes keeles ja lahendada hõlpsalt kõik sellega seotud probleemid!

Koodimisvõimest on nüüd saanud töökohal ülioluline oskus. Sel põhjusel on üha rohkem ressursse, mis juhendavad õpilasi kogu õppeprotsessis. Tegelikult veebisaitidele meeldib codingbat.com võimaldada kasutajatel proovida kätt kahes programmeerimiskeeles. Need on Python ja Java; kaks kõige sagedamini kasutatavat keelt.

sisu kodeerimine-tabel

Mis on CodingBat??

CodingBat on tasuta veebisait, millel on palju reaalajas kodeerimisega seotud probleeme. Saidi eesmärk on luua nii Pythoni kui ka Java kodeerimisoskus. Projekti käivitas maineka infotehnoloogia õppejõud Stanfordi ülikool, Nick Parlante. Kui olete läbi töötanud arvukalt harjutusprobleeme, saate selle toimimisest suurepärase ülevaate.

CodingBat’s Interface – lihtne kasutada?

Üks ülioluline kriteerium õpitarkvara hindamisel on kontseptsiooni edastamise viisi vaatamine. Olenemata teabest sisaldab tarkvara juhul, kui tarnimine pole võrdne nimiväärtusega, siis on see õppija jaoks kasutu. CodingBat võiks edastatud kontseptsiooni osas kasu olla mõningatest täiustustest. Kuigi liides on lihtne ja otsene, ei eelista paljud selle lihtsust.

Tunnikavad on minimalistliku loomuga. Seega pole õpilastel peaaegu mingit võimalust pöörduda, kui nad ei saa kindlat kontseptsiooni. Lisaks pakub YouTube’is CodingBatist otsimine arvukalt videoid, mis selgitavad õppetundi kadunud osalejatele üsna hästi.

Kas see sobib kõigile?

Algajad tunnevad kindlasti, et tundides ei pöörata rõhku teooriatele. Samal ajal meeldivad neile, kes lihtsalt otsivad praktikat, seotud süntaktilise praktikaga. Muidugi ei tähenda see, et algajad ei saaks CodingBatit õppida. Siiski puuduvad sellel põhjalikud selgitused, mida algajad eelistaksid.

Kuidas õppetunde viiakse läbi?

Kõik CodingBatis pakutavad õppetunnid on jagatud erinevatesse kategooriatesse. Iga kontseptsiooniga on kaasas erinevad näited, mis tugevdavad varem esitatud põhimõtteid.

Selle paremaks mõistmiseks mõelge, kuidas õpilane võiks inglise keelt õppida. Ta lahkab keele anatoomiat. Õpilane õpib tundma ka eessõnalauseid, varasemaid osalisi, gerundiide, nimisõnu ja tegusõnu. Samamoodi õpetatakse CodingBatit kasutavale õpilasele kõiki olulisi kodeerimiskeele komponente. Samuti peavad nad tegema harjutusi, milles kasutatakse õpetatud põhimõtet.

Asutaja Nick Parlante usub, et lühikese ja praktilise reaalajas kodeerimise probleemid on hädavajalikud. Kuna need moodustavad enam kaasatud ülesannete põhitõed, on need lühikesed probleemid kapteniprogrammeerijaks saamise võti.

Samuti usub ta, et kodeerimine on sisuliselt segu põhielementidest, mis moodustavad keeruka funktsiooni. Sel põhjusel keskendub tema kursus põhitõdede kordamisele.

Probleemid õppetundide toimetamisega

CodingBat võib öelda, et sellel on tekstiredaktor eemaldatud olemus. Lisaks pole kontekstiabi peaaegu üldse olemas. Selle tulemusel võivad õpilased teha suuri vigu. Lisaks võivad nad ka vea allika leidmisel vaeva näha.

Teisest küljest meeldib paljudele paljaste luude seadistamine. See eemaldab kõik kargud, millele algajad kipuvad lootma. Selle asemel kasvatab seadistus neis algusest peale positiivseid harjumusi.

Kui probleemid on lahendatud, antakse õpilastele kohest tagasisidet. See ütleb neile, kas nad on probleemi edukalt lahendanud.

Kas jaotis „Abi” on kasulik?

Veebileht pakub jaotises „Abi” selgitusi, miks vastused just sellised on. Selgitused on siiski üsna keerukad ja algajatele on sellest raske aru saada.

Veelgi enam, asutaja selgitab veebisaidi umbes lehel, miks abiosakond näib olevat eriti vähe arenenud. Ta ütleb, et CodingBat ei ole täielik keeleõppe kursus. Selle asemel on mõeldud täiendada kursust, mille algajad alustavad.

Üldiselt sisaldab spikriosa palju teavet. Ainus probleem on see, et see tuleb korralikult konteksti viia. See aitab õpilastel hõlpsalt mis tahes uue keele õppimisel keerukamatest takistustest üle saada.

Piirangud

Võib-olla on suurim piirang see, et see hõlmab ainult kahte keelt. Pealegi on veebileht kirgliku professori algatatud projekt. Seega on väga ebatõenäoline, et tal oleks aega või meeskonda laieneda.

Pealegi näeb CodingBat teiste veebisaitidega võrreldes üsna vanamoodne välja. Mõni ütleb, et esteetika on pealiskaudne. Siiski oleme tänapäevase liidesega üsna harjunud. Nii võib mõni leida veebisaidi kasutamist tülikaks.

Plussid & Miinused

+ Ühele teemale keskenduvad harjutused

Iga peatüki lõpus esinev harjutus keskendub ainult ühele kontseptsioonile. Näiteks võib see asuda korraga massiivides, rekursioonides, stringides või loogikas jne. Seetõttu pole õpilased teadmistega üle koormatud. Lisaks saavad nad oma oskusi täiendada.

+ Kasulik TDD testimisel (testidraiveri arendamine)

Õpilasele võib pakkuda hulgaliselt katseid, mis on läbitud või mitte. Selle tulemusel saab õppija panna kõik testid ükshaaval läbima, kuni kõik testid muutuvad roheliseks.

+ Kas alustamiseks on vaja kogu dokumentatsiooni

Veebisaidil on leht, mis on täidetud kõigi peatükkide põhiliste selgitustega.

+ Sisaldab põhiteksti redaktorit

Tekstiredaktor ei paku kontekstiabi. Nii saavad kasutajad tagasisidet alles pärast kompileerimist. Seetõttu keskenduvad õppijad kohe alguses keele süntaksile. Võrreldes teiste kaasaegsete IDE-dega, aitab CodingBat luua häid harjumusi.

+ Tal on arvukalt põhiprobleeme

Probleemid liigitatakse erinevatesse kategooriatesse. Lisaks saavad õpilased oma edusamme jälgida ka graafikute abil. Graafikud näitavad aja jooksul tehtud vigu ja rohelisi teste.

– Alustamise juhend puudub

Kuna alustamisest pole abi, võivad kasutajad segadusse sattuda. Algajatele võib õppimiskõver olla üsna järsk. Lisaks sellele, vaatamata paljudele dokumentidele, on õppimise alustamiseks vaja aega ja algatusvõimet.

CodingBat 5 parimat alternatiivi

CodingBat väheste puuduste tõttu võivad kasutajad soovida valida midagi muud. Mõned sobivad alternatiivid hõlmavad järgmist:

1. Codecademy: interaktiivne & Lõbus kodeerimine

kodekaamia

Codecademy on veebipõhine interaktiivne platvorm, mis pakub erinevate programmeerimiskeelte koodiklasse. Need sisaldavad Python, C++, ja Java. Lisaks pakub see õppetunde ka märgistuskeeltes, näiteks CSS ja HTML. Õppijatele, kes soovivad saada täielikku kasu, on olemas ka profiversioon. Selle abil saavad kasutajad viktorine, nõustajate reaalajas abi, realistlikke projekte ja isikupärastatud õppeplaane.

2. Tasuta koodilaager: valmistage end ette arendajaks saamiseks!

freecodecamp

See on mittetulundusühing, kus on jututoad, interaktiivne õppe veebiplatvorm ja veebipõhine kogukonna foorum. Platvorm on peamiselt suunatud juurdepääsu pakkumisele kõigile, kes soovivad veebiarendust õppida. See sisaldab õpetusi, mis tutvustavad õpilastele selliseid keeli nagu JavaScript, CSS, ja HTML. Õpilastele antakse ka projektiülesanded, mille nad peavad edasi arendama. Pärast projektiülesannete täitmist teevad õpilased vabaühendustega koostööd veebirakenduste loomiseks.

3. Code.org: mida loote??

codeorg

See on veel üks vabaühendus, mis keskendub õpilaste infotehnoloogia õppimise julgustamisele. Veebisaidil on tasuta kodeerimise õppetunnid. Samal ajal on see suunatud koolidele, et julgustada neid lisama oma õppekavasse arvutiteaduse lisatunde.

4. SitePoint: õppige HTML-i, CSS-i, JavaScripti, PHP-d

saidipunkt

SitePoint võimaldab kasutajatel õppida veebiarendust ja -kujundust. Veebisaidil on arvukalt õpetusi, raamatuid ja kursusi. SitePointi pakutavad õppetunnid hõlmavad HTML5, JavaScript, CSS3, ja PHP. Õpilased saavad õppida ka reageerivat veebidisaini ja mobiilirakenduste arendamist.

5. Coderbyte: parandage oma kodeerimisoskust

coderbyte

Coderbyte on loodud neile, kes soovivad oma programmeerimisoskusi harjutada. Peaaegu iga päev lisandub uusi väljakutseid. Kasutajad peavad nende probleemide lahendamiseks rakendama oma algoritmilist mõtlemisprotsessi. Veebisait aitab parandada kasutajate võimet töötada tavaliste probleemidega. Need probleemid hõlmavad loogika, algoritmi ja matemaatika küsimusi.

Kas CodingBat on ideaalne valik?

Vaatamata miinustele, mida CodingBat omab, on see siiski kasulik tööriist. See on lihtne ja arusaadav viis õpilaste jaoks, kes soovivad oma kodeerimise teadmisi täiendada. Kui nad on veebisaidil väljakutsete kaudu läbi elanud, saavad nad selles märkimisväärselt paremaks muutuda Java või Python. Kuid seda ei tohi kasutada ühegi kursuse ega klassi asendajana.

Lihtsamalt öeldes on see mõeldud teie programmeerimistundide täiendamiseks. Tema abiga saate uue programmeerimiskeele põhitõdesid hästi tundma õppida!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map