Parandamine “Vabandust … Ilmnes serveri viga ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”

Nii et kirjutate meilisõnumi, korrektselt lugesite seda ja vajutasite ainult saatmisnuppu, et näha veateadet # 007. See võib teid laastatuks jätta. Ärge muretsege, see on tavaline probleem ja seda on lihtne lahendada. Teeme seda 5 lihtsa sammuna.


gmailiserveri viga 007

Gmail on täna üks suurimaid meilivõrke, kuid see pole veadest ja jamadest vaba. Gmaili serveri tõrge 007 on kõige tavalisemad vead, millega kasutajad silmitsi seisavad, ja ehkki see võib tunduda murettekitav, on selle probleemi lahendus üsna lihtne.

Esimene küsimus, mis pähe tuleb – kas Google’il on midagi valesti või on minu arvutil jälle see tõrge? Pange oma mured kõrvale. Teie arvutil pole midagi halba, kuna see on Google’iga seotud probleem, kuid saate selle lahendada.

Kuidas saate lahendada Google’iga seotud probleemi? See probleem on üldiselt seotud Gmaili labori funktsioonidega. Need on funktsioonid, mille kasutajad saavad lubada või keelata vastavalt oma soovidele ja mitte meeldimistele.

Kuna Google jätkab uute funktsioonide proovimist ja uute elementide tutvustamist, millest mõned võivad olla juba eel lubatud, võivad sellised vead esineda igal ajahetkel.

Nende funktsioonidega mängimine ja valesti parandamine võib probleemi lahendada.

Gmaili serveri vea 007 parandamine

Ilmnes teade „Vabandust … serveri viga ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”viga on lihtne parandada ja see ei vaja palju tehnilisi teadmisi. Siin on üksikasjalik juhend:

 1. Avage Gmaili mis tahes brauseris ja logige sisse oma kontole.
 2. Paremas ülanurgas näete ikooni, mis ilmub nagu käigukast. Klõpsake seda ja valige „Seaded”.
 3. gmaili seaded

 4. Siit leiate vahekaardi “Lab” (Täpsem) ja klõpsake sellel.
 5. gmaili vahekaart

 6. Keela kõik saadaolevad valikud.
 7. gmail keelab kõik valikud

 8. Olete valmis. Sulgege brauser ja avage see uuesti.

Sellega lahendatakse enamikul juhtudel Gmaili tõrge 007. Kui see aga ei õnnestu, võite proovida allpool toodud lahendusi.

Täpsemad lahendused!

Ülalnimetatud toimingud ei pruugi mõnel juhul toimida või võib probleem lõpuks tagasi tulla. Sel juhul proovige järgmisi võimalusi.

 1. Uuema versiooni olemasolul värskendage oma brauserit.
 2. Tühjendage vahemälu ja küpsised (avage Google Chrome’i seaded ja liikuge seejärel nupule Täpsemalt).
 3. gmaili sirvimisandmete tühjendamine

  gmail tühjendage küpsised ja vahemälu

 4. Keelake kõik lisandmoodulid ja brauserilaiendid, kuna need võivad põhjustada Gmaili tõrkeid.
 5. Keelake oma viirusetõrjeprogramm. Mõne kasutaja jaoks võib see kõlada veider, kuid seda probleemi võib põhjustada viirusetõrjeprogramm. Sel juhul kirjutage oma viirusetõrjeettevõttele ja selgitage neile probleemi. Nad võivad pakkuda lahenduse.
 6. Avage vahekaardil Täpsemalt Gmaili koos kõigi keelatud võimalustega.

Loodetavasti oleks üks neist lahendustest aidanud teil probleemist lahti saada. Kui teil on uudishimulik hing, siis vaadake mõnda korduma kippuvat küsimust teemal „Vabandust … ilmnes serveri tõrge ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”viga.

„Taustade saatmise” lab: mida see teeb?

Funktsioon Tausta saatmine võib olla kasulik, kuid see pole vajalik, seetõttu ei tohiks enne selle keelamist mõelda kaks korda, kui see põhjustab Gmaili vigade kuvamist.

Funktsioon võimaldab Gmailil töötada taustal, st jätkata e-kirjade saatmist ka pärast aknast väljumist. Paljud meist kirjutavad meilisõnumi ja klõpsavad nuppu Saada ja lähevad meie kontole midagi muud tegema, ootamata saatmisprotsessi lõppu.

See funktsioon tagab protsessi lõpuleviimise ja meilisõnumi saatmise. See funktsioon aitab teil aega säästa, kuid mõnel juhul võib see tõrkeid põhjustada ja tõrkeid põhjustada.

Sel juhul võib selle deaktiveerimine olla ainus võimalus. Võite proovida selle uuesti aktiveerida ja vaadata, kas asjad on muutunud või kuvatakse ikkagi teade “ohoo … serveri viga ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”viga.

Mis juhtuks, kui saan ka pärast taustotsingu väljalülitamist tõrke „Vabandust … ilmnes serveri viga ja teie e-posti aadressi ei saadetud (# 007)”?

Ehkki Background Send on süüdlane 95% juhtudest võivad # 007 vea põhjustada ka mõned muud probleemid. Kui see nii on, peaksite proovima kõiki teisi ülaltoodud nippe. Nad töötavad, kuid oleme leidnud juhtumeid, kus ükski neist seda ei teinud.

Sellise stsenaariumi korral võib teie ainus võimalus olla brauseri uuesti installimine või proovimine teisest seadmest. Võite proovida ka rakendust. Samuti, kui see töötab teistes seadmetes, võib probleem olla teie arvuti või tarkvaraga, mitte Gmaili sätetega.

Muud näpunäited hõlmavad:

 1. Ootan. Andke sellele natuke aega. Kui asi normaliseerub, võib kuluda natuke aega.
 2. Kui muudatused jõustuvad, kaaluge brauseri ja arvuti taaskäivitamist.
 3. Veenduge, et see oleks number 007. Mõned vead võivad tunduda sarnased, kuid mitte. Kood on parim viis Gmaili tõrke tuvastamiseks.
 4. Eemaldage manused (kui need on olemas) ja kontrollige saatja aadresse veelkord.

Need näpunäited aitavad teil lahti saada tõrkest serveri tõrkest ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”viga. Mõnikord on parim võimalus oodata, kuna mõned vead võivad olla ajutised.

Lõppsõna

Ilmnes teade „Vabandust … serveri viga ja teie e-posti ei saadetud. (# 007) ”võib olla suur takistus, kuid mõne lihtsa lahendusega. Kuna Google muutub pidevalt, on need vead enamasti ajutised.

Ärge paanitsege, kui peate mõne funktsiooni keelama. Võite proovida neid hiljem lubada ja probleem võib puududa, kuna Google vabastab probleemidest vabanemiseks ka plaastrid ja teeb taustaprogrammis muudatusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map