A2 majutuse ülevaade | 63% soodsam A2ostuskupongi kood 2020 (2,96 dollarit kuus)

A2 Hosting pakub suure võimsusega hostimist, muutes kiiruse ja usaldusväärsuse nende peamiseks prioriteediks.


A2-hostimine pakub tahkis-draiverite servereid, mis suudavad laadida lehti kuni 20 korda kiiremini, võrreldes mitte-SSD-serveriga. See A2-host on maailmakuulus mitte ainult kiireim kiirus.

Selles ajaveebipostituses leiate kõik selle omadused, mis muudavad selle hostimise usaldusväärsemaks ja mugavamaks, kui võrrelda seda teiste veebimajutajatega, nagu näiteks Bluehost, HostGator ja Dreamhost, ning ka A2 hostimise kupongi koodiga aastaks 2020.

A2 hostimine

A2 majutuse ülevaade 2020

A2-hosting ettevõte on silmapaistev suure võimsusega ja hõlpsasti kasutatava veebimajutusserveri poolest. Selle asutas Bryan Muthig. Ettevõte pakub kiireimaid turbiservereid, muutes lehe laadimiskiiruse 20 korda kiiremaks kui mõni teine ​​tavaline hostimine.

Ettevõtte keskmeks on kõigi hostimisteenuste loomine ja hooldamine, et muuta need kõigile kasutajatele hõlpsasti kättesaadavaks. Kui otsite veebimajutajaid, mis pakuvad tasuta SSD-d, piiramatut andmete salvestamist ja ülekandmist ning tasuta saidiülekandeid, oleks A2-ga veebihostid teistest kõige sobivamad.

A2 majutamise kupongi kood 2020

A2-hostimine pakub odavaimat jagatud hostimiskava ja selle saate meie järgmise A2-hostingu kupongi koodi abil.

Kupongi kood ⇒ WPressBlog | Saate A2-ga majutamisel kohe 63% soodustust!

A2 majutuse omadused

Kiireimad laadimisajad, 99,9% tööaeg ja pühendunud meeskonna parem toetus on erilised aspektid, mis pakuvad neile veebimajutajatele täiendavat WOW-tegurit. Lisaks nendele olen siin pärast oma kõigi hostimiskavade proovimist lisanud oma veebikohtade hulgast veel mõned kvaliteedifunktsioonid:

 • Piiramatu kettaruum
 • Kiire SSD draivid
 • Usaldusväärne pilvemajutus
 • Kontode tasuta migratsioon
 • Mitu varundamist
 • Piiramatu salvestusruum ja andmeedastus
 • Piiramatu ribalaius
 • Linuxi ja Windowsi hostimine
 • 24 x 7 tundi klienditoega
 • 99,99% tööaja garantii

Kõik A2 Hostingi pakutavad funktsioonid võtaksid aga rohkem aega või märkmetelehti. See on tegelikult juba iseenesest oluline funktsioon, kuna see tagab teile, et saate oma raha eest palju väärtust.

Järgmises jaotises saate teada selle erinevatest hostimiskavadest, mis on saadaval täieliku klienditoe ja raha tagasi garantii abil. A2 veebimajutaja pakub lõõskavat kiiret veebimajutuse lahendust, mis sobib ideaalselt kasutajatele.

Pole tähtis, kui palju teil on liiklust või kui teil on uhiuus ajaveeb või kui teil on populaarne ettevõtte sait, A2 Hosting hõlmab kõike, mida teie ettevõte nõuab.

Olenemata sellest, kas te pole kunagi veebisaiti haldanud või olete professionaalne arendaja, pakuvad nad oma veebisaidi loomiseks maailmatasemel ja hõlpsasti kasutatavaid veebisaidirenduri tööriistu.

Kuidas luua WordPressis lavastussaidi??

Üleminekuga veebisait võimaldab teil luua testimise veebisaidi, mida külastajad ei näe enne testimissaidi avaldamist. Vaadake allpool olevat videot, et saada üksikasjalikke üksikasju.

Virtuaalserverikavad

A2 Hosting jagatud hostimiskavad

A2 veebimajutajad pakuvad odavaimat jagatud hostimist kolmes paketis nähtavalt nn Lite, Kiire ja Turbo.

Kui teile meeldib suurepärane algus ühe veebisaidiga, saate selle paketi osta. See maksaks teile kõigest 2,96 dollarit kuus. Te katate tasuta SSL-i ja SSD-d, hõlpsalt navigeeritavat CPaneli, piiramatut salvestus- ja ülekandevõimalust ning 5 andmebaasi.

Kiire paketiga saate piiramatu hulga veebisaite, piiramatut salvestusruumi ja andmeedastust, piiramatuid andmebaase, tasuta SSL-i ja SSD-d. Selle jagatud hostikava saate osta vaid 4,90 dollariga kuus.

Äärmiselt kiire Turbo hostimiskava pakub kiireimat lehe laadimise kiirust ja sisaldab kõiki funktsioone, kui saate kiirpaketti. See plaan maksab teile 9,31 dollarit kuus. Selle jagatud hostimiskava kaks lisafunktsiooni on 20 korda kiirem lehe laadimiskiirus ja A2 saidikiirendi.

Edasimüüjate hostimiskavad

A2 hostimise edasimüüjate hostimiskavad

Kui olete veebiarendaja või soovite käivitada oma veebimajutusettevõtte, on edasimüüja hostimise kontode ostmine A2 veebimajutajatelt teie jaoks kõige kasumlikum selle odavaima hinna tõttu.

A2-host pakub atraktiivseid edasimüüjate hostimispakette nende 4 kavas – pronks, hõbe, kuld ja plaatina.

Pronksimüüja majutamisega saate 40 kontot 30 GB salvestusruumi ja 400 GB ülekandega. Teine hõbedane plaan pakub 60 kontot 75 GB salvestusruumi ja 600 GB ülekandega. Kolmas kuldplaan pakub 80 kontot 150 GB salvestusruumi ja 1000 GB ülekandega. Ainult plaatina edasimüüja hostimiskava ostmisel saavad teile kasu 100 konto 200 GB mäluruumi ja 2000 GB ülekanne.

Tasuta SSL ja SSD, tasuta eNomi edasimüüjakonto ja WHM-i juhtpaneel on kõigi A2 veebimajutajate pakutavate edasimüüjate hostimiskavade ühised omadused. Kogu edasimüüja veebimajutusplaanid pakuvad teie klientidele kõrget tööaega ja standardset jõudlust, et muuta nende hostimiskonto ülitäpseks.

VPS-i hostimiskavad

A2VPS-i hostimiskavade rentimine

VPS on lühend virtuaalsest privaatserverist. A2 Hosting on parim VPS-i hostimisettevõte. A2 Hosting VPS pakub täiendavat kontrolli ja annab teile võimaluse oma veebisaidiga täpsemate funktsioonide täitmiseks. Nad pakuvad VPS-i hostimisplaane alghinnaga kõigest 5 dollarit kuus.

Võite oma vajaduste järgi hallata, hallata ja Core VPS-i pakette osta. Kui olete professionaalne veebiarendaja, peaksite ostma haldamata VPS-i paketi. Muud Hallatud ja Core VPS-i plaanid on saadaval vaid 32,99 dollariga kuus koos täiendava salvestusruumi, muutmälu ja andmeedastusega.

Hankige A2-hostimine 63% soodushinnaga

A2 majutamise klienditugi

A2 host pakub usaldusväärset ja kiiret klienditugi. Spetsiaalne A2 veebimajutajate tugimeeskond on saadaval ööpäevaringselt, et lahendada igasuguseid kliendiprobleeme isikliku puudutusega.

Kliendid saavad A2-hostitoega ühendust võtta meilivestluse või otsetelefonikõnede kaudu. Võite kasutada ka nende USA-s asuvat piletimüügisüsteemi. Lõpuks peetakse kogu tugimeeskonda sõbralikuks ja abivalmis olenemata sellest, kui hõlbus või raske teie taotlus võib olla.

Raha tagasi garantii

A2 veebimajutaja kiitleb sellega, et tagab 99,99% tööaja garantii ja kiireima lehe laadimise. Juhul, kui tunnete, et teie veebisait mingil põhjusel langeb, võite vabalt nõuda täielikku tagastamist 30 päeva jooksul või kasutatud teenuste eest proportsionaalset tagasimakset, kui tühistate 30 päeva pärast.

A2 Hosting kasutab aga kõige arenenumaid andmekeskusi ja valdkonna parimaid tavasid, et veenduda, kas teie saidil on kõik uusimad turvaparandused.

A2 hostimise plussid ja miinused

Kui kaalute A2 hostimist oma uueks veebimajutajaks, on mõned plussid ja miinused.

Plussid:

 • 100% süsinikneutraalne
 • Pakub serveri asukohta Euroopast, Aasiast või USA-st
 • Ideaalne WordPressi kasutajatele
 • Kiirlaadimise jõudlus

Miinused

 • Minu kogemuse kohaselt on Windowsi hostimise piiratud hostimisplaanid selle veebi jaoks ainult üks miinus.

A2 majutamise kupongi kood ja allahindluste pakkumised

A2-hostimine pakub aeg-ajalt suurimat allahindlust, nagu näiteks musta reede müük. Samuti saate spetsiaalse allahindluse, kasutades meie spetsiaalset A2 hostimise kupongi koodi, mille A2 hosting pakub ainult meie lugejatele.

Virtuaalserveri kupongi kood

Järgmise kuponkikoodi abil saate suurimat allahindlust – 63%! Seda koodi saate kasutada kõigi jagatud hostimiskavade jaoks. Kui te ei soovi kupongi kasutada, võite klõpsata järgmisel nupul. Allahindlustehingut rakendatakse automaatselt.

Saate virtuaalserveris 63% soodustust

Edasimüüja hostimise kupongi kood

Kõigist edasimüüjate hostimiskavadest saate 34% soodsamalt. Soodustuse saamiseks klõpsake järgmisel nupul.

Hankige edasimüüjate hostimiskavadele 34% soodsamalt

Haldaja WordPress Hosting Promo Code

Saate hallatava WordPressi hostimise sooduskoodi 63% soodsamalt. Selle allahindluse saamiseks klõpsake lihtsalt järgmist nuppu.

Saate WordPressi hostimiskavades 63% soodsamalt

VPS-i hostingu reklaamikood

Kasutage meie VPS-i hostimise allahinduskoodide abil 40% soodustust kõigist VPS-i hostimiskavadest. Tehingu aktiveerimiseks klõpsake järgmisel nupul ja tehing aktiveeritakse automaatselt.

Saate VPS-i hostimiskavades 40% soodsamalt

Pühendatud hostimise kupongi kood

Spetsiaalsetes hostimisplaanides saate meie pühendatud hostimise reklaamkoodide abil 33% allahindlust.

Saate pühendatud hostimiskavadelt 33% soodsamalt

Ülalpool oleme pakkunud kõiki kuponge ja promokoode kõigi A2-i hostimiskavade jaoks. Lugege meie järgmist õpetust, et teada saada, kuidas neid kasutada.

Kuidas kasutada meie A2 hostimise kupongi koodi?

 • Esiteks valige hostimiskava, mida soovite osta, seejärel klõpsake ülaosas selles jaotises pakutavat linki.
 • Kui klõpsate nuppu, suunab see teid A2 ametlikule veebisaidile.
 • Võite uuesti valida hostimisplaani, mida soovite osta, ja seejärel klõpsake nuppu Alusta.

A2 hostingukupongi kood 2019

 • Järgmisel ekraanil saate sisestada domeeninime, mida soovite oma veebisaidi jaoks kasutada. Kui teil on juba domeeninimi, saate vastavalt vajadusele valida muud valikud.

A2 majutuse allahindluskood

 • Klõpsake jätkamiseks järgmisel ekraanil.
 • Kui soovite oma isiklikku teavet varjata järgmisel ekraanil, siis hoidke seda ruutu, muidu tühjendage ruut ID kaitse.

A2-promokood

 • Nüüd saate sisestada meie spetsiaalse kupongi koodi “wpressblog”Kupongi koodi jaotises. Lõpphinnale kehtib allahindlus.

A2 hostimise kupongi kood

 • Lõpuks võite klõpsata kassas nuppu ja teha makse.

A2 majutamise alternatiivid

A2 Hosting on kiireim hostimise pakkuja. A2 hostimise parimaks alternatiiviks võite valida SiteGround, Bluehost või HostGator.

Lõplik kohtuotsus

Kui võite maksta natuke rohkem kvaliteetse ja esmaklassilise hostimise eest, millel on 99,9% tööaega ja telefonis olevate inimeste ehtne 24/7/365 tugi, siis valmistuge A2-veebi jaoks meie A2-hostingu kupongi koodiga.

Kui teil on kogemusi A2-i majutamisega, siis palun andke meile oma tagasiside kohta kommentaaride osas allpool teada.

Loe ka:

 • SiteGround ülevaade
 • Kinsta majutuse ülevaade
 • Hostingeri ülevaade
 • Dreamhost kupongi kood
 • HostGatori reklaamikood
 • Hostingeri kupongikood 2020
A2 majutuse ülevaade 2020
 • A2 majutuse omadused

 • Klienditugi

 • Raha tagasi garantii

5

Kokkuvõte

Kui teil on vaja kiireimat hostingu pakkujat, võite minna A2 Hostingi poole.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map