Iga päev ilmub tuhandeid uusi veebisaite kogu maailmas. Konkurentsist eemale hoidmiseks on väga oluline valida õige veebimajutusteenuste pakkuja.


GreenGeeksi asutas 2008. aastal Trey Gardner, kes tegeleb veebimajutamisega alates 1999. aastast. Teiseks meeskonna võtmeliikmeks on Kaumil Patel, kes on olnud aktiivne teenusepakkuja alates 2001. aastast. Ettevõte on lõpetanud valdkonnas 10+ aastat ja tal on enam kui 300 000 veebisaiti, mida hostiti nende serverites kogu maailmas.

GreenGeeksi ülevaade 2020

GreenGeeks pakub veebimajutamist, WordPressi hostimist, VPS-i hostimist, pühendatud hostimist ja veebisaitide koostajat. See pakub keskkonnasõbralikke ja odavaid veebimajutusteenuseid. GreenGeeksi veebimajutusülevaateartiklis esitasime wpressblogis GreenGeeksi plaanid, hinnakujunduse, nende klienditeeninduse, kiiruse ja jõudluse, sooduspakkumised ja parimad alternatiivid.

GreenGeeksi hostimiskavad ja hinnakujundus

GreenGeeksi hoitud on pakettidega võimalikult lihtne. On kaks peamist kategooriat, mille kaudu nad pakuvad lõppkasutajatele veebimajutusteenuseid koos eraldi jaotisega edasimüüjatele.

Veebimajutusplaanid

GreenGeeksi veebimajutusplaanid ja hinnakujundus

Ökosiit Starter:

See on GreenGeeksiga saadaolev väikseim pakett, mis maksab vaid 2,95 dollarit kuus. See sobib suurepäraselt väikeettevõtetele ja ajaveebidele, kes alles alustavad oma võrgus olemisega.

Selle paketi all saate mõõtmata ruumi ja ribalaiust. Samuti pole hostitud e-kirjade ja domeenide arv piiratud. Selle paketi alusel saate ühe domeeni tasuta ja saate saata kuni 100 e-kirja tunnis.

Ecosite Pro:

See sobib ideaalselt keskmise suurusega ettevõtetele ja veebisaitidele, kes otsivad rohkem ressursse ja paremat jõudlust kiiruse ja reageerimise aja osas.

Pakett pakub mõõtmata ruumi ja ribalaiust ning paketis on üks tasuta domeen. Selle paketi all saate saata kuni 300 e-kirja tunnis. Toimivuse osas on see võrreldes Stardipaketiga peaaegu kahekordne.

Ecosite Premium:

Ideaalne suure liiklusega veebisaitidele ja e-poe poodidele. Selle paketi komplekt sisaldab piiramatu ruumi ja ribalaiust. See pakett võimaldab teil saata kuni 500 e-kirja tunnis, mis on väga oluline hõivatud ettevõtete veebisaitide jaoks.

Peaaegu 4-kordse kiiruse ja jõudlusega pakett tagab, et teie külastajad saavad kogu vajaliku teabe sekundite jooksul.

Hankige GreenGeeksi veebimajutus

WordPressi hostimiskavad

GreenGeeksi WordPressi hostimiskavad ja hinnakujundus

Kõik WordPressi hostimise alla kuuluvad paketid on samad, mis tavaline hostipakett koos täiendavate WordPressiga seotud funktsioonidega. WordPressi hostimise abil saate ühe klõpsuga installija, automaatsed värskendused, automaatsed varundamised vastavalt teie sageduse valikule, WordPressil põhinevate veebisaitide jaoks optimeeritud täiustatud turvalisus ja ööpäevaringne tugi, kus saate lahendada kõik WordPressiga seotud küsimused, sealhulgas häälestus, migratsioon ja nii edasi.

Ecosite Starter WordPressile:

Selle paketi alusel saate piiramatu ribalaiuse ja ruumi 2,95 dollarit kuus. Selles paketis on täiendav WordPressi tugi ja funktsioonid.

Ecosite Pro WordPressi jaoks:

See WordPressi jaoks optimeeritud pakett annab teile piiramatu ruumi ja ribalaiust. Selle paketi alusel saate hallata korraliku liiklusega veebisaiti.

Ecosite Premium WordPressi jaoks:

See pakett on mõeldud WordPressil põhinevatele suure liiklusega veebisaitidele. Ideaalis peaksid tõrgeteta toimimise tagamiseks selle paketi all hostima WooCommerce’i veebisaidid. See pakett sisaldab piiramatut ruumi, piiramatut ribalaiust, SSL-sertifikaati ja ööpäevaringset tuge.

Hankige GreenGeeksi WordPressi hostimine

Edasimüüjate hostimiskavad

GreenGeeksi edasimüüja hostimiskavad ja hinnakujundus

Kui teil on mitu veebisaiti või soovite oma veebiruumi oma klientidele edasi müüa, on need spetsiaalselt teie vajadustele mõeldud paketid. GreenGeeks pakub edasimüüja hostimise all viit erinevat paketti, mille hulgast saate oma nõude järgi valida. Edasimüüjapakett annab teile juurdepääsu ka domeenipaneelile, kust saate erinevate TLD-de hulgimüügihinda.

Edasimüüja 10:

Selle paketi hind 19,95 dollarit pakub piiramatut ruumi ja ribalaiust. Selle paketi all saab majutada kuni 10 veebisaiti, millel on eraldi cPanels. Selle paketi alla kuulub WHMCS-i litsents.

Edasimüüja 20:

Piiramatu ruumi ja ribalaiusega saate selle paketi all hostida kuni 20 veebisaiti. Selle paketiga on kaasas WHMCS-i litsents.

Edasimüüja 30:

Selle paketi alusel saate hostida kuni 30 veebisaiti saadaolevas piiramatus ruumis ja ribalaiuses. Selle paketi alla kuuluvad kõik cPaneli ja WHM-i funktsioonid.

Edasimüüja 40:

See pakett on mõeldud väikestele hosting ettevõtetele ja neile, kellel on mitu veebisaiti. Selles paketis saate majutada kuni 40 veebisaiti. Ruumi ja ribalaiuse kasutamisel pole piiranguid.

50 edasimüüja:

See on suurim edasimüüjatele saadaolev pakett, mille all saate majutada 50 veebisaiti. Ribalaius ja ruum on mõõtmata. WHMCS-i litsents on pakendis.

Hankige GreenGeeksi edasimüüja hostimine

VPS-i hostimiskavad

GreenGeeksi VPS-i hostimiskavad ja hinnakujundus

GreenGeeks pakub viit erinevat VPS-i hostimispaketti. Allpool leiate kõigi VPS-i veebimajutusteenuste loendi GreenGeeksist.

1 GB RAM:

Selle paketi all saate 2 GB SSD salvestusruumi, 1000 GB lisatasu ribalaiust ja 4-tuumalist töötlemist ainult 39,95 dollariga. See sobib ideaalselt nende veebisaitide jaoks, mille salvestusvajadus on madal, kuid jaemüük on suur.

2 GB RAM:

Selle paketi all saate 50 GB salvestusruumi, 1500 GB ribalaiust ja 4-tuumalist töötlemist. See on ideaalne neile, kes haldavad mitut veebisaiti või kellel on hallata postitussüsteemi.

3 GB RAM:

Ideaalne suure liiklusega veebisaitidele, see pakub 75 GB salvestusruumi, 2000 GB ribalaiust ja 4-südamiku töötlemist.

4 GB RAM:

Sobib kõige paremini suurtele ettevõtetele. See pakett pakub 100 GB salvestusruumi ja 2500 GB ribalaiust.

5 GB RAM:

Kui teil on suur e-kaubanduse veebisait, sobib see pakett teile ideaalselt. Selle paketi all saate 125 GB salvestusruumi ja 3000 GB ribalaiust.

Hankige GreenGeeksi VPS-i hostimine

Pühendatud serverid

GreenGeeksi pühendatud hostimiskavad ja hinnakujundus

GreenGeeksil on neli spetsiaalset serverivalikut, mille vahel valida.

Siseneserver:

Selle paketi alt saate Intel Atom 330 kahetuumalise, 2 GB muutmälu, 500 GB salvestusruumi ja 5 IP-aadressi. See maksab teile 169 dollarit kuus.

Standardne server:

See pakett pakub 4 GB muutmälu, Xeon E3 või samaväärset protsessorit, 5 IP-aadressi, 2 × 500 GB salvestusruumi ja 10 kB ribalaiust.

Elite Server:

See pakett pakub 3,2 GHz protsessorit, 8 GB RAM-i, 2 x 500 GB salvestusruumi ja 10 000 GB andmeedastust koos 5 IP-aadressiga.

Pro server:

Xeon E5 või samaväärse protsessoriga pakub see pakett 16 GB RAM-i, 2 x 500 GB salvestusruumi ja 10 000 GB andmeedastust.

Hankige GreenGeeksi pühendatud hostimine

Kiirus ja jõudlus

Ettevõte väidab, et nad värskendavad regulaarselt serverite riistvara, et olla kursis klientide nõudmistega. Saidi laadimisaeg jääb enamiku veebisaitide vahel vahemikku 612 ms – 680 ms.

Andmekeskused

GreenGeeksi andmekeskused

GreenGeeksil on viis andmekeskust, mis asuvad Phoenixis, Chicagos, Torontos, Montrealis ja Amsterdamis. Nendest viiest andmekeskusest toetab kõiki teenuseid ainult Chicago Datacenter ja ülejäänud neli toetavad ainult jagatud / edasimüüjate hostimiskontosid.

Turvalisus

Ettevõte väidab, et ta on turvanud serverid igasuguse turvariski ärahoidmiseks ning tal on ekspertide inseneride meeskond, kes värskendab regulaarselt serveri konfiguratsioone, et hoida neid pidevalt töös.

Need pakuvad ka reaalajas turvaskaneerimist, rämpspostimõrvari kaitset, automaatset julma jõu tuvastamist ja SSL-i turvalist serverit koos võimalusega kaitsta teie katalooge täiendava turvafunktsioonina parooliga..

Klienditugi

GreenGeeksil on ekspertide meeskond, et pakkuda klientidele spetsiaalset tuge. Nad on aktiivsed sotsiaalmeediavõrgustikes nagu Facebook ja Twitter ja vastavad küsimustele peaaegu kohe.

Kui vajate abi, mis hõlmab vestlust, sotsiaalmeediat ja e-posti, saate nendega eri kanalite kaudu ühendust võtta.

Tagastamispoliitika

GreenGeeks annab 30-päevase raha tagasi garantii. Kui tühistate hostimisteenuse 30 päeva jooksul pärast ostmist, tagastatakse teile täielik raha.

GreenGeeksi plussid ja miinused

GreenGeeksi plussid:

 • See on roheline ettevõte ja väidab, et kasutab tehnoloogiat, mis vähendab süsiniku jalajälge.
 • Sellel on mitmed paketivalikud, mille hulgast valida vastavalt vajadusele ja eelarvele.
 • Spetsiaalne WordPressi hostimise tugirühm on alati veebis, et pakkuda WordPressile spetsiaalset tuge.
 • Laadimisaeg on parem kui paljudel konkurentidel.

Miinused GreenGeeks:

 • Uptime kohta on olnud mõned kaebused.

GreenGeeksi allahindlused

Ettevõte pakub uutele klientidele aeg-ajalt spetsiaalseid allahindlusi ja pakkumisi. Need pakuvad kupongikoode, mille saate lunastada vastavalt oma registreerimisarvele. GreenGeeks pakub spetsiaalseid allahindlusi sellistel puhkudel nagu must reede, aastavahetus ja paljud teised.

Hankige GreenGeeksi hostimine 70% allahindlusega

GreenGeeksi alternatiivid

GreenGeeks on keskkonnasõbralik ja taskukohane hostimise pakkuja. GreenGeeksi alternatiivina võite valida Scala Hosting või HostGator hostimisteenused.

Järeldus

Üldine kogemus GreenGeeksiga on hea. Nad väidavad end olevat roheline ettevõte ja reklaamivad taastuvaid energiaallikaid. Paketid on taskukohased ja WordPressi hostimine on tipptasemel. Serveri tööaeg on olnud stabiilne vahemikus 99,97% kuni 99,99%. Üldiselt on see hea valik igas suuruses veebisaitide ja ajaveebide jaoks.

Loe ka:

 • Scala hostingu ülevaade 2020
 • HostGator ülevaated
GreenGeeksi ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Turvalisus

 • Klienditugi

 • Raha tagasi garantii

5

Kokkuvõte

GreenGeeks on keskkonnasõbralik veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub majutusteenuseid väga soodsate hindadega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me