Hooratta ülevaade 2020: kas see on usaldusväärne hallatud WordPressi hostimine?

Kas sa otsid Hooratta hostimise ülevaade? Oleme siin WPressBlogis kirjutanud üksikasjaliku hooratta WordPressi hostimisülevaate 2020. aastaks.


WordPress on populaarseim CMS maailmas. Alustatud ajaveebitarkvarana, sellest on saanud leibkonna nimi. WordPressis on palju funktsioone, mis võivad teie veebisaidiga seotud kogemusi paremaks muuta, kuid nendega on vaja vähe teadmisi.

Veebimajutustes nõuab WordPress tõrgeteta toimimiseks spetsiaalset minimaalset serveri konfiguratsiooni. Oma populaarsuse tõttu on paljudel ettevõtetel kogu maailmas spetsiaalne meeskond ja paketid WordPressi veebimajutuseks või tegelevad nad spetsiaalselt ainult WordPressi veebimajutusega.

Hooratta ülevaade 2020

2012. aastal turule toodud hooratas on üks viimastest. Ettevõte keskendub ainult WordPressi veebimajutusele ja pakub ka väikestele ettevõtetele hostimisteenuseid.

Hooratta hostimiskavad ja paketid

Kui räägime pakendite hostimisest, arvame sageli, et valida tuleks mitme valiku vahel. Kuid mõnikord ajab see kliendid segadusse eriti siis, kui nad pole hostimisega seotud terminoloogiaga piisavalt kursis.

Hooratta WordPress hosting ülevaade

Õige hostimispaketi valimine on väga oluline tagamaks, et veebisait on kogu aeg üleval ja kiirus on võrdselt hea kõikjal maailmas. Protsessi lihtsustamiseks on Flywheelil ainult 5 eelprojekteeritud paketti.

Üksikute saitide jaoks

Pisike:

See pakett sobib suurepäraselt neile, kellel on üksainus väike veebisait minimaalse külastajate arvuga. Selles paketis saate 5 GB kettaruumi, 250 GB ribalaiust, 24 × 7 tuge ja tasuta SSL-sertifikaadi koos paljude funktsioonidega. Selle paketi hind, mille eest võetakse arve aastas, maksab teile 14 dollarit kuus. Juhul kui teie veebisaidil on rohkem külastajaid või kui vajate rohkem ressursse, saate paketti alati täiendada, pöördudes klienditoe poole.

Isiklik:

Ideaalne veebisaitidele, millel on umbes 25000 külastajat kuus, see pakett on üks hooratta populaarseimaid. Selle paketi alusel saate 10 GB kettaruumi, 500 GB ribalaiust, 24 × 7 tuge, tasuta SSL-i, tasuta lavastuskohta ja palju muud. Samuti saate selle muuta mitme saidi paketiks, makstes 10 dollarit kuus lisatasu.

Professionaalne:

Ideaalne suurtele ettevõtetele, uudisteportaalidele, e-kaubanduse veebisaitidele ja sarnastele veebisaitidele. See pakett pakub teie veebisaidile vajalikku kiirust ja mehhanismi. Selle paketi valimisel saate 20 GB kettaruumi, 1 TB ribalaiust, 24 × 7 tuge, tasuta SSL-i, tasuta lavastuskohta ja palju muud. See sobib ideaalselt veebisaitidele, millel on rohkem kui 100 000 külastajat kuus.

Paljude saitide jaoks

Vabakutseline:

Kui olete uus teenusepakkuja, arendaja või kujundaja või kui teil on hallata mitut veebisaiti, on see pakett teie jaoks. See pakett pakub 40 GB kettaruumi, 4 TB ribalaiust kuus, 24 × 7 tuge, ilma ülekuludeta, tasuta lavastuspaite, tasuta SSL-sertifikaati ja palju muud.

Selle paketi all saate majutada kuni 10 WordPress-saiti või lasta 10 WordPress-i installida. Kui vajate rohkem ressursse või soovite seda paketti täiendada, et majutada rohkem veebisaite, võite paketti uuendada ja saate selle teha, pöördudes klienditeeninduse poole.

Agentuur:

Valmistatud suurematele teenusepakkujatele, kellel on kuni 30 WordPressi installi, see pakett pakub 120 GB kettaruumi, 8 TB ribalaiust, telefoni tuge, tasuta lavastussaidid, tasuta SSL, soodushinnaga CDN ja mitme saidiga, pühendatud kontohaldur ja palju muud.

Kohandatud:

Kui soovite ettevõtte määratletud pakettide seast midagi erilist või ekstra, võite nendega ühendust võtta ja küsida kohandatud paketti vastavalt teie nõudmistele ja eelarvele. Võite vastavalt vajadusele valida ruumi, RAM-i, ribalaiust ja muid ressursse ning ettevõte pakub selle põhjal parimat võimalikku pakkumist. Kohandatud paketid sobivad kõige paremini neile, kellel on suuri ettevõtteid või kes haldavad suure liiklusega veebisaite, näiteks e-poe saite.

Hoorattaettevõtete hostimine

Hooratas pakub uusimat infrastruktuuri, millel on tipptasemel turvafunktsioonid. Siin ei pea te kunagi muretsema turvaprobleemide pärast, kuna teie veebisaitide tervislikku seisundit kontrollitakse iga päev.

Iga kolme kuu tagant saate aruande, mis sisaldab tööaega, turvakontrolle, varundamist jne. Hooratas on parim hostimisvõimalus veebidisaineritele ja agentuuridele, kes koostavad mitu ajaveebit.

Kiirus ja jõudlus

Igal hoorattaga pakendil on kindel vahemälu. Serveripoolne vahemälu eemaldab täiendava pistikprogrammi vajaduse, mis vähendab survet teile eraldatud ressurssidele.

Isegi suure liiklusega veebisaitide puhul ületab jõudlus ja kiirus ootusi. Ettevõte pakub ka sisu edastamise võrgu CDN-i, mis võib teie külastajate kogemusi veelgi täiustada.

Tugimeeskond jälgib regulaarselt igat serverit ja ajakohastab seda vastavalt nõuetele.

Andmekeskused

Praegu on Flywheelil 10 andmekeskust, mis asuvad kogu maailmas. Need asukohad on New York City, Atlanta, Dallas, San Francisco, Singapur, Tokyo, Toronto, Amsterdam, Frankfurt ja London.

Globaalsed andmekeskused pakuvad teie veebisaidile paremat jõudlust ja kui soovite suuremat kiirust, võite valida, kas soovite CDN-i 30 sõlmest kogu maailmas.

Hooratta hostimise turvalisus

Hooratas pakub kõigile oma klientidele ulatuslikku turvalisust. Kõik andmed, mis serveritesse sisse ja välja lähevad, on krüptitud. Kogu platvormis salvestatakse või edastatakse kogu teave krüptitud vormingus. Iga veebisaidi jaoks pakuvad nad tasuta SSL-i.

Inseneride meeskond jälgib riist- ja tarkvara regulaarselt ning vajadusel uuendab neid. Kontodel on kahefaktoriline autentimine, mis lisab turvalisuse taset.

Klienditugi

Mis tahes veebimajutusettevõtte jaoks on tõeline väljakutse pakkuda oma klientidele tipptasemel müügijärgset tuge. Hooratkal on spetsiaalne ekspertrühm, kes osutab üldist ja WordPress-keskset tuge.

Seal on erinevad režiimid, milles saate e-posti, tugipiletite, veebivestluse ja sotsiaalmeedia platvormide kaudu ühendust võtta. Ettevõtte esindajad on sotsiaalmeedia kontode suhtes ülitõhusad ja lahendavad väikesed probleemid otse seal mõne minuti jooksul. Samuti julgustavad nad oma kliente neid jälgima Facebookis ja Twitteris, et päringuid kiiremini lahendada.

Hooratta plussid ja miinused

Hooratta plussid:

 • Tugev pilvepõhine hostimine kvaliteetse jõudluse tagamiseks.
 • Kohandatud süsteemi konfiguratsioonid kiire laadimisaja jaoks.
 • Parema ühenduse tagamiseks on mitu andmekeskuse asukohta.
 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Blokeerib kõik IP-d, mis võivad hetkega ähvardavad tunduda.
 • Ekspertide kiire tugi juhuks, kui saiti häkkitakse.
 • 24 × 7 usaldusväärne tugi.
 • Serveri vahemällu salvestamise süsteem ressursside stressi vähendamiseks.
 • Tasuta demostestimisruum.
 • SSL-sertifikaat aitab teid sisse veebisaidi paremusjärjestuse tõstmine.
 • Veebisaitide tasuta migratsioon.

Miinused hooratas:

 • SSL-i ei saa osta, vaid installige ainult need, mis on ettevõttes saadaval.
 • Giti juurutussüsteemi pole.

Hooratta allahindlused ja pakkumised

Ettevõttele on muutunud rituaal pakkuda klientidele allahindlust ja pakkumisi. Igal aastal pühade ja eriliste sündmuste, näiteks musta reede müügi ajal pakuvad Flywheels uutele klientidele eksklusiivseid allahindlusi. Nende pakkumiste abil saate pakettidelt saada suuri allahindlusi.

Hooratta alternatiivid

Hooratta hostimise alternatiivina saate valida WP Engine, Kinsta, Pressable, WPX Hosting (Taskukohane hostimise pakkuja) või Pressidium. Kõik on WordPressi parimad hostimisettevõtted.

Järeldus: hooratta hosting ülevaade

Hooratas on üks parimaid veebimajutusettevõtteid kogu maailmas, mis pakub ainult WordPressil põhinevat hostimist. Kuna kiisul on rohkem kui 70 000 väikest ja suurt klienti, on Hooratas saanud oma pühendumuse ja asjatundlikkuse poolest tuntud nimeks.

Ettevõttel on üle maailma 10 andmekeskust ja üle 30 CDN-i, mis annab teile võimaluse valida oma veebisaidile lähim andmekeskus. Samuti pakuvad nad aeg-ajalt spetsiaalseid allahindlusi ja pakkumisi.

Miinimumpakett algab vaid 14 dollarist. On mõistetav, et ettevõte ei paku odavat veebimajutust, kuid funktsioonid ja teenused õigustavad kindlasti hinda.

Hooratta kohta lisateabe saamiseks saate vaadata Flywheeli käivituslugu, mis on esitatud järgmises videos:

Hankige hooratta hostimine

Vaadake muid hallatud WordPressi hostimise arvustusi:

 • Kinsta majutuse ülevaated
 • WP mootori ülevaated 2020
 • Pressitav ülevaade 2020
 • WPX-i hostingu ülevaade 2020
 • Pressidiumi majutuse ülevaated
Hooratta ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Uptime

 • Turvalisus

 • Klienditugi

5

Kokkuvõte

Hooratas on ka üks parimate lisatasudega hallatavatest WP-teenuse pakkujatest. See on parim valik vabakutselistele, disaineritele, arendajatele ja agentuuridele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map