Hostwinds Review 2020: plaanid, hinnakujundus, kuponkikood, plussid ja miinused

Laia konfiguratsiooni ja valikuga hostwinds pakub parimaid veebimajutusteenuseid, mis meeldivad nii väikestele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele. Kõiki teenuseid ja funktsioone on nimetatud selles Hostwindsi ülevaateartiklis.


Hostwindsi ülevaade 2020

Hostwindsi ülevaade

Kui otsite suurepärast teenindust, kiiret klienditoega ja makseviisina Bitcoini, on Hostwinds kindlasti teie jaoks üks parimaid võimalusi. Tuleb märkida, et lisaks Bitcoini maksevõimalusena pakkumisele ei paku ettevõte ühtegi muud anatoomia erifunktsiooni.

Proovige Hostwindsi 60-päevase raha tagasi garantii abil

Hostwinds Hostimiskavad

Ettevõte pakub nii Windowsi kui ka Linuxi põhiseid hostimisteenuseid. Mõned kõige populaarsemad hostimiskavad on järgmised:

Jagatud hostimiskavad:

Hostwindsi virtuaalserveri ülevaade

Alustades lihtsalt 3,29 dollarit kuus on see üks odavaimaid pakke, mida Hostwinds pakub. Selle plaani kohaselt ei ole ruumi ja ribalaiuse kasutamisel piirmäära. On kolm alamplaani, mis võimaldavad 1, 4 ja piiramatul arvul domeene.

Ettevõtte majutamine:

Kui otsite kiirust ja töökindlust taskukohase hinnaga, on see teie jaoks õige valik. See plaan on mõeldud peamiselt väikestele ettevõtetele, kes otsivad usaldusväärset veebimajutust, mis pakub head ribalaiust ja stabiilset e-posti süsteemi.

Pilve hostimiskavad:

Hostwindsi pilvemajutuse ülevaade

Oma vajadustest lähtuvalt saate kasutada tunni- või kuuarveldusi. See on üks stabiilsemaid pilveteenuseid, mida saate Internetist leida. Iga pilveserveri kohta lubab ettevõte minimaalselt 1 GB porti.

VPS-i hostimiskavad:

Hostwinds VPS-i hostingu ülevaade

Hostwinds on üks parimaid VPS-i hostimisettevõtteid. Virtuaalsed privaatserverid sobivad kõige paremini neile, kellel on tiheda liiklusega veebisaite, kuid kes ei soovi spetsiaalsesse serverisse üle minna. VPS on hallatud ja haldamata plaanidega saadaval nii Windowsis kui ka Linuxis. Hind algab kõigest 4,49 dollarit kuus juhtimata ja 5,17 dollarit hallatavate plaanide jaoks.

Pühendatud hostimisplaanid:

Privaatserveri ülevaade

Alustades vaid 106 dollarist kuus, pakub ettevõte klientidele hallatavaid ja haldamata servereid. Saadaval on 100 erinevat serverikonfiguratsiooni, mida saate ostmise ajal vastavalt oma nõudele veelgi kohandada.

WordPressi hostimiskavad:

Ettevõte pakub spetsiaalseid pakette neile, kes soovivad oma serverites võõrustada WordPressil põhinevaid veebisaite. Kava algab vaid 4,99 dollarist kuus ja sellel on spetsiaalsed lisandmoodulid, mis aitavad WordPressi hostimiskogemust täiustada.

Edasimüüja majutamine:

Need paketid sobivad ideaalselt klientidele, kellel on veebiarendusettevõtteid või kes soovivad pakkuda väiksema ulatusega hostimislahendusi. Plaanid algavad kõigest 25 dollarist kuus. Samuti saate edasimüügi jaoks valida VPS-i hostimise.

Kiirus ja jõudlus

Hostwinds lubab serverites tipptasemel konfiguratsiooni ja parimat riistvara, mis tagavad suure kiiruse ja parema jõudluse. Ettevõte garanteerib 99,999% tööaja, mida pole lihtne sobitada.

Raha tagasi garantii / tagasimakse poliitika

Hostwindsi raha tagasi garantii

Ettevõte pakub 60-päevast raha tagasi garantii ilma küsimusteta. Võite 60 päeva jooksul kasutada ükskõik millist paketti ja kui teile teenused ei meeldi, võite selle tagasi küsida.

Klienditugi

Hostwinds lööb siin palju konkurente. Ettevõte on tuntud klienditeeninduse juhtide kiire vastuse kaudu kõigile meediumitele, sealhulgas vestlusele ja e-kirjale. Neil on kiire vastus ka oma sotsiaalmeedia käepidemetes.

Andmekeskused

Hostwindsil on andmekeskused kahes asukohas, milleks on Seattle, Washington ja Dallas, Texas.

Texase andmekeskus oli ettevõtte esimene asutamine. Andmekeskustel on täielik varukoopia ja pole ühtegi tõrkepunkti, mis välistaks seisakuid elektrikatkestuse tõttu. Tervet andmekeskust kontrollitakse temperatuuriga ja pitseeritakse, et vältida õhu väljavoolu.

Hostwindide plussid ja miinused

Vastuvõtu plussid:

 • Kiirus: Kõigil hostwindsi andmekeskuste serveritel on kaasaegne riistvara ja neid värskendatakse regulaarselt. Võrreldes konkurentidega on serverid paljudel juhtudel 400% kiiremad kui teised.
 • Töökindlus: Reaalajas andmete tagasi ja 24 × 7 toitevarukoopiaga pakub ettevõte 99,999% tööaega, mida on raske sobitada. Äärmiselt turvalised serverid pakuvad teile turvalisust selliste ohtude eest nagu pahavara, viirused jne.
 • Klienditugi: Ettevõte pakub 24x7x365 klienditugi ja see on aktiivne kõikidel platvormidel. Sellel veebisaidil on sisseehitatud vestlussüsteem, kus kliendid saavad otse esindajatega ühendust võtta. Ettevõtte esindajad tegutsevad aktiivselt sotsiaalmeediaplatvormidel, nagu näiteks Facebook ja Twitter, kus vastavad küsimustele regulaarselt ja kiiresti.

Miinused Hostwinds:

 • Akende puudumise võimalus: Hostwindidega on saadaval mitmeid plaane, millel pole Windowsi suvandit.
 • Sidusprogrammi osas puudub selgus: Ettevõte pakub kõikehõlmavat sidusprogrammi, kuid seda pole lihtne mõista.
 • Andmete kaotus edastamise ajal: Mõned kliendid on teatanud andmekaotusest veebisaidi Hostwindsidelt teistele teenusepakkujatele ülekandmisel, kuid selliseid juhtumeid on väga vähe.

Kupongi kood ja sooduspakkumised

Keskmiselt pakub ettevõte veebimajutuspakettidele 10–60% allahindlust. Neid pakkumisi saab kasutada erilistel puhkudel nagu jõulud, uusaasta, must reede ja paljud teised. Samuti pakub ettevõte aeg-ajalt uutele ja olemasolevatele klientidele sooduskuponge. Praegusi sooduspakkumisi saate vaadata nende veebisaidilt.

Saate Hostwindsi hostimisel nüüd 53% soodsamalt

Hostituule alternatiivid

Võrreldes Hostwindidega on väga vähe ettevõtteid. Mõned suured tegijad, kes võtavad Hostwindidele teenuste ja hinna osas tiheda konkurentsi, on:

 • SiteGround: Sellel ettevõttel on levinud levik kogu maailmas ja see pakub veebimajutusteenuseid väga soodsa hinnaga.
 • Cloudways: pilvemajutusteenuste valdkonnas tuntud nimi. Sellel on lai haare ja kohandatud paketid.

Järeldus

Teenusepakkuja üle vaadates olid üldised kogemused ettevõttega suurepärased. Alates konto seadistamisest kuni olemasoleva veebisaidi edastamiseni nende serveris oli kogu protsess sujuv. Klienditeenindus oli suurepärane ja soovitab kõigil platvormidel.

Jõudluse osas oli laadimisaeg parem kui enamikul teenusepakkujatel ja tööaeg oli sama, mis Hostwindsi esitatud väitel. Kui teil on piiratud liiklusega väikeettevõtte veebisait, on odavate algtasemete hostimispakett teile enam kui piisav. Kui teil on tiheda liiklusega veebisait, peaksite valima VPS-i või spetsiaalse serveri, millel on hostituuled.

Loe ka:

 • SiteGround Hosting ülevaade
 • Pilveteede ülevaade
Hostwindsi ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Hinnakujundus

 • Raha tagasi garantii

 • Klienditugi

5

Kokkuvõte

Parima klienditeenindusega ja 99,99 tööajaga hostiteenuse pakkuja Kui vajate parimat hostimisteenuse pakkujat, on Hostwinds teile parim host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map