Interserver tegeleb veebimajutusega enam kui 19 aastat. Ettevõte edendab oma peamisi põhimõtteid – pakkuda kvaliteetset teenust ja tipptasemel tuge kõigile klientidele. Ettevõte on laiendanud oma äri pilvemajutuse, pühendatud serverite ja palju muu nende reisi ajal.


Iga paketi korral pakuvad nad teie veebisaidile ka taskukohast domeeninime, mida saate paketi ostmisel kasutada. See pakub 30-päevast raha tagasi garantii ja lubab kasutada 99,9% tööaega.

Serveriülevaade 2020

1999. aastal asutatud Interserver on üks väheseid ettevõtteid, mis on viimasel kahel kümnendil tipptasemel õitsenud. Kiiresti arenevas tööstuses, näiteks veebimajutusteenused, on ettevõtte peamine pluss uute ettevõtetega konkureerimine ja taskukohaste pakettide pakkumine, hoides samal ajal koos kvaliteetsete teenustega.

Ettevõte pakub uhkelt oma teenuseid nii vabakutselistele kui ka Fortune 500 ettevõtetele. Ööpäevaringne tugi koos usaldusväärsete ja kiirete serveritega on nende teenuste üks tugevamaid külgi.

Serveritevahelise majutuse funktsioonid

Tasuta migreerimisteenus: Interserver pakub tasuta veebisaitide migreerimisteenust kõigile kasutajatele vanast hostist uude serverisse ilma lisatasuta. Kõik, mida peate tegema, on oma vanas serveris täielik cPaneli varukoopia ja ülejäänud nad hoolitsevad selle eest.

 • Tasuta veebisaidi koostaja: Ettevõte on lisanud Sitepadi halduspaneeli, mis on veebisaitide koostaja, millel on üle 300 teema ja palju funktsioone. Et muuta teie kogemus kasutajasõbralikuks, pakub Sitepad 40+ vidinaid.
 • Kvaliteetsem e-posti teenus: Interserver lubab klientidele, et nende e-kirjad edastatakse õigeaegselt. Neil on automatiseeritud ohustatud e-posti konto tuvastamise süsteem, mis tagab, et server ei satuks Interneti-teenuse pakkujate poolt kogu maailmas musta nimekirja.
 • Ööpäevaringne WordPressi tugi: WordPressist on saanud kuulsaim sisuhaldussüsteem kogu maailmas. Interserveri WordPressi ekspertide meeskond on saadaval ööpäevaringselt, et aidata teie WordPressil põhineva veebisaidiga valesti minnes. ‘
 • 99,9% tööaeg: Ettevõte lubab kõigile veebisaitidele 99,9% tööaega.

Serveritevahelised hostimiskavad ja hinnakujundus

Interserveri abil on palju võimalusi. Teie nõude põhjal saate valida paketid standardsest hostimisest või hankida ka kohandatud spetsiaalse serveri. Mõned kõige populaarsemad paketid on järgmised:

 • Veebimajutus: Veebimajutuse all on saadaval neli erinevat paketti: Standard, Pro (edasimüüja hostimine), Windows ASP.net ja privaatsõnumite hostimine. Tavaline veebimajutus maksab 5 dollarit kuus, kus saate piiramatu ruumi ja ribalaiust.
 • Pilve VPS: Interserver pakub tuumipõhist VPS-i, alustades ühest tuumast, mis maksab kuus kuni 6 dollarit. Linuxi VPS-is on saadaval 12 erinevat paketti, samas kui Windowsi VPS-il, mis maksab vähemalt 10 dollarit, on 16 valikut. Interserver pakub ka kvaliteetset WordPress VPS-i, millel on 16 valikut, ning vähemalt 250 GB salvestusruumi ja 2 TB ribalaiusega kõigest 6 dollarit..
 • Pühendatud serverid: Interserveril on ka spetsiaalsed serverid, mis algavad 299 dollarist kuus ja kus saate 60 TB salvestusruumi, 10 TB ülekannet, 1 GB porti ja palju muud. Samuti pakub ettevõte 10 Gbps serverit, mille hind kuus on 70 USD. GPU pühendatud serverite hind algab 180 dollarist kuus.

Hankige InterServeri hostimine

Serveritevaheline tööaeg ja jõudlus

Interserver pakub 99,9% tööajaga SLA-d. See tähendab, et nende teenuse juriidilises lepingus on selgelt kirjas, et teie veebisait jääb kogu arveldusperioodi jooksul tööle ja töötab ja kui nad lubadust ei täida, kompenseerib see selle arvelduses.

Toimivuse mõttes on Interserveri serverid kaasaegsed ning varustatud uusima riist- ja tarkvaraga. Nad ajakohastavad pidevalt servereid paremate teenuste pakkumiseks. Keskmiselt võtab 450 kB suuruse veebilehe laadimine umbes 420 ms, mis on parem kui enamikul konkurentidel.

Serveritevaheline turvalisus

Interserver pakub serveritele veebi- ja võrguühenduseta turbet. Andmekeskustel on varukoopia, mehitatud turvalisus, tõstetud põrandad, tule- ja veekaitse ning muud omadused. Serverid on varustatud tulemüüridega, et kaitsta neid häkkerite ja DDoS-i rünnakute eest.
Andmekeskused

Interserveril on kolm andmekeskust, mis asuvad Secaucuses ja Los Angeleses. Kõik andmekeskused on kõrge turvalisusega ja seisaku vältimiseks toite varukoopiaid.

Teenustevaheline klienditugi

Nad pakuvad ööpäevaringset tuge telefonikõnede, otsevestluse ja piletite kaudu.

Nende tuginumbrid on:

 • +1-201-605-1440 (NEW JERSEY, USA),
 • +44 20 3389 6982 (LONDON, ENGLAND),
 • +972 3 372 6407 (TEL AVIV, IISRAEL),
 • +55 19 4560 0392 (SAO PAULO, BR) ja
 • +52 55 5350 9459 (MEXICO CITY, MX).

Teenustevaheline tagasimaksepoliitika

Interserver pakub ka raha tagasi garantii 30 päevaks.

Interserveri plussid ja miinused

Interserveri plussid

 • Hinnaluku garantii: Interserver pakub hinnalukustuse garantiid, mis tähendab, et nad ei tõsta tulevikus teie paketi hinda. Lisatasusid ega trahvi ka ei tehta.
 • Tugivõimalused: Nad pakuvad tuge eri kanalite kaudu, mis lihtsustab klientide viivitamatut kontakti töötajatega. Toetust saate telefoni, e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Teadmistebaas on ka tugev ja hõlpsasti mõistetav.
 • WordPressi tugi: Ettevõttel on ekspertide meeskond, kes on pühendunud WordPressil põhinevate veebisaitide toetamisele.
 • Taskukohasus: Konkurentsivõimelised hinnad ja rikkalikud paketid on Interserveri pakutavate teenuste parimad küljed.

Interserveri miinused

 • Nädala varundused: Igapäevaseid varukoopiaid pole võimalik hankida, kuna serveri rünnaku või krahhi korral võivad andmed kaduda.

Teenustevahelised sooduspakkumised

Interserver pakub spetsiaalset allahindlust ainult WPRESSBLOGi lugejatele. Kasutage kupongi koodi „WPRESSBLOG”, et saada esimese kuu majutamine vaid 0,01 dollariga.

Hankige InterServer ainult 0,01 dollariga

Serveritevahelised alternatiivid

Interserveri alternatiivina võite valida WPX Hosting, SiteGround või Bluehost.

Soovitatavad ülevaateartiklid:

 • WPX-i hostingu ülevaade 2020
 • SiteGround ülevaade 2020
 • Bluehost Review 2020
 • WP mootori WordPress hosting ülevaade

Lõppsõnad riikidevahelise ülevaate kohta

Üldiselt pakub Interserver parima kvaliteediga tugiteenuste töötajatega kõrgekvaliteedilisi teenuseid. Pakettide hinnad on taskukohased. Administraatoripaneelil on palju funktsioone koos veebisaidi koostaja ja ühe klõpsuga rakenduste installijatega, mis muudavad veebisaidi seadistamise üsna lihtsaks.

Serveriülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Turvalisus

 • Hinnakujundus

 • Klienditugi

5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me