Kinsta Hosting Review 2020: esmaklassiline WordPressi majutusteenuse pakkuja

Kinsta on WordPressi hostimise ettevõte, mis on üles ehitatud Google’i pilveplatvorm. Ettevõtte asutab Mark Gavalda 2013. aasta detsembris.


Kinsta ülevaade 2020

Vaid viie aastaga asutas ettevõte end konkureerival WordPressi hostimisturul. Kinsta veebihostide mõned WOW-tegurid on kasutajasõbralik liides, järgmise taseme täiustatud standardne turvalisus ja sõbralik klienditugi.

Nende veebimajutuskavade peamised omadused on tasuta veebisaidi rändamine, igapäevased varundamised ja veebisaidi lavastamine. Parim osa on see, et Kinsta pakub pilvemajutamist Google’i pilveplatvormil.

Praegu omab Kinsta 20 andmekeskust kogu maailmas ja pakub oma võtmepartneri KeyCDN kaudu kõikidele klientidele kogu maailmas CDN-i.

Kinsta WordPress Hosting funktsioonid:

Kinsta pakub hallatavaid WordPressi hostimisteenuseid. Hallatud WordPressi hostimine on kulukam kui hallatamata hostimislahendused.

Seetõttu ei lisanud mitte ainult Kinsta, vaid ka muud ettevõtted, nagu näiteks Bluehost, SiteGround ja Dreamhost oma hostimiskavadesse mõned täiendavad põhifunktsioonid, näiteks CDN, et suurendada veebilehtede kiirust, regulaarselt varundada jne..

Hankige Kinsta hosting 2-kuulise tasuta hostimisega

Veebisaidi lavastamine

Kõige huvitavam funktsioon, mida Kinsta pakub, on veebisaidi lavastamine. Veebisaidi lavastusfunktsioon võimaldab kasutajatel rakendada oma WordPressi saidil suuri muudatusi. Nad saavad hõlpsalt enne juurutamist tõhusat testimist läbi viia.

Kiiremaks laadimisajaks kasutab Kinsta Nginx, PHP 7, MariaDB ja LXD konteinereid.

Kõrgetasemeline turve

Kinsta turvalisus

Turvalisus on nende hallatavate WordPressi hostimisteenuste teine ​​peamine omadus. Oma WordPressi kasutajatele kõrgetasemelise turvalisuse tagamiseks pakub Kinsta tasuta SSL-sertifikaate ja uptime jälgimissüsteemi, mis annab kasutajatele teada, kui nende veebisait langeb.

Lisaks pakuvad need DDoS-i kaitset pahavara skannimise ja riistvaraliste tulemüüride eest.

Igapäevased varukoopiad ja garanteeritud taastamine

Kui midagi valesti läheb, on Kinsta platvorm igapäevaste veebisaidi varukoopiatega valmis. Samuti lubavad nad veebisaidi andmed taastada ja teie veebisaidi häkkimise korral parandada.

Tasuta veebisaidi migratsioon

Kui soovite üle minna teistele Kinsta hostimisele, pakuvad nad tasuta rändeteenuseid. Võite täiesti veenduda, et kõik töötab teie DNS-iga hästi, kui nad seadistasid teie veebisaidi esmakordselt testimisalale.

Kasutajad saavad veebisaitide migratsiooni taotleda otse Kinsta kasutajaliidesest. Esitage neile migratsiooni käsitlemiseks lihtsalt oma hiljutised veebimajutuse üksikasjad.

Kõigi kinsta hostimiskavadega on saadaval veebisaitide tasuta migratsioon.

Teised omadused

Enamiku muude kõrgtaseme funktsioonide saab lisada ka teie WordPressi hostimiskontole. Nüüd pakub Kinsta oma klientidele ka mõningaid lisafunktsioone, näiteks automaatset MySQL andmebaasi optimeerimist, isetervendavat PHP-d, GCP tulemüüri.

Kui kasutajatel on suuremõõtmelisi ettevõtteid, saavad nad hõlpsasti omandada arvukalt funktsioone, näiteks Cloudflare Railgun, Elasticsearch ja Redis jne. Samuti saate valida Kinsta kohandatud ettevõtte hostimise lahenduse vastavalt oma vajadustele.

Klienditugi

Kinsta klienditugi

Kinsta pakub lihtsat viisi kontakti nende hästi käituvate tugiteenistujatega. Peate lihtsalt oma kontole sisse logima ja looma uue vestluse, klõpsates lehe paremas alanurgas oleval sõnumiikoonil.

Kinsta meeskond on kogenud WordPressi eksperdid ja nad kiidavad, et pakuvad oma klientidele lühikese aja jooksul 100% rahulolu nende probleemide lahendamisega.

Andmekeskused

Kinsta pakub 20 erinevat Google’i pilveandmekeskust. Võite valida järgmiste 20 andmekeskuse hulgast.

 1. Council Bluffs, Iowa, USA (us-central1)
 2. St. Ghislain, Belgia (euroopa-lääs1)
 3. Changhua maakond, Taiwan (asia-east1)
 4. Sydney, Austraalia (Austraalia-kagu1)
 5. Dalles, Oregon, USA (us-west1)
 6. Ashburn, Virginia, USA (us-east4)
 7. Moncks Corner, Lõuna-Carolina, USA (us-east1)
 8. São Paulo, Brasiilia (ida-Lõuna-Ameerika)
 9. London, Suurbritannia (euroopa-lääs2)
 10. Frankfurt, Saksamaa (euroopa-lääs3)
 11. Jurong West, Singapur (aasia-kagu1)
 12. Tokyo, Jaapan (aasia-kirde1)
 13. Mumbai, India (Lõuna-Aasia1)
 14. Montréal, Kanada (Northamerica-Northeast1)
 15. Holland (euroopa-lääne4)
 16. Hamina, Soome (Euroopa-põhja1)
 17. Los Angeles, California (us-west2)
 18. Hongkong (asia-east2)
 19. Zürich, Šveits (euroopa-lääs6)
 20. Osaka, Jaapan (aasia-kirde2)

Kinsta WordPressi hostimiskavad

Kinsta WordPressi hostimiskavadWordPressi hostimiskavad & Hinnakujundus

Kinsta pakub oma hostimisplaane vastavalt teie ettevõtte vajadustele alates väikesest kuni suures mahus.

 • Algtaseme WordPressi hostimisplaan on varustatud 10 GB kettaruumi ja tasuta SSL-idega ning sisu edastamise võrguga. Saate 1 WordPressi veebisaiti ja 20 000 külastust. See plaan maksab teile kõigest 30 dollarit kuus.
 • Teine Pro hostimisplaan pakub 20 GB kettaruumi ning tasuta SSL-i ja CDN-i. Pro veebimajutuskava abil saate vaid 2 WordPressi veebisaiti ja umbes 40 000 külastust vaid 60 dollariga kuus.
 • Äriplaan1 sisaldab 5 WordPressi installimist ja 20 GB kettaruumi. Te ei saa kunagi valesti minna, kui omandate 100 000 külastust ning tasuta SSL-i ja CDN-i ainult 100 dollariga kuus.
 • Kui otsite äri2 hostimiskava, on teile kasu 10 veebisaidi installimisest, 40 GB kettaruumist ning tasuta SSL-ist ja CDN-ist. See plaan maksab teile 200 dollarit kuus.
 • Kui soovite Kinsta majutamisele allahindlust, pakuvad nad kõigi plaanide korral 2 kuud tasuta majutust.

Tõsiasi, et hallatud WordPressi hostimisteenus, näiteks Kinsta, võtab rohkem kui hallatamata veebisaidi hostimise lahendus. Põhjus on väga selge, et maapähklite hinnaga pärleid osta ei saa. Hallatava WordPress-hostimisega saate ka palju lisafunktsioone, et oma ettevõttel maailmaturul tõhusalt konkureerida.

Seega, kui võrrelda Kinsta hostimiskavade hindu muude hallatavate WordPressi hostimisteenustega, siis on need hinnakujunduse seisukohast kindlasti konkurentsivõimelised.

Plussid ja miinused Kinsta Hosting

Kinsta võõrustab üle 60 000 veebisaidi, kuna paljud äride omanikud kogu maailmast armastavad selle hostimisplaane. Kinsta veebi on mõned tagurpidi ja tagurpidi.

Kinsta majutamise plussid:

 • Võite oma veebisaiti hostida 16 asukohas, mis on teie sihtrühmale lähemal.
 • Kinsta pakub määratletud võtmepartnerilt KeyCDN CDN ribalaiust, et salvestada teie veebisaitide staatiline koopia enam kui 30 asukohta kogu maailmas.
 • Kinsta pakub veebisaidi kiiruse võrdlusuuringuid. Kinsta platvormil võõrustatav veebisait näitab suurepäraseid jõudlusaruandeid GTmetrixi ja Pingdomi kohta.
 • Kinsta pakub oma kasutajatele suurepäraseid funktsioone, nagu veebisaidi kloonimine, veebisaidi koostamine, igapäevased varukoopiad ja hõlpsasti kasutatav MyKinsta juhtpaneel.
 • Kinsta platvorm on üles ehitatud Google’i pilvplatvormile.

Miinused Kinsta Hosting:

 • Kasutajad saavad iga päev varundada andmeid vaid 14 päeva.
 • Kasutaja juhtpaneel nõuab WordPressi paremat integreerimist

30-päevane raha tagasi garantii:

Kinsta veebimajutaja uhke, et nad pakuvad 99,99% tööaja garantii ja kiireimat lehe laadimist. Juhul, kui tunnete, et teie veebisait mingil põhjusel langeb, võite vabalt nõuda täielikku tagastamist 30 päeva jooksul või kasutatud teenuste eest proportsionaalset tagasimakset, kui tühistate 30 päeva pärast.

Kuid Kinsta Hosting kasutab kõige arenenumaid andmekeskusi ja valdkonna parimaid tavasid, et veenduda, et teie saidil on kõik uusimad turvaparandused.

Proovige Kinsta Hostingi 2 kuud tasuta

Kinsta alternatiivid

Kinsta hostimise alternatiivina võite valida WP Engine või WPX Hosting.

Siit saate vaadata Kinsta üksikasjalikku võrdlust WP Engine, WPX Hosting, Bluehost ja SiteGround.

Alumine joon

Kinsta pakub WordPressi usaldusväärset ja turvalist hostimist koos tulemüüri tehnilise WordPressi toega. Põhjus on see, miks Kinsta on turul edukalt ennast professionaalse ettevõttena sisse seadnud.

Loe ka:

 • WP mootori ülevaated
 • Hooratta hosting ülevaade
 • Pressitav veebimajutusülevaade 2020
Kinsta majutuse ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Klienditugi

 • Funktsioonid

 • Hinnakujundus

5

Kokkuvõte

Kui soovite kvaliteetset hostiteenuse pakkujat ja teil on eelarve, on Kinsta teile parim host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map