Scala Hosting Review 2020: hinnad, funktsioonid, jõudlus ja allahindlused

Scala Hosting alustas oma teenuste pakkumist 2007. aastal. Väikese aja jooksul on ScalaHosting saavutanud kindla maine ühe parima ja odavaima veebimajutusteenuse pakkujana. Ettevõte on tuntud oma usaldusväärsete teenuste ja klientide küsimustele kiire reageerimise poolest.


ScalaHostingul on kaks andmekeskust, millest esimene asutati Texases Dallases ja hiljem avas ta teise andmekeskuse Bulgaarias Sofias..

Alustades kõigest 3,95 dollarist kuus, on palju pakette, mis sobivad ideaalselt teie nõudmistega. Vaatame kõiki teenuseid ja funktsioone selles skaalajärgmise ülevaateartiklis.

Scalahostingu ülevaade

ScalaHostimisteenused

 • Domeeninimed
 • Veebimajutus
 • WordPressi majutamine
 • Edasimüüja majutamine
 • Pilve VPS hostimine
 • Pühendatud serverid
 • SSL-sertifikaadid

ScalaHosting hostimiskavad ja hinnakujundus

Nii nagu teistel hostimise pakkujatel, on ka Scalal WordPressis töötavate veebisaitide jaoks eraldi paketid. See on üks väheseid usaldusväärseid veebimajutusteenuse pakkujaid, kellel on eksklusiivsed e-posti hostimisplaanid. On palju kliente, kes kasutavad e-posti hostimisplaane ja on teenustega äärmiselt rahul.

Veebimajutus

Veebimajutus sisaldab nelja paketti, mis algab 3,95 dollarist. Ettevõtte väitel aktiveeritakse hostimispakett peaaegu kohe pärast ostu. Klienditugi pakub täiendavat abi veebisaidi migreerumisel teiselt hostilt Scala hostimisele.

Veebimajutuse omadused:

 • Tasuta veebisaitide rändeabi
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Lihtne kasutada juhtpaneeli
 • 1-klõps Scripts Installer
 • Tasuta veebisaidi ehitaja Weebly
 • Jõudluse tagamiseks loodud SSD-toega serverid
 • 99,9% tööaja garantii

Veebimajutusplaanid:

ScalaHosting veebimajutusplaanid

 • Mini: Saate 10 GB veebiruumi ja see pakett saab iga kuu hakkama 90 000 külastajaga. Selle paketi hind on 3,95 dollarit.
 • Algus: See sobib ideaalselt väikeettevõtetele. Ruumil pole piiranguid ja see mahutab kuni 150 000 külastajat.
 • Täpsemad: Ideaalne ettevõtte jaoks, see pakett saab hõlpsasti hakkama 270 000 külastajaga kuus.
 • E-kaubandus: See pakett sobib kõige paremini suure liiklusega e-kaubanduse veebisaidile. See saab hõlpsalt hakkama 360 000 külastajaga kuus ja saate selle paketiga ka tasuta domeeni.

Hankige veebimajutus 1 dollari eest alles nüüd!

WordPressi majutamine

Scala pakub WordPress Hosting all nelja erinevat paketti. WordPressi hostimise peamine eesmärk on pakkuda eksklusiivseid funktsioone WordPressi kogemuse täiustamiseks.

WordPressi majutuse omadused:

See pakub automaatseid värskendusi ja kiiret tuge klienditeeninduse WordPressi ekspertidelt. Ettevõte väidab, et on WordPressil põhinevate veebisaitide pahavara ja viiruse rünnakute blokeerimiseks ja 99,9% rünnakutest edukaks blokeerimiseks kasutusele võtnud spetsiaalsed mod_security reeglid. Pakutakse ka tasuta SSL-sertifikaati.

WordPressi hostimiskavad:

ScalaHosting WordPressi hostimiskavad

 • WP Mini:

See sobib kõige paremini väikesemahuliste veebisaitide või ajaveebide jaoks. Saate 10 GB veebiruumi ja saate majutada ühte veebisaiti. Pakett maksab ainult 3,95 dollarit. See pakub kuni 7 igapäevast varundamist.

 • WP algus:

Pakett sobib kõige paremini veebisaitidele, mille külastajaid on vahemikus 50 kuni 75 000 kuus. See pakett võimaldab teil majutada kuni 2 veebisaiti. Selle paketi all ei mõõdeta veebiruumi kasutamist.

 • WP Advanced:

See sobib kõige paremini iga päev tiheda liiklusega veebisaitidele. See saab hõlpsalt hakkama kuni 200 000 külastajaga kuus. Selle paketi alusel pakutavas piiramatus ruumis saate majutada kuni 5 veebisaiti. Selle paketi alusel on teil võimalus hankida tasuta domeen.

 • WP e-kaubandus:

WooCommerce’i veebisaidil WordPress töötab palju e-kaubanduse veebisaite. See pakett on spetsiaalselt loodud sellistele veebisaitidele. See pakett võimaldab teil majutada kuni 8 veebisaiti pakutavas piiramatus ruumis. Samuti saate tasuta domeeni. Need, kes seda paketti kasutavad, saavad prioriteetset tuge.

Hankige WordPressi hostimine 1 dollari eest alles nüüd!

E-posti hostimine

Scala pakub e-posti majutamiseks neli paketti, mis mahutavad iga suurusega ettevõtte. Alustades vaid 12 dollarist kuus, peetakse seda üheks kõige usaldusväärsemaks e-posti hostimise teenuse pakkujaks.

ScalaHostingu e-posti hostimiskavad

Käivitamine:

See pakett sobib kõige paremini väikeettevõttele, mis nõuab kuni 10 e-posti kontot. See annab teile 50 GB salvestusruumi ja selle paketi all saate majutada kuni ühte e-posti domeeni. See pakett võimaldab teil saata kuni 100 e-kirja tunnis.

SmallBiz:

Neile, kes otsivad kuni 50 e-posti ID-d, on see parim pakett. Selle paketi all saate majutada kuni 5 erinevat e-posti domeeni. See võimaldab kuni 500 e-kirja tunnis.

Keskmine:

Sobib kõige paremini keskmise suurusega ettevõttele, millel on umbes 100 e-posti kontot. Selle paketi alusel saate 150 GB salvestusruumi ja saate majutada kuni 10 e-posti kontot. Tunnis saate saata kuni 500 e-kirja.

Ettevõtte:

Sobib kõige paremini suurtele korporatiivsetele ettevõtetele. See pakett pakub kuni 200 GB mälumahtu 200 e-posti kontoga. Selle paketi all saate majutada kuni 20 e-posti domeeni. See pakett võimaldab kõigilt kontodelt saata kuni 1000 e-kirja tunnis.

Hankige e-posti hostimine ainult 1 dollariga nüüd!

Edasimüüja majutamine

Scala usub, et kliendid peaksid saama oma ruumi ise hallata. See pakub piiramatut cpaneli tuge edasimüüjate hostimise all, hõlbustades väikestel hosting ettevõtetel suure hulga väikeste klientide haldamist ilma vajaduseta uuendada.

Edasimüüja majutuse omadused:

 • Tasuta veebisaidi migreerimisteenus piiramatule veebisaidile
 • Ööpäevaringne sõbralik klienditugi
 • Host piiramatu veebisaite
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 1-klõps skripti installijal
 • Tasuta CDN 100 või enama asukohaga
 • Tasuta domeeni edasimüüja konto
 • 99,9% tööaja garantii
 • Toetatud on mitu PHP versiooni

Edasimüüjate hostimiskavad:

ScalaHosting edasimüüja hostimiskavad

 • Skaala1:

Selle paketi all saate 25 GB salvestusruumi ja 1 TB ribalaiust. Selle paketi hind on 6,95 dollarit.

 • Scala2:

Selle paketi all saate 50 GB salvestusruumi ja mõõtmata ribalaiust. Selle paketi alusel saate TASUTA RapidSSL sertifikaadi.

 • Scala3:

See pakett pakub piiramatu ribalaiusega 75 GB veebimahtu. Selle paketi all saate majutada suvalist arvu veebisaite. Saate TASUTA RapidSSL sertifikaadi koos TASUTA ClientExeci litsentsiga.

 • Scala4:

100 GB salvestusruumi ja piiramatu ribalaiusega see pakett sobib kõige paremini edasimüüjatele, kellel on hostimiseks suured veebisaidid. Saate TASUTA RapidSSL sertifikaadi koos TASUTA ClientExeci litsentsiga.

Hankige edasimüüja majutamine 1 dollari eest alles nüüd!

Pilve VPS hostimine

ScalaHosting Hallatud pilve VPS-i hostimiskavad

Scala pakub Cloud VPS Hosting’is kahte paketti. Hallatava VPS-i hostimisplaan algab 12 dollarist kuus koos 20 GB SSD, 1 CPU tuuma ja 2 GB RAM-iga.

ScalaHosting ise hallatud pilve VPS-i hostimiskavad

Isetehtud pilve VPS-i hostimine algab 10 dollarist kuus 50 GB SSD, 1 südamiku, 2 GB muutmälu ja 2 TB ribalaiusega. Lisavõimaluste hulka kuulub lisaruum, Cpanel / WHM, Softcalous jne.

Saate nüüd pilvimajutuses 20% allahindlust!

Kiirus ja jõudlus

Läbivaatuste ja testimise põhjal on Scala serverikiirus kiirem kui enamikul konkurentidel, kes pakuvad sarnaseid pakette sarnaste hindadega.

Ettevõte tagab 100% tööaja ja enamik kliente ei ole kunagi seisakuid kogenud. Serverid on tipptasemel parima võimaliku riistvaraga, et tagada kiirem reageerimisaeg.

Andmekeskused

Ettevõttele kuulub kaks andmekeskust, millest üks asub Texases Dallases ja teine ​​Bulgaarias Sofias. Mõlemad andmekeskused on väga turvalised ja neil on mitu toite varundamist.

Kliendid saavad valida vastavalt oma paketile eelistatud andmekeskuse.

Turvalisus

ScalaHosting Turvalisus

Scala väidab, et need pakuvad tipptasemel turvalisust mis tahes tüüpi rünnakute vastu serverites. Neil on eksperdid, kes töötavad 24×7, et tagada serverite regulaarne värskendamine ja lünkade puudumine.

Klienditugi

Scala on tuntud oma kiire reageerimise eest klienditeeninduse osas. Veebisaidil on reaalajas vestluse funktsioon, mida kliendid saavad kasutada soovitud osakonnaga vestlemiseks. Veebisaidi teadmistebaas lahendab enamiku korduma kippuvatest küsimustest.

Ettevõtte esindajad tegutsevad aktiivselt ka sotsiaalmeedia platvormidel ja vastavad kõikidele küsimustele kiiresti. Samuti ärgitavad nad oma kliente kiire reageerimise huvides neid sotsiaalmeedias jälgima.

Scala hostimisega saate ühendust võtta ka nende klienditoe kontaktnumbril: +1 (866) 894-8284.

Plussid ja miinused Scala hosting

Scala hostimise plussid

 • Kiire ja taskukohane teenus.
 • Peaaegu viivitamatu aktiveerimine.
 • Kiire ja pühendunud WordPressi tugi.

Miinused Scala Hosting

Mõne kliendi kohta on olnud kaebusi kiiruse ja pahavara ründamise kohta, kuid need lahendati kiiresti.

Soodustused ja pakkumised

Aeg-ajalt pakub Scala Hosting olemasolevatele ja uutele klientidele erisoodustusi. Erilistel puhkudel, nagu jõulud ja must reede, saate pakkidel kasutada suuri allahindlusi.

Praegu pakuvad nad majutust esimese kolme kuu jooksul hinnaga 1 dollar.

Hankige Scala majutamine 1 dollariga alles nüüd!

Scala hostimise alternatiivid

Scala hostimise alternatiivina võite valida GreenGeeks, A2 Hosting või SiteGround hostimise. Neil on peaaegu sama hind ja funktsioonid kui skaalaostmisele.

Järeldus: Scala Hosting Review 2020

Üle kümne aasta pikkuse kogemusega Scala Webhosting on tõestanud end ühe taskukohaseima veebiteenuse pakkujana. See on üks väheseid e-kirju hostivaid ettevõtteid, mis ei nõua, et te e-kirjade majutamiseks oma serverisse veebisaidi seadistaksite.

Ettevõttel on väga professionaalne klienditeeninduse meeskond ja nad tegutsevad aktiivselt kõigil sotsiaalmeedia platvormidel, pakkudes kohest tuge. Ettevõte kasvas lühikese aja jooksul väikesest ettevõttest suureks ISP-ks ja nad täidavad oma eesmärki pakkuda parimaid teenuseid taskukohaste hindadega.

Loe ka:

 • GreenGeeksi ülevaated
 • SiteGround ülevaade 2020
ScalaHostingu ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Turvalisus

 • Klienditugi

 • Hinnakujundus

5

Kokkuvõte

Ettevõte, mis kasvas lühikese ajaga väikesest ettevõttest suureks ISP-ks, pakkudes tipptasemel teenuseid. Võite selle veebisaidi jaoks kindlasti selle hostingu pakkuja valida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map