15 parimat tõhusat viisi oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks

Selles ajaveebi postituses on WPressBlogil palju ideid, mida saate kasutada oma WordPressi saidi kiirendamiseks.


Kiirus on üks olulisemaid järjestamise tegureid. Kõik tahavad veebisaidi laadimisaega lühendada, et parandada liiklust, kasutajate rahulolu, vähendada põrkumiste määra ja lõppkokkuvõttes kasumit.

Kui jätsite oma saidi märkimata, muutub see andmete suurema kogunemise tõttu keerukamaks ja vähem tõhusaks. See on normaalne kõigi WordPressi saitide jaoks, kuid see ei pea nii olema.

Teie WordPressi veebisaidi kiirendamise viisid

Sellisest probleemist vabanemiseks lugege läbi need 15 peamist viisi ja tehke oma veebisait kasutajatele kogu aeg juurdepääsetavaks.

15 tõhusat viisi oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks

1. Kasutage parimat hostingu pakkujat

Lehe laadimise aeg sõltub sellest, millist tüüpi hostimist oma veebisaidi majutamiseks kasutate. Peamiselt on 3 tüüpi hostimist, näiteks jagatud, VPS ja spetsiaalne hostimine.

 • Sisse Jagatud hostimine, jagab teie veebisait kõigi samas serveris hostitud veebisaitide ressursse. Sel juhul võib teie veebisait põhjustada teie ülekoormuse tõttu aeglustumist.
 • Sisse Virtuaalne privaatvõrk (VPS) hostimine jaotatakse kõik ressursid ühtlaselt kõigile sama serveri saitidele. Seega ei saa laadimisaega ületada.
 • Sees olles Spetsiaalne hostimine, pole ressursse, mida jagada. Teil oleks ainult üks server, mis oleks teile pühendatud. Spetsiaalne hostimine tagab teie veebisaidile maksimaalse kiiruse.

Ka serveris kasutatav tehnoloogia mõjutab veebisaidi kiirust. Näiteks PHP, HTML-i ja muude veebitehnoloogiate versioon, SSD-kõvakettad ja mälu on mõned tegurid, mis näitavad, kui kiiresti see teie veebisaidi faile teenindab..

Teine asi on serveri asukoht. Mida lähemal server külastajatele on, seda kiirem on lehe laadimine.

Kui soovite oma veebisaidi ülikiireks muuta, soovitan tungivalt kasutada SiteGround-i hostimist. (Kasutame oma veebisaidi jaoks ka SiteGroundi). see on WordPressi ametlikult soovitatav hostimine.

2. WordPressi komponendid

Teie veebisaidi toiteks olev tarkvara on oluline tegur ka veebisaidi kiiruse mõjutamisel. WordPress pakub palju võimalusi veebisaitide loomiseks loomulikult kiiremini kui teised CMS-id.

WordPressi saidi toimivus on täpselt nagu traditsiooniliste saitide puhul, mis olid üles ehitatud puhtal HTML-il ja seetõttu ei vajanud nad mingit töötlemist.

Samal viisil pakub WordPress dünaamilisi veebisaite, mis saadakse MySQL andmebaasist. Seejärel genereerib see HTML-koodi, et edastada see brauserisse koheseks töötlemiseks.

Võite kasutada ka palju muid lisandmooduleid ja WordPressi pluginaid. Kuid pistikprogrammide liigne kasutamine võib põhjustada teie saidi aeglustumist, kuna nende laadimiseks on vaja rohkem koode.

3. Hoidke oma veebitehnoloogiat ajakohasena

Oma tehnoloogia ajakohastamine on ka üks suurepäraseid viise oma veebisaidi kiirendamiseks. See on paljude HTML ja PHP uusimate versioonide väljatöötamise põhjus. Seega vajate kvaliteetset veebi. Kuid isegi pärast kvaliteetse veebi valimist ei tähenda see, et oleksite kontrollimise kohustusest vaba.

Enne värskendamist veenduge, et teil oleks kasutatav PHP versioon ja konfiguratsioon. Näiteks mõned WordPressi vanemad versioonid ei ühildu PHP uusima versiooniga.

4. Kasutage sobivat teemat

Veenduge teemas. Sellel peaks olema vähem tarbetuid funktsioone või neid pole üldse. Seda seetõttu, et mõned teemad pakuvad nii palju funktsioone, mis nõuavad täiendavaid skripte. See võib põhjustada teie veebisaidi kasvu aeglustumist.

Seega peaksite proovima leida teema vastavalt oma vajadustele ja mitte midagi muud. Funktsionaalsuse lisamiseks võite kasutada kerget teemat ja WordPressi pistikprogramme.

5. Regulaarne andmebaasi hooldus

Nagu WordPress, on ka tuumandmebaas aja jooksul kettaruumi ajutise kogunemise ning desinstallitud pistikprogrammide ja muude süüdlaste kasutamata andmete tõttu kinni..

Andmebaasi lahja ja kasutatavaks muutmiseks on vaja regulaarselt andmebaasi hooldada. WordPress pakub palju tööriistu (nt Advanced Database Cleaner, WP-optimeerimine, ja WP-DBManager), mis aitab teil sama teha.

Need tööriistad võimaldavad teil andmebaasi hooldusprotsessi hõlpsalt ja hõlpsalt läbi viia, plussina saate vähendada postituse korrigeerimisi.

Nii saate WordPressi veebisaiti hõlpsalt kiirendada.

6. Seadistage jälgimine

Te ei saa eirata asjaolu, et saate hallata ainult seda, mida saate mõõta. Teisisõnu, saate asju õigesti parandada, kui teate, kus probleem on.

pingdom

Registreerida saate paljude veebitööriistade jaoks (nt Pingdom), et teie saiti automaatselt jälgida kiiruse, renderdusnõuete ja muude veebisaidi kiiruse parandamiseks tehtavate optimeerimiste osas.

7. Vähendage serveri taotlusi

Kui kasutaja brauser küsib ressurssi, juhtub serveri päring. See võib olla failidena, näiteks CSS, skript või pilt. Veebisaidi laadimisaeg sõltub sellest, kui kaua kulub teie serveril kasutaja brauserile vastamiseks.

Mida vähem on brauseri päringuid; kiirem on laadimisaeg. Siin on loetletud mõned peamised viisid serveritaotluste vähendamiseks.

 • Vähendage veebilehe postituste arvu.
 • Pikemad postitused saate jagada lehtedeks.
 • Jagage kommentaarid mitmeks leheküljeks.
 • Vähendage lehtede ja muude elementide arvu.
 • Tarbetud ja aeglasemad pistikprogrammid tuleb desinstallida.
 • Deaktiveerige täiendavad pistikprogrammid.
 • Vähendage väliseid ressursse, näiteks fonte ja muid skripte või pistikprogramme.

Võite kasutada Pingdomit ja GTmetrix tööriistad igasuguste serveritaotluste ja laadimiseks vajaliku aja teadmiseks. Pärast seda saate hõlpsalt astuda tõhusa sammu nende taotluste vähendamiseks või kaotamiseks, et muuta oma veebisait kiiremaks.

8. Vähendage pildi suurust

Piltide jaoks oli vaja rohkem ruumi kui tekst või CSS. Seega võtab piltide laadimine väga kaua aega. WordPressi saidi omanikul on ülioluline pildi suurust vähendada. Veenduge, et pildi suuruse vähendamine ei tohiks pildi kvaliteeti mõjutada. Teisisõnu, pildid tuleks tihendada.

WordPress pakub pildi optimeerimise pluginaid nagu WP Smush, EWWW pildi optimeerimine mis tahes pildi tihendamiseks, mille soovite oma saidile üles laadida.

9. Ärge hostige videoid

Ehkki WordPress on võimeline majutama multimeediumelemente, näiteks videoid, helisid jne …, peaksite siiski seda vältima.

Sellel vastusel on kaks põhjust:

 • See nõuab rohkem ribalaiust.
 • See muudab teie saidi märkimisväärselt suuremaks ja selle varundamist on raskem luua.

Videolinkid on soovitatav lihtsalt WordPress-redaktorisse kopeerida ja kleepida. See teeb palju paremat tööd kui teie enda server kunagi suudaks.

10. Luba vahemällu salvestamine

Puhverdamine on üks parimaid viise veebisaidi kiiruse parandamiseks. WordPress pakub vahemälu salvestamiseks palju pistikprogramme, kuid soovitasin kasutada WP Rocketit, kuna see on parim vahemälupistik..

Brauseri vahemälu võimaldab kasutajate brauseritel teenindada veebilehte ilma laadimiseta ja muudab veebisaidi laadimise kiiremaks. Kui olete veebiarendaja, saate vahemällu salvestamise rakendada .htaccess-i kaudu.

Serverite vahemällu salvestamiseks võite seda küsida ka oma hostilt. WordPress pakub kasutajate mugavuse tagamiseks oma vahemälulahendusi.

Loe ka: Parimad vahemälu pluginad WordPressi saidi kiirendamiseks

11. Kasutage sisu edastamise võrku (CDN)

Nagu oleme eespool arutanud, on serveri asukoht kõige olulisem tegur, mis mõjutab veebisaidi kiirust. Kui server asub kõige kauem, on reageerimine aeglasem. Ja seetõttu võtab saidi laadimine liiga palju aega.

Sisu edastamise võrk kohe majutab teie staatilisi faile paljudes globaalselt levitatavates serverites. Nii saab server kasutajale hõlpsalt kiireima vastuse anda.

Samuti on saadaval palju võimalusi CDN-is ainult osa veebisaidi majutamiseks. Näiteks Jetpacki pistikprogramm sisaldab Photonit (piltide CDN).

12. Toimikute liitmine

Paigutamine on viis failide vähendamiseks, ühendades need väiksemateks ja suuremateks failideks. See on ka üks olulisi samme, kuna ühe suurema faili allalaadimine nõuab vähem aega kui mitme väikese faili allalaadimine.

Veebiarendajate jaoks on olemas tööriist nimega Gulp. Tavaline liitmise tööriist on automaatne optimeerimine. See pistikprogramm ühendab kõik failid, nagu HTML, CSS ja JS, üheks suureks failiks. Selle pistikprogrammi installimine oleks tõesti väga kasulik.

13. Failide minimeerimine

Tavaliselt kasutavad veebiarendajad kommentaare ja vormindamist, et koodi oleks hõlpsam lugeda ja mõista. Sel moel on negatiivne külg, mis suurendab faili mahtu. Kahjuks täidavad brauserid ja serverid kogu koodi veatult.

Sellistest probleemidest vabanemiseks pakub WordPress mitmeid pistikprogramme nagu WP Rocket, Autoptimize, Gulp (soovitatav arendajatele), W3 Total cache ja palju muud.

14. Gzip-pakkimise lubamine

Tihendamine muudab veebifailid väiksemaks ja vähendab seega laadimisaega. Tegelikult pole WordPress midagi muud kui failide pilv.

Nii toimivad WordPressi veebisaidid pärast failide tihendamist kiiremini. WordPress pakub hõlpsasti rakendatavaid pistikprogramme, et lisada minifitseerimiskood juurkataloogi .htaccess-failidele.

15. Keela kuuma linkimine

Kujutiste kasutamist veebisisu jaoks ilma neid oma saidile hostimata nimetatakse Hotlinkinguks. Piltide serverisse üleslaadimise asemel lisate veebisaidile välise lingi, kust pilt laaditakse.

See tekitab probleeme, kui teie sisu hakkab liiklust koguma. Sel juhul peab teie server töötama piltide edastamiseks ühelt saidilt teisele. Kuuma linkimise vältimiseks saate selle lihtsa koodi lisada .htaccess-faili.

RewriteEngine sisse lülitatud
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http: // (www..) Näide.com/.*$ [NC]
RewriteRule \. (Gif | jpg | jpeg | bmp | zip | rar | mp3 | flv | swf | xml | php | png | css | pdf) $ – [F]

Järeldus

Kõik need on suured sammud teie WordPressi saidi kiirendamiseks. Neid samme järgides oleks teil WordPressiga tõesti suurepäraseid kogemusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map