10 parimat WordPressi pistikprogrammi, et saada 2020. aastal rohkem ühiskondlikke aktsiaid

Sotsiaalmeediast on saanud blogijate jaoks üks parimaid allikaid, et saada oma veebisaidil korralik liiklushulk. Pole kahtlust, et sel digitaalajastul osutuvad suhtlusvõrgustiku saidid blogijate ja Interneti-turundajate jaoks väga kasulikuks.


Kas otsite oma WordPressi veebisaidi jaoks parimaid sotsiaalse jagamise pistikprogramme? Saadaval on palju WordPressi sotsiaalse jagamise pistikprogramme, mille hulgast saate valida, kuid parimate pistikprogrammide valimine on paljudele veebisaitide omanikele murettekitav.

Selles artiklis oleme loetlenud mõned parimad WordPressi ühiskondliku jagamise pistikprogrammid, mida saate installida ilma segadusteta.

Peale kirjastamise kvaliteetne sisu ajaveebis peaksid teie suhtlusjaotusikoonid olema lihtsad, kerged ja hõlpsasti leitavad. See julgustab lugejaid teie artiklit oma pere ja sõpradega jagama. Sellepärast peate valima parima ajaveebi kujundusele vastava sotsiaalse jagamise pistikprogrammi.

Vaatame seda nimekirja.

Parimad WordPressi pluginad, et saada 2020. aastal rohkem ühiskondlikke aktsiaid

1. Ühiskondlik sõjapidamine

Ühiskondlik sõjapidamine

Social Warfare on pärit Warfare’i pistikprogrammidest ja WordPressi ühe võimsama ja atraktiivsema sotsiaalse jagamise pistikprogrammist. See võimaldab teil oma artiklitesse automaatselt või käsitsi sisestada sundivaid suhtlusjagamisikoone. Neid suhtlusikoone saab kuvada enne ja pärast teie sisu.

Pistikprogramm toetab populaarseid sotsiaalseid võrgustikke tasuta versioonis: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ ja LinkedIn. Selle pistikprogrammi profiversioon toetab veel mitmeid sotsiaalse meedia võrke, piltide nööpnuppu ja palju muud.

2. WordPress.com poolt loodud JetPack

Jetpack

Lisaks suhtlusnuppudele on Jetpackil WordPressi saidi jaoks enam kui 20 olulist funktsiooni. Funktsioonidest rääkides pakub see ainulaadset külastajaloendurit, turvalisust, SEO-d, automaatset suhtlusvõrgustiku jagamist, pildi optimeerijat ja palju muud.

Pistikprogramm on väga vähese aja jooksul palju populaarsust kogunud ja sellel on enam kui 4 miljonit aktiivset installi.

3. Jagatud arv

Jagatud arv

WordPressi sotsiaalse meedia jagamise pistikprogrammi on kiire ja lihtne kasutada ning see sisaldab erinevaid sotsiaalmeedia nuppe: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn ja Yummly.

Jagatud loenduste pistikprogrammil on mitu nupustiili ja saate hõlpsalt valida, kus nuppe kuvada (postituste üla- või alaosa), või saate selle käsitsi seadistada. Pistikprogramm arvestab iga võrgu sotsiaalse osakaalu ja võite ka kuvada jagatud koguarvu.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang on üks parimaid pistikprogramme sotsiaalseks jagamiseks. See toetab enam kui 40 sotsiaalset saiti ja pakub 20 suhtlusjaotusnupu asukohta. Teema looja sharebang nupu abil saate luua piiramatu hulga kohandatud teemasid või kasutada 35+ valmiskujundusega teemasid.

Ikoonid on väga ilusad ja tundlikud. Sharebang on täiuslik tööriist oma ajaveebide sotsiaalse osakaalu, liikluse, seotuse ja konversioonimäära suurendamiseks.

5. AddtoAny

Täiendav

AddtoAny on WordPressi kõige populaarsem sotsiaalse jagamise pistikprogramm. See on hästi optimeeritud kiireks laadimiseks nii mobiil- kui ka lauaarvuti platvormidel. AddtoAny võimaldab teil lisada sisusse mis tahes sotsiaalseid ikoone ja pakub tavapäraseid ja ujuvaid suhtlusjaotuse ribasid.

Sellel on universaalne jagamismenüü, kus külastajad saavad teie universaalse ikooni abil jagada teie sisu paljudesse erinevatesse võrkudesse. Saate kuvada sotsiaalseid ikoone: ujuv riba, standardliides, lühikood või külgriba vidin.

6. Monarh

Monarh

Monarhi loob elegantne teema ja see on tuntud oma paindlikkuse poolest. See aitab teil kuvada erinevates kohtades rohkem kui 30 sotsiaalse jagamise nuppu. Jagamisnuppe saab kuvada sisuala all, sisuala kohal, automaatse hüpikmenüü või hõljuva külgriba, piltide ja videotega või lendkastis.

Sisse- ja hüpikkastide jagamise kastide korral saate jagada jagamisnuppe pärast seda, kui kasutaja on kirjutanud artiklile kommentaari või ostnud teie poest toote.

7. Shareaholic

Shareaholic

See on midagi enamat kui lihtsalt sotsiaalmeedia jagamise pistikprogramm. Shareaholic on tasuta ja kõik-ühes sisu võimendusplatvorm oluliste funktsioonide jaoks, mida vajate: sotsiaalse jagamise ikoonid, sotsiaalne analüüs ja nendega seotud postitused. See aitab teil parandada seotust, veebisaidi liiklust, suurendada konversioone ja monetiseerida.

Pistikprogrammi tasuta versioon toetab selliseid sotsiaalseid võrgustikke nagu Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Pinterest ja Flint. Shareaholic võimaldab teil lisada siduslinke, reklaamitud sisu ja omareklaame. Sellel oli 4 stiilset teemapaigutust: tasane ruut, klassikaline, tasapinnaline ring jne.

8. Sassy sotsiaalne jagamine

Sassy sotsiaalne osa

Sassy sotsiaalset jagamist on lihtne kasutada ja see on tasuta WordPressi sotsiaalmeedia jagamise pistikprogramm, mis sisaldab ilusaid jagamisnuppe ja rohkeid võimalusi. See toetab erinevaid sotsiaalmeedia veebisaite ja saidiomanikud saavad nuppe kuvada postituses, kodulehel, katkendites ja kleepuva ujuva sotsiaalmenüüna.

Pistikprogrammil on mitu nupustiili: ruudukujuline, ümardatud ja ristkülikukujuline. Ujuvate ja tavaliste sotsiaalsete ribade jaoks saate asukoha määramise valiku määrata pistikprogrammi seadetes.

9. Kiire baar

Kiire baar

Kiire riba on veel üks parim sotsiaalse jagamise nupu pistikprogramm. Sellel kuvatakse lehtede allosas riba. Riba näitab teile sotsiaalse jagamise nuppe, postituse kategooriat, teavet autori kohta, postituse pealkirja, eeldatavat lugemisaega ja järgmist / eelmist nuppu.

Pistikprogrammi seadetes saate teksti muuta ja sotsiaalmeediavõrgud keelata ja lubada. See pistikprogramm aitab muuta teie sisu kasutajasõbralikumaks ja annab teie saidi külastajatele palju võimalusi.

10. jsSotsiaalid

jsSotsiaalne

jsSocials on paindlik, lihtne ja annab teie postituste jagamise jaotisele esmapilgul ilme. Suhtlusnuppe saate kohandada mitmel viisil. jsSocial plugin sisaldab 10 erinevat paigutust ja 4 teemat, mille vahel valida.

Saate ühele lehele näidata sotsiaalseid nuppe koos siltide, jagamisloenditega nuppe, loendurite ja siltidega nuppe või kohandatud logosid.

Järeldus

Niisiis, siin on WordPressi parimad sotsiaalse jagamise pistikprogrammid, mille hulgast saate valida. Need pistikprogrammid võimaldavad teil oma sisule lisada ilusa sotsiaalsete jagamisnuppude komplekti, mis julgustab lugejaid teie postitust oma sotsiaalvõrgustikes jagama. Peate sotsiaalset jagamist ja kasutajate kiireks kaasamiseks kasutama ühte neist pistikprogrammidest.

Loe ka:

 • 10 parimat WordPressi pistikprogrammi sotsiaalse meedia automatiseerimiseks
 • 10 parimat WordPressi pistikprogrammi e-posti tellimiseks
 • Tasuta pildi optimeerija WordPressi pistikprogrammid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map