9 parimat WordPressi pluginat ajaveebipostituste automaatseks jagamiseks sotsiaalmeedias

Selles kaasaegses maailmas kasutab iga ettevõte oma veebipõhise kohaloleku loomiseks sotsiaalmeedia kontosid nagu Facebook, Twitter, LinkedIn ja Instagram. Sest sotsiaalmeedia on üks platvorm, kus saate ühe postitusega tohutule vaatajaskonnale läheneda.


Sotsiaalse sisu jagamine on vajalik osa ärist, see aitab suurendada liiklust ja müüki teie veebisaidil. Iga postituse või ajaveebi käsitsi postitamine erinevatele sotsiaalmeedia kontodele võib olla aeganõudev.

Nii et sa ei tea? Kuidas saab olla nii lihtne postitust sotsiaalmeedia kontodel jagada?

Õnneks on WordPressis palju väärtuslikke ja tuntud automaatse jagamise pistikprogramme, mis aitavad teil valitud suhtluskontodele automaatselt postitada..

Võtkem maha kõige kuulsamate sotsiaalmeedia kontode sotsiaalsete ja kasulike automaatse jagamise WordPressi pistikprogrammide üksikasjad, mis jagavad teie sisu automaatselt murdosa jooksul.

Parimad WordPressi pluginad sotsiaalmeedias ajaveebi postituste automaatseks jagamiseks 2019. aastal

1. Vanad postitused taaselustada – automaatne postitamine sotsiaalmeediasse

Elustage vanade postituste automaatne postitamine sotsiaalmeedias

Vaadake veel ühte parimat pistikprogrammi sotsiaalmeedias automaatseks postitamiseks. Vanade postituste taaselustamine aitab teil vana postitust elus hoida. Kui postitame regulaarselt, ei saa vana postitus liiklust ja mõne aja pärast muutus see kasutuks. Selleks aitab see pistikprogramm jagada vanu postitusi elusalt, jagades seda automaatselt.

Muidugi jagab see ka uut postitust. See aitab postitusele lisada trendivaid räsimärke, et saada postitusele rohkem esinemisi või muljeid. Üks olulisemaid asju on see, et see on integreeritud Google Analyticsiga, nii et saate kontrollida oma postituse üksikasju.

2. AccessPress Social Auto Post

AccessPress Social Auto Post

AccessPress on esmaklassilised automaatse jagamise WordPressi pistikprogrammid. See pakub imelisi funktsioone, mis aitab suurendada liiklust, samal ajal jagades teie sotsiaalkontodel automaatset postitust.

Seda värskendati hiljuti ja nüüd aitab see jagada teie postitust mitte oma Facebooki profiilil, vaid ka lehtede ja gruppidega. See on selle pistikprogrammi kõige huvitavam funktsioon, kuna mitte iga plugin ei toeta seda funktsiooni. Sellel pistikprogrammil saate konfigureerida piiramatuid kontosid.

See pistikprogramm aitab postitust jagada Facebooki, Twitteri, LinkedIni ja Tumbleri kontodel. Üksikute kontode automaatsete postituste kontrollimiseks on saadaval logid. See on kasutajasõbralik pistikprogramm.

3. NextScripts: sotsiaalvõrgustike automaatpostitus

NextScripts Social Networks Auto-Poster

Nextscripts on kõige automaatselt jagatav WordPressi pistikprogramm. See pistikprogramm aitab postitada automaatselt teie sotsiaalmeedia kontodele nagu Facebook, Twitter, Google+ (Google Plus), Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, Flipboard, Instagram, Telegram, Line, Pinterest, VK.com (VKontakte), YouTube, Scoop . see, WordPress ja nii edasi.

See sobib täielikult Gutenbergiga. See ühildub ka WooCommerce’i pistikprogrammiga. Piiramatuid kontosid saate sotsiaalvõrgustikku lisada või konfigureerida. See pistikprogramm aitab ka ajastatud ja hilinenud postitusi. Üks parimatest veebipõhise jagamise pistikprogrammidest. See on tasuta, nii et hankige see kohe.

4. Ühiskava

CoSchedule

CoSchedule on parim pistikprogramm, mis aitab kõike korraldada. See on kõik ühes toimetuskalendri pistikprogrammis kogu turundusstrateegia kavandamiseks, teostamiseks ja avaldamiseks. See pistikprogramm aitab WordPressi postitusi, kategooriaid ja autoriteavet sünkroonida serveritega.

Mida iganes CoSchedule’is loote, talletatakse CoSchedule’i serverites, mitte WordPressis. See pistikprogramm aitab lihtsustada teie töötaja töövoogu ja koostööd. Sõnumi saate luua otse rakenduses CoSchedule ja avaldada selle teile sobival ajal.

5. Blog2Social: sotsiaalmeedia automaatne postitus & Planeerija

Blog2Social Social Media Auto Post & Scheduler

Nagu nimigi ütleb, on veel üks tasuta WordPressi pistikprogramm sotsiaalmeedia kontodele automaatseks postitamiseks. Blogipostitusi saab ajastada, automaatselt postitada ja uuesti avaldada. See on ühendatud erinevate sotsiaalse meedia platvormidega nagu Facebook, Twitter, Google+, Reddit, Tumbler, Pinterest, Flickr jne..

Saate postitust jagada ka valitud platvormidel. Saate postitust jagada ka mitte ainult Facebooki profiilil, vaid ka oma Facebooki lehel ja gruppides. Selle pistikprogrammi abil saate oma postituse ilme määratlemiseks redigeerida või lisada metamärgiseid Facebooki avatud graafikule, Google+ ja Twitterile. See aitab postituse ajastamist ja muutmist pukseerimisel ning filtreerimine on võrgu ja kasutajate jaoks saadaval. Üks parimaid pistikprogramme läbi aegade!

6. Mikroblogiposter – automaatne avaldamine sotsiaalmeedias

Mikroblogiposti automaatne avaldamine sotsiaalmeedias

Mikroblogiposter on WordPressi pistikprogrammi automaatne avaldamine sotsiaalmeedias. See aitab teil avaldada uusi ajaveebi postitusi, lehti ja kohandatud postitustüüpe. Peate lihtsalt konfigureerima oma sotsiaalvõrgustiku kanalid nagu Facebook, Google’i minu ettevõte, Twitter, LinkedIn ja Tumblr. Kõigi sotsiaalmeediakonto konfigureerimisel saate vanade ajaveebipostituste automaatse uuesti avaldamise abil hoida vanad ajaveebid elus. See aitab suurendada teie ajaveebi liiklust.

7. Nelio sisu – sotsiaalmeedia turunduse automatiseerimine

Nelio sisu sotsiaalmeedia turunduse automatiseerimine

Nelio Content on sotsiaalmeedia turunduse automatiseerimise WordPressi pistikprogramm. Sellel on toimetuskalender ja sisuabiline. See on loodud spetsiaalselt teie ajaveebi sisu loomiseks, reklaamimiseks ja efektiivseks ajastamiseks, luues automaatselt sotsiaalseid väljaandeid Facebookis, Twitteris, LinkedInis ja Pinterestis. See võimaldab teil keskenduda sisule, mis töötab selle sisseehitatud analüüsiga kõige paremini.

8. Sotsiaalne autoplakat – WordPressi pistikprogramm

Sotsiaalne autoplakat

Auto Social Poster on WordPressi pistikprogramm. See võimaldab teil sisu automaatselt postitada sotsiaalmeedia kanalitesse, nagu Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer App, Pinterest. Peate lihtsalt oma sotsiaalkontod konfigureerima plugina WordPress abil.

Selle pistikprogrammi abil saate nii uut sisu kui ka vana sisu uuesti postitada. Selle pistikprogrammi SAP-funktsioon pakub hämmastavat tuge teie sotsiaalmeedias sisu ajastamiseks. See sobib hästi nii isikliku profiili, rühmade kui ka ärilehtedega.

9. Sotsiaalmeedia automaatne avaldamine

Sotsiaalmeedia automaatne avaldamine

Viimane, kuid mitte vähem oluline pistikprogramm sotsiaalse meedia kontode automaatse jagamise funktsioonide jaoks on sotsiaalse meedia automaatne avaldamine WordPressi pistikprogramm. See pistikprogramm võimaldab teil postituse automaatselt avaldada Facebookis, Twitteris ja LinkedInis. See aitab ka üksuste kategooriate alusel filtreerida & kohandatud postitustüübid.

Saate postitada ka oma Facebooki lehtedel. Seda on väga lihtne paigaldada ja kasutada. Sellel on palju kohandamisi, mida saate postituse jagamise ajal teha, ja säästa nii palju aega. Lingitud kontode jaoks on sellel eraldi sõnumivorming. Tasub seda kasutada.

Mähkimine üles!

Muidugi tuleb sotsiaalmeedias esikohale siis, kui keegi soovib digitaalse turunduse jaoks kiiret tulemust. Sotsiaalmeedia turunduse suundumused muutke ka igal aastal muutusi, et luua suurepäraseid kasutajakogemusi.

Kõik siia kogutud pluginad on WordPressi pistikprogrammide suurest kollektsioonist optimaalsed. Need pistikprogrammid hoolitsevad teie jagamise ja reklaamitegevuse eest & automaatselt teie sotsiaalkontodel. Loodan, et saate parima!

Loe ka:

  • 10 parimat WordPressi pistikprogrammi, et saada rohkem sotsiaalseid aktsiaid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map