10 parimat WordPressi teemat, mida 2020. aastal kasutada

Veebisaidi teemad on kogu brändi kontseptsiooni toetamiseks kohustuslikud. Mõnda teemat võib teie väljavaatega kooskõlastada olla riskantne ja mõnda saab aidata kogu idee tutvustamisel. Premium teemad tegelevad peamiselt ämbrisse pakitud üldise idee toomisega.


WordPressi teemade jaoks on olemas üldised ideed, mis on viis lühidalt ja toredat lihtsalt ignoreerida kui vihjata. Ühe teemaga pühendumine pole kohustuslik, proovige mängida koos teiste teemadega ja ka mitme teema puhul ässitada.

10 parimat WordPressi teemat 2020. aastaks

1. Extra – WordPressi teema:

Täiendav WordPressi teema

Sellel on imeline punktimenüü, ainulaadse paigutusega rippmenüü hämmastavad funktsioonid. Extra sobib ajaveebi pidamiseks tänu selgitavatele arutlusžestidele ja muule väljatöötamise olemusele.

Lisaks on sellel suurepärane ülevaade ka arvustuste jaoks, näiteks e: g jaoks, kui teie töö nõuab toote ülevaatamist, võite lisada selle tähtede ja hinnetega, et muuta see toote korralikuks arvustuseks.

Selle teemaga on kaasas ehitaja, nii et võite blogi postitada, vasakpoolsel küljel on hiljutine kasutajaanalüüsil põhinev arvustuste analüüs, mis lisab täiendavat loovust. See on ajaveebi veebisaitide jaoks lihtne, lihtne ja puhas, kuna see hõlmab kogu väljatöötamise ideed.

Laadige alla / lisateave

2. Läbilõikav arhitekt – WordPressi teema:

Õitsva arhitekti WordPressi teema

Lihtsaim viis veebisaitide loomiseks on Thrive Architect teema kaudu. Teemasid ja teksti saate lisada otsinguelementide abil ning võib lisada pealkirju või muid kirjeldusi. Teema liides on hallatav ja redigeerijad saavad seda hallata.

Lisaks eelistele, millest on räägitud, on viga, mis määratleb selle maksumuse. See teema on teiste lehtede koostajatega võrreldes kulukas. Tehnoloogia ja lihtsus, mida Thrive Architect pakub, on uskumatud ja kaugemalgi.

Laadige alla / lisateave

3. Ärisaal – WordPressi teema:

Business Lounge WordPressi teema

Teine alahinnatud teema on business Lounge, kuna see on elupäästja teema, mis hoolitseb kõigi teie murede eest koheselt. See ilmub ilusa liidesega ja teema kujundus on meeldejääv. Šikka ja uhke lehepoe, rippmenüü ja muude funktsioonide abil saab ärisalongi loovaks muuta.

Selle teema kõige põnevam omadus on see, et igal lehel võib olla erinev kohandatud päis. See teema sobib visuaalsete heliloojate jaoks suurepäraselt; Disainerid võivad seda tõsiselt arvestada ja kasutada ära iga lehe redigeerimist eraldi päistega. Veelgi enam, mõne ainulaadse jaluse korral näeb disain välja tõhus ja seda saab kohandada.

Laadige alla / lisateave

4. Marketfy – WordPressi teema:

Turustav WordPressi teema

Teema tugineb mitme ülesande kontseptsiooni äriideele ja seisab eepilise lahendusena. Marketfy on teema allalaadimine hõlbus ja seda saab mitmemõõtmeliselt kanaliseerida.

Tooteostu ja kassade sektsioon on hämmastavalt standardiseeritud. See on lihtne ja lihtne. Marketfy on parim teema sisu importimiseks ja mitmele müüjale. Selle teema jaoks saab kasutada e-raamatuid, muusikat ja virna fotosid ning see on hea koht nende üksuste toimimiseks.

5. Ajaleht – WordPressi teema:

Ajaleht 9 WordPressi teema

Teema on seotud uudistega seotud ajaveebide ja amazonitega seotud kontseptsioonidega. Ajaleheteema on spetsiaalselt loodud uudisteülevaated ja midagi, millel on selgitav sisu. Selle teema peamine kvaliteet on see, et see on spetsiaalselt tehtud ajaveebiülevaate jaoks. Alates värvide muutmisest kuni ruudustikulaadini on sellel teemal täielik määratlus, mida ehitada ja muuta.

Lisaks kasutusviisile on sellel 20 erinevat mallide / küljendite kujundust, millele järgneb mõni demomaterjal, nii et disaineritel oleks juhend. Blogide pildid imporditakse korrektselt korrektselt. Ajaleht 9 teema on oma arvustusteta veebisaidi jaoks ainulaadse jaluse ja päise stiili tõttu kõige parem.

Laadige alla / lisateave

6. Oshine – WordPressi teema:

Oshine WordPressi teema

Teema on keeruline, kuid seda on ka lihtne õppida, see sobib ideaalselt mitmeotstarbeliste teemade jaoks. Sellel projektil on mallide ja ajaveebide sektsioon, nii et põhimõtteliselt on seda lihtne kasutada ja kasutada. Sellel on tühja sektsiooni variatsioon ja seda saab hõlpsalt lisada rohkemate paigutustega.

On sära on täidetud laheda animatsiooniga ja sellel on kirjeldavatest juurtest kaugemale oma ainulaadse dünaamikaga veebisaidi määratlemine.

Laadige alla / lisateave

7. Bryte – WordPressi teema:

Bryte WordPressi teema

See on parim kinnitusvahend algajatele, kuna sellel on palju paigutusi, mis töötavad esmaklassilisel viisil. Sellel on ka oma bitcoini leht, lisaks loomingulistele kujundustele on päise ja jaluse elementide jaoks erinev paigutus. Pole tähtis, mis stiili soovite, sellel on mitu võimalust.

Sellel on mitu kujunduse valikut päise stiilist jaluse stiili katmiseks – kõik ühes teemas, mis on saadaval Brytes. Teema eesmärk on realistliku sisu segamine ja sobitamine nii, et mall oleks ühtlane.

Neil on erinevaid mallistiile, ajaveebikujundusi, esiletoodud paigutusi jne. Postituse vormingud ja ülevaatusstiilid on uuenduslikud. Jaotises „pood” saavad kasutajad hinda võrrelda ja klõpsata nupul Lisa ostukorvi.

See on lahe variant, kus tarbijad saavad toote hinnaväärtust analüüsida (näiteks milline neist on väiksem). Täiesti kasutajasõbralik ja on disaineritele väga soovitatav.

Laadige alla / lisateave

8. Massiivne dünaamika – WordPressi teema:

Massiline dünaamiline WordPressi teema

Paigutus on kaunilt ja lihtsalt kujundatud sinna, kust saate arvustusi, ajaveebipostitusi jne importida. Liugteemat on hõlpsasti etteantud suvandite abil mõne redigeerimisega teha. Sellel on kasutajasõbralik funktsioon, mille abil saate fonti vastavalt oma soovile muuta. Samuti saate paigutust kopeerida.

Saate kujundada päiseid ja neid päiseid saab kohandada, kuid massiline dünaamika vajab rohkem äratundmist, nii et seda jälgitakse.

Laadige alla / lisateave

9. Vapustav – WordPressi teema:

Kirev WordPressi teema

Tavaliselt ei kohandata päiseid ega jaluseid, kuid see teema Fleasome on valikute tegemisel haruldus. Seal on 500 küpse kujundusega paigutust. See teema on sobilik e-kaubanduse saitidele, üksuste ostmiseks, kassat saab muuta.

Samuti saate ostuartikleid ja tooteid importida ka veebisaidi teise ossa. Flatsome’il on tohutult kohandatud funktsioone. Lisaks tutvustatakse selle teemaga ka eksklusiivset peatükki lehe rullimisest. Niisiis, flatesome on e-kaubandusega seotud veebisaitide näidisüksus.

Laadige alla / lisateave

10. Divi – WordPressi teema:

Divi WordPressi teema

Kõige ihaldusväärsem ja eepilisem esile tõstetud teema on Divi. See rakendab disaineritele parimat kogemust, et julgustada ja tarbida selle funktsioone positiivselt. Divi on lihtsaim ja lihtsam leheküljeehitaja, kuna selle juurde kuulub ikoonide loend, mille saate valida, importides sama veebilehtedele. Selles on palju ruumi leiutamiseks koos tekstide ja päistega.

Lisaks saate muuta ka lehekülje koostaja sektsioonide värviskeemi. Igal nädalal tutvustatakse selle teemaga uusi küljendusi, kuid need pakuvad ka sotsiaalmeedias õpetusi, et luua pehme rida algajatele. Divi küljendus on peen ja šikk, mis on tänapäeval trendikas.

Laadige alla / lisateave

Viimane mõte:

See kõik seisneb teie brändi maine näitamises, selles, mida soovite projitseerida ja mis suudab luua sellise kaubamärgi silmist, mis võib publikule huvi pakkuda. Mallid ja trendikad küljendused on nüüd disainerina kõige põnevam ja hõlpsam.

Enamik teemasid on sisseehitatud värviskeemide, teksti ülesehituse ja ainulaadsete päiste abil & jaluse struktuur ja lahedad paigutused, nii et teiste veebisaitide kaudu uurimist ei toimu.

Autor Bio:

Elyza Cornor on oma elukutse järgi veebiarendaja / blogija, kes on juba töötanud veebiarendusettevõte tööstuses rohkem kui viis aastat. Ta on teinud koostööd mõnede parimate kaubamärkidega kogu maailmast ja aidanud neil kliendikesksete veebisaitide kujundamisel. Lisaks tööle armastab ta aega veeta oma tütarde juures.

Seotud artiklid:

 • 5 parimat WordPress-portfelli teemat
 • 5 parimat WordPressi teemat väikeettevõtetele
 • WordPressi 5 parimat SEO-teemat
 • Parimad Genesise lapseteemad blogijatele
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map