Genesise WordPressi teema ülevaade 2020 – miks peaksite seda kasutama?

Kas olete veebisaidi omanik või plaanite veebisaidi käivitamist WordPressi abil?


Kui jah, siis peaksite teadma, et disain on teie veebisaidi edule kõige olulisem tegur. Me kõik kohtame Internetis palju suurepärast sisu, kuid kui paljudel neist veebisaitidest on intuitiivne ja atraktiivne kujundus?

Üldse mitte palju!

Ehkki on tore omada viiruslikku sisu, võib halvasti kujundatud veebisaidi pakkumine olla suureks takistuseks. Kuid mitte kõik meist pole suurepärased disainerid, nii et mida me teeme?

See on õige, selle asemel valime eelnevalt kavandatud teema!

Isiklikult oli mul õige teema valimisel palju raskusi. Leidsin, et sadade WordPressi teema pakkujate pakutavate tuhandete teemade sirvimine on väga keeruline.

Teie õnneks leidsin Studiopressi – ühe parima prooviteenuse pakkuja minu katsumuste ajal ja vaatan sama selles postituses üle.

Märge: Soovitame teil tungivalt valida Studiopressi teemad, kuna need sobivad ideaalselt kõigil eesmärkidel.

Genesise teema

Hankige Genesise teema kohe!

Vaatame lühidalt Studiopressi:

StudioPress on üks juhtivaid WordPressi teema pakkujaid selles valdkonnas. Nad pakuvad hästi läbimõeldud malle, mis vastavad teie ettevõtte nõuetele. Parim külg StudioPressi kohta on see, et neil on Genesise võrgus 500 000+ WordPressi saiti, millel on üle 200 000 õnneliku kliendi kogu maailmas.

Studiopressi Genesis Framework – üksikasjalik ülevaade

Genesis Framework by Studiopress on WordPressi raamistik, mis aitab teil minimaalse vaevaga kujundada SEO-sõbralikku veebisaiti. Kohati öeldes on Genesis koodipakk, mis asub teie eelistatud teema ja tarkvara WordPress vahel. See on üks parimatest tööstuses pakutavatest WordPressi raamistikest, kus tuhanded rahulolevad kasutajad kasutavad Genesise teemasid oma veebisaitide jaoks.

Genesise teemaraamistik

Üks põhjus, miks kasutajad on nii õnnelikud, on see, et nad ei pea oma veebisaidi pärast SEO pärast eriti muretsema!

Genesis WordPressi teemad on loodud otsimootori sõbralikuks ja tagavad kasutajatele kõrge turvalisuse ning kiirema lehe laadimisaja. Tänu kergele kodeerimisele. Peale selle on neil ka 24 × 7 tugimeeskond, lastesõbralikud teemad ja palju muid funktsioone.

Koogi jäätumine on see, et arendajad värskendavad kõiki funktsioone regulaarselt, seega pole teie saidi struktuur kunagi vananenud!

Genesise WordPressi teemapakett

StudioPress on kliendi meeles pidades kureerinud paketid, mis põhinevad kasutajate nõudmistel ja ärimudelitel.

Genesise teemaraamistik on saadaval kahes variandis, erineva hinnaga.

1. Genesise raampakett:

See pakett on mõeldud neile, kellel on piiratud eelarve, kuid kes vajavad esmaklassilist disaini. Selles paketis on saadaval järgmised funktsioonid:

 • Kohene ligipääs
 • Regulaarsed värskendused
 • 24 × 7 tugi
 • Juurdepääs üksikasjalikele õpetustele
 • Ühekordne ostutasu

Seda paketti saab osta vaid 59,95 dollari eest.

Hankige Genesise raamistik nüüd hinnaga 59,95 dollarit

2. Pro Plus liikmelisus

Genesise WordPressi teema kasutajana usun, et Pro Plussi liikmelisus on parim valik.

Pro Plussi liikmelisusega 499,95 dollarit aastas saate kohese piiramatu juurdepääsu, regulaarsed värskendused, piiramatu arvu veebisaite ja 24 × 7 tuge kõigile StudioPressi välja lastud teemadele. Peale selle ei pea te muretsema ka regulaarsete värskenduste iga-aastaste tasude pärast – seal on ainult ühekordne ostutasu!.

Harval juhul, kui te pole tootega rahul, pakub StudioPress isegi 30-päevast raha tagasi garantii. Nii et võite olla kindel, et saate kas oma raha väärt või saate selle tagasi!.

Kui teile tundub, et see on kallis, siis ärge muretsege – olen otsinud ja leidnud Genesise WordPressi teemadel häid pakkumisi, kus saate valitud pakettidelt vähemalt 20% allahindlust. Kui te ei kiirusta, siis jälgige Genesise veebisaiti, kuna nad esitavad huvitavaid pakkumisi üsna sageli.

Hankige Pro Plusi liikmelisus vaid 499,95 dollariga

Genesise WordPressi teema omadused

Nagu eespool mainitud, armastavad kasutajad Genesise teemasid, kuna need pakuvad kõike, mida võiksite vaja minna. Vaatame üksikasjalikult Genesise funktsioone.

Otsingumootor sõbralik

Otsimootoritele optimeeritud veebisaidid on otsimootorite poolt kõrgemal kohal. See tähendab, et kui teie veebisait on otsingumootorisõbralik, saab see suuremat liiklust, mis teisendamise korral tõlgitakse paremaks äriks.

Teine peamine eelis on see, et nad toetavad skeemi.org-koodi, mis tähendab, et saate hõlpsalt mikroandmete väljundi otse oma saidi koodist.

Teie elu lihtsustamiseks värskendatakse kõiki Google’i välja antud koodivärskendusi Genesise raamistiku kaudu ise!.

Genesis reageerivad kujundused

Sellel digitaalajastul kasutavad kõik mobiiltelefoni.

Seda meeles pidades on StudioPress teinud kõvasti tööd selle nimel, et Genesise raamistik oleks tundlik ja ühilduv igas ekraanisuuruses mobiilide ja tahvelarvutitega.

Genesis WordPressi teemaga muutub teie veebisait automaatselt vastavalt teie kasutatavale seadmele. Peale selle tagab HTML5 kodeerimine vajaduse korral lisatud funktsionaalsuse, olenemata sellest, millist sisu oma domeenis hostite.

Genesise WordPressi teema – piiramatu kõik

Me kõik vajame piiramatuid võimalusi, eks?

Noh, teie õnneks, pakub Genesis piiramatut tuge, värskendusi ja veebisaite. Ühe madala hinnaga pakub see piiramatuid domeene, millele saaksite tugineda.

Piiramatu tugi:

Erinevalt enamikust teistest teemapakkujatest on Genesisel spetsiaalne meeskond, kelle ainus prioriteet on vastata kõigile teie küsimustele rekordajaga. See ei pruugi tunduda suur asi, kuid see on põhjus, miks inimesed valivad Genesise mõne muu pakkuja üle.

Piiramatu värskendused:

Genesise arendajad töötavad pidevalt teemade täiustamiseks, lisamiseks ja muutmiseks kasutajasõbralikumaks, tuginedes korduvatele päringutele ja sagedastele küsitlustele.

Märge: Kui teil on kaebusi või vajate oma küsimusele lahendusi, on studiopressil eraldi kogukonna leht, kus saate oma päringuid küsida ja lahendus saada.

Genesise õhukindlus

Populaarsed, kõrge asetusega veebisaidid, mis tekitavad palju müügivihjeid, satuvad tavaliselt Black Hat SEO tehnikate ja kättemaksuhimuliste häkkerite ohvriks. See toob kaasa ettevõtte kaotuse, ajaraiskamise ja kahjustab teie mainet.

Genesisega ei pea te selle kõige pärast muretsema, kuna raamistiku on üles ehitanud turbeekspert ja WordPressi arendaja Mark Jaquith. Struktuur on usaldusväärne ja häkkerid vihkavad seda.

Kasutajasõbralik kohandamine

Erinevalt paljudest kaubamärkidest annab Genesis teile võimaluse kohandada oma saidi erinevaid aspekte vastavalt soovile. Tänu kõigile külgribal saadaval olevatele vidinatele olete ise praktiliselt arendaja!

Parim külg on see, et saate oma paigutust vastavalt vajadusele „segada ja sobitada” ning omada iga veebisaidi postituse jaoks kuni 6 paigutust.

Genesise teema lihtsate valikute abil saate igal ajal muuta saidi tüpograafiat, värvi, fondi suurust, ääriste valikuid ja muud..

Genesise lapse teemad:

Genesise lapseteemad pole midagi muud kui Genesise raamistiku alamhulgad, mis aktiveeritakse pärast Genesise raamistiku allalaadimist või installimist oma veebisaidile. Kui Genesist (vanema sait) värskendatakse, ei kaota te lapseteema (lapse sait) oma rasket tööd.

Kui kontrollite Studiopressi kataloogi, leiate, et Genesise raamistikus on saadaval üle 50 lapseteema, millest saate vastavalt oma vajadustele valida soovitud alateema.

Samuti loe – Parimad Genesise lapseteemad 2020

Pro näpunäide:

Neile, kes pole sellest veel kuulnud, on WP Engine (maailma juhtiv hallatud hostimise programm) edukalt sidunud Genesisega (maailma populaarseim WordPressi kujundusraamistik).

WP Mootori juhtkond on üldsusele kiiresti kinnitanud, et Genesise arendus ja tugi jätkub ka tulevikus. Samuti on nad selgeks teinud, et täidavad kõiki olemasolevaid kliendi kohustusi.

Kui otsite veebimajutusteenuseid ja soovite oma veebisaidi jaoks parimaid tööriistu, mis pakuvad kõige rohkem raha ja suhet, siis soovitan teil minna WP Engine WordPressi hostimisele.

Seal on käivitus-, kasvu-, skaala- ja kohandatud plaanid, mis toetavad kõike alates väikestest saitidest kuni tohutute saitideni. Parim külg on see, et alates WordPressi poolt StudioPressi omandamisest juulis 2018, kuuluvad StudioPress ja Genesis raamistik WP Engine’i veebimajutuse paketi osana.

See tähendab, et kui WP mootori plaan ostate, saate kõik StudioPressi tööriistad koos Genesise raamistikuga ühe paketi!

Kuid pidage meeles, need plaanid ei ole odavad. Kupongi abil saate siiski WP Engine’is 20% kokku hoida.

Lõplikud mõtted

Sellel digitaalajastul saate oma veebisaidi jaoks arvukalt teemasid, kuid mitte ainult keegi ei aita ettevõtlust täiustada, nagu Genesis teie heaks teha saab.

Kui olete oma WordPressi veebisaidi pärast tõesti mures ja soovite nii liiklust suurendada kui ka elavdada, siis oleks Studiopressi Genesise teemad minu soovitus teile. Ma ei ütleks, et see on parim turul pakutav teemapakkuja, kuna neil on tõeliselt häid konkurente nagu Headway, Elegant, Thesis jne..

Soovitan seda, kuna olen proovinud kõiki eelnimetatut ja leidnud, et Genesis on kasutamise lihtsuse ja funktsionaalsuse osas parim..

Võimalik, et teie nõuded erinevad minu omadest. Seetõttu soovitan teil võrrelda Genesise raamistikku teiste kaubamärkidega ja teha lõpuks teadlik otsus.

Loe ka:

 • Parimad WordPressi teemad SEO Company jaoks
 • Parimad äri WordPressi teemad 2020
 • 7 parimat ajaveebide WordPressi teemat

Autor Bio:

Gnanasekar on sisu uurija Kureeritud pakkumised. Ta armastab leida aega tehniliste ja mittetehniliste artiklite kirjutamiseks. Lisaks tööle armastab ta mängida õuemänge.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map